• GoHome Professional
reality VEĽKÝ ŠARIŠ - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • reality VEĽKÝ ŠARIŠ - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - reality VEĽKÝ ŠARIŠ

  • Na hľadaný výraz "reality veľký šariš" sme našli 107 nehnuteľností - priemerná cena 852 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 1441 m2
    • 1801 m2
    • 1801 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 1801 m2
    • 2162 m2
  •  Podľa ceny
    • 1220000
    • 1530000 (priemerná cena)
    • 1840000
    • 852 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 422 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Pozemok, VEĽKÝ ŠARIŠ, 249 120 €, 2768,00 m2 cca 90 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.12.2025.,

www.ringo.sk

Predám stavebný pozemok 2768m 2 , Veľký Šariš, 90 € .

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 199 000 €, 130,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.08.2025.,

www.benard.sk

Ak hľadáte krásne miesto na bývanie pre svoju rodinu, neprehliadnite túto ponuku! Realitná kancelária BENARD, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom vo Veľkom Šariši nachádzajúci sa v tichej slepej ulici. To Vám zaručí pokojné bývanie v meste s kompletnou občianskou vybavenosťou.....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 310 000 €, 150,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.11.2024.,

www.realityplanet.sk

Znížili sme cenu! V príp. vážneho záujmu je pán majiteľ prístupný debate o cene. Ak túžite po bývaní vo vile s veľkorysým pozemkom, ktorá má dušu a dýcha históriou, tak táto vila môže byť tým pravým miestom pre váš nový začiatok. BENARD REALITY Vám ponúka na predaj túto výnimočnú....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'reality veľký šariš'
87 000 €
37 999 €
79 999 €
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 289 500 €, 140,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.archeus.sk

Ponuka na predaj: Nízkoenergetický rodinný dom Veľký Šariš Ponúkame na predaj pekný rodinný dom s úžitkovou plochou 275 m² a obytnou plochou 140m² postavený na slnečnom pozemku o výmere 512 m² . Tento nízkoenergetický dom v tichej slepej ulici je aktuálne k dispozícii za novú cenu....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 74 000 €, 38,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Impulz Real s.r.o. a Ing. Oľga Sabolová tel. , Vám ponúka na predaj útulnú murovanú chatu v obľúbenej lokalite Veľký Šariš – záhradkárska osada Pod Šarišským hradom. Chata sa nachádza v krásnom, tichom prostredí na slnečnom pozemku s výmerou 554 m², ktorý ponúka ideálny priestor na....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 155 000 €, 611,00 m2 cca 250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Tureality ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s garážou a dvoma lódžiami, kolaudovaný v roku 1983 na pozemku o rozlohe 611 m2 s možnosťou rozšírenia na 1007 m2 (+30.000,- €) v tichej a pokojnej lokalite katastra Veľký Šariš, miestna časť Kanaš. Celý dom je podpivničený, na prvom....

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÝ ŠARIŠ, 94 900 €, 827,00 m2 cca 120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Tureality ponúka na predaj slnečný pozemok s krásnym výhľadom, v tichej lokalite, mimo hlavnej cesty, v meste Veľký Šariš, časť Kanaš, s rozlohou 827 m2. Z IS je elektrina už na pozemku a voda, plyn a kanalizácia je 90 m od parcely. Prístup je po obecnej spevnenej ceste. Podľa územného....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 154 900 €, 244,00 m2 cca 640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkam na predaj 2. poschodový rodinný dom v tichej časti obce Veľký Šariš, časť Kanáš. Dom sa nachádza na pozemku 611 m2 a je umiestnený v krásnom prostredí plnom zelene, pod lesom, raj pre dušu, bez množstva susedov z každej strany Zastavaná plocha domu je 134 m2, úžitková plocha....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 239 990 €, 130,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Tento moderný rodinný dom sa môže stať splneným snom nejedného záujemcu – už dnes ponúka komfortné bývanie a zároveň v podkroví skrýva potenciál, ktorý mu umožní prispôsobiť sa meniacim potrebám rodiny. Viac si o tejto možnosti povieme o pár odsekov nižšie. Na prvý pohľad pôsobí nenápadne,....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 189 000 €, 110,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária BENARD, s.r.o. Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom vo Veľkom Šariši nachádzajúci sa v tichej slepej ulici. To Vám zaručí pokojné bývanie v meste s kompletnou občianskou vybavenosťou. Všetko potrebné ( potraviny, ZŠ, MŠ, zastávka MHD, žel. stanica, reštaurácia,....

