• GoHome Professional
domy TRNAVA do 150.000 EUR - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • domy TRNAVA do 150.000 EUR - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - domy TRNAVA do 150.000 EUR

  • Na hľadaný výraz "domy trnava do 150000 eur" sme našli 61 nehnuteľností - priemerná cena 2 175 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 61 m2
    • 76 m2
    • 76 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 76 m2
    • 91 m2
  •  Podľa ceny
    • 142000 (niečo lacnejšie)
    • 157000 (niečo drahšie)
    • 2170 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 276 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, TRNAVA, 145 000 €, 70,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt v OV, v Trnave, na ulici Generála Goliána. Byt sa nachádza v zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome s novým zväčšeným digitálnym výťahom na 6/8 poschodí. Dispozične pozostáva z veľkej priestrannej vstupnej chodby, kuchyne, 3 samostatných a....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 144 900 €, 248,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj 4izbový rodinný dom v obci Boleráz, okr. Trnava. Dom je v pôvodnom ale zachovalom stave a pripravený na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Rozloha pozemku 820m², rozmery 17x48m. Pod domom je aj pivnica cca:20m².DISPOZÍCIA:– vstupná chodba – kuchyňa -....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 144 000 €, 110,00 m2 cca 1310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.02.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Predáme v Smoleniciach starší 4 izbový RD s príslušenstvom, podpivničený a s využiteľným podkrovím – pôdorys 110 m2, s pozemkom o výmere 3 203m2. Výborná lokalita, záhrady končia pod smolenickými lesmi. Pozemok sa skladá z veľkého stavebného pozemku, záhrady so starými smrekmi , vlastným....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'domy trnava do 150000 eur'
149 000 €
144 900 €
140 000 €
  Dom, TRNAVA, 146 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v zastavanej časti v srdci Kopánky na ul Tatranská v Trnave. Rozloha pozemku 269m2, rozmery 8x34m. Rovný čistý pozemok v zástavbe rodinných domov, vhodný na okamžitú výstavbu. STAV NEHNUTEĽNOSTI: Na pozemku sú dostupné všetky inžinierske siete –....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 145 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 286m 2 , Trnava, 145.000 € .

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 138 000 €, 100,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Nehnuteľnosť sa bude čoskoro zateplovať a bude sa robiť nová fasáda. K nehnutelnosti si viete dokúpiť pozemok o rozlohe 887m2 cena pri kúpe nehnuteľnosti s pozemkom by bola 185000,-EUR pri rýchlom jednaní dohoda možná. Exkluzívne v zastúpení klienta vám ponúkam na predaj 3-izbový....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 137 000 €, 90,00 m2 cca 1520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj novostavbu, priestranného 4 izbového Rodinného Domu ( BUNGALOV), ktorý je jednou stranou opretý o druhý dom ( každý dom má svoju samostatnú stenu a medzi stenami je protihluková izolácia ) v Osobnom Vlastníctve o výmere zastavanej plochy 117 m2, úžitková plocha....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 133 000 €, 71,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F064-113-PEB Ponúkame Vám na predaj priestranný moderný 3 izbový byt v štvorbytovke, iba 25 min. do centra Trnavy. Obec Šalgočka, Okres Galanta, po R1 iba 20 min po Trnavu bez akýchkoľvek dopravných zápch. Byt, ktorý Vám mesto neponúkne, s mnohými benefitmi, cenovo výrazne konkurenčný....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Prístrešok na pozemku je drevený a zastrešený o výmere 23 m2. Pozemok je čistý, rovinatý, pripravený na výstavbu. Tichá lokalita, polosamota na okraji Trnavy. Zabezpečíme Vám kompletný servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľností. Náš hypotekárny špecialista Vám vybaví najvýhodnejšie....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 153 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

RD situovaný vo vyhľadávanej lokalite je vhodný na asanáciu. Nehnuteľnosť vhodná aj ako investícia. S vybavením HÚ vám radi pomôžeme. Bližšie informácie a obhliadky na tel.č.p.Diamantová 0915733376 Meno: .

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 128 000 €, 106,50 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

H.B.C s.r.o ponúka výstavbu - 4 izbový rodinný dom LONDÝN .

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 129 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj, pozemok na stavbu rodinného domu "Modranka", mestská časť Trnava. Súčasťou predaja pozemku je aj stavba vedená na LV ako domáca dielňa. Pozemok svojou rozlohou poskytuje univerzálne stavebné využitie. Lokalita má kompletnú občiansku vybavenosť a....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 129 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v pôvodnom stave v obci Malženice Rodinný dom bol postavený približne okolo roku 1960. Dom je postavený z pálenej tehly a rozprestiera sa na pozemku s celkovou rozlohou 420m2. Dispozične dom pozostáva....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 125 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Dom pozostáva z kuchyne spojenej s jedálenským kútom a s obývacou izbou, spálne a 2 detských izieb. Výhodou je výstup na terasu z obývacej izby a dostatok svetla v celom dome. Samozrejmosťou je pohodlná kúpeľňa a veľa úložných priestorov. Rodinný dom poskytne, za rozumnú cenu, kvalitné....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 155 000 €, 69,00 m2 cca 2250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.10.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj: moderný 3-izbový byt po rekonštrukcii v zateplenom bytovom dome Hľadáte pohodlné a moderné bývanie s výbornou dispozíciou? Ponúkame vám priestranný 3-izbový byt na 6. poschodí zatepleného bytového domu, ktorý prešiel rekonštrukciou jadra a elektrických rozvodov v roku 2020.....

