• GoHome Professional
novostavba KRUPINA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • novostavba KRUPINA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - novostavba KRUPINA

  • Na hľadaný výraz "novostavba krupina" sme našli 0 nehnuteľností

• Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Pozemok, KRUPINA, 35 850 €, 2390,00 m2 cca 20 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2023.,

www.ringo.sk

Predám iný poľnohospodársky pozemok 2390m 2 , Krupina, 15 € .

 
 
 
  Dom, KRUPINA, 70 000 €, 230,00 m2 cca 300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.romantickechalupy.sk

V srdci nádhernej obce Litava, je na predaj gazdovský dom s letnou kuchyňou. Predná časť gazdovského domu bola donedávna obývaná. Pozostáva zo 4 miestností, kúpeľne s wc a kotolne. Ďalej sú tam 2 komory, ktoré majú samostatný vchod z dvora. Pred vchodom je veľká terasa. Zadná časť....

 
 
 
 
-7%

Ceny sa zmenila z 70 000 € na 65 000 € dňa 18.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, KRUPINA, 65 000 €, 58,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
14.04.2026 - 70.000 €
18.04.2026 - 65.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj útulný rodinný dom, kompletne zrekonštruovaný v malebnej tichej obci Sudince v okrese Krupina . Dom je situovaný v malebnej dedinke obklopený prírodou . Dom má úžitkovú plochu 58m2 a celková výmera vrátane dvora je 275m2. .

 
 
 
  Dom, KRUPINA, 250 000 €, 80,00 m2 cca 3130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Hospodárska usadlosť s o 16 hektármi pozemku nájdete v juhovýchodnej časti Krupinskej planiny. Vo výhradnom vlastníctve majiteľa je 6,52 ha ( vo veľkej väčšine v okolí stavieb), v polovičnom vlastníctve ( druhú polovicu spravuje Slovenský pozemkový fond) je 1,67 ha, vo väčšinovom....

 
 
 
  Dom, KRUPINA, 38 990 €, 21,00 m2 cca 1860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu v Krupine. Chata s pozemkom v krásnej a vyhľadávanej chatovej oblasti Ficberg, okres Krupina. Ideálne miesto na oddych, rekreáciu alebo ako víkendové útočisko v prírode. Základné informácie: • Lokalita: Fícberg, Krupina • Výmera 371 m² • Chata: Murovaná,....

 
 
 
  Byt, KRUPINA, 113 000 €, 55,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 55m 2 , Krupina, 113.000 € .

 
 
 
  Dom, KRUPINA, 244 900 €, 317,00 m2 cca 770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Rodinný dom je vo veľmi peknom, zachovalom a udržiavanom stave. Vhodný na okamžité nasťahovanie. Nachádza sa mimo hlavnej cesty. DOM: - výstavba 1977, rekonštrukcia 2016 - 6-izbový - zastavaná plocha : 425 m2 - strecha prešla kompletnou rekonštrukciou, je vo veľmi dobrom technickom....

 
 
 
 
-6%

Ceny sa zmenila z 88 000 € na 83 000 € dňa 07.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, KRUPINA, 83 000 €, 65,00 m2 cca 1280 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
09.03.2026 - 88.000 €
07.05.2026 - 83.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

09.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj dvojizbový byt v ideálnej lokalite v centre okresného mesta Krupina vo výmere 65m2 . Veľkou výhodou bytu je záhradka v rozlohe 72m2 , ktorá je je k dispozícii. K bytu prislúcha dielňa, a dve pivnice. .

 
 
 
  Byt, KRUPINA, 88 000 €, 60,00 m2 cca 1470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 60m 2 , Krupina, 88.000 € .

 
 
 
  Dom, KRUPINA, 60 000 €, 40,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj útulnú zrubovú chatku v blízkosti kúpeľného mestečka Dudince, v časti Merovce. Chata je situovaná v chatárskej oblasti a môže sa využívať celoročne. .

 
 
 

Hľadaný výraz nemá žiadne výsledky.

  • krupina (259)

Ak myslíte, že sa jedná o chybe, pomôžte nám a prihláste chybu na našu e-mailovú adresu

 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-0 (z celkového počtu 0)

<< <1> >>