• GoHome Professional
reality LEOPOLDOV - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • reality LEOPOLDOV - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - reality LEOPOLDOV

  • Na hľadaný výraz "reality leopoldov" sme našli 39 nehnuteľností - priemerná cena 1 204 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 236 m2
    • 295 m2
    • 295 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 295 m2
    • 354 m2
  •  Podľa ceny
    • 284000
    • 355000 (priemerná cena)
    • 426000
    • 1200 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

 
-3%

Ceny sa zmenila z 204 000 € na 198 500 € dňa 05.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, LEOPOLDOV, 198 500 €, 90,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
07.04.2026 - 209.000 €
21.04.2026 - 204.000 €
05.05.2026 - 198.500 €

Uložiť
Uložené Uložené

07.04.2026.,

www.reality.hlohovecko.sk

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj novostavbu 3 izbového mezonetového bytu s výmerou 90 m 2 na ulici Emila Pauloviča v Leopoldove postaveného v roku 2014. Technické vybavenie bytu: - vlastné ústredné podlahové plynové kúrenie so zásobníkom na TÚV - vonkajšie hliníkové....

 
 
 
  Pozemok, LEOPOLDOV, 59 800 €, 920,00 m2 cca 70 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2022.,

www.reality.hlohovecko.sk

Exkluzívne PNORF – stavebný pozemok, 920 m 2 , Hlohovecká cesta, Leopoldov Exkluzívne iba v PNORF – REAL ESTATE ponúkame na predaj stavebný pozemok na individuálnu bytovú výstavbu vo výmere 920 m 2 nachádzajúci sa na ul. Hlohovecká cesta v Leopoldove len 2 km od D1. Rovinatá parcela....

 
 
 
  Dom, LEOPOLDOV, 225 000 €, 280,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.reality-biciar.sk

EXKLUZÍVNA PONUKA | Priestranný dvojpodlažný rodinný dom s garážou, kompletným podpivničením a slnečnou záhradou – Leopoldov TEL.ČÍSLO : 0910 656 252 Realitná kancelária ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom s obytnou halou, garážou a kompletným podpivničením,....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'reality leopoldov'
225 000 €
169 900 €
115 000 €
  Pozemok, LEOPOLDOV, 72 000 €, 621,00 m2 cca 120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2025.,

www.reality.hlohovecko.sk

PNORF – investičný st. pozemok 621 m², šírka 25 m, D1, Nádražná ul., Leopoldov EXKLUZÍVNE IBA V PNORF – REAL ESTATE Vám prinášame jedinečnú príležitosť pre Vašu budúcu investíciu alebo výstavbu Vášho nového domova v strategicky najlepšie umiestnenej lokalite na Nádražnej ulici v Leopoldove.....

 
 
 
 
+4%

Ceny sa zmenila z 235 000 € na 245 000 € dňa 28.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, LEOPOLDOV, 245 000 €, 109,00 m2 cca 2250 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
24.03.2026 - 235.000 €
28.03.2026 - 245.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

24.03.2026.,

www.reality.hlohovecko.sk

Exkluzívne iba v APEX reality ponúkame na predaj veľmi peknú a modernú novostavbu nízkoenergetického 4 izbového rodinného domu s terasou (ako súčasť dvojdomu) v tichej časti Leopoldova na ul. M.R. Štefánika. Leopoldov má výbornú dostupnosť na diaľnicu D1 a do miest Trnava a Piešťany.....

 
 
 
  Dom, LEOPOLDOV, 220 000 €, 140,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.05.2026.,

www.mgreal.sk

Priestranný rodinný dom s garážou, veľkým pozemkom a krásnou záhradou v tichej časti Leopoldova Hľadáte bývanie, ktoré spojí pohodlie, priestor a súkromie? Tento dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Leopoldova ponúka ideálne miesto pre rodinný život aj oddych po....

 
 
 
  Dom, LEOPOLDOV, 229 000 €, 139,40 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj moderný rodinný dom v pokojnej časti mesta Leopoldov. Dom bol postavený v roku 2014 a poskytuje pohodlné bývanie so všetkým, čo potrebujete. .

 
 
 
  Obchodný priestor, LEOPOLDOV, 272 990 €, 340,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj zabehnuté reštauračné zariadenie-bistro, nachádzajúce sa v centre mesta Leopoldov. Na prízemí klimatizovaného objektu sa nachádza komplet vybavená reštaurácia, kuchynka so zabudovanými spotrebičmi, sklad a sociálne zariadenia. V zadnej časti objektu je miestnosť s výmerou....

 
 
 
  Dom, LEOPOLDOV, 299 000 €, 192,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

3i RD + Sklad, ÚP 192m2, pozemok 1364m2 – Leopoldov: VEĽKÝ POTENCIÁL, podnikanie/hobby samostatný SKLAD, možná VÝSTAVBA ďalšieho RD, bio JAZIERKO Peter Horský ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3iz RD, s možnosťou zobytnenia suterénu prípadne podkrovia a získať tak ďalšie 2-3....

 
 
 
  Dom, LEOPOLDOV, 295 000 €, 151,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TRNAVA REALITY – Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj prízemný 5-izbový rodinný dom s terasou, záhradným domčekom a okrasnou záhradou nachádzajúci sa v obci Leopoldov priamo v strede mesta v tichej lokalite v parku na Nám. sv. Ignáca. Ide o väščí poschdový rodinný dom na šikovnom pozemku.....

 
 
 
  Dom, LEOPOLDOV, 225 000 €, 140,00 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj samostatne stojaci a zaujímavo dispozične riešený 4-izbový rodinný dom s garážou, kompletným podpivničením a krásnym slnečným a udržiavaným pozemkom plným zelene a vzrastlých stromov v pokojnej a vyhľadávanej časti mesta Leopoldov na Sládkovičovej ulici. Dom je....

 
 
 
  Dom, LEOPOLDOV, 229 900 €, 192,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

3i RD, ÚP 192m2, pozemok 600m2 – Leopoldov: NADŠTANDARDNÝ dom, možnosť získať ďalšie 2-3 izby, krytá TERASA, 2-GARÁŽ, VLAKOVÉ spojenie Peter Horský ponúka exkluzívne na predaj priestranný 3iz RD, s možnosťou zobytnenia suterénu prípadne podkrovia a získať tak ďalšie 2-3 izby. Upravený....

 
 
 
  Dom, LEOPOLDOV, 220 000 €, 140,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie, ktoré spojí pohodlie, priestor a súkromie? Tento dvojpodlažný 4-izbový rodinný dom v obľúbenej lokalite Leopoldova ponúka ideálne miesto pre rodinný život aj oddych po náročnom dni. Dom sa nachádza na pokojnej Sládkovičovej ulici s výbornou dostupnosťou na diaľnicu....

 
 
 
  Dom, LEOPOLDOV, 185 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 2-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej časti Leopoldova. Dom je ideálnou voľbou pre rodinu, ktorá hľadá balans medzi mestským životom a pokojom vidieka a ocení pokojnú lokalitu s výbornou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do....

 
 
 
  Dom, LEOPOLDOV, 225 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.byvajsi.sk

 
 
 
  Dom, LEOPOLDOV, 225 000 €, 280,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené