- reality TREBIŠOV

  • Na hľadaný výraz "reality trebišov" sme našli 757 nehnuteľností - priemerná cena 1 322 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 138 m2
    • 173 m2
    • 173 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 173 m2
    • 208 m2
  •  Podľa ceny
    • 183000
    • 229000 (priemerná cena)
    • 275000
    • 1320 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Zverejňujeme iba aktuálne ponuky! Informácia o cene nehnuteľnosti na vyžiadanie v RK! Priestranný 4-izbový byt s balkónom priamo v centre Sečoviec – ideálne rodinné bývanie Realitná kancelária Nové bývanie reality Humenné ponúka na predaj veľký 4-izbový byt v tehlovom bytovom dome....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

EXKLUZÍVNE V HALO REALITY ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový byt v širšom centre mesta Trebišov. Celková podlahová plocha bytu s príslušenstvom bez výmery pivnice je 57,5 m2. Nachádza sa na druhom poschodí 2 poschodového tehlového bytového domu a je orientovaný....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Trebišov: - nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Juh, - výborná občianska vybavenosť v okruhu bytového domu, - celková výmera bytu je 74 m², - situovaný je na 7./8. poschodí bytového domu s výťahom, - dispozícia bytu:....

 
 
 
  Garáž, TREBIŠOV, Na žiadosť cca 3570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Sedlová strecha pokrytá plechovou škridlou Šírka 6 m + prístrešok 2 m - zastavaná zadná a bočná stena Dĺžka 6m Výška bočných stien 2.12 Výška steny prístrešku 1,60 Zdvihnutá brána 1,90 výška - 2,80 šírka Celková výška 2,65 Dvere 90tky Meno: .

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 10 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 79 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 45 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

- Výmera spoluvlastníckych podielov tvorí 885,10 m2 a pozemky sú na listoch vlastníctva vedené ako Trvalý trávny porast, Záhrada a Orná pôda. - Pozemky sú evidované na listoch vlastníctva č. 229, č. 825 a č. 1101 pre katastrálne územie Čeľovce, okres Trebišov a sú vhodné pre poľnohospodárov,....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 26 400 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 30 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj obchodný priestor v obci RAD: - vhodný na podnikanie, kancelárie či bývanie, - možnosť prestavby na nájomné byty, - vymenené plastové okná a dvere, - všetky inžinierske siete dostupné, - k budove patrí aj veľké parkovisko (z väčšej časti spevnená plocha na parkovanie),....

 
 
 
  Garáž, TREBIŠOV, Na žiadosť cca 4500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Sedlová strecha pokrytá trapézovým plechom Šírka 10m Hĺbka 6m Výška bočných stien 2,42 Brána zdvihnutá hore 1,90 výška - 2,80 šírka - strana Brána zdvihnutá hore 2,60 výška - 2,80 šírka - stred Dvere 90tky Celková výška cca 3,00 1 okno Meno: .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 35 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 19 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Lokalita: Lokalita SNP patrí medzi obľúbené časti mesta, známe výbornou občianskou vybavenosťou. Potraviny, zdravotné zariadenie, lekárne, materská škôlka a autobusová stanica sú dostupné do 5 minút. Supermarket Tesco je dostupné do 10 minút Voľný čas si môžete spríjemniť v oddychovej....

 
 
 
  Obchodný priestor, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj skladové priestory v Trebišove: - nachádzajú sa v intraviláne mesta v severnej časti na ulici Cukrovarskej, - priestory sú vhodné na sklad či dielňu, - konštrukcia je plechová, - podlahová plocha predstavuje dohromady až 877 m2, - všetky inžinierske siete sú....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Dom je vhodný na realizáciu podnikateľského zámeru ako predajňa/prevádzka (napr: mäsiareň, záhradnícke potreby, kaderníctvo, reštaurácia, kaviareň. atď.) s možnosťou bývania. Priestory boli využívané, ako obchodné priestory. Ide o 2 miestnosti – jednu väčšiu a jednu menšiu miestnosť.....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj pozemok o celkovej výmere 3 hektáre pri obci Leles, časť Kapoňa: - 1 hektár z tejto pôdy je natrvalo vyňatý ako ostatné plochy, - je schválený na výstavbu (pôvodne liehovaru) so zmenou územného plánu obce, geologickým prieskumom a ostatnými povoleniami k územnému....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

- byt čiastočne rekonštruovaný, - celková výmera bytu je 70,41 m² (s loggiou a pivnicou), - poschodie 2/8 s novým výťahom, - orientácia východ / západ, - všetky inžinierske siete. Dispozícia bytu: 3 izby (detská izba, obývačka, spálňa), kuchyňa, samostatná kúpeľňa a WC, vstupná chodba,....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť cca 50 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj 6 stavebných pozemkov v Sečovciach: - nachádzajú sa v intraviláne - na novovybudovanej tichej ulici v južnej časti mesta Sečovce, - pozemky sú rovinaté, pripravené na výstavbu rodinných domov, - výmera každého pozemku je 6 á, - ideálne rozmery: 28 m x 22 m,....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

GE-MAX reality ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 52 m² s balkónom, ktorý sa nachádza v bytovom dome s výťahom na 7. poschodí z 8. Byt je v pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Základné parametre: - výmera: 52 m² - poschodie: 7./8 s výťahom....

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 128 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť cca 450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

- Výmera spoluvlastníckych podielov tvorí spolu 526,01 m2 a pozemky sú na listoch vlastníctva vedené ako Lesný pozemok a Orná pôda. - Nehnuteľnosti sú evidované na listoch vlastníctva 345 a 456 pre katastrálne územie Kysta. - Kompletné vyznačenie parciel na mapke a tabuľku predávaných....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

v Trebišove, na ulici 26. augusta, ideálne pre komerčné využitie alebo iné podnikateľské aktivity. Možnosť prispôsobenia podľa vašich potrieb. Neváhajte a kontaktujte nás ešte dnes pre viac informácií. Na ktoromkoľvek pozemku je možné osadiť 40" lodný kontajner: rozmery: - dĺžka:....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Cena dohodou. Platba v hotovosti. Meno: .

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 9 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 33 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.12.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

GE-MAX reality ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s rozlohou 75 m², ktorý sa nachádza na 6. poschodí z 8 v bytovom dome so zrekonštruovaným výťahom na sídlisku Juh v Trebišove. Parametre bytu: - rozloha: 75 m² - poschodie: 6/8 - 4 izby + kuchyňa - rekonštruovaný byt: - murované....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, 27 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt na Berehovskej ul. v Trebišove: - byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a je vhodný k okamžitému bývaniu pre nových majiteľov, - situovaný je na prízemí bytového domu, - má vymenené plastové okná, nové podlahy, stierky i stropy, - bytové jadro je....

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 60 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Cena : 60 000 eur. Meno: .

 
 
 
  Byt, TREBIŠOV, 80 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v obci Novosad: - dom sa nachádza v tichej uličke obce, - v obci je dobrá občianska vybavenosť: potraviny, pošta, pravidelné autobusové spojenie do TV, - je v pôvodnom stave, ideálny na rekonštrukciu podľa vašich predstáv, - dom má plechovú strechu....

 
 
 
  Pozemok, TREBIŠOV, Na žiadosť
Uložiť
Uložené Uložené

01.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkaná záhrada sa nachádza v intraviláne obce, v tesnej blízkosti rodinných domov. Budúci majiteľ má možnosť realizácie využitia na pestovanie, sadenie či vysádzanie ovocných stromov. Podľa dostupných informácii, veľmi úrodná pôda. Prístupová cesta obecná s bezproblémovým prístupom....