- dom NITRA

  • Na hľadaný výraz "dom nitra" sme našli 568 nehnuteľností - priemerná cena 1 844 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 147 m2
    • 184 m2
    • 184 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 184 m2
    • 221 m2
  •  Podľa ceny
    • 272000
    • 340000 (priemerná cena)
    • 408000
    • 1840 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, NITRA, Zobor, Na žiadosť, 188,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.02.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Radi by sme upriamili Vašu pozornosť na krásnu 4-izbovú novostavbu RD s dvojgarážou na veľkom pozemku o rozlohe 711m² s nádherným výhľadom na Zobor, ktorú Vám touto cestou ponúkame na predaj. RD sa nachádza v Nitre, časť Mlynárce. Je dokončený do fázy holodom, hotové sú tiež interiérové....

 
 
 
  Dom, NITRA, 83 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

17.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

177576 - Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok 407 m2, v lukratívnej lokalite v Nitre. Pozemok je situovaný v tichej uličke pod Borinou. Na pozemku sa nachádza staršia garáž a niekoľko stromov. Prístupová cesta - asfaltová. Vynikajúca lokalita!!! Cena 83 900 € Viac informácii Vám....

 
 
 
  Dom, NITRA, 165 000 €, 110,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, Na žiadosť, 444,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária REMAX ponúka exkluzívne na predaj exkluzívny rodinný dom/vila v meste Nitra, časť Zobor. Dom bol kolaudovaný v roku 2003, postavený je na 22 árovom pozemku so vstupom zospodu od Hornozoborskej ulice a zboku/zhora od Snežienkovej ulice. Dom o celkovej úžitkovej....

 
 
 
  Dom, NITRA, 414 500 €, 254,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, Párovské Háje, Na žiadosť, 90,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.06.2025.,

www.zoznamrealit.sk

FGI Real Estate&Investment Vám ponúka na predaj kvalitnú tehlovú novostavbu 4 izbového rodinného domu typu bungalov na rovinatom pozemku o rozlohe 500m2. Súkromná ulička, tiché a príjemné prostredie, výhľad na nitru, kvalitné materiály zhotovenia, pár metrov od MHD. Novostavba rodinného....

 
 
 
  Dom, NITRA, 92 000 €, 90,00 m2 cca 1020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, 238 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

V prípade záujmu kontaktujte: Buchová 0905525163, marika.buchova@gmail.com NAŠE CENY SÚ VRÁTANE PROVÍZIE ZA KOMPLETNÝ SERVIS A SÚ SCHVÁLENÉ MAJITEĽOM. Meno: .

 
 
 
  Dom, NITRA, 125 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Rozloha pozemku: 1098m2 RD: 3-izbový (chodba, 2x spálňa, obývacia izba, kuchyňa, špajza, kúpeľňa s toaletou) Stav rodinného domu: pôvodný Inžinierske siete: elektrina, plyn, voda, žumpa Garáž: áno Studňa: áno Vínna pivnica: áno Výhody tejto ponuky: 🏡 Rodinný dom na trvalé bývanie....

 
 
 
  Dom, NITRA, 305 000 €, 150,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, 47 200 €
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

V obci Párovské Háje Vám ponúkame pekný slnečný pozemok o rozlohe 520m2 a o rozmeroch 14x50m. K pozemku vedie spevnená prístupová cesta .Na pozemku sa nachádza prípojka na vodu,elektrinu a kanalizáciu. V blízkosti sa nachádza MHD,škôlka,potraviny,ihrisko. Cena 47 200 € vrátane kompletných....

 
 
 
  Dom, NITRA, 210 000 €, 109,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia: vstupná chodba, 3 samostatné izby z toho 1 je prechodná, kuchyňa, komora, kúpeľňa s vaňou, sprchou a WC. IS: elektrina, plyn, Kanalizácia, obecný vodovod. Nový majiteľ si vie dom doprerábať podľa svojich predstáv. Nachádza sa v tichej lokalite, prístup je z asfaltovej....

 
 
 
  Dom, NITRA, Na žiadosť, 390,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

V rezidencii štyroch rodinných domov je momentálne na predaj jedna dvojgeneračná rodinná vila na pozemku 1900 m2. Vila má k dispozícii 8 izieb a 5 kúpeľní v pôvodnom stave z roku 1997.Do domu vedú dva samostatné vchody aj so samostatným kúrením.Dispozične je dom riešený na dennú časť....

 
 
 
  Dom, NITRA, 129 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

540-14-MIGa Na predaj pozemok s rozlohou 688 m2 s ideálnymi rozmermi (viď foto v galérii )Pozemok sa nachádza v mestskej časti Nitra – Janíkovce - ul. Pri Studničke – novovybudovaná štvrť s obojsmernou cestou ,chodníkom, osvetlením Všetky IS na pozemku Príjemná lokalita blízko....

 
 
 
  Dom, NITRA, 196 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Minulý rok nainštalovaný nový kondenzačný kotol s prietokovým ohrievačom. Pri dome je garáž a dielňa/letná kuchyňa. K pozemku patrí záhrada (cca 3 áre). Na dvore je studňa, v dome je voda z verejného vodovodu. Pripojenie na kanalizáciu a optický internet. Pri serióznom záujme prosím....

