• GoHome Professional
domy Prešovský kraj do 150.000 EUR - GoHome
  • domy Prešovský kraj do 150.000 EUR - GoHome
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - domy Prešovský kraj do 150.000 EUR

  • Na hľadaný výraz "domy prešovský kraj do 150000 eur" sme našli 1 333 nehnuteľností - priemerná cena 1 010 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 108 m2
    • 135 m2
    • 135 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 135 m2
    • 162 m2
  •  Podľa ceny
    • 142000 (niečo lacnejšie)
    • 157000 (niečo drahšie)
    • 1010 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, KEŽMAROK, 72 000 €, 80,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Chata v blízkosti Vysokých Tatier, v chatovej osade Pikovce, obce Abrahámovce. V okolí chaty je veľa atraktívnych miest, vhodných na výlety pre jednotlivcov aj rodiny. Či už ide o prírodné krásy- Vysoké Tatry a Slovenský raj, kultúrne pamiatky – Spišský hrad a Levoča, športové aktivity....

 
 
 
  Dom, SVINIA, 163 000 €, 132,00 m2 cca 1240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.03.2025.,

www.realityplanet.sk

Rezervovaný!!! POZOR!!! Toto neprehliadnite!!! SUPER CENA!!! ČASOVO OBMEDZENÁ PONUKA!!! Na predaj 4 izbový rodinný dom, typu bungalov, v novej časti obce Svinia, s dobrým napojením na dialnicu D1, a len 5 minút autom od mesta Prešov. Pozemok má pekných 800 m2, je umiestnený v rámci....

 
 
 
  Dom, SPIŠSKÝ HRHOV, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

03.08.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MP-1P-001c ViaMi reality Vám ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok pre rodinný dom v mierne svahovitom teréne v obľúbenej lokalite Spiša v obci Spišský Hrhov. Všetky siete: elektrina, plyn, voda aj kanalizácia je na hranici pozemku. Plocha pozemku 729 m2. Cena 75 000 € NAŠE CENY....

 
 
 
  Dom, SVIDNÍK, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

! Pozemok sa neda rozdeliť ! Meno: .

 
 
 
  Dom, STROPKOV, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Breznica, okr. Stropkov, situovaný na pozemku s výmerou 1760 m2. Nehnuteľnosť má dva samostatné vstupy, čo ponúka možnosť využitia ako dvojgeneračné bývanie alebo spojenie bývania s podnikaním. Cez hlavný vchod vstupujeme do chodby, z ktorej je....

 
 
 
  Dom, KOKOŠOVCE, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkam na predaj rekreačnú chatu, Kokošovce - Sigord. Nachádza sa na pozemku v osobnom vlastníctve o výmere 619 m2, z čoho úžitková plocha je 70m2. Je to dvojpodlažná murovaná chata situovaná v lone prírody, čo Vám poskytuje dostatok kľudu. Rozdelená je na dennú a nočnú časť. Na....

 
 
 
  Dom, MEDZILABORCE, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Každá chata pozostáva z dvoch podlaží s vyvýšenou terasou, ktorá sa tiahne bokom pozdĺž celej dĺžky a je celá podpivničená. Rozmer plochy chaty okrem terasy je 10 x 5,6 m. V rámci inžinierskych sietí sa na pozemku nachádza elektrická prípojka a voda z vlastnej studne. Odpad je riešený....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: UZ Mestská časť: Bankov Obec: Košice-Sever Letné večery na terase, vlastná zelenina, ovocie zo stromov a ticho prírody – znie to ako sen ? Teraz ho môžete premeniť na realitu ! Predstavujeme Vám chatu na malebnom pozemku v obľúbenej lokalite pod baňou Bankov, ideálny pre milovníkov....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Chata je plne zariadená a pripravená na okamžité užívanie. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, kuchyňa, jedáleň prepojená s obývačkou, WC + umyvadlo a v podkrovi priestranná spálňa. Vedľa chaty je aj samostatný sklad, vhodný na uskladnenie dreva alebo náradia. Pred chatou je krytý....

 
 
 
  Dom, ŠIROKÉ, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame na predaj krásny stavebný pozemok s výmerou 724 m² vo Vrútkach, v obľúbenej časti Kopanice. ➡️ Pozemok má výborné rozmery – cca 36 m dĺžka a 30 m šírka, čo ponúka široké možnosti pri plánovaní rodinného domu aj záhrady. ➡️ Je schválený územnoplánovacou informáciou ako stavebný....

