• GoHome Professional
reality BORSKÝ SVÄTÝ JUR - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • reality BORSKÝ SVÄTÝ JUR - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - reality BORSKÝ SVÄTÝ JUR

  • Na hľadaný výraz "reality borský svätý jur" sme našli 57 nehnuteľností - priemerná cena 1 162 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 160 m2
    • 200 m2
    • 200 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 200 m2
    • 240 m2
  •  Podľa ceny
    • 186000
    • 232000 (priemerná cena)
    • 279000
    • 1160 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 39 900 €, 62,00 m2 cca 640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.radoreality.sk

Rado Reality vám ponúka vidiecky domček v obci Borský Svätý Jur - dočasne znížená cena. Jedná sa o prízemný dom s čiastočným podpivničeným, zastrešený sedlovou strechou s povalovým priestorom. Dom je situovaný v spoločnom dvore v radovej zástavbe ako zadný. Do užívania bol daný v....

 
 
 
  Byt, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 124 990 €, 69,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt na okraji obce Borský Svätý Jur. Byt sa nachádza na 1. podlaží murovaného bytového domu a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Výmera bytu: 69 m2 + loggia 4 m2 + pivnica 10 m2 • Orienta´cia na dve svetové strany – dostatok prirodzeného....

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 125 000 €, 80,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.romantickechalupy.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj dvojposchodovú rekreačnú chatu, v obci Borský Svätý Jur, časť Tomky, postavenú na vlastnom pozemku. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, väčšia obývačka s krbom, ďalšia izba, kuchyňa, kúpeľňa so sprchou a samostatné WC. Na poschodí sú....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'reality borský svätý jur'
69 900 €
82 000 €
95 000 €
  Pozemok, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 70 000 €, 720,00 m2 cca 100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX Mr & Mrs Vám ponúka na predaj 7 atraktívnych pozemkov nachádzajúcich sa v pokojnej časti obce Borský Svätý Jur – Tomky, obklopených krásnou záhorskou prírodou. Základné informácie: počet pozemkov: 7 (je možné kúpiť aj samostatne) výmera: - 6 × 720 m² - 1....

 
 
 
 
+6%

Ceny sa zmenila z 80 000 € na 85 000 € dňa 21.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 85 000 €, 182,00 m2 cca 470 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
06.01.2026 - 0 €
14.02.2026 - 80.000 €
21.03.2026 - 85.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

06.01.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Na predaj rodinný dom v obci Borský Svätý Jur Realitná kancelária RE/MAX v Malackách vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v tichej časti obce Borský Svätý Jur. Nehnuteľnosť predstavuje ideálnu príležitosť pre klienta, ktorý hľadá....

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 76 000 €, 119,00 m2 cca 640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj 3-izb. rodinný dom s veľkorysým slnečným pozemkom, ktorý sa nachádza v centre obce. Ideálne miesto pre stavbu RODINNÉHO DOMU prípadne 2 RODINNÝCH DOMOV či MODULOVÉHO DOMU, ktoré vám poskytne komfortné bývanie. .

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 360 000 €, 100,00 m2 cca 3600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.03.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj chatu, ktorá sa nachádza na nádhernom pozemku o rozlohe takmer 4000m², ponúkajúc zážitok z prírody a pokoja ako žiadny iný. S úplným pokojom a súkromím pod lesom len pár kilometrov od ruchu Hlavného mesta, táto chata je ideálnym útočiskom pre tých, ktorí hľadajú....

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 135 000 €, 80,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2025.,

www.realityplanet.sk

 
 
 
  Ostale, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 99 000 €, 150,00 m2 cca 660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na Záhorí, v okrese Senica,v obci Borský Svätý Jur, ponúkame na predaj staršiu budovu v historickom štýle na komerčné využitie. Budova je situovaná v centre obce, v zástavbe rodinných domov, pri hlavnej ceste, s bezproblémovým parkovaním viacerých áut na spevnenej ploche. Ponuka na....

