• GoHome Professional
novostavba ŠAMORÍN - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • novostavba ŠAMORÍN - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - novostavba ŠAMORÍN

  • Na hľadaný výraz "novostavba šamorín" sme našli 0 nehnuteľností

• Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ŠAMORÍN, 160 000 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 66m 2 , Šamorín, 160.000 € .

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 107 900 €, 104,40 m2 cca 1030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ nádherný veľký 3-izbový byt v tehlovej novostavbe. Byt sa nachádza v tichom a príjemnom prostredí, v novej zástavbe nízkopodlažných bytových domov s vlastným udržiavaným dvorom, o ktorý sa stará záhradník. Veľká rozloha bytu, pokojná lokalita, detské ihrisko hneď....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 212 000 €, 83,00 m2 cca 2550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci odkaz: EXKLUZÍVNE ponúka na predaj byt 4+kk v Šamoríne časť Šámot. Byt má rozlohu 83m2 s terasou 5m2 a záhradou 55m2. Nachádza sa v TOP Lokalite vzdialenej od centra Šamorína len 5minút autom, od Bratislavy len 15minút a....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 69 990 €, 71,98 m2 cca 970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný a priestranný 3-izbový byt v centre mesta Šamorín. Byt je ako stvorený pre rodinné bývanie, už na prvý pohľad zaujme otvorenou dispozíciou, vďaka ktorej je celý priestor nádherne presvetlený a môže sa pýšiť jedinečnou atmosférou. Nielen dámy určite potešia....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 143 000 €, 60,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci odkaz: TUreality EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2izbový byt v Šamoríne časť Šámot. Cena je 113 000€ bez DPH, čo je zaujímavá investícia pre firmy čo sú platcom DPH. Byt má rozlohu 60m2 s balkónom 5m2. Nachádza sa v TOP Lokalite....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 155 000 €, 66,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 66m 2 , Šamorín, 155.000 € .

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 60 000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ kompletne zrekonštruovaný väčší byt v tichej lokalite, v slepej ulici v Šamoríne BYT Cintorínska ulica, Šamorín 3-izbový úžitková plocha: 80 m2 (byt 74,4 m2 + zasklená loggia 3,6 m2 + pivnica 2 m2) 1. poschodie / 7 (pod bytom sa nachádza ešte....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 144 900 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj dvojizbový byt v centre Šamorína.DISPOZÍCIA:Byt tvoria dve obytné miestnosti, s príslušenstvom-predsieň, kúpeľňa a WC, kuchyňa a balkón. K bytu prislúcha pivnica a kobka v suteréne bytového domu. Zaujímavosťou bytu sú krbové kachle s komínom. Pred 11 rokmi prešiel....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 191 000 €, 83,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci odkaz: TUreality EXKLUZÍVNE ponúka na predaj byt 4+KK v Šamoríne časť Šámot. Byt má rozlohu 83m2 s balkónom 5m2. Nachádza sa v TOP Lokalite vzdialenej od centra Šamorína len 5minút autom, od Bratislavy len 15minút a od veľkého....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 143 500 €, 60,00 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci odkaz: EXKLUZÍVNE ponúka na predaj byt 3+kk v Šamoríne časť Šámot. Byt má rozlohu 60m2 s 5m2 balkónom. Nachádza sa v TOP Lokalite vzdialenej od centra Šamorína len 5minút autom, od Bratislavy len 15minút a od veľkého zábavného....

 
 
 

Hľadaný výraz nemá žiadne výsledky.

  • šamorín (66)

Ak myslíte, že sa jedná o chybe, pomôžte nám a prihláste chybu na našu e-mailovú adresu

 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-0 (z celkového počtu 0)

<< <1> >>