• GoHome Professional
nehnuteľnosti Okres Partizánske - GoHome
  • nehnuteľnosti Okres Partizánske - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - nehnuteľnosti Okres Partizánske

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti okres partizánske" sme našli 700 nehnuteľností - priemerná cena 996 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 287 m2
    • 359 m2
    • 359 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 359 m2
    • 431 m2
  •  Podľa ceny
    • 286000
    • 358000 (priemerná cena)
    • 430000
    • 995 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 307 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, PARTIZÁNSKE, 69 000 €, 80,00 m2 cca 860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2,5 izbový byt v Partizánskom. Byt s rozlohoou 80m² sa nachádza na jedenástom poschodí z jedenástich v panelovom bytovom dome s dvoma výťahmi a je orientovaný na východ . Dispozične pozostáva zo vstupná chodba, kuchyňa, dve veľké priechodné izby, nepriechodná....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 75 990 €, 64,00 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 64m 2 , Partizánske, 75.990 € .

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 110 000 €, 160,00 m2 cca 690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na na predaj dvojpodlažný rodinný dom s čiastočným podpivničením, drevenou valbovou strechou so škridlovou krytinou, balkónom a veľkou terasou v mestskej časti Veľké Bielice na rovinatom a slnečnom pozemku o rozlohe 857m2. Rodinný dom bol postavený v 60-tych rokoch....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 109 000 €, 160,00 m2 cca 680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si 3D virtuálnu prehliadku ****https://my.matterport.com/show/?m=2GEAfc3ym5S**** a video ****https://youtu.be/tmCzBLwoKO0**** TUrealityy ponúka na predaj 6 izbový rodinný dom v obci Chynorany, okres Partizánske.....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 94 990 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj vkusne zrekonštruovaný dvojizbový byt s výmerou 62 m2 situovaný v tichej časti vyhľadávanej lokality ulice Malá Okružná v Parztizánskom. .

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 129 900 €, 72,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s loggiou v novopostavenom bytovom dome v Bošanoch v tichej časti obce .Jedná sa o byt o rozlohe 72m2. Nachádza sa na 2. poschodí z 2. Byt je úplne nový a pripravený pre nového majiteľa . Patria k nemu i dve parkovacie miesta a záhrada na oddych....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 85 000 €, 81,00 m2 cca 1050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj pekný, slnečný, prerobený 3-izbový byt s výbornou dispozíciou a krásnymi výhľadmi na ulici Februárovej v Partizánskom. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + tichá a kľudná lokalita + výborná dispozícia bytu + 4x loggia + krásne výhľady + investícia vhodná na prenájom.....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 34 800 €, 60,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka NA PRENÁJOM 3 IZBOVÝ BYT NA ULICI FEBRUÁROVÁ V MESTE PARTIZÁNSKE Všeobecné informácie a benefity tejto nehnuteľnosti: – Útulný troj izbový byt s dvomi izbami ( jedna izba priechodná ) a jednou obývacou miestnosťou – Výborná dispozícia....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 76 900 €, 65,00 m2 cca 1180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

REZERVOVANÉ!!!*** https://youtu.be/cIUSEQIXg9U *** TU reality Vám ponúka na predaj krásne zrekonštruovaný byt v Partizánskom s rozlohou 65 m2. Byt dispozične pozostáva : -vstupná chodba -kúpeľňa(murované jadro) -toaleta -3 izby -kuchyňa + špajza Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou:....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 75 000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt s podlahovou plochou 50 m2 v Partizánskom na ulici Strojárenská. Byt prešiel v roku 2010 kompletnpou rekonštrukciou: vymenené plastové okná, nové sadrové stierky na stenách, milánsky štuk, vymenená elektroinštalácia, murované bytové jadro, nové....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 85 000 €, 80,00 m2 cca 1060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj vidiecky domček, vhodný aj na chalupu, v pôvodnom stave neďaleko Tribečského pohoria v obci Ješková Ves. Nachádza sa na pozemku o celkovej výmere 447m2. Pozostáva z 2 izieb, kuchyne, kúpeľne s WC, chodby a ďalšej miestnosti využívanej ako sklad, ktorá by sa dala....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 95 000 €, 63,00 m2 cca 1510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality. sk - IBA U NÁS V PONUKE je na žiadosť majiteľov v predaji 3 izbový byt v centre mesta Partizánske. Bytový dom v ktorom sa byt nachádza prešiel rekonštrukciou spoločných priestorov, je zateplený. Predávaný byt sa nachádza na prízemí, je v osobnom vlastníctve. K bytu....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 79 900 €, 64,00 m2 cca 1250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 64m 2 , Partizánske, 79.900 € .

