- reality SKALICA

  • Na hľadaný výraz "reality skalica" sme našli 557 nehnuteľností - priemerná cena 1 302 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 692 m2
    • 865 m2
    • 865 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 865 m2
    • 1038 m2
  •  Podľa ceny
    • 901000
    • 1120000 (priemerná cena)
    • 1350000
    • 1300 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 021 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Pozemok, SKALICA, 37 000 €, 560,00 m2 cca 70 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Rovinatý, oplotený pozemok v tvare trojuholníka v rozmeroch cca 19x55 m na predaj, neďaleko rieky Moravy. Nachádza sa v blízkosti potoka a lesa. Na pozemku je privedená elektrina, čo poskytuje výhodu pre umiestnenie obytného kontajnera, alebo záhradnej chatky. Je tu aj možnosť umiestnenia....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 135 000 €, 74,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

STAKO REAL s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj pekný, svetlý, trojizbový byt so samostatnými izbami, peknou, veĺkou kuchyňou, ktorý sa nachádza na sídl. SNP v Holíči. Samotný byt je na 1.p. v bytovom dome s novým výťahom a fasádou, má výmeru 74 m2 a je po rekonštrukcii. K bytu....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 175 000 €, 290,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.03.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj dvojgeneračný rodinný dom v obci Radošovce časti Vieska. Dom je v pôvodnom stave o výmere podlahovej plochy 290 m2, nachádza na pozemku o výmere 600 m2. Nehnuteľnosť je kompletne podpivničená s plochou strechou, postavená s kvádrov v 80 rokoch minulého storočia.....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 47 000 €, 25,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj záhradnú chatku v obci Gbely - časť Adamov. Výhodou je blízkosť Adamovských jazier, takže je vhodná pre milovníkov rybolovu. DISPOZÍCIA: Chatka je podpivničená. V pivnici sa nachádza sprchový kút, a bývalá letná kuchyňa. V 1.NP je umiestnená obytná miestnosť s WC.....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 36 000 €, 29,00 m2 cca 1240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj murovaná chata so záhradou, ktorá sa nachádza v záhradkárskej osade Hájky v meste Skalica. Chata je vysporiadaná, samostatne stojaca, poschodová a s celkovou rozlohou pozemku 399 m2. Predáva so zariadením. .

 
 
 
  Pozemok, SKALICA, 27 000 €, 410,00 m2 cca 70 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Oplotený pozemok nepravidelného tvaru na predaj. Nachádza sa v blízkosti potoka a lesa. Pozemok je rovinatý a je tu privedená elektrina, čo poskytuje výhodu pre umiestnenie chatky.Lokalita poskytuje dostatok súkromia. Na pozemok je dobrý prístup. Vedený je ako zastavaná plocha a nádvorie.....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 87 000 €, 84,00 m2 cca 1040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.10.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 84m 2 , Skalica - Clementisa, 87.000 € .

 
 
 
  Byt, SKALICA, 123 000 €, 62,77 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Nachádza sa na 1.poschodí (2.Nadzemné podlažie) v bytovom dome bez výťahu. Dispozične sa byt skladá zo vstupnej chodby, kúpeľne, samostatného WC, dvoch samostatných izieb a kuchyne spojenou s veľkou obývačkou. K bytu prislúcha aj pivnica a možnosť využívania dvoch spoločných priestorov....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 99 900 €, 49,00 m2 cca 2040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 49m 2 , Skalica, 99.900 € .

 
 
 
  Dom, SKALICA, 95 000 €, 200,00 m2 cca 480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Holíč. Jedná sa o jednopodlažnú budovu so sedlovou strechou napojená všetky IS. Výmera pozemku je 469 m2. Teplá voda je zabezpečená ohrevom cez elek. bojler, plyn sa nachádza na budove. Elektrické rozvody čiastočne zrekonštruované. Okná sú drevené....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 216 000 €, 130,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KARIN&PARTNERS vám ponúka na predaj novostavbu rodinného domu v štádiu výstavby v meste Gbely, okr. Skalica. Dom sa nachádza v centre mesta, na pozemku o výmere 641 m2, pozemok je rovinatý, oplotený, prístup k domu je časť súkromnej cesty, ktorá nadväzuje na miestnu komunikáciu. Výstavba....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 73 800 €, 38,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.12.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 38m 2 , Skalica, 73.800 € .

