• GoHome Professional
byty ROVINKA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • byty ROVINKA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - byty ROVINKA

  • Na hľadaný výraz "byty rovinka" sme našli 44 nehnuteľností - priemerná cena 2 538 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 48 m2
    • 60 m2
    • 60 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 60 m2
    • 72 m2
  •  Podľa ceny
    • 123000
    • 154000 (priemerná cena)
    • 185000
    • 2530 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 297 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ROVINKA, 42 500 €, 17,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 17m 2 , Rovinka, 42.500 € .

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 249 000 €, 76,00 m2 cca 3280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2021.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 76m 2 , Rovinka, 249.000 € .

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 49 640 € na 48 180 € dňa 10.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ROVINKA, 48 180 €, 73,00 m2 cca 660 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
09.03.2026 - 49.640 €
18.03.2026 - 51.100 €
01.04.2026 - 49.640 €
10.04.2026 - 48.180 €

Uložiť
Uložené Uložené

09.03.2026.,

www.pergo.sk

DISPOZÍCIA Byt o výmere 73 m2 so zasklenou loggiou o výmere 8 m2 sa nachádza na zvýšenom prízemí. Pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch spální, obývacej izby prepojenej s kuchynskou časťou so vstupom na loggiu, samostatného WC a kúpeľne. VYBAVENIE Byt je kompletne zariadený a vybavený....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byty rovinka'
285 000 €
260 000 €
214 900 €
  Byt, ROVINKA, 196 000 €, 59,00 m2 cca 3320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality pripravuje do ponuky na predaj 2-izbový byt v Rovinke.FOTO je ilustračné !Byt sa nachádza na druhom poschodí z celkových troch. Byt o rozlohe 58,70 m² plus loggia s výmerou 7,75 m² a pivnica sa nachádza v staršej novostavbe z roku 2006 a predáva sa aj s garážovým státím.Energetický....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 252 900 €, 88,70 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2026.,

www.radoreality.sk

Hľadáš bývanie pre svoju rodinku s dostatkom priestoru aj v prípade, že by vám pribudol nový člen? RADO Reality ti exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt s celkovou plochou 88,7 m² vrátane terasy. Samotná terasa má výmeru 11,92 m² a ponúka ideálne miesto na....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 93 000 €, 80,13 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ nadštandardne zariadený a priestranný 3-izbový byt na 2-posch. v NOVOSTAVBE, situovanej v tichej časti ROVINKY BYT Železničná – Rovinka, okres Senec 3-izbový úžitková plocha: 80,13 m2 2. poschodie / 2 tehla NOVOSTAVBA plastové okná a strešné okná VELUX plávajúca....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 144 900 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 86m 2 , Rovinka, 144.900 € .

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 239 000 €, 145,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Hľadáte priestor, ktorý vás nebude obmedzovať? Tento byt v Rovinke je ideálnym spojením veľkorysého interiéru a obrovskej terasy, kde si môžete dopriať rannú kávu aj večerné posedenie v úplnom súkromí. Iba 1 km od Bratislavy získate domov, ktorý rastie s vašimi potrebami.DISPOZÍCIA:-....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 215 000 €, 200,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 200m 2 , Rovinka, 215.000 € .

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 40 000 €, 17,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám garsónku 17m 2 , Rovinka, 40.000 € .

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 119 000 €, 62,03 m2 cca 1920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v pokojnej lokalite, pripravený na nasťahovanie. Byt je nádherne zariadený a dýcha jedinečnou atmosférou, ktorá nás očarila okamžite po príchode. Disponuje dvoma veľkými vstavanými skriňami. Situovaný je do novej štvrte. Tá je obklopená príjemným prostredím....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 110 000 €, 33,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 33m 2 , Rovinka, 110.000 € .

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 259 000 €, 76,00 m2 cca 3410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.11.2021.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 76m 2 , Rovinka, 259.000 € .

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 230 000 €, 62,00 m2 cca 3710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s priestrannou terasou, dvomi parkovacími miestami a klimatizáciou v obľúbenej lokalite Rovinka – Agátová ulica. Táto nehnuteľnosť zaujme najmä tých, ktorí hľadajú komfortné bývanie s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a tichým prostredím....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 39 990 €, 17,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám garsónku 17m 2 , Rovinka, 39.990 € .

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 115 000 €, 55,00 m2 cca 2090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BROTHERS® Vám ponúka exkluzívne na predaj 5-ročnú novostavbu - 2 -izbový byt s balkónom a garážovým státím, v Rovinke - na Kvetnej ulici. BYT: 2-izbový 55 m2 - (byt 50,03m2 + balkón 4,30m2) 1. poschodie/3 s výťahom garážové státie balkón orientácia - JV DISPOZIČNÉ....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 270 300 €, 106,00 m2 cca 2550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.09.2021.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 106m 2 , Rovinka, 270.300 € .

