• GoHome Professional
nehnuteľnosti MICHALOVCE byt do 120.000 eur - GoHome
  • nehnuteľnosti MICHALOVCE byt do 120.000 eur - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - nehnuteľnosti MICHALOVCE byt do 120.000 eur

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti michalovce byt do 120000 eur" sme našli 197 nehnuteľností - priemerná cena 1 408 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 47 m2
    • 59 m2
    • 59 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 59 m2
    • 71 m2
  •  Podľa ceny
    • 114000 (niečo lacnejšie)
    • 126000 (niečo drahšie)
    • 1400 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, MICHALOVCE, 124 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám kompletne rekonštruovaný byt na sídlisku Východ – ul. Leningradská: - jedná sa o pokojnú lokalitu; v okolí BD je dostatok parkovacieho miesta, - samotný byt je v osobnom vlastníctve, - situovaný je na 8./8. poschodí bytového domu s novým výťahom, - orientácia bytu V/Z,....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 124 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

03.11.2025.,

www.bazos.sk

VIDEOOBHLIADKA po skopírovaní linku do prehliadača: https://youtu.be/s95PDVXetTs Projekt sa nachádza na sídlisku SNP a ponúka priestranné 3 izbové byty rodinného typu dokončené do štandardu. Štandard zahŕňa bezpečnostné vstupné dvere, interiérove dvere v izbách, podlahy a lišty v....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 87 990 €, 47,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 47m 2 , Michalovce, 87.990 € .

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 125 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

4 izbový byt, Volgogradská ulica, pôvodný stav, čiastočne zariadený Byt sa nachádza v ideálnej časti mesta Michalovce. Kompletná občianská vybavenosť: ZŠ, MŠ, Lidl, OC Idea, blízkosť do centra mesta a do mestkého parku Podlahová plocha bytu: 78,19 m2 Poschodie: 8 z 8 Lódžia Pivnica....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 125 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Hľadáte štýlové bývanie bez nutnosti ďalších investícií? Tento priestranný 4-izbový byt s balkónom vás nadchne už pri vstupe! ✨ kvalitné materiály, ✨ podlahové kúrenie, klimatizácia, ✨ JBL reproduktory v strope, LED osvetlenie, ✨ francúzske okno v obývačke, kuchyňa na mieru so spotrebičmi,bio....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 89 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza na 3. poschodí z 6 s výťahom. Dispozične je byt veľmi dobre riešený – ponúka obývaciu izbu spojenú s kuchyňou, samostatnú spálnu a kúpelnu spojenú s toaletou. K bytu prislúcha aj balkón ktorý sa nachádza na medziposchodí a pivnicu v suteréne. Byt prešiel čiastočnou....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 86 990 €, 58,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F025-113-STEC Hľadáte praktické bývanie v centre mesta alebo zaujímavú investičnú nehnuteľnosť? Finanzpartner reality vám ponúka na predaj trojizbový byt s krásnym výhľadom, ktorý sa nachádza v srdci mesta Strážske, v lokalite s plnou občianskou vybavenosťou. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 125 250 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Hľadáte domov, kde sa spojí komfort a skvelá lokalita? Tento nový byt je ideálnou voľbou. Byt na 4 poschodie s výťahom a bezbariérovým prístupom. Dispozične: - svetlá obývačka ako srdce domova, prepojená s kuchyňou - šatník - zádverie - kúpeľná s WC - balkón ELITE PARK je moderný....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 125 250 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Miesto, kde kvalita a komfort našli svoj domov Vaše nové bývanie navrhnuté skvelým architektom už vzniká priamo v CENTRE mesta Michalovce. Rezidencia ELITE Park so sebou prináša 22 bytov v stave HOLOBYT a 24 kancelárií o rôznych rozmeroch. Jednoducho SKVELÁ Investičná príležitosť....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 85 500 €, 74,00 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt Michalovce, Moskovská. Plocha: úžitková 74m2, pivnice 1m2. Nachádza sa na 4. poschodí z 7 s výťahom.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Byt je veľmi pekný, kvalitne zrekonštruovaný a veľmi dobre dispozične riešený. K bytu patrí priestranný balkón....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 87 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Strážskom: - byt je po rekonštrukcii – vhodný k okamžitému bývaniu, - situovaný v pokojnej a vyhľadávanej lokalite mesta Strážske, na Mierovej ulici pri Tescu, - byt sa nachádza na 6./6. poschodí zatepleného bytového domu s novým bezbariérovým výťahom,....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 87 690 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Strážske F025-113-STEC Hľadáte praktické bývanie v centre mesta alebo zaujímavú investičnú nehnuteľnosť? Finanzpartner reality vám ponúka na predaj trojizbový byt s krásnym výhľadom, ktorý sa nachádza v srdci mesta Strážske, v lokalite s plnou občianskou vybavenosťou. ZÁKLADNÉ....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 85 000 €, 63,00 m2 cca 1350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 63m 2 , Michalovce, 85.000 € .

