• GoHome Professional
nehnuteľnosti Okres Partizánske - GoHome
  • nehnuteľnosti Okres Partizánske - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - nehnuteľnosti Okres Partizánske

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti okres partizánske" sme našli 700 nehnuteľností - priemerná cena 996 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 287 m2
    • 359 m2
    • 359 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 359 m2
    • 431 m2
  •  Podľa ceny
    • 286000
    • 358000 (priemerná cena)
    • 430000
    • 995 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 307 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, PARTIZÁNSKE, 103 000 €, 55,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.11.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj starší rodinný dom s veľkým pozemkom s celkovou rozlohou 2423 m2 v obci Hradište okres Partizánske. Rodinný dom je postavený z pálených tehál cca pred 80-timi rokmi. Na dome boli vymenené plastové okná aj vchodové dvere, kúrenie zabezpečené etážovým vykurovacím....

 
 
 
  Dom, KLÁTOVA NOVÁ VES, 148 000 €, 120,00 m2 cca 1230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúkajú na predaj novostavby štyroch priestranných, identických rodinných domov v obci Klátova Nová Ves s pozemkom o výmere 863 m2, 696 m2, 654 m2, 698 m2.. Domy budú v prevedení bungalov bez podpivničenia, výstavba sa začína 09/2021 a cena je uvedená v štádiu holodom.....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 49 500 €, 140,00 m2 cca 350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame Vám na predaj trojizbový rodinný dom v okrese Partizánske v obci a katastrálnom území Kolačno. Celková rozloha pozemku je 1395 m2 ( z toho je 575 m2. dvor s pozemkom pod domom a 820 m2 záhrada za domom). Dom sa nachádza v tichej ulici, preto je možnosť využívať rodinný dom....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 93 000 €, 67,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame vám na predaj veľkometrážny dvojizbový byt o rozlohe 67 m² v Partizánskom na sídlisku Luhy. Byt sa nachádza na prvom poschodí v zateplenom bytovom dome. Ulica Veľká Okružná – v blízkosti novovybudovaný cyklochodník, obchody, škola, škôlka. Centrum mesta 10 min pešo. Pri dome....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 99 900 €, 70,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.10.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt v Partizánskom priamo pri centre mesta s veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Byt je prerobený na 4 i (zo špajze a komory prerobená izba - možnošť vrátiť komoru a špajzu naspäť. Nachádza sa na 3. poschodí s výťahom. K bytu je možnosť vybaviť....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 93 000 €, 56,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj vkusný, zrekonštruovaný 2,5- izbový byt s výmerou 56 m2 v Partizánskom, v obľúbenej lokalite Malá Okružná, na poschodí 8/8. DISPOZÍCIA: Vstupná chodba, dve nepriechodné izby, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, kuchyňa, komora (polizba), špajza. STAV NEHNUTEĽNOSTI:....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 67 000 €, 64,00 m2 cca 1050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Najskôr si pozrite video: Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s loggiou v časti Šípok mesta Partizánske. Nachádza sa na 3.poschodí . Byt je o rozlohe 64 m2. Dispozične sa skladá z chodby, 2 samostatných izieb ( kde jedna bola predelená murovanou priečkou na 2 časti ), kúpeľňa , oddelené....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 195 000 €, 81,00 m2 cca 2410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj pekný, veľký štvorizbový rodinný dom s panoramatickým výhľadom na okolie. Nachádza sa v tichej časti mesta Partizánske, Šimonovany - Stráne. Dom je postavený na kaskádovitom pozemku o rozlohe 398m², z toho zastavaná plocha domu je 81m².DISPOZÍCIA:Dom je vysoký trojpodlažný,....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 64 990 €, 35,00 m2 cca 1860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality. sk - ponúka na predaj 1 izbový byt o rozlohe 35 m2. Bytový dom sa nachádza na Malej okružnej v Partizánskom. Prešiel rekonštrukciou strechy, spoločných priestorov, je zateplený, parkovanie bezplatné pred bytovým domom na novo vybudovanom parkovisku. Do centra mesta....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 139 990 € na 134 990 € dňa 04.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, PARTIZÁNSKE, 134 990 €, 110,00 m2 cca 1230 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
05.01.2026 - 139.990 €
04.03.2026 - 134.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

05.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality.sk - ponúka na predaj Rodinný pol dom v centre mesta Partizánske. Dom je postavený na slnečnom a rovinatom pozemku o celkovej rozlohe 396 m2. Dom je v osobnom vlastníctve, pozemok je oplotený so vstupnou bránou. Na pozemku sa nachádza garáž s prístavbou letnej kuchyne....