 
 
 
  Dom, KLÁTOVA NOVÁ VES, 79 900 €, 120,00 m2 cca 670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúkajú na predaj v obci Klátova Nová Ves, ktorá leží pod strmo klesajúcim vrchom Kostrína starší rodinný dom, ktorý bol postavený v 60 rokoch konštrukčný systém domu pálená tehla a nachádza sa na rovinatom pozemku o veľkosti 1438 m2. V dome sú zavedené všetky IS: elektrika,....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 128 000 €, 105,00 m2 cca 1220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte moderné bývanie s nízkymi nákladmi a benefitmi rodinného domu? Tento kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Staničnej ulici v Bošanoch je presne to, čo potrebujete! Prečo si zamilujete tento byt? * Priestranný a praktický: S celkovou rozlohou 105 m² a balkónom/loggiou o....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 82 000 €, 57,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.10.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality . sk - ponúka na predaj 2 izbový byt v blízkom Centre mesta Partizánske. Byt je v osobnom vlastníctve nachádza sa na 3 poschodí v tehlovom bytovom dome. Celková rozloha bytu je 57 m2. Predávaný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Bytový dom má novú strechu a je plánovaná....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 49 000 €, 60,00 m2 cca 820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v Partizánskom, s rozlohou 60 m2. Byt sa nachádza v tehlovom dome na 2 poschodí. -pôvodný stav -neďaleko centra -tichá ulica -v 2 izbách drevené parkety, ostatné lino -pivnica Byt je pripravený na rekonštrukciu podľa vašich predstáv. Energetický....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 80 000 €, 30,00 m2 cca 2670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Vlastníte 1-izbový byt v Partizánskom, ktorý predávate, alebo chcete predať? Pre nášho klienta s pripravenými finančnými prostriedkami hľadáme 1-izbový byt v Partizánskom. Cena do 80.000€- .

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 71 000 €, 49,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.11.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj dvojizbový byt v tehlovej bytovke s loggiou, podlahová plocha 49 m2. Byt sa nachádza na treťom zo štyroch poschodí bez výťahu. Byt je v pôvodnom stave, okrem vymenených plastových okien a plávajúcých podláh. Bližšie informácie Vám rád poskytnem na tel. čísle....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 79 990 €, 46,92 m2 cca 1710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Center Reality. sk - ponúka v EXKLUZÍVNOM zastúpení a na žiadosť majiteľa 1 izbový veľkometrážny byt na predaj v Partizánskom. Predávaný byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome, ktorý prešiel rekonštrukciou spoločných priestorov, ma nové 2 výťahy. Pri bytovom dome sa nachádzajú....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 76 000 €, 120,00 m2 cca 630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Partizánskom v časti Návojovce s dvomi bytovými jednotkami. Celková rozloha pozemku je cca 733 m2. Ide o rodinný dom, ktorý je zložený z pôvodných starých domov vekovo podľa zistení viac ako 90 rokov a s prístavby postavenej z kvádrov v 70-tych....

 
 
 
  Byt, BOŠANY, 90 990 €, 85,00 m2 cca 1070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 85m 2 , Bošany, 90.990 € .

 
 
 
  Obchodný priestor, ŽABOKREKY NAD NITROU, 155 000 €, 260,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj komerčnú budovu v Žabokrekoch nad Nitrou. K budove prislúcha pozemok v spoluvlastníckom podiele 1/1 s celkovou rozlohou 637 m2 a k tomu spoluvlastnícky podiel 1/3 k pozemku (prístupový vjazd) s rozlohou 151 m2. Momentálne je budova obsadená nájomníkmi, nový....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 635 000 €, 360,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.08.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj dva rodinné domy vhodné na bývanie spojené s podnikaním poprípade po úprave ako dvojgeneračné oddelené bývanie v Partizánskom v časti Veľké Bielice s celkovou rozlohou pozemkov 1730 m2. Celková podlahová plocha obidvoch stavieb je 340 m2. IS elektrina, voda,....

 
 
 
  Dom, KLÁTOVA NOVÁ VES, 217 000 €, 140,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj zariadený rodinný dom v obci Klátova Nová Ves v časti Janova Ves v tichej lokalite obce . Rodinný dom bol novo postavený a zkolaudovaný v roku 2024 . Postavený z Ytongu na pozemku o rozlohe 980 m2 . Rozloha domu oboch poschodi je 140m2. Dom je ideálny na okamžité....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 225 000 €, 255,00 m2 cca 880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.10.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový rodinný dom v lukratívnej časti mesta Partizánske Šimonovany - Stráne. Dobrá dostupnosť do mesta, tichá lokalita v blízkosti nemocnice. Dom bol skolaudovaný a daný do užívania v roku 1990, prístavba garáže bola skolaudovaná v roku 2016.....