 
 
 
  Byt, SKALICA, 138 151 €, 65,00 m2 cca 2130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Bytový dom poskytuje nadštandardný komfort a moderné technológie s dôrazom na aktuálne trendy a potreby. Už pri vstupe do bytového domu Vás víta moderná technológia na odtlačok prsta alebo kód, v spoločných priestoroch je vlastníkom k dispozícii oddychová časť s umelým trávnikom a....

 
 
 
  Apartmán, SKALICA, 160 000 €, 640,00 m2 cca 250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 4 samostatne stojace rodinné domy typu bungalov v novovybudovanej lokalite Jazerné Pole v Skalici. Domy budú dokončené v štádiu hrubej stavby , cena za hrubu stavbu 160.000€. V prípade záujmu vystavba do štádia holodomu, prípadne dokončenia. V cene hrubej....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 89 500 €, 73,00 m2 cca 1230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REZERVOVANÝ!!! 3RP Reality ponúka na predaj 3 izbový byt v širšom centre mesta Gbely. Pýchou okolia bytového domu je príjemné a pokojné prostredie s možnosťou posedenia v tieni stromov. Byt sa nachádza sa na 2/2 poschodí bytového domu. Zaujímavosťou bytu je jeho pôdorys, dispozične....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 145 000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 74m 2 , Skalica - Clementisa, 145.000 € .

 
 
 
  Obchodný priestor, SKALICA, 149 000 €, 260,00 m2 cca 570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj podnikateľský objekt v úplnom centre mesta Holíč, na ulici Bratislavská. NA PREDAJ SÚ 2/3 BUDOVY! Základné informácie: Celková podlahová plocha: 260 m² Samostatný vchod: od hlavnej cesty Dispozícia: druhé a tretie nadzemné podlažie Druhé nadzemné....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 139 000 €, 215,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.12.2024.,

www.zoznamrealit.sk

EXKLUZÍVNE V AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na predaj veľký 11+ rodinný dom s dvomi samostatnými bytmi na prvom a druhom podlaží a bývaním v podkroví. Dom je celý podpivničený a povalový priestor ponúka možnosť rozšírenia o ďalší samostatný byt. Táto ponuka je ideálnym riešením....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 73 900 €, 38,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

AstonReal ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný 1.izbový BYT v Skalici na ulici L. Svobodu. Nachádza sa na 3poschodí s rozlohou cca 38m2 bez výťahu.. Byt prešiel rekonštrukciou v rámci ktorej bolo vymurované bytové jadro. Pri renovácii bola v kuchyni a kúpeľni vymenená elektroinštalácia....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 134 990 €, 95,00 m2 cca 1420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2022.,

www.zoznamrealit.sk

V Gbeloch, na okraji širšieho centra v časti Farské , v nádhernom prostredí lesa, ponúkame na predaj priestranný 7 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom (1143m2) s obytným prízemím a podkrovím. Zastavaná plocha a nádvoria 371m2, záhrada 772 m2, terasa, altán a veľká dvoj garáž. Dom....