 
 
 
  Pozemok, SKAČANY, 17 505 €, 3501,00 m2 cca 10 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

TU Reality Vám dáva do pozornosti Pozemok v k.ú. Skačany, orná pôda, vhodná pre agropodnikanie, rovinatý terén, slnečné podmienky pred určujú pozemok pre poľnohospodárske účely. Prístup k pozemku po spevnenej poľnej ceste. BONUSY: Kvalitná orná pôda, A? V našej realitnej ponuke aj....

 
 
 
  Obchodný priestor, PARTIZÁNSKE, 177 770 €, 178,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Alpia ponúka na PREDAJ ručnú autoumyváreň s kaviarňou v meste Partizánske. Umyváreň aj kaviereň je stále v rozbehnutej prevádzke. Predáva sa ako s.r.o aj so všetkými platnými povoleniami. Pre viac informácií alebo obhliadku nás kontaktujte na t.č. 0917047195 Partizánske.

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 94 990 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj vkusne zrekonštruovaný dvojizbový byt s výmerou 62 m² situovaný v tichej časti vyhľadávanej lokality ulice Malá Okružná v Parztizánskom. DISPOZÍCIA:Vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa so sprchovým kútom, nepriechodná izba, priestranná izba opticky predelená na....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 155 000 €, 320,00 m2 cca 480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

TU reality Vám ponúka na predaj 3izbový bungalov s terasou a samostatne stojacou garážou, v príjemnom prostredí. Pozemok 320m2, dom 75 m2, terasa 15m2, garáž 25m2. Dom sa odovzdáva v štádiu na kľúč. Sprchový kút, vaňa a 2x záchod. Hliníková brána, podlahové kúrenie, oplotenie, 2 parkovacie....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 87 000 €, 73,00 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 3,5 izbový byt o celkovej rozlohe 73m2 nachádzajúci sa na 4 poschodí vo vyhľadávanej lokalite mesta Partizánske. Byt má balkón, patrí k nemu veľká komora a menšia špajza (možnosť prerobenia na ďalšiu miestnosť). Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala podlahy,....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 71 000 €, 49,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s veľkým balkónom v časti Šípok mesta Partizánske. Nachádza sa na 8.poschodí bytového domu. Byt je o rozlohe 49 m2. Dispozične sa skladá z chodby, 2 samostatných izieb, kuchyne a kúpeľne s toaletou. Prešiel rekonštrukciou. Boli menené plastové....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 49 990 €, 130,00 m2 cca 390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom vidieckého typu v obci Chynorany. Dom sa nachádza v spoločnom dvore s ďalšími dvomi domami. Je postavený z pálenej tehly a v roku 2001 v ňom začala rekonštrukcia - kompletná výmena strechy 2021 - trámy, latovanie, fólia, strešná krytina Bramac, nová....

 
 
 
  Dom, KLÁTOVA NOVÁ VES, 180 000 €, 601,00 m2 cca 300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality Vám ponúkajú na predaj novostavby štyroch priestranných, identických rodinných domov v obci Klátova Nová Ves s pozemkom o výmere 601 m2, R.D.č.1 CENA 180.000.-€. R.D.č.2 CENA 180,000.-€ o výmere 500 m2. R.D.č.3 PREDANÉ- o výmere 630 m2, R.D. č.4 PREDANÉ. Domy budú v prevedení....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 89 900 €, 83,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 83m 2 , Partizánske, 89.900 € .

