- nehnuteľnosti ŽILINA byt

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti žilina byt" sme našli 389 nehnuteľností - priemerná cena 2 654 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 62 m2
    • 77 m2
    • 77 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 77 m2
    • 93 m2
  •  Podľa ceny
    • 165000
    • 206000 (priemerná cena)
    • 248000
    • 2650 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ŽILINA, 309 900 €, 101,64 m2 cca 3050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 447 511 €, 127,19 m2 cca 3520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 246 000 €, 71,00 m2 cca 3470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 36 580 €, 62,00 m2 cca 590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 198 700 €, 61,50 m2 cca 3230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 199 900 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 190 000 €, 75,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 139 888 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Mestská časť: Hliny Obec: Žilina Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt, ktorý sa nachádza v tichej a kľudnej lokalite Žiliny - Hliny. Nehnuteľnosť je na prízemí zatepleného bytového domu. Byt má výmeru 55 metrov štvorcových a patrí k nemu aj pivnica o výmere 2 metre štvorcové. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 339 000 €, 86,52 m2 cca 3920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 235 274 €, 71,19 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 399 999 €, 194,39 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 179 500 €, 65,00 m2 cca 2760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 169 999 €, 52,00 m2 cca 3270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 314 900 €, 136,89 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 314 000 €, 93,40 m2 cca 3360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 158 000 €, 55,00 m2 cca 2870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 169 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Hečkova Mestská časť: Hliny Obec: Žilina Veľký 3-izbový byt v ideálnej lokalite pre rodinné bývanie Priestranný 3-izbový byt sa nachádza v obľúbenej lokalite v zateplenom panelovom dome s rekonštruovanými balkónmi. Byt je umiestnený v slušnom a čistom vchode. Okolie bytového....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 154 900 €, 50,00 m2 cca 3100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 549 700 €, 253,28 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 17 700 €, 29,50 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Hliny, 175 000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 200 900 €, 44,04 m2 cca 4560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 145 500 €, 35,00 m2 cca 4160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 42 525 €, 67,50 m2 cca 630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 39 440 €, 68,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 154 900 €, 36,17 m2 cca 4280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 209 000 €, 75,00 m2 cca 2790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 203 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Hľadáte ideálne bývanie, ktoré spája moderný komfort a neopakovateľnú atmosféru centra mesta? Práve ste ho našli. Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s celkovou úžitkovou plochou 75 m² (byt 70 m², balkón 2 m², pivnica 3 m²), situovaný v jednej z najvyhľadávanejších....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 24 375 €, 37,50 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 299 000 €, 161,30 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 262 000 €, 49,22 m2 cca 5320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 189 500 €, 79,42 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, Solinky, Na žiadosť, 84,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REZERVOVANÉ- Ponúkame na predaj zariadený 4- izbový byt po rekonštrukcii, ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo siedmych panelového zatepleného bytového domu v Žiline (sídlisko Solinky) na ulici Platanová. Výmera bytu je 84 m² vrátane loggie + pivnica o výmere 5 m² . Byt pozostáva z....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 314 000 €, 93,40 m2 cca 3360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 269 000 € na 260 000 € dňa 25.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ŽILINA, 260 000 €, 80,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 269.000 €
25.04.2026 - 260.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 34 450 €, 53,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 174 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Je po čiastočnej rekonštrukcii, veľmi čistý a udržiavaný. Čistá obytná plocha bytu je 71,53m2 bez balkónu 3,39m2 a pivnice 1,32m2. Orientácia bytu je JV a SZ. Bytový dom prešiel rekonštrukciou: zateplenie, nové stúpačky a nový výťah. V BD je aj kočíkáreň vhodná na odkladanie bicyklov....

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 315 900 €, 117,53 m2 cca 2690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 18 200 €, 28,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 285 000 €, 86,52 m2 cca 3290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 198 900 €, 48,00 m2 cca 4140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŽILINA, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou , je plne funkčný a obyvateľný . V prípade potreby si ho nový majiteľ prerobí podľa vlastných predstáv , predáva sa zariadený. Byt sa nachádza v širšom centre Žiliny , s výbornou dostupnotou a občianskou vybavenosťou. Je vhodný ako štartovné bývanie....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 169-210 (z celkového počtu 389)