 
 
 
  Dom, BARDEJOV, 74 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

3D prehliadka 🎥 ►https://bit.ly/PredajChataVaniškovce◄ 📍 Popis: • celková výmera pozemku: 969 m2 • zastavaná plocha a nádvorie: 30m2 • vlastníctvo: 1/1, bez tiarch • Prístup k rekreačnej chate je riešený priamo z miestnej spevnenej komunikácie • Chata je napojená na verejnú elektrickú....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 74 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok je deliteľný na dve samostatné parcely, čo otvára možnosti ďalšieho využitia. 🔨 O nehnuteľnosti: Dom je na 70 % zrekonštruovaný – v ideálnom stave na dokončenie podľa vlastných predstáv. Väčšina prác je už hotová: nová elektroinštalácia (3x16A) vodo-inštalácia nová plechová....

 
 
 
  Dom, VRANOV NAD TOPĽOU, 74 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Zajačia Debra Obec: Holčíkovce Proximityreal vám ponúka na predaj krásny rekreačný pozemok v blízkosti vodnej nádrže Domaša, ideálny na oddych, únik z mesta či pokojné víkendy v lone prírody. Na pozemku sa nachádza rozostavaná chata, ktorá ponúka skvelý základ na vytvorenie....

 
 
 
  Dom, ZLATNÍK, 74 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame vám na predaj kompletne zariadenú rekreačnú chatu v nádhernom a pokojnom prostredí Ružína, časť Zlatník. Táto chata je ideálnym útočiskom pre milovníkov prírody, turistiky, rybolovu a nachádza sa neďaleko priehrady a ponúka očarujúci výhľad na západnú stranu. 🌲 Úžitková....

 
 
 
  Dom, VRANOV NAD TOPĽOU, 74 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rekreačnú chatu obklopenú krásnou prírodou v známom rekreačnom stredisku Poľany, ktoré patrí medzi najstaršie a najviac vyhľadávané centrá pri vodnej nádrži Domaša. Táto priestranná murovaná chata s dreveným obkladom na troch podlažiach....

 
 
 
  Dom, FINTICE, 74 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Pozemky s ideálnymi mierami 25x30 m sú v mierne svahovitom teréne v blízkosti zástavby, vedľa obecnej cesty. Momentálne je prístup k nim po nespevnenej komunikácii, prístupové body napojenia IS sa nachádzajú na hranici parciel. Cena jednej parcely - 74600,-€ Obec Fintice je vyhľadávanou....

 
 
 
  Dom, VRANOV NAD TOPĽOU, 70 990 €, 80,00 m2 cca 890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v rodinnom dome s vlastnou záhradou a murovanou prístavbou v Vranove nad Topľou- ulica Školská. Dom je postavený z tehál. Je napojený na všetky inžinierske siete - mestská voda , plyn , kanalizácia. Byt je priestranný a presvetlený. Byt na nachádza....

 
 
 
  Dom, ŠTRBA, 74 000 €, 125,00 m2 cca 590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 74 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Je situovaná na svahovitom pozemku s rozlohou 930 m2. Záhrada za chatou ponúka krásne výhľady na okolitú prírodu a možnosti nielen pre relax, ale aj aktívne záhradkárčenie, či trvalé bývanie. Obytná plocha: 130 m2 Plocha parcely: 930 m2 Elektrina: 220/380 V Plyn: - Odpady: septik....

 
 
 
 
+5%

Ceny sa zmenila z 73 000 € na 77 000 € dňa 08.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Dom, PREŠOV, Solivar, 77 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
09.03.2026 - 73.000 €
08.04.2026 - 77.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

09.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, HANUŠOVCE NAD TOPĽOU, 73 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

EXKLUZÍVNE len v ARCHEUSe! Ponúkame na predaj slnečný, rovinatý pozemok nachádzajúci sa v žiadanej lokalite mesta Hanušovce nad Topľou 🏡 . Pozemok je podľa územného plánu mesta určený na výstavbu rodinného domu 🧱 – ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú pokojné bývanie v blízkosti....