 
 
 
  Obchodný priestor, VEĽKÝ ŠARIŠ, 148 500 €, 320,00 m2 cca 460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestory pre Vašu firmu v meste Veľký Šariš, na ul. Sabinovská s veľkosťou pozemku 1362 m2 za cenu len 148.500,-€ bez DPH (v prípade platcu DPH sa dá uplatniť na značnú časť ceny prenesenie daňovej povinnosti). Ide o časť priemyselného areálu s pozemkom....

 
 
 
  Byt, VEĽKÝ ŠARIŠ, 243 990 €, 93,25 m2 cca 2620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Do ponuky nám priletel ďalší zaujímavý projekt, ktorý poteší nielen investorov, ale aj vyjde v ústrety každému bytuchtivému záujemcovi. Pod jednou strechou sa ukrývajú tri byty, čo by však nebolo nič nevšedné. Nevšedným sa to stáva v momente, keď zistíte, že ku každému z troch bytov....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 190 000 €, 280,00 m2 cca 680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ESPORIA RK ponúka EXKLUZÍVNE na predaj RD, v časti pod hradom, v meste Veľký Šariš. RD stojí na slnečnom, rovinatom pozemku o výmere 1042m², ktorý je členený na ovocný sad a prístrešok pre 2 autá, zastavanú plochu domu a terasy a úžitkovú časť, ktorú aktuálne tvorí záhradka a záhradný....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 299 000 € na 289 999 € dňa 18.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 289 999 €, 150,00 m2 cca 1930 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
30.01.2025 - 330.000 €
25.02.2025 - 310.000 €
07.08.2025 - 0 €
11.12.2025 - 299.000 €
18.04.2026 - 289.999 €

Uložiť
Uložené Uložené

05.11.2024.,

www.zoznamrealit.sk

Ak túžite po bývaní vo vile s veľkorysým pozemkom, ktorá má dušu a dýcha históriou, tak táto vila môže byť tým pravým miestom pre váš nový začiatok. BENARD REALITY Vám ponúka na predaj túto výnimočnú vilu s rozľahlou záhradou o výmere 1418 m2, vo vynikajúcej lokalite Veľkého Šariša.....

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÝ ŠARIŠ, 1 162 440 €, 12916,00 m2 cca 90 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.11.2025.,

www.ringo.sk

Predám stavebný pozemok 12916m 2 , Veľký Šariš, 90 € .

 
 
 
  Byt, VEĽKÝ ŠARIŠ, 151 200 €, 56,00 m2 cca 2700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Moderný projekt Byty pri mlyne, ktorý práve rastie vo Veľkom Šariši v sebe snúbi benefity tichej lokality, modernej novostavby a premysleného bývania pre tých, ktorí nechcú robiť kompromisy. .

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÝ ŠARIŠ, 37 999 €, 508,00 m2 cca 80 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný pozemok v malebnom mestečku Veľký Šariš o výmere 508 m2 v obľúbenej lokalite, Pod Hradom. Pozemok sa nachádza v tichej a pokojnej oblasti, odkiaľ je nádherný výhľad na okolitú krajinu. Prednosti pozemku: ◄Výmera pozemku 508 m2 ◄Rozmery pozemku....

 
 
 
  Byt, VEĽKÝ ŠARIŠ, 140 500 €, 56,31 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Do ponuky nám priletel ďalší zaujímavý projekt, ktorý poteší nielen investorov, ale aj vyjde v ústrety každému bytuchtivému záujemcovi. Pod jednou strechou sa ukrývajú tri byty, čo by však nebolo nič nevšedné. Nevšedným sa to stáva v momente, keď zistíte, že ku každému bytu prislúcha....

