- reality SKALICA

  • Na hľadaný výraz "reality skalica" sme našli 557 nehnuteľností - priemerná cena 1 302 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 692 m2
    • 865 m2
    • 865 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 865 m2
    • 1038 m2
  •  Podľa ceny
    • 901000
    • 1120000 (priemerná cena)
    • 1350000
    • 1300 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 021 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, SKALICA, 116 000 €, 78,00 m2 cca 1490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KARIN & PARTNERS Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite - ulica J. J. Boora, Holíč, v tesnej blízkosti zámku a centra mesta. Nachádza sa na 1. poschodí s novým výťahom, má loggiu, murované jadro a výbornú orientáciu na východ. Byt bol v roku 2019 zrekonštruovaný:....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 139 000 €, 80,00 m2 cca 1740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj murovanú rekreačnú chatu v tichej a vyhľadávanej lokalite Gbely – Adamov. Stavba je vhodná na celoročné bývanie aj rekreáciu. Základné informácie: • Lokalita: Gbely – časť Adamov • Typ nehnuteľnosti: chata / rekreačný dom • Pozemok: 310 m² • Zastavaná plocha: 7,5....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 199 000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný –dvojgeneračný dom, situovaný v kľudnej časti mesta Holíč. Dom prešiel v r. 2014 rozsiahlou rekonštrukciou, nachádza sa v radovej zástavbe, je rožný, postavený na pozemku s rozlohou 625 m2. Pozostáva z dvoch bytových jednotiek so samostatnými vstupmi....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 113 000 €, 120,00 m2 cca 940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj rodinný - časť dvojdomu v pokojnej časti mesta Gbely. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 447 m2, zastavaná plocha 87 m2. Dom je poschodový, na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálňou, kúpelňa so saunou, WC, obývacia miestnosť s krbom. Na poschodí tri izby a....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 420 000 €, 150,00 m2 cca 2800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj svoj rod.dom - novostavbu bungalov s valbovou strechou, ktorý je postavený na pozemku o výmere 626 m2 a nachádza sa v meste Holíč, na ul. M. Terézie. Vo dvore je murovaný bazén 7x3,5x1,5 m a garáž. Dom je 4.izb.,/ samostatné 3.izby/, obývačka je spojená s kuchyňou,....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 77 000 €, 35,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj veľký 1-izbový byt v osobnom vlastníctve, po čiastočnej rekonštrukcii, na ulici D. Rapanta, v Holíči. Byt je kúpou voľný. .

 
 
 
  Dom, SKALICA, 198 000 €, 134,85 m2 cca 1470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavujeme vám nový rezidenčný projekt IBV ZIPPKA v širšom centre Skalice. V záverečnej 1. etape výstavby vznikne 9 dvojpodlažných rodinných domov s modernou architektúrou, premyslenou dispozíciou a nízkymi prevádzkovými nákladmi (energetická trieda A0). .

 
 
 
  Byt, SKALICA, 24 000 €, 48,00 m2 cca 500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Byt disponuje priestrannou chodbou, obývacou izbou, spálňou, kuchyňou, samostatnou toaletou a sprchovým kútom. Úžitková plocha bytu je 48m2, vykurovanie je ústredné spoločné s meračmi tepla, vlastným vodomerom a ohrievačom úžitkovej vody. Byt prešiel rekonštrukciou a ponúka sa ako....

 
 
 
  Obchodný priestor, SKALICA, 195 000 €, 360,00 m2 cca 540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj všestranne využiteľný objekt v atraktívnej lokalite, priamo pri frekventovanej hlavnej ceste na ul. Bratislavská v obci Kopčany. Objekt je charakterizovaný ako prevádzková budova a pozostáva z dvoch častí, každá so samostatným vchodom. Prvá časť - je v pôvodnom....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 75 000 €, 49,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Neďaleko vinohradníckeho mestečka Skalica, v krásnej prírode Zlatníckej doliny, ponúka 3RP reality exkluzívne na predaj útulnú rekreačnú chatu. Obklopená mozaikou stromov, krásne posadená do svahovitého pozemku, priam stvorená na relax a oddych s rodinou či priateľmi. Vstup do chaty....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 136 000 €, 69,65 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt s klimatizáciou a zakrytým balkónom, nachádzajúci sa v lokalite parkového typu, na ulici M. Nešpora v Holíči. Byt je kúpou voľný. .

