• GoHome Professional
novostavba SMOLENICE - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • novostavba SMOLENICE - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - novostavba SMOLENICE

  • Na hľadaný výraz "novostavba smolenice" sme našli 0 nehnuteľností

• Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 276 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, SMOLENICE, 460 000 €, 375,00 m2 cca 1230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2023.,

www.kaldoreal.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Smolenice. Dom je samostatne stojaci, situovaný mimo hlavnej ulice. Dom je v radovej zástavbe, postavený v rovine , obdĺžnikového tvaru. Podpivničený s jedným nadzemným podlažím a podkrovím. Prístupný po spevnenej komunikácií. Občianska vybavenosť-....

 
 
 
  Pozemok, SMOLENICE, 91 900 €, 509,00 m2 cca 180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.07.2024.,

www.kaldoreal.sk

NIČ VÁM NEBRÁNI ZAČAŤ STAVAŤ VÁŠ VYSNÍVANÝ DOM !!! V zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj krásny slnečný pozemok aj so stavebným povolením v obci Smolenice o výmere 509 m2 s ideálnou cca 18 m šírkou. Nachádza sa v novo vybudovanej lokalite obce. Z pozemku je krásny výhľad na Smolenický....

 
 
 
  Pozemok, SMOLENICE, 124 900 €, 826,00 m2 cca 150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.02.2025.,

www.kaldoreal.sk

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu v Smoleniciach o rozlohe 826 m2 v tichej časti obce v zastavanom území. V dosahu je plyn aj kanalizácia , elektrika a voda sú na pozemku. Obec Smolenice disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.Je známa svojou....

 
 
 
  Pozemok, SMOLENICE, 138 000 €, 1143,00 m2 cca 120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2025.,

www.kaldoreal.sk

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj pekný ,veľký a rovinatý pozemok v obci Smolenice, kat.územie Smolenická Nová Ves o výmere 1143 m2 s ideálnou cca 16 m šírkou. Nachádza sa mimo hlavnej cesty, v tichej uličke obce. IS: elektrina, studňa. V prípadne záujmu je možnosť....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 369 000 €, 216,00 m2 cca 1710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.05.2025.,

www.kaldoreal.sk

Ponúkame na predaj zrkadlovo riešené 2 rodinné domy, ktoré sa nachádzajú v zastavanom území obce Smolenice s prístupom z ulice Zalázne v zástavbe samostatne stojacich starších aj novších rodinných domov. Každá bytová jednotka je o rozlohe 108 m2. Jedná sa o rodinný dom bez podpivničenia....

 
 
 
  Pozemok, SMOLENICE, 92 880 €, 516,00 m2 cca 180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2025.,

www.kaldoreal.sk

Stavebný pozemok na predaj – Smolenice, ulica Pod Molpírom Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v atraktívnej a tichej lokalite obce Smolenice, na ulici Pod Molpirom. Pozemok má rozlohu 516 m², je svahovitý, ideálny na výstavbu rodinného....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 129 900 € na 124 900 € dňa 28.02.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, SMOLENICE, 124 900 €, 70,83 m2 cca 1760 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
08.10.2025 - 129.900 €
28.02.2026 - 124.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2025.,

www.casmar.sk

NOVÁ CENA CASMAR RK vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite obce Smolenice, na ulici Komenského. Byt sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu. Je v pôvodnom stave, čo ponúka ideálnu....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 34 999 €, 110,00 m2 cca 320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ chatu v chránenej krajinnej oblasti CHATA Smolenice – Jahodník 3-izbová úžitková plocha: 110 m2 + 67 m2 suterén tehla, základ prírodný kameň ústredné kúrenie / kotol na tuhé palivo bojler IS: vlastná studňa / darling elektrina, vlastná žumpa....

 
 
 
  Byt, SMOLENICE, 134 900 €, 70,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt v centre obce Smolenice, okres Trnava. Byt s úžitkovou výmerou 70 m2 sa nachádza v nízkopodlažnom panelovom bytovom dome (bez výťahu) na druhom poschodí. .

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 220 000 €, 115,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom na pozemku o výmere 1 520 m² priamo v obci Smolenice na Jahodníckej ulici. Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie aj rekreačné využitie. Lokalita: Obec Smolenice ponúka pokojné bývanie s kompletnou občianskou....

 
 
 

Hľadaný výraz nemá žiadne výsledky.

  • smolenice (68)

Ak myslíte, že sa jedná o chybe, pomôžte nám a prihláste chybu na našu e-mailovú adresu

 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-0 (z celkového počtu 0)