• GoHome Professional
reality HANDLOVÁ - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • reality HANDLOVÁ - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - reality HANDLOVÁ

  • Na hľadaný výraz "reality handlová" sme našli 38 nehnuteľností - priemerná cena 1 012 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 151 m2
    • 189 m2
    • 189 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 189 m2
    • 227 m2
  •  Podľa ceny
    • 153000
    • 192000 (priemerná cena)
    • 230000
    • 1010 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 021 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Obchodný priestor, HANDLOVÁ, 255 000 €, 528,00 m2 cca 480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.06.2020.,

www.ringo.sk

Predám rekreačné a reštauračné priestory 528m 2 , Handlová, 255.000 € .

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 69 999 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj zateplený, trojizbový byt s pivnicou na Partizánskej ulici v meste Handlová o výmere 65 m². Byt sa nachádza na 8. poschodí 10. poschodového bytového domu s výťahom, s orientáciou na juh a západ, v osobnom vlastníctve. DISPOZÍCIA: Vstupná chodba, z ktorej sa vchádza....

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 48 000 €, 28,00 m2 cca 1710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj zrekonštruovanú garsónku, ktorá je v OV v Handlovej. Celková rozloha bytu je 28,5 m² a nachádza sa na piatom poschodí 5 poschodového bytového domu s výťahom, s orientáciou na východ, ktorý je ideálny ako štartovacie bývanie alebo ako investícia na prenájom. Predáva....

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 56 000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.09.2024.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 56m 2 , Handlová, 56.000 € .

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 60 000 €, 49,00 m2 cca 1220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.03.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj dvojizbový tehlový byt v Handlovej na ulici 29. augusta v blízkom dosahu centrum a výborná občianska vybavenosť. Orientácia je na západ, s rozlohou 49m², nachádza sa na 4/4 poschodí.DISPOZÍCIA:- vstupná chodba - kúpelňa s WC - kuchyňa - dve izbySTAV NEHNUTEĽNOSTI:rozsiahla,....

 
 
 
  Pozemok, HANDLOVÁ, 26 000 €, 2528,00 m2 cca 10 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj krásny, slnkom zaliaty pozemok v pokojnej lokalite v katastrálnom území Morovno, mestská časť Handlová, okres Prievidza.STAV NEHNUTEĽNOSTI:Pozemok vedený ako parcela registra "C", charakterizovaný ako trvalý trávny porast, s celkovou výmerou 2528 m² (s orientačnými....

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 79 999 €, 75,00 m2 cca 1070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 75m 2 , Handlová, 79.999 € .

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 75 000 €, 62,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 62m 2 , Handlová, 75.000 € .

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 62 000 €, 63,00 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.06.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 63m 2 , Handlová, 62.000 € .

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 65 000 €, 55,00 m2 cca 1180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 55m 2 , Handlová, 65.000 € .

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 21 500 €, 39,00 m2 cca 550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.07.2019.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 39m 2 , Handlová, 21.500 € .

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 54 000 €, 64,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 64m 2 , Handlová, 54.000 € .

 
 
 
  Dom, HANDLOVÁ, Na žiadosť, 774,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom neďaleko centra mesta Handlová na ulici Novomeského. Dom je postavený na pozemku o celkovej výmere 774m2 so zastavanou plochou 152m2. Dom je celý v pôvodnom stave a vyžaduje rekonštrukciu. Dom je samostatne stojací s 1 nadzemnými podlažím, s čiastočne....

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 69 999 €
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj zateplený, trojizbový byt s pivnicou na Partizánskej ulici v meste Handlová o výmere 65 m2. Byt sa nachádza na 8. poschodí 10. poschodového bytového domu s výťahom, s orientáciou na juh a západ, v osobnom vlastníctve. DISPOZÍCIA: Vstupná chodba, z ktorej sa vchádza....

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 49 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj dvojizbový byt, ktorý bol pred rekonštrukciou jednoizbový a teda predelením väčšiej miestnosti vznikol spálňový kút a obývačka. Byt sa nachádza v Handlovej, okres Prievidza na 6/7 poschodí panelového bytového domu na ulici ČSA s orientáciou na západ, celková rozloha....