 
 
 
  Byt, SKALICA, 103 000 €, 85,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj pekný, kompletne zrekonštruovaný 4-izbový byt s vlastnou garážou, oplotenou záhradou a dvojicou murovaných pivníc, situovaný v pokojnej obci Petrova Ves, len 11 km od miest Holíč a Šaštín-Stráže. Základné informácie: Výmera bytu: 81,80 m² Murovaná pivnica: 3,2 m²....

 
 
 
  Obchodný priestor, SKALICA, Na žiadosť, 1500,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.03.2025.,

www.kbpartners.sk

Ponúkame Vám na predaj žrebčín v okrese Skalica. Žrebčín nájdeme pár stoviek metrov za obcou Radošovce, na ľavej strane komunikácie smerom na Popudinské Močidľany. Žrebčín sa rozprestiera na obrovskom pozemku s výmerou takmer 22 hektárov. Areál žrebčína je rozdelený do viacerých sekcií.....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 36 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.hrfreality.sk

Na predaj murovaná chata so záhradou, ktorá sa nachádza v záhradkárskej osade Hájky v meste Skalica. Chata je vysporiadaná, samostatne stojaca, poschodová a s celkovou rozlohou pozemku 399 m2. Predáva so zariadením. DISPOZÍCIA A POPIS: prízemie - balkón (terasa), spoločenská miestnosť....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 172 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.hrfreality.sk

Na predaj zrekonštruovaný 3izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v obci Dubovce, okres Skalica. Dom je ideálny pre ľudí hľadajúcich útulný, praktický dom - pokojné bývanie mimo ruchu mesta, s vlastným kúskom prírody pre vlastnú sebarealizáciu. Odovzdanie domu podľa dohody (cca 3 mesiace....

 
 
 
  Pozemok, SKALICA, 25 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.romantickechalupy.sk

Rovinatý, oplotený pozemok nepravidelného tvaru na predaj, neďaleko rieky Moravy. Nachádza sa v blízkosti potoka a lesa. Na pozemku je privedená elektrina, čo poskytuje výhodu pre umiestnenie chatky.Lokalita poskytuje dostatok súkromia. Na pozemok je dobrý prístup. Vedený je ako zastavaná....

 
 
 
  Pozemok, SKALICA, 29 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.03.2025.,

www.hrfreality.sk

Ponúkame na predaj slnečný pozemok s rozlohou 2928 m², situovaný v malebnom prostredí skalických vinohradov, v lokalite Kravie hory, s nádherným výhľadom na Vintoperk. Pozemok sa nachádza v miernom svahu a je prístupný spevnenou cestou z oboch strán. Je vedený ako orná pôda a podľa....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 85 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.03.2026.,

www.hrfreality.sk

Na predaj 3izbový byt, ktorý sa nachádza neďaleko centra mesta, na ul. M. Nešpora, v Holíči. Byt je v pôvodnom stave a kúpou voľný. VÝMERA: Podlahová plocha bytu je 64,15 m2, z toho plocha pivnice je 1,50 m2. POSCHODIE: Byt sa nachádza na 1. poschodí zo 4 v bytovom dome bez výťahu.....

 
 
 
  Pozemok, SKALICA, 109 700 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.hrfreality.sk

Ponúkame na predaj slnečný, stavebný pozemok, ktorý sa nachádza v tichšej časti mesta, no zároveň neďaleko centra mesta Holíč, na ulici Betlehém. Výmera pozemku je 685 m2: šírka je 19 m dĺžka je 38 m Pozemok je oplotený z troch strán. Mestský vodovod, elektrina a kanalizácia sú pri....

