• GoHome Professional
reality ROVINKA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • reality ROVINKA - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - reality ROVINKA

  • Na hľadaný výraz "reality rovinka" sme našli 129 nehnuteľností - priemerná cena 2 353 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 116 m2
    • 146 m2
    • 146 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 146 m2
    • 175 m2
  •  Podľa ceny
    • 275000
    • 344000 (priemerná cena)
    • 412000
    • 2350 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 297 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ROVINKA, 42 500 €, 17,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 17m 2 , Rovinka, 42.500 € .

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 249 000 €, 76,00 m2 cca 3280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2021.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 76m 2 , Rovinka, 249.000 € .

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 49 640 € na 48 180 € dňa 10.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, ROVINKA, 48 180 €, 73,00 m2 cca 660 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
09.03.2026 - 49.640 €
18.03.2026 - 51.100 €
01.04.2026 - 49.640 €
10.04.2026 - 48.180 €

Uložiť
Uložené Uložené

09.03.2026.,

www.pergo.sk

DISPOZÍCIA Byt o výmere 73 m2 so zasklenou loggiou o výmere 8 m2 sa nachádza na zvýšenom prízemí. Pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch spální, obývacej izby prepojenej s kuchynskou časťou so vstupom na loggiu, samostatného WC a kúpeľne. VYBAVENIE Byt je kompletne zariadený a vybavený....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 196 000 €, 59,00 m2 cca 3320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality pripravuje do ponuky na predaj 2-izbový byt v Rovinke.FOTO je ilustračné !Byt sa nachádza na druhom poschodí z celkových troch. Byt o rozlohe 58,70 m² plus loggia s výmerou 7,75 m² a pivnica sa nachádza v staršej novostavbe z roku 2006 a predáva sa aj s garážovým státím.Energetický....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 252 900 €, 88,70 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2026.,

www.radoreality.sk

Hľadáš bývanie pre svoju rodinku s dostatkom priestoru aj v prípade, že by vám pribudol nový člen? RADO Reality ti exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt s celkovou plochou 88,7 m² vrátane terasy. Samotná terasa má výmeru 11,92 m² a ponúka ideálne miesto na....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 93 000 €, 80,13 m2 cca 1160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ nadštandardne zariadený a priestranný 3-izbový byt na 2-posch. v NOVOSTAVBE, situovanej v tichej časti ROVINKY BYT Železničná – Rovinka, okres Senec 3-izbový úžitková plocha: 80,13 m2 2. poschodie / 2 tehla NOVOSTAVBA plastové okná a strešné okná VELUX plávajúca....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 144 900 €, 86,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 86m 2 , Rovinka, 144.900 € .

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 687 848 €, 346,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

3 podlažný, 9izb. RD - Rovinka (Vojenská ul.)XEMAR realitná spoločnosť s.r.o. ( jozef.vetter@xemar.sk alebo 0905 720 114 ), ponúkame na predaj tehlový 9-izbový, trojpodlažný RD s garážou v obci Rovinka – Vojenská ul. (okr. Senec). Dom s úžitkovou plochou 346m2 a zastavanou plochou....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 239 000 €, 145,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Hľadáte priestor, ktorý vás nebude obmedzovať? Tento byt v Rovinke je ideálnym spojením veľkorysého interiéru a obrovskej terasy, kde si môžete dopriať rannú kávu aj večerné posedenie v úplnom súkromí. Iba 1 km od Bratislavy získate domov, ktorý rastie s vašimi potrebami.DISPOZÍCIA:-....

 
 
 
  Apartmán, ROVINKA, 358 000 €, 130,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v rekreačnej oblasti Veľké Košariská, katastrálne územie Rovinka. Dom bol skolaudovaný v roku 2016 a bol navrhnutý a od začiatku užívaný na trvalé bývanie. Nehnuteľnosť je na liste vlastníctva vzhľadom....

 
 
 
  Pozemok, ROVINKA, 164 700 €, 610,00 m2 cca 270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj pozemok na Jazernej ul. v Rovinke o výmere 610 m2 - funkčná plocha - polyfunkčné územie. - možnosť dokúpenia aj susediaceho pozemku. Jazerná ulica sa nachádza v jednej z najvyhľadávanejších častí obce Rovinka, ktorá dlhodobo patrí medzi....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 215 000 €, 200,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 200m 2 , Rovinka, 215.000 € .

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 163 990 €, 127,85 m2 cca 1280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ novostavbu priestranného 4-izbového rodinného domu v jednoduchom a vkusnom modernom štýle. Rodinný dom je súčasťou domu s dvoma bytovými jednotkami a disponuje výnimočne svetlými rozmernými izbami a slnečným kolektorom. Nechýba zelená záhrada s terasou, ako stvorená....

