• GoHome Professional
domy SMOLENICE - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • domy SMOLENICE - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - domy SMOLENICE

  • Na hľadaný výraz "domy smolenice" sme našli 28 nehnuteľností - priemerná cena 1 543 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 136 m2
    • 171 m2
    • 171 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 171 m2
    • 205 m2
  •  Podľa ceny
    • 211000
    • 264000 (priemerná cena)
    • 317000
    • 1540 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 276 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, SMOLENICE, 460 000 €, 375,00 m2 cca 1230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2023.,

www.kaldoreal.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Smolenice. Dom je samostatne stojaci, situovaný mimo hlavnej ulice. Dom je v radovej zástavbe, postavený v rovine , obdĺžnikového tvaru. Podpivničený s jedným nadzemným podlažím a podkrovím. Prístupný po spevnenej komunikácií. Občianska vybavenosť-....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 249 000 €, 100,00 m2 cca 2490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2025.,

www.kaldoreal.sk

Ponúkame na predaj starší, ale veľmi dobre udržiavaný rodinný dom v obci Smolenice. Dom je dispozične usporiadaný, samostatné 4 izby, kúpeľňa, kuchyňa. Dom sa nachádza na pozemku o výmere 800 m², pričom samotný dom má úžitkovú plochu 100 m². Nehnuteľnosť je čiastočne podpivničená,....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 369 000 €, 216,00 m2 cca 1710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.05.2025.,

www.kaldoreal.sk

Ponúkame na predaj zrkadlovo riešené 2 rodinné domy, ktoré sa nachádzajú v zastavanom území obce Smolenice s prístupom z ulice Zalázne v zástavbe samostatne stojacich starších aj novších rodinných domov. Každá bytová jednotka je o rozlohe 108 m2. Jedná sa o rodinný dom bez podpivničenia....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'domy smolenice'
138 000 €
73 000 €
185 000 €
  Dom, SMOLENICE, 34 999 €, 110,00 m2 cca 320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ chatu v chránenej krajinnej oblasti CHATA Smolenice – Jahodník 3-izbová úžitková plocha: 110 m2 + 67 m2 suterén tehla, základ prírodný kameň ústredné kúrenie / kotol na tuhé palivo bojler IS: vlastná studňa / darling elektrina, vlastná žumpa....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 220 000 €, 115,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom na pozemku o výmere 1 520 m² priamo v obci Smolenice na Jahodníckej ulici. Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie aj rekreačné využitie. Lokalita: Obec Smolenice ponúka pokojné bývanie s kompletnou občianskou....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 120 000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KOMPLETNÚ ponuku našich realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk Ponúkame Vám na predaj v krásnej podhorskej oblasti Malých Karpát v obci Smolenice s úplnom občianskou vybavenosťou dva rodinné domy, ktoré sú postavené na rovinatom peknom slnečnom pozemku o rozlohe....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 350 000 €, 275,00 m2 cca 1270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj zrubový rodinný dom a zrubová dvojgaráž v Smoleniciach, Smolenická Nová Ves. Plocha: úžitková 155m2 (rodinného domu) + 81 m2 (zobytnená pivnica) + 120m2 (dvojgaráž s obytným podkrovím), zastavaná 118m2 (rodinný dom) a 80m2 (dvojgaráž), výmera pozemku 1776m2.....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 83 000 €, 110,00 m2 cca 760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KOMPLETNÚ ponuku našich realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk Ponúkame Vám na predaj starší 3 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s plastovými oknami v obci Smolenice. Dom sa nachádza pri lese, mimo hlavnej cesty. Pozemok je o výmere 297 m2 + 352 m2 v užívaní....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 75 000 €, 170,00 m2 cca 440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj starý rodinný dom situovaný v centre obce, ktorý bol využívaný ako predajňa textilu a kancelária. Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, jednej menšej miestnosti, troch väčších priechodných miestností a wc. Zastavaná plocha je približne 170....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 325 000 €, 116,00 m2 cca 2800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Rodinný dom pod Smolenickým zámkom s veľkorysým pozemkom 1 278 m² V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj rodinný dom situovaný v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Malých Karpát v obci Smolenice. Nehnuteľnosť sa nachádza priamo pod dominantou obce,....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 179 000 €, 150,00 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie v Malých Karpatoch, kde sa môžete hneď pustiť do práce? V zastúpení majiteľa vám exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v obľúbených Smoleniciach. Dom je v stave prebiehajúcej rekonštrukcie a predáva sa s kompletným balíkom, ktorý vám ušetrí mesiace čakania....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 430 000 €, 200,00 m2 cca 2150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v Smoleniciach, v príjemnom a pokojnom prostredí na ulici Komenského. Rodinný dom bol postavený približne pred 20 rokmi z Ytongu a je kompletne zateplený. Celková úžitková plocha domu je 200m2. Veľkou výhodou je podlahové....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 123 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v zastavanom území, obec Smolenice, katastrálne územie Smolenická Nová Ves. IS: elektrika, voda, plyn, kanalizácia pred pozemkom. Na pozemku sa nachádza studňa /kopaná/. Uličná šírka je cca 15 m. Výmera pozemku 1070m2. Cena....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 220 000 €, 115,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 326 000 €, 121,00 m2 cca 2690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 320 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.bazos.sk

Nehnuteľnosť ponúka pokojné rodinné bývanie v blízkosti prírody Malých Karpát. Dispozícia domu Dom má úžitkovú plochu 122 m² a disponuje terasou o výmere 28,5 m². Dispozične pozostáva zo: -spálne -obývacej izby prepojenej s kuchyňou s výstupom na terasu -dvoch samostatných izieb,....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 379 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.09.2025.,

www.bazos.sk

Parametre nehnuteľnosti: pozemok: 767 m² úžitková plocha domu: 197 m² +garáž: 20 m² +terasa: 32 m² orientácia dvora: východná strana Novostavba je postavená z kvalitného materiálu Ytong Lambda, osadené sú hliníkové okná s trojsklom a bezpečnostné vstupné dvere. Technológie a vybavenie:....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 328 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.03.2026.,

www.bazos.sk

Základné parametre: * Pozemok: 519 m² (kompletne upravený, oplotený, maximálne súkromie). * Zastavaná plocha: 153 m². * Úžitková plocha: 121 m². * Dispozícia: Premyslené 4-izbové riešenie s dôrazom na svetlo a priestor. Špičková konštrukcia a moderné technológie: Dom je postavený....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 193 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia: V suteréne nájdeme veľkú priechodnú garáž s dielňou ktorá je šikovne prepojená s bývalou stolárskou dielňou a tri pivničné miestnosti. 1.NP disponuje vstupnou halou, priestrannou obývačkou s krbom, jedálňou so vstupom na balkón, kuchyňou, nepriechodnou izbou a WC s bezbariérovým....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 198 750 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.08.2025.,

www.bazos.sk

Pri Trnave, medzi obcami Boleráz a Trstín, v dedinke Bíňovce, ponúkame na predaj z vonku nenápadné, z vnútra vínimočné priestory v rodinnom dome s prístavbou a halou, priestormi ideálnymi pre podnikateľské subjekty s viacúčelovým využitím. Samostatne stojaci pôvodný dom je situovaný....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 326 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.bazos.sk

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 144 900 €