 
 
 
  Pozemok, SKALICA, 43 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2025.,

www.hrfreality.sk

Ponúkame na predaj pozemok - záhradu, na ulici Športová ulica v obci Kopčany. Pozemok je rovinatý, čiastočne oplotený a na časti pozemku sú náletové dreviny. Šírka pozemku je 10 m a jeho celková rozloha je 750 m2. Pozemok je charakterizovaný ako záhrada. V cene je zahrnutý kompletný....

 
 
 
  Obchodný priestor, SKALICA, 195 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.11.2025.,

www.hrfreality.sk

 
 
 
  Byt, SKALICA, 96 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

17.03.2026.,

www.hrfreality.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt so zasklenou lodžiou, nachádzajúci sa v príjemnej lokalite neďaleko centra mesta Holíč, na ulici M. Nešpora. Je čiastočne zrekonštruovaný a predáva sa kompletne zariadený, čo z neho robí ideálnu investičnú príležitosť — je možné ho okamžite prenajať.....

 
 
 
  Obchodný priestor, SKALICA, Na žiadosť, 980,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2025.,

www.hrfreality.sk

Ponúkame na predaj zaujímavý investičný objekt a priľahlé pozemky v meste Holíč na Kátovskej ulici. Objekt je aktuálne využívaný ako sklad, s napojením na všetky inžinierske siete (vodovod, kanalizácia, elektrina, plyn). K objektu je vypracovaná kompletná štúdia prestavby na bytový....

 
 
 
  Garáž, SKALICA, 18 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.10.2025.,

www.hrfreality.sk

Na predaj garáž s montážnou jamou, ktorá sa nachádza na ul. Veterná, v Holíči. Garáž má dvojkrídlovú plechovú bránu, montážnu jamu a je bez elektriny. Rozloha je 18 m2 a je kúpou voľná. Garáž bude pri odovzdaní vyprataná. Pre viac informácií o nehnuteľnosti alebo zabezpečenia obhliadky....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 98 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

reality.predaj.sk

Predstavujeme Vám tento útulný, klimatizovaný, dvojizbový byt v Skalici na Lúčkach. Byt sa nachádza v novostavbe na vyvýšenom prízemí a poskytuje 64 m2 obytnej plochy. Tento bytík pozostáva z kuchyne, ktorá je spojená s obývačkou a priestrannej izby, ktorá je využívaná ako spálňa,....

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 144 000 € na 142 000 € dňa 07.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, SKALICA, 142 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
21.04.2026 - 144.000 €
07.05.2026 - 142.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.hrfreality.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej lokalite v obci Kátov. Dom je ideálnou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú praktické bývanie mimo ruchu mesta, s dostatkom priestoru na oddych, záhradkárčenie alebo vlastnú realizáciu. Nehnuteľnosť ponúka veľkorysý pozemok,....

 
 
 
  Byt, SKALICA, 165 000 €, 75,05 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, SKALICA, 195 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.hrfreality.sk

Na predaj podnikateľský priestor, situovaný neďaleko centra mesta Holíč, na ulici Školská. Objekt je prízemný a rozdelený na tri časti, so samostatnými vstupmi, pričom je možné priestor celý prepojiť. ROZLOHA: budova s celkovou rozlohou 126 m2, ktorá je rozdelená na tri časti (podlahová....

 
 
 
  Dom, SKALICA, Na žiadosť, 178,50 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.hrfreality.sk

Exkluzívne vám ponúkame na predaj štýlový 5-izbový rodinný dom, ktorý spája modernú architektúru, premyslenú dispozíciu a vysoký štandard bývania. Táto 7-ročná novostavba vás osloví už na prvý pohľad – presvetlené priestory, čisté línie a komfort pre celú rodinu. Lokalita: Skalica....

 
 
 
  Dom, SKALICA, 47 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.01.2026.,

www.lpreality.sk