- dom NITRA

  • Na hľadaný výraz "dom nitra" sme našli 568 nehnuteľností - priemerná cena 1 844 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 147 m2
    • 184 m2
    • 184 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 184 m2
    • 221 m2
  •  Podľa ceny
    • 272000
    • 340000 (priemerná cena)
    • 408000
    • 1840 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 496 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, NITRA, 260 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponuky prosím zasielať na email. Meno: .

 
 
 
  Dom, NITRA, 339 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Dom je napojený na všetky inžinierske siete (voda, plyn, kanalizácia, elektrika). Na pozemku sa nachádza ešte malý záhradný domček. DISPOZÍCIA: Na prvom poschodí sa nachádza vstupná chodba so zabudovanou skriňou, obývačka spojená s jedálňou a kuchyňou. Tu sa nachádzajú aj plne funkčné....

 
 
 
  Dom, NITRA, 25 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Skelet mobilného domu je vyrobený z masívnej drevenej rámovej konštrukcie, používame iba certifikované sušené rezivo najvyššej kvality!! ***************************************** HRUBÁ STAVBA zahŕňa: - celodrevená rámová konštrukcia zo sušeného reziva, trieda kvality C24 - jednostranné....

 
 
 
  Dom, NITRA, 15 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj štýlovú víkendovú chatu postavenú z modulárnych kontajnerov, ktorá spája moderný dizajn s praktickosťou a pohodlím. rýchla výstavba, moderné materiály nízke náklady na údržbu a prevádzku možnosť celoročného využitia Meno: .

 
 
 
  Dom, NITRA, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Zobor Mestská časť: Zobor Obec: Nitra Ponúkame Vám na predaj poschodový rodinný dom, s pekným výhľadom v lukratívnej časti Nitra-Zobor. Pozemok je vo výmere 344 m2, rozmer cca 11 x 32 m. Inžinierske siete elektrina, voda, plyn, kanalizácia - novovybudované prípojky na pozemku.....

 
 
 
  Dom, NITRA, 649 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Prešovská Obec: Nitra 503-12-MIG Nitra – mesto – Prešovská ul. 3- podlažný dom s tromi bytovými jednotkami na pozemku s rozlohou až 3 074 m2 Pozemok 3 074 m2 – podľa územného plánu mesta – 6 NP, bývanie aj vybavenosť Dom je rozdelený na tri byty po podlažiach : 2NP –....