• GoHome Professional
nehnuteľnosti Bratislava 5 byt do 120.000 eur zrek - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • nehnuteľnosti Bratislava 5 byt do 120.000 eur zrek - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - nehnuteľnosti Bratislava 5 byt do 120.000 eur zrekonštruovaný

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti bratislava 5 byt do 120000 eur zrekonštruovaný" sme našli 35 nehnuteľností - priemerná cena 2 064 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 41 m2
    • 51 m2
    • 51 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 51 m2
    • 61 m2
  •  Podľa ceny
    • 114000 (niečo lacnejšie)
    • 126000 (niečo drahšie)
    • 2060 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 119 900 €, 83,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ príjemne zrekonštruovaný 4-izbový byt v zateplenej osemposchodovej bytovke, v prostredí stvorenom pre pokojné RODINNÉ BÝVANIE s priamym DOSAHOM PRÍRODY, uprostred pulzujúcej mestskej časti s rýchlim napojením na centrum. Ideálna poloha s plnou občianskou vybavenosťou....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 119 000 €, 55,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt s nadštandardnou výmerou vo svojej kategórii. Plocha bytu jednoznačne vyčnieva, a to nielen na papieri. Byt dýcha priestorom a disponuje vyhľadávanými nepriechodnými izbami. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí nad pivnicami a vstupnom chodbou v kompletne zrekonštruovanom....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 117 000 €, 69,34 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ hĺbkovo kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou v zateplenom bytovom dome s dvoma výťahmi. Vďaka nápaditému prerobeniu interiéru, použitím výrazných kontrastných farieb a materiálov je byt originálny a vhodný pre dynamických ľudí, ktorí hľadajú svoje....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 115 000 €, 54,97 m2 cca 2090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-izbový byt v príjemnej lokalite s dobrou dostupnosťou do centra mesta. Bytový dom je po rekonštrukcii. Privíta vás pekná predzáhradka a čistý vchod. O bezpečnosť domu sa stará 24 hodinová vrátna služba. Do bytu sa vyveziete zrekonštruovanými....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 5, 115 000 €, 55,00 m2 cca 2090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný zaujímavý loft na rôzne využitie v Petržalke na Topoľčianskej ulici. Je vhodný na bývanie aj podnikanie. Priestor má vlastný samostatný vchod na terase bytového domu, hneď vedľa vchodu do bytovky. V priestore sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 109 990 €, 87,03 m2 cca 1260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ krásny 4-izbový byt v zrekonštruovanom bytovom dome VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE PETRŽALKY, neďaleko AUPARKU BYT Zadunajská ulica 4-izbový úžitková plocha: 87,03 m2 (byt 81,70 m2 + loggia 3,67 m2 + pivnica 1,66 m2) 5. poschodie / 8 panel zasklená loggia 5-komorové....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 5, 109 250 €, 55,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 104 900 €, 28,32 m2 cca 3700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ kompletne zrekonštruovaný byt pripravený na nasťahovanie. Byt je úplne nový, pretože jeho rekonštrukcia bola ukončená len nedávno – 31.07.2019. Plocha bytu je využitá šikovne a efektívne. Nehnuteľnosť sa nachádza vo výbornej lokalite. K dispozícii tu je kompletná....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 103 500 €, 69,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.11.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pekný, kompletne zrekonštruovaný byt, vo vyhľadávanej lokalite blízko jazera Draždiak a hrádze BYT Beňadická ulica – Bratislava V, Petržalka 3-izbový úžitková plocha: 69 m2 (byt 65,5 m2 + loggia 2 m2 + pivnica 1,5 m2) 5. poschodie / 12 kompletná....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 5, 99 800 €, 59,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný, slnečný 3. izb. byt v pokojnej lokalite Petržalky, Kopčianska ul. 86, Bratislava V. Byt je na 9. podlaží/12 poschodového bytového domu a pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby, 2x spálňa, kuchyňa, kúpeľňa a samostatné WC. Kuchyňa je vybavená....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 96 000 €, 69,06 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ krásny, slnečný, kompletne zrekonštruovaný byt s nepriechodnými izbami a loggiou NEĎALEKO JAZERA DRAŽDIAK ZA VÝBORNÚ CENU! BYT Vígľašská ulica 3-izbový úžitková plocha: 69,06 m2 (byt 65,33 m2 + loggia 2,50 m2 + pivnica 1,23 m2) 3. poschodie / 12 panel kompletne....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 96 000 €, 73,37 m2 cca 1310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ priestranný zrekonštruovaný byt s loggiou v tichom prostredí S NÁDHERNÝM VÝHĽADOM BYT Lachova ulica 3-izbový úžitková plocha: 73,37 m2 (byt 66,37 m2 + loggia 5,10 m2 + komora 1,90 m2) 7. poschodie / 12 zrekonštruovaný loggia plastové okná plávajúca podlaha / dlažba....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 5, 93 660 €, 65,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.02.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predám 3 izb. zrekonštruovaný byt na Furdekovej ul. v Petržalke. Má 65 m2, orientovaný je na západ, nové okná, stierky, podlahy, prerobená kúpelňa, nová kuchyňa, stavané skrine v predsieni. Nachádza sa na 3/12 poschodí zateplenej bytovky s vlastnou kotolňou a vrátnicou. Vynikujúca....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 93 500 €, 60,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ svetlý, zrekonštruovaný byt na začiatku Petržalky BYT Furdekova – Bratislava V, Petržalka 3-izbový úžitková plocha: 60 m2 (byt + balkón 59,97 m2) + pivnica 12. poschodie / 12 rekonštrukcia bezpečnostné vstupné dvere plastové okná so žalúziami orientácia: Z-S Popis:....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 5, 124 800 €, 45,00 m2 cca 2770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt Bratislava-Petržalka, Krásnohorská. Plocha: úžitková 45m2. Nachádza sa na 3. poschodí z 12 s výťahom. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Kúrenie: centrálne.....