 
 
 
  Byt, VEĽKÝ ŠARIŠ, 224 900 €, 93,00 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

(F500-112-ANMi) Pod šarišským hradom v rekonštruovanom novom BYTODOME ponúkame nadštandartne veľký priestranný 3 izbový byt o výmere 93m2 s veľkou loggiou bez výťahu. K bytu prislúcha aj veľká miestnosť na prízemí (cca 12m2) s oknom, ktoré škoda nazvať pivnicou. Možnosť dokúpiť garážové....

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÝ ŠARIŠ, 105 300 €, 7522,00 m2 cca 10 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj investičný pozemok v katastrálnom území Veľkého Šariša vhodný pre podnikateľov ako hospodársky dvor pre podnikanie . Celková výmera je 7522 m2 a nachádza sa v katastrálnom území Veľkého Šariša , na konci Malého Šariša . Pozemok: 14 € / m2 cena pozemku 105 300 €....

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÝ ŠARIŠ, 98 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2025.,

www.kingreal.sk

Ponúkame Vám Exkluzívne na predaj stavebný pozemok vo Veľkom Šariši, časť Kanaš o veľkosti 807 m2 za cenu 98.000 Eur. Pozemok sa nachádza na ul. Pod Hrbom. Pod Hrbom.

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, Na žiadosť, 150,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.11.2024.,

www.benard.sk

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 289 500 €, 140,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, Na žiadosť, 140,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F502-12-ANMi Na príjemnom mieste pod lesom ponúkame cca 43 ročný dom dom, kde prebehla čiastočná rekonštrukcia na prízemí. RD má el., plyn, vlastnú studňu, žumpu, ale pri pozemku je aj prípojka obecný vodovod a kanalizácia. Na prízemí nová elektroinštalácia, nová bezbariérová kúpeľňa....

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÝ ŠARIŠ, 360 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Parametre pozemku výmera: 1 765 m² zastavaná plocha: 404 m² spevnené plochy a parkovanie: 637,20 m² parkovacie miesta: 14 ks Projekt zahŕňa 4 rodinné domy (RD A – D), každý s 3 bytovými jednotkami: 1NP: 3-izbový byt (72,74 m²) + terasa (17,87 m²) 2NP: 2-izbový byt (62,05 m²) + lodžia....

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÝ ŠARIŠ, 6 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj ornú pôdu a lesy vo výlučnom vlastníctve v katastrálnom území Veľký Šariš, okres Prešov. - Výmera predávaných pozemkov tvorí 6.830,00 m2. Pozemky sú evidované na liste vlastníctva č. 7644 pre katastrálne územie Veľký Šariš, okres Prešov,....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 178 000 €, 75,00 m2 cca 2370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 275 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Dom sa nachádza na pozemku 566m2. Kolaudovaný bol v 08/2022. Pri výstavbe domu kládol majiteľ dôraz na kvalitu materiálu a prác. Interiér domu je príjemne farebne zladený a dôležité bolo prepojiť interiér s vonkajším prostredím a záhradou. Zastavaná plocha domu je 118m2 vrátane terasy.....

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÝ ŠARIŠ, 145 040 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.06.2023.,

www.zoznamrealit.sk

- osobné vlastníctvo - výmera 4144m2 - šírka: 35m - dĺžka: 116m- 118m - bez inžinierskych sietí - prístupová cesta na pozemok priamo z hlavnej cesty .

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÝ ŠARIŠ, 129 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.08.2025.,

www.bazos.sk

Reality Smolko - realitná kancelária Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj nádherný, stavebný pozemok v intraviláne mesta Veľký Šariš. Ponúkaný pozemok je obdĺžnikového tvaru s výmerou 1.255 m² a je vhodný k výstavbe až dvoch rodinných domov. Šírka pozemku je cca 18 m v prednej....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, Na žiadosť, 134,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

(F541-12-ANM) Môžete bývať v meste, ale dnešný trend je vidiek - ako za "starých čias", resp. prímestské časti. Jednoduchosť, veľkorysosť a technicky pripravená na najvyššiu náročnosť - to je inteligentná, nie obyčajná novostavba, ktorú ponúkame. Pozemok nie je sterilne rovný, veľmi....

