• GoHome Professional
nehnuteľnosti Okres Partizánske - GoHome
  • nehnuteľnosti Okres Partizánske - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - nehnuteľnosti Okres Partizánske

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti okres partizánske" sme našli 700 nehnuteľností - priemerná cena 996 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 287 m2
    • 359 m2
    • 359 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 359 m2
    • 431 m2
  •  Podľa ceny
    • 286000
    • 358000 (priemerná cena)
    • 430000
    • 995 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 307 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, PARTIZÁNSKE, Na žiadosť, 75,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.12.2024.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný trojizbový byt v centre mesta Partizánske s výmerou 75 m2. DISPOZÍCIA: Vstupná chodba, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom, dve nepriechodné izby, priechodná obývacia izba, kuchyňa, špajza. Byt má priestrannú murovanú pivnicu (cca 3x4 m). STAV NEHNUTEĽNOSTI:....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 103 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

DISPOZÍCIA BYTU: Vstupnú časť bytu tvorí priestranná chodba z ktorej sa na pravo vchádza do obývačky s balkónom a oproti chodbe do veľkej kuchyne s balkónom. Z ďalšej chodbičky sa vchádza do detskej izby s balkónom , spálne s balkónom a kúpeľne. Žiadna miestnosť nie je prechodná.....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, Na žiadosť, 59,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.11.2024.,

www.realityplanet.sk

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt v Partizánskom. Stav: byt je v pôvodnom stave, ktorý zahŕňa zachovalé pôvodné parkety a okná. Menené boli stúpačky a výťah. Nachádza sa na prvom poschodí. Dispozícia: Vstupná chodba: Priestranná a funkčná, s dostatkom miesta na úložné riešenia,....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 34 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.04.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj murovanú chatu so záhradou v obci Brodzany okres Partizánske. Nachádza sa v záhradkárskej osade Brodzany, kde je na pozemku dovedená elektrika a aj užitková voda na polievanie. Chatka je po nedávnej kompletnej....

 
 
 
  Dom, KLÁTOVA NOVÁ VES, 95 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Reality Progres ponúka na predaj tehlový rodinný dom - chalúpku + v obci Klátova Nová Ves okres Partizánske s pozemkom 1539 m2. Ponúkame na predaj 3 izbový tehlový rodinný dom - chalúpku, zastavaná plocha 110 m2 + podkrovie, po čiastočnej rekonštrukcii - vymenené drevené okná s trojsklom....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 189 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Nehnuteľnosť sa predáva s dvomi parkovacími státiami, garážou pred dve autá, prestrešenou terasou, záhradou s dostatkom súkromia na pozemku o rozlohe 727m². Meno: .

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 230 499 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj dvojgeneračný, jednoposchodový rodinný dom v Partizánskom, časť Šimonovany. RD sa nachádza na priestrannom, rovinatom pozemku o ploche 1241 m2. Časť pozemku, so samostatnou príjazdovou cestou, je vhodná na stavbu rodinného domu (vratnosť investície) DISPOZÍCIA:....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, Na žiadosť, 100,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj modernú novostavbu rodinného domu/vily na Hlavnej ulici v obci Bošany. Predstavte si život v priestrannom a svetlom dome s úžitkovou plochou 100 m2, ktorý je postavený na rovinatom pozemku s rozlohou 490 m2. Tento nový domov bol navrhnutý s dôrazom....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, Na žiadosť, 75,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality. sk - Na žiadosť majiteľa v Exkluzívnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 3,5 izbový byt nachádzajúci sa v Partizánskom vo výbornej lokalite na ulici Veľká Okružná. Bytový dom prešiel rekonštrukciou spoločných priestorov, je zateplený , otváranie elektronickým vrátnikom,....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, Na žiadosť, 100,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.03.2026.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Bošany, hlavná. Plocha: úžitková 100m2, pozemku 490m2. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák, umývačka riadu.Stav objektu:....

 
 
 
  Dom, BOŠANY, 136 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj rodinný dom v obci Bošany. Dom je priestranný, udržiavaný a vhodný aj na okamžité bývanie. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou a nový majiteľ si ho môže prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Dispozične pozostáva z veľkej špajze, priestrannej kuchyne, z ktorej vedú dve izby,....

 
 
 
  Pozemok, PARTIZÁNSKE, 32 074 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.11.2024.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame Vám na predaj dva stavebné pozemky v Partizánskom v časti Malé Bielice. Veľkosti pozemkov sú 553 m2 a 554 m2. Pozemky sa dajú kúpiť zvlášť alebo spojiť dokopy, keďže sú spolu spojené a nachádzajú sa vedľa seba. Inžinierske siete v dostupnosti neďaleko pozemkov. Pozemky sú....