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 208 800 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v novostavbe v obľúbenej obci Rovinka, s loggiou a vlastným parkovacím miestom priamo pred domom v cene bytu. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálne spojenie komfortného bývania a výbornej investičnej príležitosti v dynamicky sa rozvíjajúcej....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 129 000 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

REZERVOVANE. Na predaj NOVOSTAVBU 2-izbového bytu (56 m2) s GARÁŽOVÝM státim v suteréne bytového domu. Byt sa nachádza sa na 1. NP zo štyroch (s výťahom) v obci Rovinka, na Kvetnej ulici. Byt má dispozíciu: - vstupné zádverie so vstavanou šatníkovou skriňou - obývacia izba spojená....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 58 500 €, 23,00 m2 cca 2540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v Rovinke. Jedná sa o prízemný byt aj s predzáhradkou, celková výmera bytu je 23m2 , má dve miestnosti, takisto malú predzáhradku pred ktorou je vlastné parkovacie miesto. Byt je ideálny na bývanie v blízkosti a pešej dostupnosti je autobusová zastávka,....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 98 000 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NEZABEZPEČÍME JEJ FINANCOVANIE. ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS UŠETRÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: ul. Sadová, Rovinka Ponúkame Vám na predaj....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 180 000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 60m 2 , Rovinka, 180.000 € .

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 299 000 €, 106,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

RODINNÝ DOM: je 4-izbový v poschodovom dvojdome so záhradou terasou a parkovacími miestami, predáva sa vo vyhotovení holodom. Rozloha domu je 106m2, prízemie má 53m2 a poschodie 53m2. POZEMOK: rozloha pozemku pod domom je 62m2 a záhrada má 355m2. MATERIAL: Tehla 30cm, zateplenie 15cm,....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 32 500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

REB.sk ponúka na prenájom slnečný a kompletne zariadený 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Rovinka, priamo pri OC CITY PARK Rovinka. Byt sa nachádza v novostavbe na vyššom poschodí s výťahom a je pripravený na okamžité nasťahovanie. ⸻ .

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 285 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame Vám na predaj krásne dispozične upravený a kompletne zariadený 4-izbový byt o rozlohe 79,94 m2 plus priestranná terasa, záhrada o výmere 158 m2 a parkovacie miesto 15 m2. Poskytuje ideálny priestor na oddych, príjemné posedenie s priateľmi aj bezpečný priestor na hranie pre....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 230 000 €, 66,00 m2 cca 3490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ROVINKA, Na žiadosť, 34,99 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PRENÁJOM kompletne zariadený byt, do ktorého vám stačí priniesť kefku a môžete bývať. Dominantou bytu je priestranná izba s francúzskym balkónom a jedálňou. Vkusné a praktické zariadenie pôsobí ako nové a v kuchyni nájdete aj spotrebiče od prémiovej značky Ariston. Lokalita....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, Na žiadosť, 55,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 40 824 €, 51,03 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ROVINKA, Na žiadosť, 30,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj moderný 1-izbový apartmán v čerstvo skolaudovanej novostavbe Floret (2025) na Slnečnicovej ulici v Rovinke. Táto nehnuteľnosť predstavuje dokonalú kombináciu technologického pokroku a komfortu. Cena apartmánu v štandarde je 129 000 €, s možnosťou dokúpenia vlastného....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 389 000 €, 115,00 m2 cca 3380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 395 000 €, 105,00 m2 cca 3760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 40 000 €, 50,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 227 000 €, 58,00 m2 cca 3910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 244 900 €, 73,00 m2 cca 3360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 210 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Broskyňova Obec: Rovinka N085-113-EMJU Chcete bývať v tichom prostredí a súčasne blízko centra hlavného mesta? Pripravujeme na predaj 3 izbový byt s terasou v Rovinke: plocha: byt 71m2 terasa 28m2 NOVOSTAVBA z roku 2023 ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE PRIPRAVENÝ K NASŤAHOVANIU LEN 15....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 225 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Dispozičné riešenie a vybavenie Podlahová plocha bytu je 65,86 m² a k nej sa pridáva takmer 12 m² terasa. Byt je dokončený v nadštandardnom prevedení – kuchynská linka značky DanKüchen so vstavanými spotrebičmi (umývačka riadu Bosch, chladnička s mrazničkou, varná doska, nová mikrovlnná....