 
 
 
 
-11%

Ceny sa zmenila z 175 000 € na 155 000 € dňa 05.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, TRNAVA, 155 000 €, 130,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
06.01.2026 - 165.000 €
14.03.2026 - 175.000 €
05.05.2026 - 155.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

06.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

DK Real, s.r.o. pripravuje do predaja 4-izbový Rodinný dom vo výbornej lokalite v obci Dolné Orešany. Rodinný dom je po čiastočnej rekonštrukcii a nachádza sa na peknom priestrannom pozemku .Na pozemku sa nachádza studňa a je vysadený okrasnými a ovocnými drevinami. Energetický certifikát....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 120 000 €, 25,00 m2 cca 4800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TRNAVA REALITY ponúka na predaj záhradnú chatu so záhradou v osobnom vlastníctve o výmere 787 m2. Situovaná je na ulici Modranská v meste Trnava. INFO CHATKA: – zastavaná plocha chatky cca 25 m2 – chatka je murovaná s plastovými oknami – pozostáva z dvoch miestností (obývacia miestnosť....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 124 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 124 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 120 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TRNAVA REALITY ponúka na predaj záhradu o výmere 787 m2 v osobnom vlastníctve. Situovaná je na ulici Modranská v meste Trnava. Na pozemku sa nachádza pekná záhradná chatka. INFO ZÁHRADA: – veľkosť pozemku 787 m2 spolu aj so zastavanou plochou chatky – šírka pozemku 23 m – na pozemku....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 119 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj pozemok, ktorý predstavuje zaujímavú príležitosť v jednej z najžiadanejších rozvojových častí Trnavy. Lokalita "Felbanka" ťaží z kombinácie dobrej dostupnosti do centra mesta a zároveň susedstva s oddychovou zónou Štrky. Pozemok sa nachádza v ďalšej etape za už....

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 158 000 € na 156 000 € dňa 07.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, TRNAVA, 156 000 €, 48,00 m2 cca 3250 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
23.04.2026 - 155.000 €
25.04.2026 - 158.000 €
07.05.2026 - 156.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj pekný 2 izbový byt v OV vo vyhľadávanej lokalite Trnavy na ulici Vladimíra Clementisa sídlisko Družba. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s novým výťahom. Výmera bytu 48 m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch samostatných neprechodných izieb,....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 156 000 €, 48,00 m2 cca 3250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 112 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.01.2026.,

www.lpreality.sk

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj murovanú chatu v krásnej prírode na Dobrej Vode Murovaná chatka bola postavená v roku 2007 s úžitkovou plochou 96m2. Chatka prešla pre dvomi rokmi kompletnou rekonštrukciou- nové bezpečnostné vchodové dvere značky ADLO , drevený....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 111 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Najnižšie podanie 111 000,00 Dobrovolná dražba Áno Dražba rodinný dom Trnava Popis stavby: Vzhľadom na skutočnosť, že predmetná nehnuteľnosť nebola sprístupnená, ohodnotenie predmetu dražby bolo vykonané v zmysle § 12 ods. 3 zákona č. 527/2002 o dobrovoľných dražbách, v znení neskorších....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 157 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Obec: Trnava Príležitosť pre Vaše Vysnívané Bývanie v Srdci Mesta! Hľadáte ideálne miesto pre život, kde sa snúbi pokoj domova s ruchom mesta? Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť – rodinný dom na Špačinskéj ulici, situovaný priamo v centre, avšak s výnimočným benefitom: bleskovým....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 103 000 €, 34,00 m2 cca 3030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v OV v Trnave na ulici A. Kubinu. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome s dvoma novými výťahmi. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej izby, samostatnej kuchyne, kúpeľne a WC. V byte sú plastové okná, inak je v pôvodnom stave, kúpeľňa a....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 103 000 €, 25,00 m2 cca 4120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 103 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok má výmeru 550 m2, šírka pozemku je 8 m a dĺžka pozemku 70 m. Pozemok klasifikovaný na LV ako záhrada. Na pozemku je aj záhradná chatka ktorá je podpivničená. K dispozícii je elektrika 220/380 V a vlastná studňa. Pozemok je oplotený. Záhradka je v prostredí kde je veľa zelene,....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 99 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozične pozostáva: predná časť domu (zo vstupnej chodby, kúpeľne a dvoch izieb) a zadná časť domu (3 izieb, kuchyne, komory a kúpeľne). Domček je pôvodnom stave, vhodný na kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, postavený z tehly. Inžinierske siete: elektrika, plyn, studňa,....

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 103 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 159 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2026.,

www.bazos.sk

Meno: .

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 159 980 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Predstavte si byt – avšak s krbom a s terasou, kde si vychutnáte kávu na čersrvom vzduchu.. Predstavte si záhradu, ktorú si vysnívate od nuly – a podľa Vašich predstáv si ju aj vytvoríte.. Predstavte si, že zaparkujete dve autá priamo na Vašom pozemku (za bránou s elektrickým pohonom)......

 
 
 
  Dom, TRNAVA, 160 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Cena: 160 000 € Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0908 439 432 alebo info@adomosreal.sk V CENE NEHNUTEĽNOSTI! Vypracovanie rezervačných a kúpnych zmlúv, návrhu na vklad, uhradenie poplatkov za overenie podpisov, uhradenie kolkov na kataster, podanie zmlúv na....