 
 
 
  Dom, NITRA, 235 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Plocha: úžitková 105m2, zastavaná 135m2, pozemok 630m2. Okná: plastové. Stav objektu: vo výstavbe. Kúrenie: centrálne. Sedlová strecha s veľkým podkrovným priestorom. Strešná krytina: keramická škridla. Rovinatý slnečný pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Čiastočné (10m2) podpivničene.....

 
 
 
  Dom, NITRA, 325 000 €, 220,00 m2 cca 1480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, 73 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

415-14-MIG Pozemok 762 m2 pod lesom. Na predaj pozemok s možnosťou výstavby RD v obci Podhorany, časť Mechenice K dispozícii všetky IS okrem plynu + optický kábel Svahovitý - možnosť zaujímavého projektu Vzdialenosť do NR 14 km, cca 10 - 15 min. autom pri bežnej premávke....

 
 
 
  Dom, NITRA, 99 680 €
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Nitre, ul. Šúdolská, o výmere 1020 m², šírka 20 m, dĺžka 45 m plus vlastná prístupová cesta 120 m², prevažne rovinatý. V cene nehnuteľnosti je aj podiel na spoločnej prístupovej ceste. Inžinierske siete (elektrina, plyn, vodovod a kanalizácia)....

 
 
 
  Dom, NITRA, 249 900 €, 85,00 m2 cca 2940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, Na žiadosť, 100,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Vážení susedia, v našej RK sme naozaj úspešní – až tak, že z našej ponuky sme už predali takmer všetky domy v okolí! Naši klienti, zväčša rodiny s deťmi, ktoré sa chcú do leta sťahovať, čakajú možno práve na Vašu ponuku. Máte dom, nad ktorým uvažujete, že ho predáte? Urobte to teraz,....

 
 
 
  Dom, NITRA, 172 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Možnosť upraviť projekt ešte pred realizáciou. Meno: .

 
 
 
  Dom, NITRA, 211 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

579-14-MIG Nitra Zobor - pozemok – Narcisová ul. Na predaj pozemok s rozlohou A/ 416 m2, B/ 600 m2, C/ 845 m2 ( + prístupová cesta – podiel) Pozemok, v lukratívnej mestskej časti Nitra – ZOBOR, má ideálne rozmery (viď foto v galérii) Dostupné všetky IS aj optický internet –....

 
 
 
  Dom, NITRA, 19 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Tú okrem dvoch radov starého vinohradu s prevahou odrody Rizling rýnsky (cca 300 koreňov) tvorí aj stavba viničného domčeka so súpisným číslom. Je v zachovalom stave umožňujúcom využívanie na pôvodný účel alebo dobrodružné prenocovanie. Stavba je z nepálenej tehly, má pôvodné drevené....

 
 
 
  Dom, NITRA, 180 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Dom je suchy, z pálenej tehly.3 izby, kuchyňa plus zákutie, komora, kúpelňa s wc. Na dvore garáž / letá kuchyňa .Dom je bez ťarchy. Ihneď obývatelný. Po rekonštrukcii sa v dome nežilo, všetko je nové. Ponuka je časovo obmedzená.Prosíme, len vážnych záujemcov ,v prípade obhliadky volajte....

 
 
 
  Dom, NITRA, 279 000 €, 260,00 m2 cca 1070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, 639 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Exkluzívna ponuka pre tých, ktorí hľadajú súkromie, priestor a štýl v jednej z najlepších lokalít Nitry. • 2 samostatné bytové jednotky – ideálne pre viacgeneračné bývanie alebo kombináciu bývanie + prenájom • Veľký pozemok 1 226 m² – s terasami a záhradou na relax • Kompletná rekonštrukcia....

 
 
 
  Dom, NITRA, 258 000 €, 100,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, 154 900 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, Na žiadosť, 101,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 4i rodinný dom na novovzniknutej ulici v obci Beladice. Tento práve dokončený a SKOLAUDOVANÝ rodinný 4i dom má úžitkovú plochu 101m2 + terasa a nachádza sa na rovinatom pozemku s výmerou 658m2 + podiel na prístupovej ceste. Dispozične ide o dom so vstupnou....

 
 
 
  Dom, NITRA, 283 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Krásne prostredie blízko hlavnej cesty. Pri nehnuteľnosti sa nachádza mestská hala, potraviny, škola, vlaková stanica/ autobusová stanica a centrum mesta V cene sú zahrnuté komplexné právne služby, správne poplatky na katastri a poplatky za overenie podpisov u notára. V prípade záujmu....

 
 
 
  Dom, NITRA, Kynek, 268 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Predávame murovanú novostavbu, 4izbový bungalov v stave holodom. .

 
 
 
  Dom, NITRA, 207 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 360m 2 , Nitra, 207.000 € .

 
 
 
  Dom, NITRA, 369 900 €, 133,00 m2 cca 2780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, 154 000 €, 55,00 m2 cca 2800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, 133 200 €
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Nitre, ul. Šúdolská, o výmere 1440 m², šírka 38 m, dĺžka 38 m, prevažne rovinatý. V cene nehnuteľnosti je aj podiel na spoločnej prístupovej ceste. Inžinierske siete (elektrina, plyn, vodovod a kanalizácia) sú na hranici pozemku. Vyhľadávaná....

 
 
 
  Dom, NITRA, 249 000 €, 226,00 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, 257 000 €, 320,00 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, 307 000 €, 169,60 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, 154 900 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, NITRA, 239 000 €, 106,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 169-210 (z celkového počtu 568)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>