 
 
 
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú dvojgarsónku v pokojnej lokalite Petržalky - Krásnohorská ulica 1. Byt sa nachádza na 3 poschodí zatepleného bytového domu s novými výťahmi. Pozostáva z dvoch obytných miestností, z ktorých sa vychádza na 2 veľké loggie, kúpeľne s WC a....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 125 000 €, 51,55 m2 cca 2430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ priestranný dvojizbový byt na skok od petržalskej stanice. Priestranný dvojizbový byt pozostáva z dvoch nepriechodných izieb, kuchyne, samostatného WC a kúpeľne. Byt bol v roku 2016 čiastočne zrekonštruovaný. Rekonštrukciou prešli okná, podlahy,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 5, 125 000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.12.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNE V PONUKE len u nás v realitnej kancelárií COLLDEEDs, s.r.o. Ponúkame na predaj svetlú kompletne zrekonštruovanú garsónku v Bratislave – Petržalka, ulica Krasnohorská. Nachádza sa na 1. posch. / 12. posch. v zateplenom zrekonštruovanom bytovom terasovom dome. VÝMERA : Byt....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 89 990 €, 69,06 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ zrekonštruovaný, slnečný byt s krásnym výhľadom, v SAMOSTATNOM 12-posch. BYTOVOM DOME BYT Hálova – Bratislava V, Petržalka 3-izbový úžitková plocha: 69,06 m2 (byt 65,33 m2 + loggia 2,50 m2 + pivnica 1,23 m2) 10. poschodie / 12 zrekonštruovaný murované jadro dlažba....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 84 500 €, 38,50 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ priestranný, kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt v tichom prostredí so zeleňou, vo vyhľadávanej časti Petržalka – Lúky. Súčasťou kompletnej rekonštrukcie bytu pred dvoma rokmi bola aj výmena elektrických rozvodov a vybudovanie účelného bodového osvetlenia miestností....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 79 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ pekný slnečný 1-izbový byt v tichej a obľúbenej časti Petržalky, pri Chorvátskom ramene, s množstvom zelene v okolí bytového domu. Tento kompletne zrekonštruovaný, moderne zariadený byt poskytuje bývanie s nízkymi nákladmi a s plnou občianskou vybavenosťou v pešej....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 72 000 €, 80,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

METROPOLITAN ponúka na prenájom kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v lokalite Petržalka. Byt sa prenajíma zariadený a je pripravený na okamžité nasťahovanie. Dispozične pozostáva z troch izieb, kuchyne, kúpeľne, samostatného WC a vstupnej chodby. Kuchyňa je vybavená spotrebičmi....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 128 000 €, 28,00 m2 cca 4570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2025.,