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 165 000 €, 105,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Borský Svätý Jur V dome prebieha kompletná rekonštrukcia, stavba je kvalitná, dom je izolovaný, zateplený, vymenená strecha, okná, dvere, nové rozvody elektriny, vykurovanie elektrické /podlahové - príprava /, príprava na dva krby, pred domom....

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 39 900 €, 62,00 m2 cca 640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Jedná sa o prízemný dom s čiastočným podpivničeným, zastrešený sedlovou strechou s povalovým priestorom. Dom je situovaný v spoločnom dvore v radovej zástavbe ako zadný. Do užívania bol daný v roku 1890, dom je v pôvodnom stave bez údržby a modernizácie. Momentálne nie je vhodný na....

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 97 999 €, 60,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj čarovnú chalupu, RD v rekreačnej časti Tomky, Borský Svätý Jur. Nachádza sa neďaleko vodnej nádrže, blízko borovicových lesov v pokojnej a krásnej lokalite. .

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 249 000 €, 108,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Alpia pre Vás pripravuje na predaj chatu v rekreačnej oblasti Tomky pri Borskom Svätom Jure na Záhorí. Chata má 3 podlažia, zastavanú plochu 108m2 a úžitkovú plochu 235,33m2 + balkóny a terasy 28,37m2 a okolitý pozemok cca 800m2. Nachádza sa priamo pri vode v borovicovom lese.....

 
 
 
  Pozemok, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 84 000 €, 709,00 m2 cca 120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.06.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ARCHEUS Bratislava Premium ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu v tichej lokalite na samote v obci Borský Svätý Jur. Ide o pozemok s výmerou 709 m2 /16,5 x 43,5m/. Pozemok je rovinatý so sieťami - voda a elektrina. Na pozemok bolo vydané stavebné povolenie na....

 
 
 
  Pozemok, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 72 800 €, 518,00 m2 cca 140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ARCHEUS Bratislava Premium ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu v novej lokalite v obci Borský Svätý Jur. Ide o pozemok s výmerou 518 m2 /15,8 x 33m/. Pozemok je rovinatý so sieťami priamo na pozemku - voda a elektrina. Na pozemok bolo vydané stavebné povolenie....

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 199 900 €, 400,00 m2 cca 500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka RK KARIN&PARTNERS na predaj starší rodinný dvojdom využívaný na podnikanie, s veľkým pozemkom. - výmera pozemku s hlavnými budovami prístupným z ulice cez veľkú bránu: 1028m2 - výmera nezastavaného pozemku s prístupom zo zadnej ulice: 2097m2.....

 
 
 
  Pozemok, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 72 800 €, 516,00 m2 cca 140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ARCHEUS Bratislava Premium ponúka na predaj pozemok určený na výstavbu rodinného domu v novej lokalite v obci Borský Svätý Jur. Ide o pozemok s výmerou 516 m2 /15,8 x 33m/. Pozemok je rovinatý so sieťami priamo na pozemku - voda a elektrina. Na pozemok bolo vydané stavebné povolenie....

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, Na žiadosť, 241,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.remax-slovakia.sk

Vo výhradnom zastúpení kancelária RE/MAX Mr & Mrs ponúka rodinný dom v Borskom Svätom Jure, ktorý bol prerobený na podnikateľské priestory. (Potraviny). Zastavaná plocha je 316m2/úžitková 247 m2 . K domu je dvor vo výmere 706m2 ktorý je zároveň spoločný vjazdom pre nehnuteľnosť postavenú....

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, Na žiadosť, 126,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Chceli by ste mať maličkú nehnuteľnosť - chalúpku v peknom prostredí na Záhorí? Váš úkryt pred ruchom mesta, s minimálnou potrebou údržby a upravenú podľa vašich predstáv? So súhlasom majiteľov vám ponúkame zaujímavú, samostatne stojacu, peknú nehnuteľnosť, vhodnú na rozsiahlu rekonštrukciu,....

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, Na žiadosť, 73,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V miestnej časti obce Borský Svätý Jur, na Záhorí, popri potoku Lakšár, v obkolesení borovicových lesov, mimo hlavnej cesty, leží malebná osada HÚŠKY. Rodinný dom sa nachádza v malej zástavbe, v nostalgickom obkolesení historických chalúp pokrytých bobrovkami, stodôl, pivníc, obďaleč....

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, Na žiadosť, 199,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, Na žiadosť, 125,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2025.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX v Malackách vám vo výhradnom zastúpení so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v obci Borský Svätý Jur. CENA domu 115.000,-EUR S možnosťou na pozemku aj výstavba nového domu !!! STAV: Rodinný dom je dvojpodlažný, nepodpivničený. Vedľa....

 
 
 
  Pozemok, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 8 700 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.01.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj lesný pozemok výmery 1350 m2 v katastri obce Borský Svätý Jur. Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce, tvar nepravidelného obdĺžnika. Na liste vlastníctva je evidovaný ako parcela registra "C" – lesný pozemok. Prístup je po spevnenej poľnej....

 
 
 
  Byt, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 55 000 €, 21,34 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 220 000 €, 108,00 m2 cca 2040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 69 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení majiteľov ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok o rozlohe 997 m2 na Záhorí, v krásnom prostredí lesa v časti Tomky, Borská Nížina, okres Senica. Pozemok je rovinatý, pravideľného tvaru. Šírka pozemku je 38 m, dĺžka pozemku je 26 m. V blízkosti pozemku je zavedená....

 
 
 
  Byt, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 74 500 €, 41,24 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 125 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

03.01.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F007-110-SIMI Ponúkame Vám na predaj rodinný dvojdom s okolitým pozemkom v obci Borský Svätý Jur a veľký pozemok. Dom je starší ešte z čias po vojne. (1950-1960) Rozloha prvej prevažne zastavanej parcely (Dom s okolitým pozemkom) je 1028 m2, zastavaná plocha je 435 m2, druhá parcela....

 
 
 
  Pozemok, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 25 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2023.,

www.zoznamrealit.sk

AMOS reality ponúka na predaj pozemok výmery 2000 m2 v katastri obce Borský Svätý Jur, okres Senica. Pozemok je vo vzdialenosti od okraja obce cca 550m. Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce, tvar pravidelného obdĺžnika. Na liste vlastníctva je evidovaný ako parcela registra....

 
 
 
  Pozemok, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 13 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.01.2023.,

www.zoznamrealit.sk

Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce, tvar nepravidelného obdĺžnika. Na liste vlastníctva je evidovaný ako parcela registra "C" – Lesný pozemok. Prístup je po spevnenej poľnej ceste patriacej obci. Spôsob využívania pozemku : Pozemok s lesným porastom, dočasne bez lesného....

 
 
 
  Byt, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 68 000 €, 37,84 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 155 000 €, 151,33 m2 cca 1020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
+17%

Ceny sa zmenila z 5 900 € na 6 900 € dňa Včera
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Pozemok, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 6 900 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
20.08.2025 - 7.900 €
09.09.2025 - 6.900 €
08.02.2026 - 6.600 €
12.02.2026 - 6.500 €
15.03.2026 - 6.000 €
19.03.2026 - 5.900 €
12.05.2026 - 6.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

20.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj lesný pozemok v katastri obce Borský Svätý Jur. .

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, Na žiadosť, 110,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Dom, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, Na žiadosť, 650,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality vo výhradnom zastúpení majiteľa, ponúka na predaj skolaudovanú luxusnú novostavbu štýlovo a veľmi vkusne zariadeného rodinného domu so zastavanou plochou domu 135 m2, pozemok o výmere 650 m2, v tichej časti obce Borský Svätý Jur. Kolaudácia prebehla v r.2020. Dispozíciu....

 
 
 
  Pozemok, BORSKÝ SVÄTÝ JUR, 69 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.08.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Zenith reality Vám exkluzívne ponúka na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite najmä na rekreačné účely ale i na celoročné bývanie na Záhorí, TOMKY. Tomky sú časť obce Borský Svätý Jur v okrese Senica, známe najmä vybudovanou rekreačnou časťou s motelom či penziónom a vyhľadávaná....