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 90 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 88 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 85 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Michalovce Ponúkame Vám na predaj útulný 1- izbový byt vo vyhľadávanej lokalite sídliska Západ v Michalovciach, ktorý je ideálny na realizáciu Vašich predstáv o novom bývaní. ul. Masarykova vyhľadávaná lokalita vďaka výbornej dostupnosti do centra mesta a kompletnej občianskej....

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 127 000 € na 125 900 € dňa 15.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, MICHALOVCE, 125 900 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
06.05.2026 - 127.000 €
15.05.2026 - 125.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.lpreality.sk

Moderný 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, Michalovce, ul. J. Murgaša Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj prakticky dispozične riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v jednej z najvyhľadávanejších častí mesta Michalovce – na ulici J. Murgaša. Byt prešiel kompletnou....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 125 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Michalovce Ponúkame Vám na predaj 2- izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach. Byt je kompletne zrekonštruovaný a je pripravený na okamžité nasťahovanie sa. Vďaka svojej polohe je ideálny pre pár alebo mladú rodinu hľadajúcu pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 82 000 €, 64,00 m2 cca 1280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Michalovce, Štefánikova. Plocha: úžitková 64m2. Nachádza sa na 5. poschodí z 5 s výťahom. Byt je kompletne, veľmi pekne a kvalitne zrekonštruovaný. Predáva sa zariadený a prislúcha k nemu aj pivnica. Nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite, blízko....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 81 700 €, 72,00 m2 cca 1140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

NOVÝ developerský projekt bytový dom GREEN SIDE II na sídl. SNP ul. Narcisová Vám ponúka: - komfortné bývanie v tichej lokalite na okraji sídliska, s väzbou na občiansku vybavenosť a centrum mesta - príjemné prostredie s množstvom zelene a detským ihriskom - viacero možností parkovania,....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 80 000 €, 72,00 m2 cca 1110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

CBF- exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v meste Michalovce na ulici J.Murgaša. Plocha: úžitková 72m2. Nachádza sa na 6. poschodí s bezbariérovým priestranným výťahom. Podlaha: plávajúca. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: sprchovací kút.Stav objektu: kompletná....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 79 990 €, 66,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Michalovce, Jána Hollého. Plocha: úžitková 66m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 7 s výťahom. Byt je z vačšej časti zrekonštruovaný ( Okná, jadro, podlahy,ćiastočne elektrina a bezpečnostné dvere), veľmi dobre dispozične riešený. Nachádza sa blízko....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 77 990 €, 79,00 m2 cca 990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Strážske, Vihorlatská. Plocha: úžitková 79m2.Stav objektu: pôvodný stav. Cena 77 990 € Ponúkame Vám na predaj 3 izbový priestranný byt v Strážskom. V byte boli vymenené okná, plávajúce podlahy, keramická dlažba. Nachádza sa na 6 poschodí v zateplenom....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 80 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt prešiel komplexnou, kvalitnou rekonštrukciou pred 2 rokmi, takže všetko je pripravené pre nového majiteľa – bez nutnosti ďalších investícií. ⸻ ✨ Hlavné výhody a vybavenie bytu: • 🔹 Moderná rohová kuchynská linka na mieru so vstavanými spotrebičmi (rúra, varná doska, digestor,....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 79 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj podnikateľský priestor/1-izbový byt v Michalovciach na sídl. Západ: - jedná sa o priestor s kuchynkou a kúpeľňou situovaný v suteréne, - úžitková plocha: 40,09 m², - pri holobyte sú zahrnuté ukončovacie práce povrchov (steny a stropy so sadrovými omietkami, podlahy....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 79 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

GE-MAX Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj útulný 2-izbový byt s výmerou 60 m², nachádzajúci sa na 1. poschodí v tichej a pokojnej časti obce Závadka. Dispozícia a stav bytu: - 2 priestranné izby - kuchyňa - kúpeľňa a WC (nové murované jadro) - nový balkón - čiastočná rekonštrukcia....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 77 000 €, 66,00 m2 cca 1170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt na sídlisku Juh v Michalovciach. Krásny, priestranný a slnečný byt s balkónom prešiel celkovou rekonštrukciou. Úžitková plocha bytu je 66m2. V celom byte sú plastové okná,plávajúca podlaha, vstavané skrine. Jadro je murované, znížené stropy, menené....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 79 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt sa nachádza na 4.poschodí zo 6 poschodí. Byt má rozlohu 50 m2,plus Balkón 4,12 m2. Predáva sa ako holobyt. Viac info na telefónom čísle 0917 921 112 Meno: .

