• GoHome Professional
novostavba RUŽOMBEROK - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • novostavba RUŽOMBEROK - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - novostavba RUŽOMBEROK

  • Na hľadaný výraz "novostavba ružomberok" sme našli 0 nehnuteľností

• Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 172 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, RUŽOMBEROK, 249 000 €, 228,00 m2 cca 1090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2023.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 228m 2 , Ružomberok, 249.000 € .

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 129 000 €, 30,00 m2 cca 4300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.03.2026.,

www.rkorea.sk

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj zariadený apartmán v Bešeňovej v apartmánovom dome My Mara. Výhody nehnuteľnosti: .

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 220 000 €, 60,00 m2 cca 3670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2025.,

www.residence-real.sk

Realitná kancelára Residence Vám ponúka na predaj moderný kompletne zariadený apartmán v apartmánovom dome Banff, ktorý sa nachádza len 100 metrov od Aquaparku Bešeňová. Apartmán je súčasťou atraktívneho a udržiavaného komplexu s výbornou polohou a zázemím. Každý majiteľ má podiel....

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 154 900 €, 40,00 m2 cca 3870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2025.,

www.rkorea.sk

Realitná kancelária Orea Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zariadený apartmán v novostavbe apartmánoveho domu Bešeň v atraktívnej lokalite Bešeňová. .

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 149 000 €, 40,00 m2 cca 3730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.03.2026.,

www.rkorea.sk

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý apartmán nachádzajúci sa priamo v obľúbenej lokalite Bešeňová, v modernom apartmánovom dome My Mara. .

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 285 000 €, 183,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.10.2025.,

www.remax-slovakia.sk

REZERVOVANÉ! EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX vám ponúka na predaj atraktívny ubytovací areál pozostávajúci z troch samostatných apartmánových domov situovaných na jednom pozemku s výmerou 600 m² v obľúbenej lokalite Bešeňová, len 500 metrov vzdušnou čiarou od známeho....