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 100 000 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame Vám na predaj priestranný trojizbový veľkometrážny byt s výmerou 77 m² v Partizánskom, na sídlisku Šípok. Byt sa nachádza na 6. poschodí (celkovo 7) bytového domu s novým výťahom a ponúka pekný výhľad na okolitý les. Dispozične pozostáva z: 3 samostatných izieb, kuchyne s....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 72 500 €, 49,00 m2 cca 1480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj trojizbový byt v zaujímavej lokalite - v centre mesta Partizánske, ulica Družstevná, poschodie 0/5, s priestannou loggiou a výmerou 49 m2. DISPOZÍCIA: Vstupná chodba, kúpeľňa s vaňou a čiastočne oddeleným WC, prechodná detská izba, spálňa, obývacia izba s východom....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 113 000 €, 68,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.08.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 68m 2 , Partizánske - Februárova, 113.000 € .

 
 
 
  Dom, SKAČANY, 57 000 €, 334,00 m2 cca 170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Skačany, okres Partizánske, postavený na pozemku s výmerou 334 m².DISPOZÍCIA:Rodinný dom je dvojpodlažný, aktuálne využívaný ako dve bytové jednotky so samostatným vchodom. 1. NP: vstupná chodba, kuchyňa, WC, kúpeľňa, priechodná obývačka, spálňa,....

 
 
 
  Dom, MALÉ KRŠTEŇANY, 157 590 €, 320,00 m2 cca 490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj novostavbu rodinného domu a samostatnej garáže v obci Malé Kršteňany okres Partizánske. Typ novostavby je jednopodlažný bungalov s plochou strechou, súčasťou bungalovu sú aj 2 parkovacie miesta, terasa....

 
 
 
  Obchodný priestor, PARTIZÁNSKE, 1 300 000 €, 3415,00 m2 cca 380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj výrobný areál v Partizánskom. Areál má celkovú plochu 9048 m2, z čoho výrobná hala tvorí 3415 m2. Zvyšných 5633 m2 tvorí spevnená plocha. Výrobná hala prešla v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou - nové okná, brány, podlaha, kompletne zrekonštruované zázemie....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 115 000 €, 72,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj pekný veľkometrážny 3,5-izbový byt s loggiou, na Dolnom Šípku v Partizánskom. Byt má rozlohu 72m2 a nachádza sa na 3. podlaží (zo 4.) v zateplenom bytovom dome bez výťahu. Orientácia bytu je na V-Z. DISPOZÍCIA: Vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, dve....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 63 000 €, 46,00 m2 cca 1370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na predaj 1.5- izbový byt v osobnom vlastníctve, vo vyhľadávanej lokalite sídlisko Šípok v meste Partizánske. Dispozične je riešený následovne : vstupná predsieň, kuchyňa s obývacou izbou, samostatná spálňa, kúpeľňové jadro,....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 89 900 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.05.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj trojizbový byt v centre mesta Partizánske s celkovou podlahovou plochou 64 m2. Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 4. Byt bol čiastočne rekonštruovaný: v roku 2018 vymenené plastové okná, murované bytové jadro, v roku 2018 menené plávajúce podlahy v izbách a dlažba....

 
 
 
  Pozemok, MALÉ UHERCE, 205 746 €, 3882,00 m2 cca 50 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TU Reality bude ponúkať na predaj stavebný pozemok v atraktívnej lokalite mesta Partizánske. Pozemok 3882m2 s krásnym výhľadom na mesto vhodný pre stavbu bytového domu. Pozemok je svahovitý, IS sú na hranici pozemku. Pre bližšie informácie a obhliadky kontaktujte prosím +421 41 321....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 39 900 €, 40,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj murovanú záhradnú chatku s záhradou v obci Kolačno v časti Ondrášová nachádzajúcej sa v okrese Partizánske. Chatka je zasadená v peknom horskom prostredí v chalupárskej oblasti priamo pri lese. Pekný výhľad na okolitú prírodu priamo s chatky. Celková....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 154 999 €, 190,00 m2 cca 820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

City Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj dva rodinné domy na ul. Duklianska v centre obce Skačany. Rodinné domy sú postavené na rovinatom pozemku o rozlohe 983 m2. Nehnuteľnosti sú v pôvodnom, ale veľmi zachovalom stave, čo umožňuje novému vlastníkovi rekonštrukciu podľa svojich....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 199 999 €, 288,00 m2 cca 690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v obci Hradište okres Partizánske. Typ novostavby je dvojpodlažný rodinný dom aj s podkrovým. Rodinný dom je tesne pred dokončením a pred kolaudáciou. Prikladáme aj vizualizácie....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 94 900 €, 76,00 m2 cca 1250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj krásny 3-izbový byt s rozlohou 79m2 s terasou v novostavbe štvorbytovky v blízkosti mesta Partizánske v tichej lokalite časť Malé Bielice. Dispozičné riešenie bytov: Vstupná chodba, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou, dve samostatné obývacie izby,....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 110 000 €, 118,00 m2 cca 930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Virtuálna prehliadka: https://virtualneprehliadky.dodomceka.sk/1527 Realitná kancelária DO DOMČEKA Vám ponúka na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej mestskej časti Štrkovec na Októbrovej ulici. Ide o 1/2 dvojdomu so samostatným pozemkom o výmere 221 m². Dom je dvojpodlažný....

 
 
 
  Dom, ŽABOKREKY NAD NITROU, 132 000 €, 220,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 5i dvojgeneračný dom v obci Žabokreky nad Nitrou. RD je postavený na ZP 110m2 s podlahovou plochou 220m2 a UP 150m2 . RD je 34 ročný a v roku 2009 prešiel rekonštrukciou, zateplenie, izolácia strechy. Dom je napojený na všetky IS okrem kanalizácie, čo je možné....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 189 900 €, 135,00 m2 cca 1410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný zariadený štvorizbový rodinný dom v obci Partizánske - Malé Bielice. Celková rozloha rovinatého pozemku je 1009 m2. Dom sa nachádza v bočnej uličke, neďaleko športové letisko, priemyselný park a kúpele. Celková podlahová plocha domu je 135 m2....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 87 000 €, 40,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Číslo ponuky : 190475, Kontakt: Eduard Číž, Telefón : 0910 706 802, E-mail : ciz@vasereality.sk video obhliadka: youtu.be/q5hBW_XFjiM Realitná kancelária Vaše Reality Vám ponúka exkluzívne na predaj 1-izbový byt s rozlohou 39,87 m², nachádzajúci sa v skolaudovanej novostavbe z roku....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 33 000 € na 32 000 € dňa 08.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, PARTIZÁNSKE, 32 000 €, 18,00 m2 cca 1780 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
01.04.2026 - 33.000 €
08.04.2026 - 32.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality. sk - ponúka v predaji na žiadosť majiteľa v EXKLUZÍVNOM zastúpení Záhradnú chatku v Partizánskom - časť Záhradná osada Stopa v Brodzanoch. Chatka sa nachádza v záhradnej osade do ktorej majú prístup iba majitelia. Celá osada je oplotená ma vstupnú bránu. Ku svojím....

 
 
 
  Byt, BRODZANY, 71 030 €, 43,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám garsónku 43m 2 , Brodzany, 71.030 € .

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 85 990 €, 46,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj dvojizbový byt na sídlisku Šípok v Partizánskom. Byt má rozlohu 46m2 a nachádza sa na 6. poschodí v bytovom dome s výťahom. Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a je pripravený k bývaniu. DISPOZÍCIA: Vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a s WC, spálňa, rozsiahla....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 71 999 €, 67,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property Vám ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt na ulici Malinovského, v meste Partizánske. BYT: výmera bytu je 67 m2 z čoho loggia má výmeru 3 m2 a pivnica má výmeru 1,5m2. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2014. Orientácia východ - juh. ZARIADENIE: Byt sa....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 109 000 €, 98,00 m2 cca 1110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný, 4-izbový byt o výmere 98 m2, poschodie 12/13, v Partizánskom, ulica Malinovského, DISPOZÍCIA: Vstupná chodba, priestranná chodba (hala) z ktorej je vstup do dvoch nepriechodných izieb, kúpeľne, WC, komory a kuchyne. Z kuchyne je vstup na balkón, do....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 85-126 (z celkového počtu 700)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>