- nehnuteľnosti ŽILINA byt

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti žilina byt" sme našli 389 nehnuteľností - priemerná cena 2 654 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 62 m2
    • 77 m2
    • 77 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 77 m2
    • 93 m2
  •  Podľa ceny
    • 165000
    • 206000 (priemerná cena)
    • 248000
    • 2650 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

 
-2%

Ceny sa zmenila z 127 900 € na 124 900 € dňa 29.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ŽILINA, Vlčince, 124 900 €, 36,00 m2 cca 3470 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
29.03.2026 - 144.900 €
30.03.2026 - 139.900 €
13.04.2026 - 134.900 €
18.04.2026 - 127.900 €
29.04.2026 - 124.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt je o výmere 36m2 + pivnica, a nachádza sa na 6. poschodí 7-poschodového bytového domu. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, jednej izby, kúpeľne a oddelenej toalety. .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, Na žiadosť, 56,40 m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.customreal.sk

REZERVOVANÉ 🏡 2-izbový tehlový byt priamo na Bulvári – centrum Žiliny Ponúkame na predaj 2-izbový tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta Žilina – Bulvár. Byt má úžitkovú plochu 56,4 m² a je situovaný na 1. nadzemnom podlaží (nie prízemie) v tehlovom bytovom dome....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hliny, Na žiadosť, 24,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2026.,

www.realitymgm.sk

Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 24 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Hliny .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, Na žiadosť, 70,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.customreal.sk

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj príjemný 3-izbový byt s lodžiou, Hájik. Výmera bytu je 70 m 2 . Izby sú nepriechodné, čo zabezpečuje dostatok súkromia pre každého člena domácnosti. V byte je murované jadro, plastové okná, plávajúce podlahy, dlažba v kúpeľni a WC. K bytu....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, Na žiadosť, 82,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 82 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Staré mesto .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, Na žiadosť, 93,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.11.2025.,

www.realitymgm.sk

Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 93 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Staré mesto .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 390 000 €, 144,00 m2 cca 2710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.12.2023.,

www.dreamreality.sk

Vysokoškolákov.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hliny, Na žiadosť, 24,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.customreal.sk

REZERVOVANÉ. Ponúkame iba u nás na predaj slnečný byt - peknú svetlú zrekonštruovanú garsónku, Hliny VI o výmere 24 m2. Dobré poschodie. Výborná lokalita. Byt je zrekonštruovaný - murované jadro, plastové okno, nová podlaha, nová elektrika. K bytu patrí kumbál na chodbe a pivničná....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, Na žiadosť, 101,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.03.2026.,

www.customreal.sk

Priestranný 4-izbový byt pri centre mesta o výmere 101 m² po kompletnej rekonštrukcii Ponúkame na predaj veľký a slnečný 4-izbový byt s celkovou výmerou 101 m², z toho 11 m² tvorí priestranná pivnica. Byt sa nachádza v tehlovej bytovke len pár minút od centra mesta a v roku 2019 prešiel....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Staré mesto, Na žiadosť, 84,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.customreal.sk

✨ 3i byt-moderné bývanie v centre mesta s dvomi balkónmi! ✨ Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite priamo v centre mesta. Byt s výmerou 84 m² sa nachádza na 2/5 poschodí s výťahom a ponúka komfortné mestské bývanie....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2025.,

www.dreamreality.sk

Daniela Dlabača.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 239 000 €, 76,00 m2 cca 3150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2025.,

www.dreamreality.sk

Velká okružná.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hliny, Na žiadosť, 80,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Kompletná rekonštrukcia Plocha 80 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina Časť Hliny .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 157 000 €, 43,00 m2 cca 3650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.07.2025.,

www.dreamreality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hliny, Na žiadosť, 59,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.customreal.sk

REZERVOVANÉ. Ponúkame na predaj moderný zrekonštruovaný 3- izbový byt v tehlovom bytovom dome, vyhľadávaná lokalita Bulvár. Nachádza sa na 2. poschodí. Byt je kompletne zrekonštruovaný - zmenená dispozícia, nové rozvody vody a odpadu, nová elektroinštalácia v celom byte, nové plastové....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Na žiadosť, 264,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.realitymgm.sk