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 349 000 €, 105,00 m2 cca 3320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Ponúkame na predaj moderný a prakticky riešený 4-izbový rodinný dom (časť dvojdomu) v Rovinke na Narcisovej ulici. Táto nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre rodinu, ktorá hľadá hotové bývanie s upraveným pozemkom a nízkymi nárokmi na údržbu. Dom s úžitkovou plochou 105m2 je prakticky....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 40 000 €, 17,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám garsónku 17m 2 , Rovinka, 40.000 € .

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 119 000 €, 62,03 m2 cca 1920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ byt v pokojnej lokalite, pripravený na nasťahovanie. Byt je nádherne zariadený a dýcha jedinečnou atmosférou, ktorá nás očarila okamžite po príchode. Disponuje dvoma veľkými vstavanými skriňami. Situovaný je do novej štvrte. Tá je obklopená príjemným prostredím....

 
 
 
  Pozemok, ROVINKA, 234 999 €, 605,00 m2 cca 390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Jú výborný stavebný pozemok s výmerou 605 m2, prístupný po asfaltovej komunikácii. Pred pozemkom sú všetky inžinierske siete – verejný vodovod, kanalizácia, plyn a rozvod elektriny. Pozemok je obdĺžnikového tvaru , rovinatý , široký 14 m. Na pozemku je možné postaviť rodinný dom alebo....

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 489 999 €, 321,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2025.,

www.realityplanet.sk

TUreality ponúka na predaj veľký dvojpodlažný rodinný dom so siedmymi izbami v obci Rovinka. Dom svojou dispozíciou je predurčený na dvojgeneračné bývanie, aj keď nie je to podmienkou. Dom je postavený na rovinatom pozemku s celkovou rozlohou 621 m². ________________________________________________________________________________________________________....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 110 000 €, 33,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 33m 2 , Rovinka, 110.000 € .

 
 
 
  Pozemok, ROVINKA, 525 000 €, 1270,00 m2 cca 410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Jú výborný priestranný stavebný pozemok s výmerou 1270 m2 v tichej časti obce Rovinka, v pokojnej zástavbe nových a starších rodinných domov. Pozemok je rovinatý, oplotený , obdĺžnikového tvaru , kde šírka pozemku je 29 m a dl´žka je 44 m. Pozemok je prístupný po asfaltovej komunikácii,....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 259 000 €, 76,00 m2 cca 3410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.11.2021.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 76m 2 , Rovinka, 259.000 € .

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 550 000 €, 742,00 m2 cca 740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.12.2024.,

www.realityplanet.sk

TUreality ponúka na predaj priestorovo exkluzívny dvojpodlažný rodinný dom v obci Rovinka, len pár minút od Bratislavy. Dom vyniká neporovnateľným komfortom a priestrannosťou. S bazénom, dvojgarážou a 8 izbami je ideálny pre náročné rodiny, ktoré hľadajú priestor a pohodlie, alebo....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 230 000 €, 62,00 m2 cca 3710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt s priestrannou terasou, dvomi parkovacími miestami a klimatizáciou v obľúbenej lokalite Rovinka – Agátová ulica. Táto nehnuteľnosť zaujme najmä tých, ktorí hľadajú komfortné bývanie s výbornou dostupnosťou do Bratislavy a tichým prostredím....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 39 990 €, 17,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám garsónku 17m 2 , Rovinka, 39.990 € .

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 489 000 €, 240,00 m2 cca 2040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Skôr ako si prečítate inzerát, stiahni si nasledujúci link do nového okna a pozrite si video: https://youtu.be/mQ8b9tGfoAY a 3D obhliadku domu: https://my.matterport.com/show/?m=SwCaL2BfVEC TUreality ponúka exkluzívne na predaj pekný a priestranný 5i RD s bazénom na začiatku obce....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 115 000 €, 55,00 m2 cca 2090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BROTHERS® Vám ponúka exkluzívne na predaj 5-ročnú novostavbu - 2 -izbový byt s balkónom a garážovým státím, v Rovinke - na Kvetnej ulici. BYT: 2-izbový 55 m2 - (byt 50,03m2 + balkón 4,30m2) 1. poschodie/3 s výťahom garážové státie balkón orientácia - JV DISPOZIČNÉ....