 
 
 
  Pozemok, PARTIZÁNSKE, 89 298 €
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2022.,

www.zoznamrealit.sk

❗❗ HLAVNÝ ŤAH Z PARTIZÁNSKEHO DO TOPOĽČIAN ❗❗ ◀ ▶ ❗❗JEDINEČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ ❗❗➕MOŽNOSŤ DOKÚPIŤ VEDĽAJŠIU PARCELU❗❗ ▶V Partizánskom - časť Malé Bielice Vám so súhlasom majiteľa ponúkame na predaj rovinatý a slnečný pozemok s výmerou 1089m2 (33 x 33 m) nachádzajúci sa na hlavnom....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, Na žiadosť, 77,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality. sk - ponúka so súhlasom majiteľa na predaj 3 izbový byt, ktorý bol rekonštrukciou prerobený na 4 izbový. Byt sa nachádza v okresnom meste Partizánske na sídlisku Šípok. ( ulica Horská ). Byt je v osobnom vlastníctve predáva sa bez zariadenia. Bytový dom v ktorom sa....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 63 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

V Dolných Vesteniciach je dostupná kompletná občianska vybavenosť – škola, škôlka, obchody, zdravotné stredisko aj dobré dopravné napojenie do Prievidze a Partizánskeho. Parkovanie je zabezpečené pred bytovým domom na veľkom verejnom parkovisku. Byt je v pôvodnom stave, s vymenenými....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 185 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom s osobitou atmosférou v Partizánskom, časť Veľké Bielice, ulica Mostová, postavený na slnečnom, rovinatom pozemku s výmerou 2.411 m2. .

 
 
 
  Dom, BOŠANY, 85 000 €, 90,00 m2 cca 940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÉ UHERCE, 31 650 €
Uložiť
Uložené Uložené

26.11.2024.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 766 m2 v tichej časti obce Veľké Uherce, okres Partizánske. Pozemok sa nachádza mimo hlavnej cesty v zastavanej časti obce (za kaštieľom). Je mierne svahovitý s pekným výhľadom. INŽINIERSKE SIETE: Na pozemku je vybudovaná 2x kanalizačná....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 99 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

004-12-STSI Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a príjemnej lokalite Skačany. Dom prešiel rozsiahlymi rekonštrukčnými prácami v roku 2022, čo zaručuje moderný a komfortný domov. Základné informácie: Lokalita: Skačany/Centrum Výmera pozemku: 242m² Úžitková plocha domu: 92m² Počet....

 
 
 
  Pozemok, PARTIZÁNSKE, Na žiadosť, 200,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj zabehnutú reštauráciu - kaviareň v Partizánskom pri hlavnom ťahu. Podlahová plocha rešteauračných priestorov aj s kuchyňou a skladmi je cca 200 m2, plus k tomu ešte terasa s podlahovou plochou cca 70 m2. Celková rozloha pozemkov, ktoré patria k budove je 4956....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, Na žiadosť, 35,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.02.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality.sk - ponúka na predaj 1 izbový byt, ktorý sa nachádza na sídlisku Šípok v Partizánskom. Bytový dom je postavený na dolnom Šípku ma prístupovú asfaltovú cestu, parkovanie je pred bytovým domom. Bytový dom je zateplený, ma výťah. Predávaný byt sa nachádza na 5 poschodí,....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 52 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia domu: do domu sa vstupuje cez širokú verandu/ vstupnú chodbu z ktorej sa dostaneme do samostatnej izby, alebo do kuchyne, tá je prechodná do ďalších 2 miestností a kúpeľne spolu s WC. Orientácia domu je juhozápad. Na pozemku sa nachádza prístavba šopy a suché WC. Nehnuteľnosť....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 105 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj štvorizbový, podpivničený dom, postavený na pozemku s výmerou 1.019 m2 v obci Skačany, okres Partizánske. DISPOZÍCIA: Prízemie - vstupná hala, kuchyňa, chodba, schody do pivnice, komora, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, tri nepriechodné izby, jedna priechodná izba....

 
 
 
  Pozemok, PARTIZÁNSKE, Na žiadosť, 490,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v obci Partizánske, mestská časť Veľké Bielice. Pozemok je rovinatý s celkovou výmerou 490 m2. Inžinierske siete – elektrika je na pozemku a plyn, voda a kanalizácia je blízko pozemku. Prístup je po asfaltovej ceste. Obec Partizánske....

 
 
 
 
-25%

Ceny sa zmenila z 39 900 € na 29 900 € dňa 30.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, PARTIZÁNSKE, 29 900 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
01.12.2025 - 39.900 €
30.04.2026 - 29.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

01.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame predaj rodinný dom v obci Chynorany, okres Partizánske, s pozemkom 440 m2. .

 
 
 
  Pozemok, PARTIZÁNSKE, 45 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj stavebný pozemok obec Brodzany okres Partizánske. Pozemok je vhodný na stavbu rodinného domu alebo aj dvoch domov, na mobilný dom, na záhradu alebo sad. Nachádza sa v tichom prostredí v zastavanej časti....