Typ nehnuteľnosti Byty Inzertná kategória Predaj Stav nehnuteľnosti Novostavba Energetický certifikát A Plocha 264 m 2 Kraj Žilinský kraj Okres Žilina Obec Žilina .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 109 900 €, 25,00 m2 cca 4400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hájik, 173 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj príjemný zrekonštruovaný 2-izbový byt s výmerou 50 m2 vo vyhľadávanej lokalite Žilina – Hájik, ktorá je známa svojím pokojom, množstvom zelene a kompletnou občianskou vybavenosťou a dobrou dostupnosťou do centra. Byt disponuje praktickou dispozíciou, ktorá ponúka....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 180 000 €, 70,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 80 910 €, 90,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt s výmerou 63m2sa nachádza na 2p./2p. v tehlovom bytovom dome s malým počtom vlastníkov, čo zaručuje kľud a príjemnú susedskú atmosféru. Prešiel kompletnou rekonštrukciou – nové elektrické rozvody, sadrokartónové stropy, murované jadro, laminátové podlahy, plastové okná 3-sklá.....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 199 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza na obľúbenom sídlisku Solinky v Žiline. Byt s výmerou 70 m2 sa nachádza na piatom poschodí v bytovom dome s výťahom. Dispozične pozostáva so vstupnej haly, kuchyne s lodžiou, obývačky, dvoch....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 197 900 €, 40,00 m2 cca 4950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 361 241 €, 120,00 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 132 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Vďaka tomu je kúpa bytu vhodná pre záujemcov, ktorí hľadajú stabilný a bezstarostný výnos z prenájmu bez potreby hľadania nového nájomcu. Byt má výmeru 41 m2 a nachádza sa na šiestom poschodí zatepleného bytového domu s výťahom. Byt sa predáva so zariadením, ktoré môžete vidieť na....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 85 500 €, 114,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 267 900 €, 86,12 m2 cca 3110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Solinky, Na žiadosť, 96,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 5 izbový byt na Solinkách v Žiline. Byt o rozlohe 96m2 sa nachádza na 5. poschodí a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Byt je však vhodný na rekonštrukciu, čo novému majiteľovi ponúka jedinečnú príležitosť prispôsobiť si ho podľa vlastných....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 153 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Nový majiteľ si vie byt prerobiť podľa vlastných predstáv. Je tu veľa priestoru na prechádzky s deťmi a venčenie domácich miláčikov. V prípade záujmu dokážeme zabezpečiť financovanie a plnú podporu pri vybavení úveru v ktorejkoľvek banke. V prípade záujmu kontaktujte: Jaroslav Pokrývka....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Na žiadosť, 75,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 75m 2 , Žilina, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 259 900 €, 83,31 m2 cca 3120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 222 000 € na 219 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ŽILINA, 219 000 €, 51,00 m2 cca 4290 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 222.000 €
09.05.2026 - 219.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Na žiadosť, 94,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka jedinenčný 3-izbový byt na vynikajúcej adrese. Pôdorys tejto nehnuteľnosti Vás naozaj očarí. Všetky nepriechodné izby, z toho dve s výmerou 20m2, je presne to, čo robí tento byt jedinečným. Predstavujeme Vám jeden....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 125 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza v novšom bytovom komplexe s malými nákladmi na energie. Veľkou výhodou bytového domu, v ktorom sa byt nachádza je uzavretý areál s vlastným parkoviskom a uzavretým súkromným detským ihriskom. Bližšie sa môžete oboznámiť s nehnuteľnosťou v spracovanej 3D prezentácii:....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 331 900 €, 138,07 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 224 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj veľký , 4 izbový, podkrovný byt v centre Žiliny. Byt sa nachádza v tichej a vyhľadávanej lokalite na Bulvári , vnútroblok , detské ihrisko , výborná občianska vybavenosť a dostupnosť. Byt je v nadstavbe , ktorá bola postavená pred 15 rokmi . Prešiel kompletnou rekonštrukciou....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 37 050 €, 57,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 47 400 €, 60,00 m2 cca 790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 139 900 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 332 800 €, 127,61 m2 cca 2610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 216 900 €, 49,10 m2 cca 4420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 199 900 €, 62,79 m2 cca 3180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 127-168 (z celkového počtu 389)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť

MyGoHome - Cookies sú vypnuté