www.reb.sk

Garsónka na predaj v Petržalke, Bratislava EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj garsónku na ulici Budatínska v Bratislave - mestská časť Petržalka. Jedná sa o garsónku s celkovou výmerou 28,18 m2. Výmera je 24,46 m2 + zasklenná loggia 3,72 m2. Nachádza sa na....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 71 990 €, 54,22 m2 cca 1330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ veľkú priestrannú DVOJGARSÓNKU s 2 loggiami, novými plastovými oknami V TOP LOKALITE PETRŽALKY BYT Mlynarovičová ulica dvojgarsónka úžitková plocha: 54,22 m2 (dvojgarsónka 41,85 m2 + 2x loggia 5,10 m2 + komora 2,17 m2) 2. poschodie / 12 zachovalý, udržiavaný pôvodný....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 66 990 €, 48,24 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-izbový byt s krásnym výhľadom v SKVELEJ LOKALITE – budúca PETRŽALKA CITY BYT Gessayova – Bratislava V, Petržalka – Háje priamo pri budúcom centre Petržalky (projekt Petržalka City) 2-izbový byt úžitková plocha: 48,24 m2 (garsónka 35,74 m2 + 2x loggia 5,10 m2,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 5, 64 000 €, 36,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.02.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predám čiastočne zrekonštruovaný 1izbový byt pri Draždiaku na Beňadickej ulici. Byt má rozlohu 36 m2 a je na prvom poschodí z dvanástich. V chodbe má dekoratívny znížený strop s odkladacím priestorom. V kúpeľni je nové WC aj vaňa. Kuchyňa je obložená drevom a má repasovanú linku.....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 63 000 €, 48,24 m2 cca 1310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-garsónku v DOBREJ LOKALITE – BLÍZKA PETRŽALKA BYT Gessayova ulica, Petržalka (BA V) 2-garsónka – DE LUXE úžitková plocha: 48,24 m2 (garsónka 35,74 m2 + 2x loggia spolu 5,10 m2 + pivnica 2,30 m2) 4. poschodie / 12 udržiavaný pôvodný stav 2x loggia (jedna zasklená)....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 5, 62 660 €, 38,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.02.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predám 1i byt na Osuského ulici v Petržalke. Plocha 38m2, poschodie 8/12 orientácia na V. Zrekonštruovaný vchod aj výťahy. Na vchode je elektronický vrátnik. Byt je kompletne zrekonštruovaný, eletkrické rozvody a rozvodná skriňa: nová kuchynská linka so stolom a stoličkami, v celom....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 129 900 €, 75,26 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ nadštandardne zariadený byt v 2-ročnej nadstavbe V TOP LOKALITE PETRŽALKY BYT Haanova ulica 2-izbový úžitková plocha: 75,26 m2 (byt 72,26 m2 + loggia 2,98 m2) 5. poschodie / 6 YTONG novostavba / 2-ročná nadstavba 5-komorové plastové okná dlažba / plávajúca podlaha....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 5, 58 000 €, 38,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný priestor na rôzne využitie v Petržalke na Topoľčianskej ulici. Je vhodný na bývanie aj podnikanie. Priestor má vlastný samostatný vchod pod terasou bytového domu. V priestore sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa a 1 miestnosť. Po rekonštrukcii....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 55 500 €, 75,00 m2 cca 740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Priestranný 3-izbový byt na prenájom – Petržalka, Topoľčianska ulica ABERTAL REALITY vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na dlhodobý prenájom príjemne zrekonštruovaný a priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Petržalky. Byt sa nachádza na 6. poschodí z 12 a pôvodne bol....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Bratislava 5, 55 100 €, 38,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.05.2020.,

 
 
 
Uložené Uložené

24.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BROTHERS Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor o výmere 37,5 m2 na ulici Topoľčianska v lokalite Bratislava - Petržalka. PRIESTOR: Kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor o výmere 37,5 m2 na prízemí bytového domu. DISPOZÍCIA PRIESTORU:....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 52 490 €, 29,68 m2 cca 1770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ krásne zrekonštruovanú garsónku s loggiou NEĎALEKO JAZERA DRAŽDIAK ZA VÝBORNÚ CENU! GARSÓNKA Beňadická ulica úžitková plocha: 29,68 m2 (garsónka 22,34 m2 + loggia 4,84 m2 + pivnica 2,50 m2) 4. poschodie / 12 panel kompletne zrekonštruovaný plastové okná so žalúziami....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 37 950 €, 69,00 m2 cca 550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM kompletne zrekonštruovaný byt, v peknej lokalite blízko jazera, či hrádze BYT Jasovská ulica 3-izbový úžitková plocha: 69 m2 (byt 65,5 m2 + loggia 2 m2 + pivnica 1,5 m2) 8. poschodie / 12 kompletná rekonštrukcia bezpečnostné vstupné dvere....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-35 (z celkového počtu 35)

<< <1> >>