• GoHome Professional
reality Záturčie MARTIN - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • reality Záturčie MARTIN - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - reality Záturčie MARTIN

  • Na hľadaný výraz "reality záturčie martin" sme našli 21 nehnuteľností - priemerná cena 1 534 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 80 m2
    • 100 m2
    • 100 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 100 m2
    • 120 m2
  •  Podľa ceny
    • 123000
    • 154000 (priemerná cena)
    • 185000
    • 1530 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Garáž, MARTIN, Záturčie, 26 000 €, 19,00 m2 cca 1370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj garáž o výmere 19 m2 v hromadných garážach, pri pumpe OMV. Je napojená na elektriku. Nachádza sa na 2 podlaží z 2. Pre viac info volajte makléra Simona Diabelková, č.t.: 0918/815 152 .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 149 900 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Záturčie. Byt je situovaný na 3. poschodí z 3 v bytovom dome bez výťahu a ponúka príjemné bývanie s dostatkom priestoru pre celú rodinu. Celková výmera bytu je 90 m² vrátane pivnice.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 153 000 €, 78,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.bubyreality.sk

Na predaj veľký 3 izbový byt v mestskej časti Záturčie v Martine. Veľký 3 izbový byt na predaj, Záturčie - Martin, 78 m2..

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'reality záturčie martin'
150 000 €
130 000 €
120 000 €
  Byt, MARTIN, Záturčie, 165 000 €, 90,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2026.,

www.reality-martin.sk

Reality Alpia Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Martin – Záturčie, na ulici Makovického. Byt s výmerou 90 m² sa nachádza na 6. poschodí z 8 v bytovom dome s výťahom. Praktická dispozícia ponúka komfortné bývanie pre....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Záturčie, 110 000 €, 58,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave nachádzajúci sa v zrekonštruovanom bytovom dome v lokalite Martin - Záturčie. Byt s rozlohou 58 m2 sa nachádza na 7. poschodí. Bytový dom prešiel rozsiahlou rekonštrukciou vrátane novej strechy, zateplenia, výťahu. Mesačné náklady 180 EUR plus....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 122 000 €, 78,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s celkovou výmerou 77,89 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Záturčie. Byt vznikol dispozičnou úpravou pôvodne 3-izbového bytu, čo prináša viac priestoru pre rodinu či home office. Byt sa nachádza na 1. poschodí (pod bytom je ďalšia....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 139 900 €, 90,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt s dvoma LOGGIAMI! Hľadáte byt s výbornou dispozíciou a možnosťou realizácie podľa vlastných predstáv? Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení klienta investične zaujímavý 4-izbový byt v lokalite Záturčie. Táto nehnuteľnosť s úžitkovou....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 58 000 €, 49,00 m2 cca 1180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj veľký 1 izbový byt v Martine, časť Záturčie. Celková podlahová plocha bytu je 48,71 m2, nachádza sa na 1. poschodí. Prešiel rekonštrukciou - plastové okná, plávajúca podlaha v kuchyni, jadro, kuchynská linka. Cena bytu 58 000 €. Pre viac informácií ma kontaktujte....

 
 
 
  Dom, MARTIN, 280 000 €, 384,00 m2 cca 730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 vám ponúka na predaj priestranný a svetlý 6izb. rodinný dom v Martine v časti Záturčie postavený na 800m2 pozemku. Dom má výbornú kondíciu a výborný technický stav, je v pôvodnom stave. Z domu je výhľad na Turčiansku kotlinu a okolité hory. Dom ma celkovo 4 poschodia to predstavuje....