 
 
 
  Pozemok, PARTIZÁNSKE, 153 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok, na ktorý je vydané stavebné povolenie na stavbu rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami. Je možnosť úpravy dispozície podľa predstáv klienta. K dispozícii k nahliadnutiu aj architektonická štúdia domu s dvomi bytovými jednotkami. Bližšie....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, Na žiadosť, 67,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality.sk - ponúka na predaj 3 izbový byt v Partizánskom na sídlisku Šípok ulica Janka Kráľa. Predávaný byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome, ktorý prešiel rekonštrukciou spoločných priestorov, ma nový výťah. Parkovanie je dostupné pri bytovom dome. Predávaný byt sa nachádza....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 105 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj štvorizbový, podpivničený dom, postavený na pozemku s výmerou 1.019 m2 v obci Skačany, okres Partizánske. .

 
 
 
  Pozemok, PARTIZÁNSKE, 29 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Výborná lokalita, kľudná vedľajšia ulička ponúka ideálne miesto pre pokojné rodinné bývanie v peknom prostredí obce ktorá má občiansku vybavenosť: základná škola, materská škola, pošta, potraviny. V prípade záujmu o obhliadku ma neváhajte kontaktovať. PREDAJCA: Ing. Marianna Pečovská....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 119 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Strecha je v pôvodnom ale dobrom stave. Elektrina je medená + aj dorobené 5,6kw Solárne panely. Kúrenie je ustredné krbovými kachlami s výmenníkom. Podlahy sú betónové,dlažba,plávajúce podlahy. Na pozemku je studňa Pozemok má rozlohu 478m2. Pri rýchlom jednaní dohoda istá ;) Pre viac....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, Na žiadosť, 34,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

MAXA reality Vám ponúka 1,5 izbový byt po kompletnej modermej rekonštrukcií v meste Partizánske, časť Šípok. Byt o rozlohe 34m2 sa nachádza na 5 podlaží zo 7 s výťahom v panelovom bytovom dome. Dispozícia: priestranná vstupná chodba po pravej strane je vstup do kúpeľne, kde sa nachádza....

 
 
 
  Obchodný priestor, BOŠANY, 140 000 €, 300,00 m2 cca 470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 246 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

VIDEO link: https://youtu.be/0Z9V4GNE-KY Budúca kvalitná SMART novostavba, ktorej výstavba úspešne napreduje, má úžitkovú plochu 133 m² a rovinatý pozemok o rozlohe 602 m² vrátane zastavanej časti. Dispozičné riešenie domu: pekná dispozícia zabezpečuje funkčné rozdelenie dennej a....

 
 
 
  Pozemok, PARTIZÁNSKE, 60 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

5820/ Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v obci Ostratice, časť Malé Ostratice, okr. Partizánske. Pozemok sa skladá z troch samostaných parciel obĺžníkoveho tvaru. 1032 m2 - Zastavané plochy a nádvoria 1087 m2 - Záhrady 5868 m2- Ostatné plochy V súčastnosti sa na pozemku nachádza....

 
 
 
  Pozemok, MALÉ KRŠTEŇANY, Na žiadosť, 800,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj slnečný pozemok vhodný na stavbu rodinného domu v obci Malé Kršteňany. Pozemok je prevažne rovinatý s celkovou výmerou 800 m2 (približne 29x27m2). Kompletné siete na hranici pozemku. Prístupová cesta s osvetlením. Pre viac info: +421413217800, alebo ceckova@tureality.sk.....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 85 990 €, 46,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, Na žiadosť, 80,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka veľkú príležitosť v podobe 3-izbového domu alebo chaty nachádzajúcej sa v krásnom prostredí Veľkého Klíža. Táto novostavba na kľúč Vám poskytne útulné a pohodlné bývanie, pričom vám umožní relaxovať v príjemnom prostredí priamo pri....

 
 
 
 
-5%

Ceny sa zmenila z 219 000 € na 209 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, PARTIZÁNSKE, 209 000 €, 350,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.04.2026 - 210.000 €
02.05.2026 - 219.000 €
09.05.2026 - 209.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-5%

Ceny sa zmenila z 98 000 € na 93 000 € dňa 14.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, PARTIZÁNSKE, 93 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
04.12.2025 - 98.000 €
14.04.2026 - 93.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

04.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii postavený na pozemku o výmere 478 m2 v obci Chynorany, okres Partizánske. .

 
 
 
  Dom, VEĽKÉ KRŠTEŇANY, Na žiadosť, 102,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality.sk - po dohode s majiteľom ponúka na predaj rozostavanú novostavbu rodinného domu nachádzajúcu sa v obci Veľké Kršteňany, ktorá je vzdialená asi 10 minút cesty autom od okresného mesta Partizánske. Novostavba typu bungalov je postavená z Porfixu. Ma asfaltovú prístupovú....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 109 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Nehnuteľnosť je postavená z pálenej tehly pred asi 80 rokmi a je na liste vlastníctva vedená ako rodinný dom. Úžitková plocha domu 44 m² + kôlňa je samostatná stavba na pozemku s úžitkovou plochou 12 m² postavená v roku 2000. Dispozíciu domu tvorí: vstupom do domu sa dostaneme do....