 
 
 
  Dom, SABINOV, 70 118 €, 48,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám rekreáciu na úrovni. Vychutnajte si oddych a relax vo Vašej novej DREVENICI. Aj Vám vieme takúto drevenicu postaviť na Vašom pozemku. Ak pozemok nemáte, pomôžeme Vám s jeho nájdením a kúpou. Stručný popis: - rozmer 6 x 8 m - hrúbka stien: 250mm - strecha: Tondach - okná:....

 
 
 
  Dom, PREŠOV, 70 000 €, 250,00 m2 cca 280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predávame túto veľkú chalupu | dom v rekonštrukcií s pozemkom cca 1500m2, 16m x 90m, v obci Ľubotín. Na chalupe sú plánované a je pred-príprava na 2 samostatné apartmány | byty, čo je výhodou pre viac početnú rodinu alebo na ubytovanie. Veľkosť pozemku je dostatočná pre tých, ktorí....

 
 
 
  Dom, OSTROVANY, 70 000 €, 106,00 m2 cca 660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

(F572-12-ANM) Uvažujete o kúpe rodinného domu a chýbajú vám peniaze na jeho kúpu? Teraz to už nie je žiaden problém. Zaplaťte časť kúpnej ceny a zvyšok doplatíte na splátky bez navýšenia na 1-3 roky. Možnosť dostavania RD podľa dohody. Novostavba stojí na 5 árovom rovinatom pozemku....

 
 
 
  Dom, LIPTOVSKÁ TEPLIČKA, 69 990 €, 268,00 m2 cca 260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Chalupa nachádzajúca v obci Liptovská Teplička, situovaná na južnom úpätí Nízkych Tatier, v pohorí Kozie chrbty, v nadmorskej výške približne 900 metrov nad morom. Ponúkame na predaj tradičný rodinný dom – vakovanú drevenicu s charakterom a potenciálom, nachádzajúcu sa v rázovitej....

 
 
 
  Dom, ŽIPOV, 69 990 €, 65,00 m2 cca 1080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.11.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Milovníci relaxu, chalupárčenia a oddychu, máme pre Vás 100 - ročnú chalúpku ako z rozprávky. Doslova! Ako by ste sa ocitli v historickom filme. Môžete obdivovať stroje a nástroje, ako v skanzene. Posledné roky bola využívaná na rekreačné účely. Poďte sa pozrieť. KING REAL Vám exkluzívne....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 73 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkam na predaj slnečný stavebný pozemok s výmerou 703 m² v obľúbenej lokalite Kalinčiakovo pri Leviciach. Nachádza sa v novovybudovanej štvrti s modernou výstavbou rodinných domov, len päť minút pešo od známeho kúpaliska Margita–Ilona. Výhody pozemku: • výborná poloha na začiatku....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 73 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

STAV NEHNUTEĽNOSTI: Na pozemku sa nachádza novostavba drevenej chaty ktorá nemá pevné základy ale je postavená na pätkách. Má praktickú dispozíciu troch miestností s predprípravou na kúpeľňu a kuchyňu, čo umožňuje budúcemu majiteľovi dotvoriť si interiér podľa vlastných predstáv.....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 73 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Exkluzívne vám ponúkame na predaj krásnu, podpivničenú murovanú chalupu s rovinatým pozemkom o výmere 397 m² v tichej časti Levíc. Chalupa bola rekonštruovaná v roku 2017 a je ihneď vhodná k užívaniu. ???? Zastavaná plocha: 49 m² ???? Pozemok: šírka cca 20 m, dĺžka cca 20 m ???? Materiál:....

 
 
 
  Dom, LEVOČA, 73 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Bližšie informácie mailom alebo telefonicky. Realitné kancelárie prosím nekontaktovať. Meno: .

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 73 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia: Dom pozostáva z dvoch nadzemných podlaží: 1. nadzemné podlažie: dve obytné izby, sklad a pivnica 2. nadzemné podlažie: tri obytné izby s kuchynským kútom, WC a kúpeľňa so sprchovacím kútom Za domom sa nachádza hospodárska miestnosť a stodola, ktoré poskytujú dostatok úložného....