 
 
 
  Obchodný priestor, SKALICA, 195 000 €, 733,00 m2 cca 270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj podnikateľský priestor, situovaný neďaleko centra mesta Holíč, na ulici Školská. Objekt je prízemný a rozdelený na tri časti, so samostatnými vstupmi, pričom je možné priestor celý prepojiť. ROZLOHA: budova s celkovou rozlohou 126 m2, ktorá je rozdelená na tri časti (podlahová....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 92 500 €, 61,92 m2 cca 1490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s logiou v meste Skalica Byt sa nachádza na 4.poschodí v modernizovanom bytovom dome. Byt pozostáva z 3 obytných miestností a príslušenstva. t.j. kuchyne, predsiene, kúpeľne, WC a pivničná kobka. Celková plocha bytu je 63,37m2. Priestranná logia je....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 41 990 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Túžite po miestu v prírode, kde sa môžete oddať záhradkárstvu a načerpať novú energiu? KARIN & PARTNERS Vám ponúka na predaj murovanú záhradnú chatu situovanú vo výbornej záhradkarskej oblasti Kamenica v Holíči. Na rovinatom pozemku sa nachádza vŕtaná studňa hlboká 30 metrov, splachovací....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 134 990 €, 68,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v meste Gbely, na ulici Záhumnice. Byt sa nachádza na 4. poschodí bytového domu a disponuje veľkorysou podlahovou plochou, balkónom a nadštandardne veľkou pivnicou. Nehnuteľnosť je vhodná na okamžité bývanie bez potreby vstupných....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 79 990 €, 48,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Byt disponuje priestrannou chodbou, obývacou izbou, spálňou, kuchyňou, samostatnou toaletou a sprchovým kútom. Úžitková plocha bytu je 48m2, vykurovanie je ústredné spoločné s meračmi tepla, vlastným vodomerom a ohrievačom úžitkovej vody. Byt prešiel rekonštrukciou. Vybavený je novou....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 385 000 €, 450,00 m2 cca 860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Gbely, Gbely. Plocha: úžitková 450m2, pozemku 2000m2.Stav objektu: novostavba. Cena 385 000 €Nenápadný z vonku a čarokrásny z vnútra. Takto by sa dala opísať pár slovami nasledovná ponuka. Predáme 4 izbový rodinný dom, kde pokoj, harmónia a oddych....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 160 000 €, 230,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v meste Holíč, situovaný v tichej časti mesta na Potočnej ulici. Dom bol postavený v roku 1960 a prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Dispozícia: Prízemie: 3 izby + samostatné WC + kúpeľňa + kuchynská miestnosť (úžitková plocha 104 m²) Podkrovie: 1 izba....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 184 990 €, 240,00 m2 cca 770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj starší RD s veľkým potenciálom v Holíči. Dom sa nachádza na väčšom rovinatom pozemku s možnosťou dvojgeneračného bývania. Nehnuteľnosť je vhodná aj ako investičná príležitosť s potenciálom vytvorenia dvoch bytových jednotiek. .

 
 
 
  Garáž, SKALICA, 18 500 €, 18,00 m2 cca 1030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj garáž s montážnou jamou, ktorá sa nachádza na ul. Veterná, v Holíči. Garáž má dvojkrídlovú plechovú bránu, montážnu jamu a je bez elektriny. Rozloha je 18 m2 a je kúpou voľná. Garáž bude pri odovzdaní vyprataná. Pre viac informácií o nehnuteľnosti alebo zabezpečenia obhliadky....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 81 500 €, 49,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj 2-izb. byt v Skalici, v pôvodnom stave, situovaný ul. Dr Clementisa. Ak doposiaľ žiadny byt nespĺňal vaše požiadavky - tento si môžete zrekonštruovať podľa vlastných predstáv a vášho vkusu. /niektoré foto ilustračné/ DISPOZÍCIA....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 167 000 €, 180,00 m2 cca 930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Z bytu do vlastného domu v Skalici? Už nie "raz", ale teraz. Prestaň snívať o priestore. Začni v ňom bývať. Všetci poznáme ten pocit – stiesnený byt, hlučný sused, nulové súkromie a balkón ako z núdze cnosť. A teraz si predstav: ✔️ Dvojposchodový dom ✔️ Vlastná záhradka ✔️ Garáž s....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 185 000 €, 190,00 m2 cca 970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj architektonicky zaujímavý dom nachádzajúci sa v novej IBV lokalite Krivé kúty v Skalici. Rodinný dom v štádiu hrubej stavby je prízemný, trojúrovňový s čiastočne zapusteným podzemným podlažím, plochou strechou, vstavanou garážou....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 242 000 €, 119,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.12.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový rodinný dom s celkovou rozlohou 139 m2 ( úžitková plocha 119 m2). Dom sa nachádza na pozemku o výmere 530 m2. Dispozičné riešenie domu: Vstupná chodba, kuchyňa spojená s obývačkou, 2 izby, spálňa s vlastným WC a kúpeľňou, samostatné WC, samostatná kúpeľňa,....