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 79 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Kapušanoch čo sa panelákov týka,býva tu 6 rodín.Byt je na 3 ťom poschodí a má 75 m2 + 4,12 m2 balkón + 8 m2 pivnica, Byt je komplet zrekonštruovaný, murované jadro, elektrické rozvody, balkón, plastové okná, parkety, interiérové dvere,zárubne, vchodové dvere,v kúpeľni je vaňa aj sprchový....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 78 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Veľký 3-izbový byt s balkónom na ul. Vihorlatská, Strážske – čiastočná rekonštrukcia, 80 m² Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na ulici Vihorlatskej v meste Strážske. Byt má výmeru 80 m², nachádza sa v zachovalom pôvodnom stave, no prešiel čiastočnou....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 78 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej časti Michaloviec – sídlisko Stráňany. Tento byt je ideálny na komfortné bývanie bez ďalších investícií. - Lokalita: tichá rezidenčná zóna s kompletnou občianskou vybavenosťou (škola, škôlka, pošta, zdravotné stredisko,....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 78 890 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2026.,

www.bazos.sk

Lokalita: Výhodou je parkovisko priamo pod bytovým domom. V pešej dostupnosti približne 10 minút sa nachádza Tesco, bankomat, kaviareň, autobusová stanica aj centrum mesta. Výhodou tejto nehnuteľnosti je poloha mesta Strážske. Vďaka svojej polohe ponúka veľmi dobrú dostupnosť do väčších....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 126 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Hľadáte priestranný byt v skvelej lokalite, kde máte všetko na dosah? Predstavujeme vám 4-izbový byt na sídlisku Východ v Michalovciach, ktorý je ideálny na bývanie aj investíciu. Byt je v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Lokalita: Byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 126 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.bazos.sk

Takto vieme pripraviť na predaj aj tvoju chyžku. Prajeme pekný deň Tím Reality Zemplín ___________________________ Na predaj 3i byt s loggiou, situovaný na 2. poschodí v zrekonštruovanom bytovom dome na Murgášovej ulici. Dobré poschodie, množstvo zelene v okolí, udržiavaný a čiastočne....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 127 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Sídlisko SNP patrí medzi pokojné a obľúbené časti mesta, s dobrou občianskou vybavenosťou. Potraviny a pizzeriu nájdete hneď pod vedľajším bytovým domom, OC Zemplín či Kaufland sú v pešej dostupnosti. Byt sa nachádza na 5. poschodí z ôsmych a má bezbariérový prístup výťahom. Bytový....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 127 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica Profesora Hlaváča sa nachádza neďaleko centra mesta. V pešej blízkosti nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, obchody, banky, poštu, základnú či materskú školu. Byt má podlahovú plochu 61m2 a nachádza sa v tehlovom bytovom dome so zateplenou strechou a novým výťahom priamo....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 73 990 €, 78,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Libero Slovakia ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný trojizbový byt v tichej a vyhľadávanej lokalite mesta Michalovce s kompletnou občianskou vybavenosťou - potraviny, škola, škôlka, zdravotné stredisko, pošta. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v r.2010 - murované jadro,....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 73 990 €, 68,00 m2 cca 1090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Libero Slovakia ponúka na predaj slnečný bezbarierový 3 izbový byt s balkónom. Rozloha bytu je 68m2, nachádza sa na 2 poschodí z 8. so svkelou orientáciou Východ - Západ. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou pred 10 rokmi, aktuálne prebehla hygienická maľba a je pripravený k okamžitému....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Vihorlatská Obec: Strážske MEGA realitka ponúka na predaj 3 izbový byt v meste Strážske. Ponúkaný byt sa nachádza na 1. poschodí panelového bytového domu na Vihorlatskej ulici. Celková rozloha bytu je 62,24 m2 a jeho súčasťou je aj lodžia. Byt je v pôvodnom stave, vymenené....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

GE-MAX Reality ponúka na predaj trojizbový byt v Strážskom o výmere 62 m² na 1. poschodí zrekonštruovaného panelového domu. Hlavné parametre: - Lokalita: Vihorlatská ulica - Poschodie: 1. poschodie - Výmera: 62,24 m² - Lodžia: áno - Stav bytu: pôvodný (vymenené plastové okná) - Výťah:....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 74 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj veľmi pekný, slnečný 2-izbový byt v obci Palín: - obec je vzdialená len 13 km od Michaloviec a ponúka skvelú občiansku vybavenosť, - nájdete v nej všetko potrebné; školu, škôlku, poštu, zdravotné stredisko, obchody, pohostinstvo, futbalové ihrisko a i., - byt....

 
 
 
  Byt, MICHALOVCE, 74 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Projekt sa nachádza v meste Sobrance a ponúka byty a nebytové priestory v stave HOLOBYT. V cene bytu je tiež pivničná kobka. Byty na 2. NP až 4. NP majú v cene aj balkón. Byt 1NP je vo výmere 29,84 m2. Cena: 74.600 EUR Parkovacie miesto je možné dokúpiť v cene 6.000 EUR. Predpokladaná....