 
 
 
  Dom, DLHÉ NAD CIROCHOU, 72 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

3D obhliadka nehnuteľnosti: https://my.matterport.com/show/?m=WdS4FFt3WVW 🔹 Lokalita: Dlhé nad Cirochou 🔹 Výmera pozemku: 809 m2 🔹 Zastavaná plocha: 103 m2 🔹 Dispozícia: 5 izbieb + kuchyňa, kúpeľňa, komora, pivnica 🔹 Stav: pôvodný stav – vyžaduje rekonštrukciu 🔹 Inžinierske....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 72 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.12.2025.,

www.bazos.sk

Dom je omietnutý, z polovice podpivničený, suchý, vetraný a v zdravom stave, vhodný ako rekreačný dom alebo trvalé bývanie. Nehnuteľnosť je napojená na všetky siete – plyn, voda, elektrina, kanalizácia, s asfaltovou cestou až k pozemku. Podkrovie je možné prerobiť na plnohodnotné....

 
 
 
  Dom, SVINIA, 162 900 €, 170,00 m2 cca 960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 69 300 €, 94,00 m2 cca 740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

MEGA realitná kancelária a maklér Vladimír JEVČÁK vám v EXKLUZÍVNOM zastúpení klienta ponúka NA PREDAJ: Kamenný dom s dušou histórie v Kochanovciach nad Laborcom Hľadáte miesto na útek z mesta alebo projekt s neopakovateľnou atmosférou? Ponúkame na predaj tradičný kamenný rodinný....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 69 000 €, 110,00 m2 cca 630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.10.2025.,

www.benard.sk

Ponúkame na predaj starší rodinný dom v obci Veľká Lesná, okres Stará Ľubovňa. Nehnuteľnosť sa nachádza na rozľahlom pozemku o rozlohe cca 2500 m2, ktorý poskytuje rôzne možnosti využitia – výstavbu nového rodinného domu, chalupy či rekreačného objektu alebo niekoľkých domov. Obec....

 
 
 
  Dom, STARÁ ĽUBOVŇA, 69 000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2025.,

www.benard.sk

V obci Veľký Lipník ponúkame na predaj 6 izbový Rodinný dom viac menej v pôvodnom stave, ktorý je tvorený s 2 podlaží a povalou. Obec leží v severnej časti okresu Stará Ľubovňa, na ceste do Červeného Kláštora a do Poľska. Okolie obce je vhodné na pešú alebo cyklistickú turistiku,....

 
 
 
  Dom, VYŠNÉ RUŽBACHY, 69 000 €, 89,00 m2 cca 780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property vám ponúka na predaj rekreačnú chatu v oblasti Vyšné Ružbachy okr. Stará Ľubovňa. CHATA: * rozloha pozemku 599 m2 * zastavaná plocha 89 m2 * všetky IS sa nachádzajú na pozemku * rekonštrukcia chaty prebehla v r. 1995 ( vymenené el. rozvody, vybratá podlaha - vybetónovaná,....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 72 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

✅ Dom je podpivničený a na 1. nadzemnom podlaží nájdete vstupnú predsieň, kúpeľňu, chodbu, kuchyňu a 2 priestranné izby. ✅ Podkrovie je pripravené na prestavbu podľa vašich snov – ideálne na ďalšie izby alebo útulné podkrovné bývanie. ✅ Strecha je po rekonštrukcii, čo vám ušetrí značné....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 163 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Celková výmera rovinatých pozemkov : 1.436 m2 (šírka 26 m od ulice sa postupne rozširuje až na 30 m, dĺžka pozemku je cca 50 m). Na Liste vlastníctva sú parcely vedené ako zastavaná plocha o celkovej výmere 670 m a záhrada 766 m2. Zastavaná plocha domu s garážou: 133 m2, IS: ELEKTRINA,....

 
 
 
  Dom, VÝBORNÁ, 163 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovanú 3. podlažnú rekreačnú chatu na Zvolenskej Priehrade vo Zvolene v tesnej blízkosti športového areálu Orlík. Dostupnosť od mesta 5minút Celoročne obývateľná chata disponuje 5 izbami a má výbornú a dostupnú polohu, s príjazdom po asfalte, parkovanie....

 
 
 
  Dom, HUMENNÉ, 163 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Dom je ideálny pre viacčlennú rodinu – ponúka dostatok priestoru, súkromia aj možnosti relaxu. Dispozícia: 4 samostatné spálne Obývacia izba s dostatkom denného svetla Zariadená kuchyňa so špajzou Kúpeľňa s WC + samostatné WC Priestranná vstupná hala Veľká terasa orientovaná do dvora....