• GoHome Professional
reality HORNÉ OREŠANY - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • reality HORNÉ OREŠANY - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - reality HORNÉ OREŠANY

  • Na hľadaný výraz "reality horné orešany" sme našli 33 nehnuteľností - priemerná cena 1 119 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 1781 m2
    • 2227 m2
    • 2227 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 2227 m2
    • 2672 m2
  •  Podľa ceny
    • 1990000
    • 2490000 (priemerná cena)
    • 2990000
    • 1110 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 021 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Pozemok, HORNÉ OREŠANY, 130 000 €, 2093,00 m2 cca 60 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

RE/MAX ponúka rekreačný pozemok na predaj - priestor pre šport/zóna oddychu Predstavte si miesto, kde vás ráno budí ticho, vôňa lesných stromov a zvuk vtákov namiesto ruchu mesta. Ideálny pozemok na rekreáciu v obci Horné Orešany pri lese v časti Majdán. Veľkorysá výmera • 2093 m²....

 
 
 
  Byt, HORNÉ OREŠANY, 47 500 €, 39,00 m2 cca 1220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KOMPLETNÚ ponuku našich nehnuteľností nájdete len na www.pbservices.sk Ponúkame Vám na predaj pekný a priestranný 1 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v obci Horné Orešany, časť Majdán. Byt sa nachádza na 3/3 poschodí TEHLOVÉHO bytového domu výmere 39 m2 + k bytu prislúcha....

 
 
 
  Dom, HORNÉ OREŠANY, 139 900 €, 127,00 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MV Real -ponúka na predaj modernú kvalitnú Novostavbu 4-izbového rodinného domu v obci Horné Orešany mimo hlavnej cesty v krásnom prostredí. RD bude postavený na pozemku o rozlohe 551 m2 a tak isto aj osadenie RD bolo navrhnuté tak, aby spĺňal vysoký štandard bývania. – Zastavaná....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'reality horné orešany'
152 500 €
103 000 €
45 000 €
  Dom, HORNÉ OREŠANY, 185 000 €, 195,00 m2 cca 950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Horné Orešany, okr. Trnava. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 392 m2 v centrálnej časti obce. 4-izbová dvojpodlažná stavba so suterénom a garážou má úžitkovú plochu 195 m2 a je prispôsobená mierne svahovitému terénu výškovým posunutím pol podlažia....

 
 
 
  Byt, HORNÉ OREŠANY, 80 500 €, 75,00 m2 cca 1070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KOMPLETNÚ ponuku našich nehnuteľností nájdete len na www.pbservices.sk Ponúkame Vám na predaj priestranný 3 izbový byt s francúskym balkónom v TEHLOVOM bytovom dome v obci Horné Orešany, časť MAJDÁN. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii o výmere 75 m2 a nachádza sa na 3/3 poschodí....

 
 
 
  Dom, HORNÉ OREŠANY, 145 000 €, 84,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

COMACCreality s.r.o. Exkluzívne iba u nás ponúkame na predaj starší 3 izbový RD v obci Horné Orešany s pozemkom o rozlohe 308 m2. Rozloha domu je cca 84 m2. Spolu teda 392 m2. Rodinný dom je postavený v roku cca 1940, je postavený z kameňa. Predok rodinného domu je dostavaný z kvádra....

 
 
 
  Dom, HORNÉ OREŠANY, 134 900 €, 99,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj drevenicu pri vode. Dokonalé miesto pre rybára, alebo aj ako rodinná víkendová chalupa. Nehnuteľnosť je situovaná pri vodnej nádrži Horné Orešany, v nádhernom prírodnom prostredí, na úpätí Malých Karpát. Stavba sa nachádza na 5 á pozemku (presne 483 m2)....

 
 
 
  Dom, HORNÉ OREŠANY, 185 000 €, 392,00 m2 cca 470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Dom, HORNÉ OREŠANY, 109 200 €, 169,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový domov, kde si môžete splniť sny o bývaní podľa vlastných predstáv? Máme pre vás jedinečnú investičnú príležitosť v srdci Malých Karpát! Ponúkame na predaj starší rodinný dom v malebnej obci Horné Orešany, ktorý čaká na vašu kreatívnu víziu a komplexnú....

 
 
 
  Apartmán, HORNÉ OREŠANY, 139 900 €, 127,00 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KOMPLETNÚ ponuku našich nehnuteľností nájdete len na www.pbservices.sk Ponúkame Vám na predaj TEHLOVÚ NOVOSTAVBU 4 izbového rodinného domu v obci Horné Orešany v krásnom prostredí mimo hlavnej cesty. Rodinný dom bude postavený na pozemku o výmere 551 m2 a osadenie rodinného....

 
 
 
  Byt, HORNÉ OREŠANY, 54 000 €, 39,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj jednoizbový byt v obci Horné Orešany, časť Majdán, okres Trnava. Byt sa nachádza v tehlovom bytovom dome na 3. poschodí bez výťahu, má podlahovú plochu 39 m2. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. .

 
 
 
  Pozemok, HORNÉ OREŠANY, Na žiadosť, 16608,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj lukratívne pozemky v blízkosti priemyselného parku v Horných Orešanoch – Majdán za veľmi atraktívnu cenu. Pozemky majú celkovú výmeru 16.608 m2 v časti Majdán. Pozemky sa rozprestierajú v okolí lukratívnych výrobných a skladových hál....

 
 
 
  Dom, HORNÉ OREŠANY, 259 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj jedinečný rekreačný montovaný dom so súkromnou plážou pri vodnej priehrade, ideálny na relaxáciu, chytanie rýb a oddych s rodinou či priateľmi. Dom je ideálny pre ľudí, ktorí hľadajú pokoj a neopakovateľnú, romantickú atmosféru a zároveň....

 
 
 
  Obchodný priestor, HORNÉ OREŠANY, Na žiadosť, 13195,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.11.2025.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj priemyselný areál v Horných Orešanoch – Majdán za veľmi atraktívnu cenu. Priemyselný areál sa rozkladá na pozemkoch s celkovou výmerou 29.803 m2 v časti Majdán. Priemyselný areál je tvorený lukratívnymi výrobnými a skladovými halami....

 
 
 
  Pozemok, HORNÉ OREŠANY, 140 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Horné Orešany - časť Majdán. Rozloha pozemku 2.039m2, šírka 30m. Pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu alebo väčšej chaty s dostatkom priestoru pre veľkú záhradu. Pozemok nad vodnou nádržou Horné Orešany, ktorá ponúka možnosti rybolovu,....

 
 
 
  Dom, HORNÉ OREŠANY, 145 000 €, 84,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, HORNÉ OREŠANY, 165 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

03.08.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ZR-1P-002c Ponúkame Vám na predaj pozemok v obci Horne Orešany časť Majdán. Pozemok sa nachádza v rekreačnej osade Majdán v obci Horné Orešany na úpätí Malých Karpát. Plocha pozemku je 2001m2, obdĺžnikového tvaru o rozmere 38x53 m. Pozemok je v lokalite v územnom pláne určený na výstavbu....

 
 
 
 
+5%

Ceny sa zmenila z 42 000 € na 44 000 € dňa 06.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Pozemok, HORNÉ OREŠANY, 44 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
30.08.2025 - 45.000 €
04.11.2025 - 43.000 €
21.01.2026 - 42.000 €
06.04.2026 - 44.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

? Lokalita: Pozemok sa nachádza v pokojnej, slepej ulici s minimálnym dopravným ruchom, ideálnej pre rodiny s deťmi alebo ľudí hľadajúcich kľudné bývanie blízko prírody. ? Parametre pozemku: .

 
 
 
  Pozemok, HORNÉ OREŠANY, 52 860 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok s výmerou 881 m², ktorý sa nachádza v tichej slepej uličke v obci Horné Orešany. Na pozemku je možnosť výstavby rodinného domu. .

 
 
 
  Pozemok, HORNÉ OREŠANY, 45 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

17.01.2020.,

www.ringo.sk

Predám priemyselný pozemok 708m 2 , Horné Orešany, 45.000 € .

 
 
 
  Pozemok, HORNÉ OREŠANY, 95 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

27.05.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Mezei&Mezei vám ponúka na predaj stavebný pozemok v kľudnej časti obce Horné Orešany. Rovinatý pozemok disponuje úctyhodnou výmerou 1198 m2. V územnom pláne je pozemok schválený pre výstavbu rodinného domu. Inžinierske siete sa nachádzajú pri pozemku. Ako veľkú výhodu vnímame krásne....

 
 
 
  Pozemok, HORNÉ OREŠANY, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok V Horných Orešanoch v časti Majdan. .

 
 
 
  Dom, HORNÉ OREŠANY, 206 000 €