 
 
 
  Apartmán, ROVINKA, 459 800 €, 104,50 m2 cca 4400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Michal NOVOMESKÝ ponúka na PREDAJ VÝNIMOČNÝ 4-IZBOVÝ samostatne stojací rodinný dom typu Bungalov s priestranným 548 m2 pozemkom, prístreškom pre autá, prestrešenou terasou, záhradným domčekom a vlastnou dielňou. Tento dom nezostane na trhu dlho, odporúčam si dohodnúť obhliadku čím....

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 169 990 €, 107,00 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA....

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 295 000 €, 110,00 m2 cca 2680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.03.2025.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 110m 2 , Rovinka, 295.000 € .

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 335 000 €, 105,00 m2 cca 3190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 105m 2 , Rovinka, 335.000 € .

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 499 000 € na 495 000 € dňa 27.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ROVINKA, 495 000 €, 400,00 m2 cca 1240 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
05.03.2026 - 499.000 €
27.04.2026 - 495.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Máte záujem o nehnuteľnosť, ktorá Vám poskytne nielen komfortný domov, ale aj výbornú investičnú príležitosť? Tento elegantný 8-izbový dvojpodlažný rodinný dom v tichej lokalite Bratislavy-Rovinka je skutočne unikátny. S podlahovou plochou 400 m² a zastavanou plochou 246 m² sa nachádza....

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 176 900 €, 98,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Rovinka. Plocha: úžitková 97,10m2, Dispozícia: Zo zádveria, ktoré spĺňa funkciu vstupnej haly je bytová jednotka logicky rozdelená na dennú a nočnú časť. Hneď pri zádverí sa nachádza wc s technickou miestnosťou a šatník. Cez chodbu, ktorá patrí k....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 270 300 €, 106,00 m2 cca 2550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.09.2021.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 106m 2 , Rovinka, 270.300 € .

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 324 900 €, 135,00 m2 cca 2410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4 izbový rodinný dom na pozemku o celkovej výmere 1104m2 (zastavaná plocha domu 71m2, zastavaná plocha a nádvorie 455m2, záhrada 578m2) nachádzajúci sa na ul. Okružná v obci Rovinka, v tichej, pokojnej, slepej uličke. DOM Dom bol postavený ku....

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 249 000 €, 76,00 m2 cca 3280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2021.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 76m 2 , Rovinka, 249.000 € .

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 367 000 €, 165,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení majiteľa vám ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 5-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v atraktívnej lokalite s vynikajúcou občianskou vybavenosťou a rýchlym prístupom do Bratislavy. Tento dom bol kolaudovaný v roku 2008 a kompletne zrekonštruovaný....

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 369 000 €, 165,00 m2 cca 2240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom v Rovinke. Dom je časťou dvojdomu. Jedná sa o 5 izbový rodinný dom s úžitkovou plochou 165m2. Kolaudácia prebehla v roku 2008 a v roku 2024 bol dom zrekonštruovaný. Dom je veľmi dobre dispozične riešený. Na....

 
 
 
  Dom, ROVINKA, 259 000 €, 76,00 m2 cca 3410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.11.2021.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 76m 2 , Rovinka, 259.000 € .

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 208 800 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj štýlový 2-izbový byt v novostavbe v obľúbenej obci Rovinka, s loggiou a vlastným parkovacím miestom priamo pred domom v cene bytu. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálne spojenie komfortného bývania a výbornej investičnej príležitosti v dynamicky sa rozvíjajúcej....

 
 
 
  Pozemok, ROVINKA, 345 000 €, 1701,00 m2 cca 200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Výborná lokalita! TUreality ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1701 m2 v Rovinke na ulici Za Hrádzou. Pri pozemku sú všetky IS siete. Na pozemku je možnosť postaviť viac domov nakoľko má prístup z 2 strán-zastavenosť pozemku je 25%. Veľkou výhodou je tichá lokalita.Pri....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 129 000 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

REZERVOVANE. Na predaj NOVOSTAVBU 2-izbového bytu (56 m2) s GARÁŽOVÝM státim v suteréne bytového domu. Byt sa nachádza sa na 1. NP zo štyroch (s výťahom) v obci Rovinka, na Kvetnej ulici. Byt má dispozíciu: - vstupné zádverie so vstavanou šatníkovou skriňou - obývacia izba spojená....

 
 
 
  Byt, ROVINKA, 58 500 €, 23,00 m2 cca 2540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 1 izbový byt v Rovinke. Jedná sa o prízemný byt aj s predzáhradkou, celková výmera bytu je 23m2 , má dve miestnosti, takisto malú predzáhradku pred ktorou je vlastné parkovacie miesto. Byt je ideálny na bývanie v blízkosti a pešej dostupnosti je autobusová zastávka,....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 129)