- dom NITRA

  • Na hľadaný výraz "dom nitra" sme našli 568 nehnuteľností - priemerná cena 1 844 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 147 m2
    • 184 m2
    • 184 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 184 m2
    • 221 m2
  •  Podľa ceny
    • 272000
    • 340000 (priemerná cena)
    • 408000
    • 1840 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, NITRA, 188 900 €, 127,00 m2 cca 1490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj veľký Rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii, v Nitre, v mestskej časti Dolné Krškany. Jedná sa o momentálne 4 a pol izbový rodinný dom, kde si viete už dispozíciu prispôsobiť podľa vašich potrieb. Čiastočná rekonštrukcia sa týkala rekonštrukcie strechy (latovanie,....

 
 
 
  Dom, NITRA, 266 000 €, 226,00 m2 cca 1180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

V zastúpení vlastníkov ponúkame na predaj RD na Zobore, na pozemku s výmerou 575m2. ZP - 130, UP - 226m2. RD 70te roky, v lokalite NITRA – ZOBOR v pôvodnom, no udržiavanom stave, predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí hľadajú výzvu, charakter, dušu Táto lokalita patrí....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 297 000 € na 289 000 € dňa Včera
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, NITRA, 289 000 €, 135,00 m2 cca 2140 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
21.04.2026 - 297.000 €
19.05.2026 - 289.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

21.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť ALL INCLUSIVE REAL Slovakia Vám exkluzívne ponúka na predaj túto nafullovanú, nadštandardnú 4- izbovú novostavbu rodinného domu s inteligentným SMART- HOME SYSTÉMOM a s mnohými ďalšími benefitmi pre náročných v obci Mostová (okr. Galanta). .

 
 
 
  Dom, NITRA, 389 000 €, 711,00 m2 cca 550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.01.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na krásnu 4-izbovú novostavbu RD s dvojgarážou na veľkom pozemku o rozlohe 711m2 s nádherným výhľadom na Zobor, ktorú Vám touto cestou ponúkame na predaj. RD sa nachádza v Nitre, časť Mlynárce. Je dokončený do fázy holodom, hotové sú tiež interiérové....

 
 
 
  Dom, NITRA, 189 990 €, 165,00 m2 cca 1150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj priestranný Rodinný dom len 10km od Nitry! Tento slnečný 4i rodinný dom má úžitkovú plochu 165m2 + terasa a nachádza sa na pozemku s výmerou 810m2. Pozemok je upravený a poskytuje príjemné súkromie vďaka vyrastenej zeleni. Nachádza sa na ňom jazierko, bazén....

 
 
 
  Dom, NITRA, 257 500 €, 200,00 m2 cca 1290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ID 564-12-MIG Nitra – ZOBOR - rodinný dom – pozemok Na predaj dvojpodlažný, tehlový, 6 - izbový rodinný dom v mestskej časti Nitra - ZOBOR. Dom sa nachádza na pozemku o rozlohe 605 m2 s ideálnymi rozmermi (viď foto v galérii). Dom má dve obytné podlažia a je čiastočne podpivničený....

 
 
 
  Dom, NITRA, 230 000 €, 109,00 m2 cca 2110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj dom s veľkým pozemkom v Nitre na Braneckého ulici, vhodný na podnikanie. Dom je v pôvodnom stave , urobená nová strecha - plech, fasáda. Výhodou bezproblémové verejné parkovanie. Dispozícia: 3 miestnosti, WC + poval slúžiaca ako skladový priestor. Inžinierske siete:....

 
 
 
  Dom, NITRA, 375 000 €, 164,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj rodinný dom s garážou a veľkým, rovinatým pozemkom v obľúbenej lokalite Nitra – Čermáň, Kostolná ulica. Dom je umiestnený mimo frekventovanej cesty, "v úplnom tichu", a vstup je riešený vlastnou širokou cestou. Dom bol skolaudovaný v roku 1981 a v posledných....

 
 
 
 
+1%

Ceny sa zmenila z 385 900 € na 389 000 € dňa 26.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, NITRA, Zobor, 389 000 €, 161,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
09.05.2025 - 416.000 €
14.05.2025 - 415.900 €
06.06.2025 - 395.900 €
14.08.2025 - 385.900 €
26.03.2026 - 389.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2025.,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Dom, NITRA, 285 000 €, 180,00 m2 cca 1580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbový Rodinný dom v Nitre časť Šúdol, ktorý sa nachádza v slepej uličke, s krásnymi výhľadmi. Dom je osadený na pozemku o výmere 694 m2. Dom s úžitkovou plochou 180 m2, jedná sa o dom typu bungalov. Predáva sa v stave holodom, tak ako vidíte na fotkách.....

 
 
 
 
+3%

Ceny sa zmenila z 265 000 € na 272 000 € dňa 26.02.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, NITRA, 272 000 €, 101,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
03.11.2025 - 0 €
06.11.2025 - 279.000 €
08.01.2026 - 265.000 €
26.02.2026 - 272.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

03.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

REALITY ZILIA Vám ponúkajú na predaj exkluzívne, kvalitné a praktické novostavby v štádiu holodomu s výbornou dispozíciou, vo vyhľadávanej a tichej lokalite mesta Nitra – mestská časť Šúdol, ulica I. Braunera. Ide o moderný 4-izbový bungalov s rovnou strechou, ktorý tvorí časť dvojdomu....

 
 
 
  Dom, NITRA, 370 000 €, 200,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Pokojné bývanie v prestížnej lokalite Nitry.. Realitný maklér Peter Madleňák Vám ponúka výnimočný rodinný dom vo vrchnej časti Zobora na ulici Ríbezľová – v jednej z najvyhľadávanejších a najlukratívnejších lokalít v Nitre. Táto tichá a bezpečná ulica ponúka súkromie, kľud a zároveň....

 
 
 
  Dom, NITRA, 450 000 €, 200,00 m2 cca 2250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ID 573-12-MIG Nitra ZOBOR 3 – podlažný rodinný dom – pozemok 489 m2 2 – garáž, letná aj zimná terasa, balkón, záhrada Na predaj 3 - podlažný, rodinný dom s podlahovou plochou cca 200 m2 Prízemie – 2 garáž, skladové priestory, technická miestnosť, WC 1NP – celé podažie tvorí....

 
 
 
  Dom, NITRA, 429 000 €, 175,00 m2 cca 2450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária B10 vám ponúka na predaj nadčasový rodinný dom, ktorý v sebe spája pokoj lesa a komfort mestského života. Dom sa nachádza na poslednej hlavnej ulici priamo pod lesom, čo z neho robí ideálne útočisko pre milovníkov súkromia a čerstvého vzduchu.Nehnuteľnosť prešla....

 
 
 
  Dom, NITRA, 249 990 €, 110,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj poschodový Rodinný dom priamo pod Nitrianskym HRADOM.Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť získať nehnuteľnosť s nezameniteľnou atmosférou, situovanú v absolútne prestížnej a historicky cennej lokalite – priamo pod hradným kopcom v Nitre. Tento poschodový rodinný....

 
 
 
  Dom, NITRA, Staré mesto, Na žiadosť, 338,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.02.2024.,

www.astonlambert.sk

Výmera pozemku je 718 m2. Nezastavaný pozemok je využívaný ako plocha na parkovanie (príjazd – zámková dlažba, parkovanie – zatrávňovacie tvárnice. Na LV je predmetná nehnuteľnosť zapísaná ako Druh stavby–10, Rodinný dom. V skutočnosti ide o 2 – podlažnú administratívnu budovu, ktorá....