 
 
 
 
+8%

Ceny sa zmenila z 65 000 € na 70 000 € dňa 28.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, SKALICA, 70 000 €, 150,00 m2 cca 470 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
22.03.2026 - 65.000 €
28.03.2026 - 70.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

22.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na predaj jednopodlažný rodinný dom v pokojnej časti obce Unín pri Skalici. Dom je v pôvodnom stave, postavený v 50. rokoch minulého storočia, stavba z pálenej tehly a Ytongu. Dom je napojený na inžinierske siete – vodu a elektrinu. K dispozícii je....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 113 000 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt na vyhľadávanej a pokojnej ulici Mallého v centre okresného meste Skalica. Byt sa nachádza na 3. poschodí zo 4 bez výťahu v zateplenom bytovom dome, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou spoločných častí. ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Rozloha bytu:....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 103 000 €, 49,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 49m 2 , Skalica, 103.000 € .

 
 
 
  Dom, SKALICA, 36 000 €, 100,00 m2 cca 360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Astonreal ponúka na predaj 3 izbový dom s predzáhradkou 40 km od Bratislavy v krásnej obci Brodské na Záhorí. Dom je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Spoločná príjazdová cesta, prístup naa dvor je oddelený bránou. .

 
 
 
  Dom, SKALICA, 190 000 €, 194,00 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v obci Kátov s prístavbou vhodnou na samostatné bývanie, kanceláriu, predajňu alebo iné podnikateľské účely. Základné informácie: Rok výstavby domu: 1989, prístavba: 1998 Úžitková plocha 1. NP: 194 m² Pivnica: 135 m² – dom je kompletne podpivničený....

 
 
 
  Pozemok, SKALICA, 25 000 €, 345,00 m2 cca 70 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Rovinatý, oplotený pozemok nepravidelného tvaru na predaj, neďaleko rieky Moravy. Nachádza sa v blízkosti potoka a lesa. Na pozemku je privedená elektrina, čo poskytuje výhodu pre umiestnenie chatky.Lokalita poskytuje dostatok súkromia. Na pozemok je dobrý prístup. Vedený je ako zastavaná....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 80 000 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

Realitná kancelária COLUMBA Central ponúka na predaj vinohradnícky domček, ktorý sa nachádza na ulici Špety v Skalici. Tento domček je postavený na mierne svahovitom pozemku o celkovej rozlohe 3687 m2. Je v pôvodnom stave so zastavanou plochou 29 m2 a vhodný na rekonštrukciu podľa....

 
 
 
  Pozemok, SKALICA, 29 900 €, 2928,00 m2 cca 10 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.11.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou 2928 m², situovaný v malebnom prostredí skalických vinohradov, v lokalite Kravie hory, s nádherným výhľadom na Vintoperk. Pozemok sa nachádza v miernom svahu a je prístupný spevnenou cestou z oboch strán. Je vedený ako orná pôda a podľa....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 96 000 €, 64,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt so zasklenou lodžiou, nachádzajúci sa v príjemnej lokalite neďaleko centra mesta Holíč, na ulici M. Nešpora. Je čiastočne zrekonštruovaný a predáva sa kompletne zariadený, čo z neho robí ideálnu investičnú príležitosť — je možné ho okamžite prenajať.....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 557)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>