 
 
 
  Byt, VEĽKÝ ŠARIŠ, Na žiadosť, 57,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Niektoré byty sú len miestom na bývanie. Tento vám dá priestor žiť. Predstavte si ráno s kávou na vlastnej záhrade, ticho bez ruchu mesta a večer pri krbe vo vlastnom byte. Presne takýto život vám ponúka tento priestranný 2-izbový byt na ul. Matice slovenskej vo Veľkom Šariši. .

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÝ ŠARIŠ, 11 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: katastrálne územie Veľký Šariš Plocha parcely: 4607 m2 Prístup na pozemok: po nespevnenej ceste vo vlastníctve mesta Veľký Šariš ORIENTAČNÉ ROZMERY POZEMKU (pohľad z cesty): • predná (čelná) strana: 59 m • pravá strana: 71 m • ľavá strana: 94 m • zadná strana:....

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÝ ŠARIŠ, 46 999 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Tehelná Obec: Veľký Šariš ID 030-14-TAKa Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný investičný pozemok (orná pôda) v katastrálnom území mesta Veľký Šariš, v tesnej blízkosti lukratívnej lokality Kráľova Hora, Rúrky, Tehelná, Mirka Nešpora na sídlisku III. Podľa územného plánu je....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 285 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.01.2026.,

www.bazos.sk

ZHRNUTIE: pozemok o rozlohe 538 m2 ( plus podiel na prístupovej ceste ) asfaltová prístupová cesta s chodníkmi a verejným osvetlením inžinierske siete ( elektrina, vodovod a kanalizácia ) úžitková plocha až 106 m2 murovaná zateplená stavba ( 30 cm pórobetón a 15 cm polystyrén ) strešná....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 234 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Ide o dvojpodlažný dom osadeným do terénu s panoramatickým výhľadom na mesto Veľký Šariš a okolitú prírodu. ROZLOHA: • úžitková plocha: 106 m² • pozemok: 530 – 601 m² DISPOZÍCIA: • 1.nadzemné p. – vstupná hala, 3 x spálňa, kúpeľňa, technická miestnosť, schodisko, šatník • prízemie....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 79 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Veľký Šariš (F669-13-ANMi) Do povšimnutia dáva sa na známosť: 5,5 ár. upravený pozemok s ovocnými stromami so záhradnou chatou v dobrej kondícii na nie veľkom kopečku určený pre aktívny i pasívny relax. Chata zastavaná plocha necelých 20m2. Úžitková plocha chaty necelých 29m2,....

 
 
 
  Byt, VEĽKÝ ŠARIŠ, 43 400 €, 70,00 m2 cca 620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 244 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj dva 4-izbové poschodové domy v jestvujúcej zástavbe s kompletnou infraštruktúrou (asfaltová cesta, chodník, verejné osvetlenie) v centre mesta Veľký Šariš. Dostupnosť: Základná škola - 1 min. peši Materská škôlka, cirkevná škôlka, základná umelecká škola - 3 min.....

 
 
 
  Obchodný priestor, VEĽKÝ ŠARIŠ, 175 450 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.01.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte vhodné miesto pre rozvoj svojho podnikania v atraktívnom prostredí? Tento pozemok je ideálnou voľbou. KING REAL Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj komerčný stavebný pozemok o výmere 1210 m2 v srdci východu v meste Veľký Šariš pri Prešove v blízkosti hradu. DO CENTRA PREŠOVA 6,8....

 
 
 
  Pozemok, VEĽKÝ ŠARIŠ, Na žiadosť, 22542,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pozemok s veľkým potenciálom o rozlohe 22 542 m2 nachádzajúci sa pod hradom vo Veľkom Šariši môže byť iba Váš! Krásny južne orientovaný, mierne svahovitý pozemok sa nachádza na konci mesta Veľký Šariš v smere na obec Medzany. Ranč, reštauráciu, chatová oblasť, rodinné domy.to všetko....

 
 
 
  Dom, VEĽKÝ ŠARIŠ, 125 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Severná Obec: Veľký Šariš Hľadáte nehnuteľnosť s potenciálom úpravy presne podľa seba? Nehľadajte, práve ste ju našli. Exkluzívne Vám ponúkame na predaj starší rodinný dom vo veľmi vyhľadávanej a pokojnej lokalite Veľkého Šariša na Severnej ulici s výhľadom na Šarišský hrad.....