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 99 000 €, 68,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.08.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 68m 2 , Partizánske - Februárova, 99.000 € .

 
 
 
  Pozemok, MALÉ UHERCE, 22 800 €, 600,00 m2 cca 40 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TU Reality bude ponúkať na predaj stavebné pozemky v atraktívnej lokalite mesta Partizánske. 8 pozemkov vo veľkosti od 600m2 - 1000m2 vhodné na stavbu chaty alebo rodinného domu. Pozemky sú mierne svahovité, IS sú v dosahu pozemkov. V prípade záujmu možnosť úpravy veľkosti parcely.....

 
 
 
  Pozemok, PARTIZÁNSKE, 255 000 €, 280,00 m2 cca 910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj komerčno-obchodné priestory v Partizánskom v časti Veľké Bielice pri hlavnej ceste. Stavby sú na liste vlastníctva vedené ako 2 rodinné domy a zámočnícka dielňa. Celková rozloha pozemkov je 2404 m². Budovy sa dajú po úprave využiť aj na bývanie v rodinných domoch.....

 
 
 
  Dom, TURČIANKY, 69 800 €, 80,00 m2 cca 870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.09.2021.,

www.ringo.sk

Predám chatu, chalupu 80m 2 , Turčianky, 69.800 € .

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 84 000 €, 56,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 56m 2 , Partizánske, 84.000 € .

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 145 000 €, 89,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM V OBCI BOŠANY .

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 88 000 €, 120,00 m2 cca 730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Hradište, okres Partizánske. .

 
 
 
  Dom, VEĽKÉ KRŠTEŇANY, 98 000 €, 250,00 m2 cca 390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom s dvomi bytovými jednotkami vo Veľkých Kršteňanoch okres Partizánske. Celková rozloha pozemku je 1374 m2. Dom je postavený z pálenej tehly kolaudovaný jedna časť v päťdesiatych a druhá v sedemdesiatych rokoch. Obidve bytové jednotky....

 
 
 
  Dom, VEĽKÉ KRŠTEŇANY, 45 000 €, 95,00 m2 cca 470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v podhorskej rázovitej obci Veľké Kršteňany, vzdialenej len 5 minút jazdy autom od okresného mesta Partizánske. Zastavaná plocha domu tvorí 95m2 a prislúcha k nemu aj pozemok - záhrada o rozlohe 298m2 a podielové spoluvlastníctvo na spoločnom....

 
 
 
  Dom, VEĽKÉ KRŠTEŇANY, 45 000 €, 298,00 m2 cca 150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 95 000 €, 120,00 m2 cca 790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj veľký rodinný dom postavený na pozemku o rozlohe 728 m2. Dom je situovaný na okraji obce Veľký Klíž-Klížske Hradište pod horou v tichej časti. Dom bol postavený v r.1980 z pálenej tehly, strecha je rovná plechová natretá s hydroizoláciou. Dom je pripojený....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 230 000 €, 233,00 m2 cca 990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v Partizánskom v časti Veľké Bielice. Celková úžitková podlahová plocha domu aj spolu s pivnicou je cca 233 m2 (z toho sú cca 80 m2 pivničné priestory). Celková rozloha rovinatého pozemku je 733 m2. Dom bol skolaudovaný a daný do užívania v roku....

 
 
 
  Dom, PARTIZÁNSKE, 115 000 €, 300,00 m2 cca 380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný dom v obci Skačany, okres Partizánske, na pozemku s rozlohou 499 m². Zastavaná plocha nehnuteľnosti je 385 m². Dom bol postavený v 60-tych rokoch, s prístavbou z roku 1980. .

 
 
 
  Byt, BRODZANY, 112 050 €, 74,00 m2 cca 1510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 74m 2 , Brodzany, 112.050 € .

 
 
 
  Byt, PARTIZÁNSKE, 75 000 €, 62,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v Partizánskom na ul. Horskej o ploche 62 m2 na 4/7, poschodového bytového domu. V bytovom dome je naplánovaná revitalizácia (zateplenie bytového domu, fasády a nových výťahov) . Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá pozostávala....

 
 
 
 
-5%

Ceny sa zmenila z 98 000 € na 93 000 € dňa 16.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, PARTIZÁNSKE, 93 000 €, 478,00 m2 cca 200 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.02.2026 - 98.000 €
16.04.2026 - 93.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

04.12.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii postavený na pozemku o výmere 478 m2 v obci Chynorany, okres Partizánske. DISPOZÍCIA: Vstupná chodba, nepriechodná izba, kúpeľňa s oddeleným WC, technická miestnosť prístupná z kuchyne môže poslúžiť aj ako špajza,....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 127-168 (z celkového počtu 700)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť