- reality RUŽOMBEROK

  • Na hľadaný výraz "reality ružomberok" sme našli 473 nehnuteľností - priemerná cena 1 981 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 150 m2
    • 188 m2
    • 188 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 188 m2
    • 225 m2
  •  Podľa ceny
    • 298000
    • 372000 (priemerná cena)
    • 447000
    • 1980 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 172 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, RUŽOMBEROK, 125 000 €, 400,00 m2 cca 310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v obci Hubová len pár minút od Ružomberka. Dom bol postavený v roku 1967, má 2 nadzemné podlažia a je zateplený (polystyrén 10 cm), čo zabezpečuje lepšiu energetickú efektivitu. Nachádza sa na pozemku o výmere 400 m², ktorý poskytuje....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 25 990 €, 85,00 m2 cca 310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.03.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka exkluzívne na predaj rodinný dom v obci Likavka. Rodinný dom o výmere 84 m2 sa nachádza priamo v centre obce Likavka a pozostáva z dvoch obytných izieb,kuchynky a podkrovia na pozemku o celkovej výmere 255 m2. Z predsiene je výstup do priestranného....

 
 
 
  Hotel, RUŽOMBEROK, 1 400 000 €, 1200,00 m2 cca 1170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Gerlachponúka na predaj zánovnú nehnuteľnosť v tichom prostredí predmestia Ružomberka: penzión s reštauráciou -jedálňou, skladmi, garážami, terasami, 15 izbami s 3 apartmánmi, parkoviskom, ihriskom POPIS: • 15 izieb vrátane 3 dvojizbových apartmánov s balkónmi • byt pre....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 199 990 €, 431,00 m2 cca 460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom vo výbornej lokalite – v centre mesta Ružomberok, na ulici A. Bernoláka. Dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou pred šiestimi rokmi, počas ktorej boli vymenené plastové okná, elektrické rozvody, podlahové krytiny, bola zmodernizovaná kuchyňa s novou kuchynskou....

 
 
 
  Garáž, RUŽOMBEROK, 13 900 €, 15,00 m2 cca 930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám garáž, garážové státie 15m 2 , Ružomberok, 13.900 € .

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 86 000 €, 67,00 m2 cca 1280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt na Hrabovskej ceste v meste Ružomberok. Byt sa nachádza v zateplenom tehlovom bytovom dome, ktorý prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Vymenené bezpečnostné vchodové dvere s elektronickým strážnikom,....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 116 480 €, 59,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 59m 2 , Ružomberok - Za dráhou, 116.480 € .

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 186 800 €, 42,00 m2 cca 4450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj luxusný 1-izbový byt v exkluzívnom chalete v Hrabovej DISPOZÍCIA: Byt je vedený na liste vlastníctva ako byt s výmerou 37 m2 + 7 m2 terasa. Po vstupe do budovy sa byt nachádza hneď po ľavej strane. Samotný interiér je premyslene riešený ako jeden veľkorysý, vzdušný....

 
 
 
  Obchodný priestor, RUŽOMBEROK, 550 000 €, 1088,00 m2 cca 510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám rekreačné a reštauračné priestory 1088m 2 , Ružomberok - Do Uhliska, 550.000 € .

 
 
 
 
-7%

Ceny sa zmenila z 149 000 € na 139 000 € dňa 07.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, RUŽOMBEROK, 139 000 €, 60,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
28.07.2025 - 159.000 €
09.10.2025 - 149.000 €
07.05.2026 - 139.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

28.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

- ZNÍŽENÁ CENA+DOHODA- AstonReal ponúka na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v časti Nižné Matejkovo. Chata leží na slnečnom pozemku o výmere 1333m2, pozemok je vysporiadaný. Prístup k rekreačnej chate je po asfaltovej ceste. Dispozične pozostáva z kuchyne, 2 izieb, špajze. Pod....

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 120 000 €, 47,00 m2 cca 2550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte ideálne miesto na relax alebo investíciu? Ponúkame na predaj útulný 2-izbový apartmán s rozlohou 46,8 m2 v obľúbenom Apartmánovom dome Fatrapark 1. Len pár krokov od lanovky na zjazdovku Malinô Brdo! Apartmán na 1. poschodí so severnou orientáciou ponúka predsieň, kúpeľňu....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 165 000 €, 270,00 m2 cca 610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUREALITY ponúka na predaj RODINNÝ DOM v obci Lisková v nádhernom prostredí liptovskej prírody. Zrekonštruovaná nehnuteľnosť Vám ponúkne približne 270 m 2 úžitkovej plochy a pozemok o rozlohe 426 m 2 spolu so zadnými stavbami využívanými ako skladovacie priestory, z ktorých je možné....

 
 
 
  Obchodný priestor, RUŽOMBEROK, 210 000 €, 155,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Máte svoj podnikateľský zámer a chýbajú Vám vhodné priestory? Len u Nás ponúkame na predaj budovu s výbornou polohou a to priamo v centre mesta Ružomberok – na rušnej pešej zóne. Aktuálne využitie: zariadená reštaurácia s barom a kuchyňou (135 m2) a pozemkom (155 m2) – kapacita 33....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 148 000 €, 58,00 m2 cca 2550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (xemar3@xemar.sk, 0908 085 166) Ponúkame na predaj čarovný vidiecky dom v obci Lúčky pri Kremnici, ktorý si vás získa svojou autentickou atmosférou a jedinečným pozemkom.Dom je postavený z kameňa a nachádza sa v pôvodnom stave, čo poskytuje ideálnu príležitosť pre rekonštrukciu....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 120 000 €, 81,00 m2 cca 1480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

FatraReal ponúka na predaj 3-izbový byt v príjemnom prostredí dolného Liptova v strede klimaticko-kúpeľnej obce Ľubochňa, okres Ružomberok. Byt sa nachádza v menšej tehlovej bytovke v samom centre obce, v zástavbe rodinných domov so záhradami, so skvelou občianskou vybavenosťou v....

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 172 000 €, 57,10 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

- pekný 3 - izbový apartmán - výmera 57,10 m2 - prijemný apartmánový dom - plne zariadený a vybavený - vhodný aj ako investícia - lokalita: Hrabovská dolina, Ružomberok - balkón: áno - poschodie: 2 - výťah: áno TOP Real Košice ponúka na predaj pekný 3- izbový apartmán a apartmánovom....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 108 000 € na 104 900 € dňa 16.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Apartmán, RUŽOMBEROK, 104 900 €, 34,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
19.03.2026 - 108.000 €
16.04.2026 - 104.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája dokonalý relax v lone prírody s vysokým potenciálom zhodnotenia vašej investície? Ponúkame na predaj útulný apartmán v obľúbenom rekreačnom komplexe Fatrapark 2 v Hrabovskej doline, ktorý je synonymom celoročnej dovolenkovej pohody. DISPOZÍCIA: Tento....

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 149 900 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Alpia v zastúpení ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadeného 2 izbového apartmánu v apartmánovom dome Bešeň v blízkosti aquaparku Gino Paradise Bešeňová, ktorý je ideálnou voľbou pre tých, ktorý hľadajú kombináciu pohodlia a dostupnosti rekreačných aktivít. Apartmán....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 590 000 €, 693,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Alpia ponúka skolaudovanú nehnuteľnosť (4/2025), ktorá spája modernú architektúru s nadštandardným komfortom bývania. Situovaná v tichej a prestížnej lokalite na ul. E. Bohúňa, ponúka panoramatické výhľady, ktoré si zamilujete. Dispozícia: 1.NP ✔ Vstupná hala ✔ Technická miestnosť....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 127 000 €, 68,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne iba v reality Alpia ponúkame na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt na 3.izbový o celkovej výmere 68,3 m2. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Roveň v zateplenom bytovom dome Dispozičné riešenie a vybavenie pozostáva: - veľká vstupná chodba s vešiakovou....

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 288 948 €, 37,00 m2 cca 7810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.01.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj exkluzívne apartmány v luxusnom komplexe Akvamarín Bešeňová. Apartmán má 37,25 m2. Ide o jednoizbový apartmán typu štúdio so vstupnou chodbou, kúpeľňou a veľkého priestoru, kde je situovaná kuchyňa s jedálňou, obývacia časť a spálňa. Apartmán má taktiež lodžiu o....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 310 000 €, 760,00 m2 cca 410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Výlučne iba TUreality Vám ponúka príležitosť získať nadštandartú nehnuteľnosť ležiacu na severnom úpätí Prašivej v kúpeľoch Korytnica. 3D obhliadku si skopírujte do prehliadača odkaz bez hviedzičiek: ***https://my.matterport.com/models/oKigKeLSJDZ*** Video: ***https://youtu.be/KFIb0L0uJqU***....

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 2 117 025 €, 1455,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

198-4-MOV Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od každodenného zhonu a zároveň výhodne investujete? Predstavujeme Vám exkluzívne apartmány neďaleko Oravskej priehrady, Oravíc, kultúrneho dedičstva regiónu a turisticky vyhľadávanej Babej hory. Toto miesto sa čoraz viac dostáva do povedomia....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 129 900 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka NA PREDAJ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S BALKÓNOM V HRABOVSKEJ DOLINE, RUŽOMBEROK (FATRAPARK II) ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE Lokalita: Hrabovská dolina – Ružomberok, rezort FATRAPARK II Typ nehnuteľnosti: 2-izbový apartmán s balkónom Poschodie: 3. z 5 Výmera:....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 180 000 € na 174 500 € dňa 06.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Apartmán, RUŽOMBEROK, 174 500 €, 53,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
04.05.2026 - 180.000 €
06.05.2026 - 174.500 €

Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj atraktívny apartmán v obľúbenej rekreačnej lokalite Hrabovo pri Ružomberok. Apartmán o výmere 52,70 m² sa nachádza v modernom apartmánovom dome s výťahom a poskytuje ideálne spojenie komfortu, prírody a investičného potenciálu. Nehnuteľnosť je kompletne zariadená....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 115 000 €, 63,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Objavte svoj nový domov v 3 izbovom byte v Políku, na ul.Žilinská cesta. Hľadáte bývanie, ktoré si môžete prispôsobiť podľa seba? Tento priestranný 3-izbový byt v pôvodnom, ale zachovalom stave s plastovými oknami ponúka skvelý potenciál – ideálny pre niekoho, kto si chce vytvoriť....

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 187 000 €, 49,00 m2 cca 3820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Skolaudovaná novostavba apartmánu A3 v trojpodlažnom nadčasovom horskom chalete (3 samostatné apartmány) v lokalite Hrabovská dolina na Liptove, v centre strediska Malinô Brdo ski & bike park, v tesnej blízkosti lyžiarskeho svahu. Apartmán je pripravený na zariadenie a využívanie....

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 149 000 €, 39,00 m2 cca 3820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 1.izbový apartmán v Apartmánovom dome Bešeň, v srdci Liptova Bešeňová, ktorá je známa nielen Aquaparkom ale aj okolitou prírodou a turistikou. Apartmán o výmere 39,40 m2 sa nachádza na 1/4 poschodí s výťahom, balkónom, pivnicou, vyhradeným parkovacím miestom. Podlahy....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 1 090 000 €, 460,00 m2 cca 2370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Pre náročného klienta, ktorý hľadá spojenie luxusného bývania a stabilného výnosu, predstavujeme jedinečnú ponuku na predaj polyfunkčného domu na prestížnej Mostovej ulici. Táto nehnuteľnosť je stelesnením kvality, strategickej polohy a bezstarostnej investície. Prečo je táto nehnuteľnosť....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 180 000 €, 437,00 m2 cca 410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný 5-izbový rodinný dom (časť dvojdomu) po čiastočnej rekonštrukcii. Dom sa nachádza v krásnom prostredí pod lesom, len 10 km od Ružomberka a 3 km od budúceho privádzača na diaľnicu D1. - Úžitková plocha domu: 154 m² - Podkrovie: 75 m² – možnosť zobytniť....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 129 900 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj 2 IZBOVÝ BYT (apartmán) s BALKÓNOM. Byt sa nachádza na 3. poschodí, v päťposchodovom rekreačnom dome Fatrapark II, v lokalite Hrabovská dolina - Ružomberok. Byt je kompletne zariadený, vhodný aj ako investícia s účelom využitia....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 220 000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Domovia ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 5-izbový byt so samostatne stojacou garážou a záhradou v centre Ružomberka . Nehnuteľnosť sa nachádza na 1. poschodí (2. nadzemnom podlaží) v tehlovom dvojpodlažnom dome, v ktorom sú len dva byty – čo zaručuje maximálne....

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 168 000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

VÝBORNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ!!! So súhlasom majiteľa ponúkame Vám na predaj kompletne zariadený 2 izbový apartmán využívaný s aktívnym prenájmom v atraktívnom prostredí Hrabovskej doliny v meste Ružomberok tesne pri svahu Malinô Brdo. S vyhradeným parkovacím miestom a samostatnou....

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 142 000 €, 52,00 m2 cca 2730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený apartmán v apartmánovom dome MyMara v obľúbenej rekreačnej lokalite Bešeňová, okr. Ružomberok. Apartmán sa nachádza na prízemí apartmánového domu a na liste vlastníctva je vedený ako byt.Rozloha:....

 
 
 
  Obchodný priestor, RUŽOMBEROK, Na žiadosť, 120,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.residence-real.sk

REZERVOVANÉ Villa Rustica – investícia s potenciálom v Bešeňovej Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence vám ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný apartmánový dom Villa Rustica, nachádzajúci sa v atraktívnej turistickej oblasti Bešeňová. Tento dom poskytuje široké možnosti....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 155 000 €, 60,60 m2 cca 2560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, RUŽOMBEROK, 120 000 €, 153,00 m2 cca 780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 186 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Nehnuteľnosť je rezervovaná. Máme však viacero čakajúcich záujemcov – ak predávate podobnú nehnuteľnosť, ozvite sa nám. Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNE jednopodlažný rodinný dom s kompletnou rekonštrukciou, situovaný na priestrannom a rovinatom pozemku s výmerou 1359 m². Šírka pozemku....

 
 
 
  Dom, RUŽOMBEROK, 167 000 €, 200,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Apartmán, RUŽOMBEROK, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2025.,

www.romantickechalupy.sk

Investičný apartmán pozostáva z jednej obytnej miestnosti s kuchynským kútom, vstupnej chodby, kúpeľne s WC a balónu. Rozloha je 37m2. Teplo zabezpečuje podlahové elektrické kúrenie a ohrev vody bojler v kúpeľni. K apartmánu prislúcha: - kója na uskladnenie bicyklov, lyží atď. - spoluvlastníctvo....

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 277 323 €, 69,00 m2 cca 4020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, RUŽOMBEROK, 185 000 €, 72,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 85-126 (z celkového počtu 473)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>