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 94 300 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj trojizbový byt v Handlovej s dvomi loggiami, po rozsiahlej rekonštrukcii. Byt sa nachádza na 6/12 poschodí panelového, zatepleného domu o celkovej rozlohe 75m2, len 1257 EUR/m2, s orientáciou na juh- severozápad. DISPOZÍCIA: - vstupná chodba - komora - obývačka....

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 45 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj jednoizbový byt v osobnom vlastníctve, v meste Handlová v lokalite blízkosti centra, ul. 29. Augusta, úžitková plocha bytu je 29m2, nachádza sa na 3/4. poschodí v bytovke s výťahom byt je orientovaný na západ. Vstup do domu je zabezpečený elektrickým vrátnikom.....

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 49 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj jednoizbový byt v Handlovej na ul. 29. augusta, okres Prievidza v tehlovom bytovom dome na 5/5. podlaží, orientovaný na západ s celkovou rozlohou 28,5m2. Kompletná rekonštrukcia v roku 2020. DISPOZÍCIA: - vstupná chodba - kúpelňa s WC, /sprchový kút - kuchyňa -....

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, Na žiadosť, 80,40 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

! PREDANÉ ! Predstavujeme Vám EXKLUZÍVNE na predaj veľkometrážny 3 izbový byt (80,4 m2) balkón + loggia, po Kompletnej rekonštrukcii, v tichej vyhľadávanej lokalite, v tesnej blízkosti Lesoparku, na ulici Morovnianska cesta v Handlovej. Odkaz na 3D prehliadku: Dispozícia bytu: Vstupná....

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 74 990 €, 57,60 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, Na žiadosť, 82,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Hľadáme súrne pre nášho klienta 3 izbový byt po Kompletnej rekonštrukcii na ulici Morovnianská cesta (pod školou) v Handlovej Alebo starší obývateľný rodinný dom Handlová a okolie - Podmienka do 3 poschodia s výťahom NEVÁHAJTE SA NÁM OZVAŤ, KUPCA MÁME! Platba v Hotovosti.....

 
 
 
  Dom, HANDLOVÁ, 38 000 €, 50,00 m2 cca 760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, Na žiadosť, 70,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 70m 2 , Handlová, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, Na žiadosť, 37,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový, útulný byt s dvoma lódžiami a výhľadom na miestnu panorámu v meste Handlová. Byt je rozlohe 36m/2 a nachádza sa na 6/11 poschodí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou - vymenené na komplet stupačkové rozvody, balkónové zostavy, elektrické a vodovodné....

 
 
 
  Dom, HANDLOVÁ, 45 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám chatu, chalupu 444m 2 , Handlová, 45.000 € .

 
 
 
  Obchodný priestor, HANDLOVÁ, 47 000 €, 104,00 m2 cca 450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, HANDLOVÁ, 25 000 €, 16,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 68 000 €, 65,00 m2 cca 1050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, HANDLOVÁ, Na žiadosť, 120,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Hľadáme súrne pre nášho klienta starší, obývateľný rodinný dom na trase Handlová - Chrenovec Brusno - Prievidza Platba v Hotovosti NEVÁHAJTE SA NÁM OZVAŤ, KUPCA MÁME! Cena 100 000€ (podľa stavu nehnuteľnosti). Pri EXKLUZÍVNEJ ZMLUVE ponúkame: 3D prezentáciu, Video prezentáciu,....

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 67 000 €, 64,00 m2 cca 1050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, 49 000 €, 29,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, HANDLOVÁ, 299 990 €, 200,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, HANDLOVÁ, 88 000 €, 160,00 m2 cca 550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, HANDLOVÁ, Na žiadosť, 30,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, HANDLOVÁ, 199 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, Na žiadosť, 82,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, HANDLOVÁ, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2020.,

www.ringo.sk

Predám stavebný pozemok 1100m 2 , Handlová, Cena dohodou .

 
 
 
  Byt, HANDLOVÁ, Na žiadosť, 62,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-38 (z celkového počtu 38)

<< <1> >>