- nehnuteľnosti Ružinov

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti ružinov" sme našli 905 nehnuteľností - priemerná cena 3 077 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 99 m2
    • 124 m2
    • 124 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 124 m2
    • 149 m2
  •  Podľa ceny
    • 305000
    • 382000 (priemerná cena)
    • 458000
    • 3070 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 265 000 €, 75,00 m2 cca 3530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 329 000 €, 83,89 m2 cca 3920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 17,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom administratívne priestory vo výbornej lokalite, Koceľova ul., Ružinov. Plocha 17m2. Podlaha: koberec. Okná: plastové, otvárateľné. Toalety a kuchynka na chodbe. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia(2016). Kúrenie: centrálne. Vybavenie: wifi, klimatizácia,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 283 000 €, 56,00 m2 cca 5050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Nivy, Na žiadosť, 36,38 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Na prenájom klimatizovaná zrekonštruovaná kancelária v administratívnej budove na ul. Mlynské nivy - Bratislava II - Ružinov o výmere 36,38 m2 na 2/3 p. bez výťahu. Vybavenie: klimatizácia, štruktúrovaná kabeláž, plávajúce laminátové podlahy, otvárateľné plastové okná, radiátory,....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 30,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Galvaniho ulici (Bratislava, Ružinov) v novozrekonštruovanej administratívnej budove, ktorá sa nachádza v blízkosti diaľnice a letiska. K dispozícii kancelárie o výmere od 15m2 a 30m2, ktoré možno prenajať samostatne po kanceláriách,....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 324 000 €, 81,00 m2 cca 4000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, 513 000 €, 171,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 37 800 €, 63,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 650 000 €, 196,00 m2 cca 3320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 58 766 €, 59,36 m2 cca 990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 237 000 €, 62,68 m2 cca 3780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 264 000 €, 53,00 m2 cca 4980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 497 427 €, 78,76 m2 cca 6320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 960 000 €, 172,00 m2 cca 5580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 637 000 €, 152,00 m2 cca 4190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Apartmán, BRATISLAVA, Ružinov, 245 000 €, 62,00 m2 cca 3950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 12,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.02.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponuka kancelárskych priestorov na prenájom – Air Offices, budova C, Pestovateľská 2 Ponúkame na prenájom moderné kancelárske priestory v budove Air Offices na adrese Pestovateľská 2. Priestory sú vhodné pre firmy, ktoré hľadajú komfortné a flexibilné kancelárske riešenie. Všetky....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 239 900 €, 51,20 m2 cca 4690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 672 500 €, 133,60 m2 cca 5030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 185,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom kancelárske priestory na Studenej ulici (Bratislava, Ružinov) v novozrekonštruovanej administratívnej budove, ktorá sa nachádza v blízkosti diaľnice a letiska. Kancelárie vysokého štandardu, aktuálne k dispozícii na 2.NP kancelársky celok 110 m2 skladajúci....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 42 350 €, 55,00 m2 cca 770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 29 900 €, 37,50 m2 cca 800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 27 720 €, 36,00 m2 cca 770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 47 209 €, 55,54 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 248 000 €, 52,00 m2 cca 4770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 466 125 €, 94,37 m2 cca 4940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 599 000 €, 274,00 m2 cca 2190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 140,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária LIVIANTE ponúka na ODSTÚPENIE kompletne zariadenú kaviareň v projekte NIDO 2 v mestskej časti Bratislava – Ružinov (Trnavská cesta). Prevádzka je pripravená na okamžité pokračovanie bez nutnosti ďalších investícií. Prenajíma sa vrátane zariadenia, vybavenia, hygieny....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 319 000 €, 70,00 m2 cca 4560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Nivy, 70 000 €, 70,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 302 900 €, 75,83 m2 cca 3990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 220 000 €, 38,00 m2 cca 5790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 78,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta aktívne hľadáme 3 alebo 4-izbový byt v okolí Ružinovskej ulice (Ostredky, Pošeň, ...). Ak zvažujete predaj svojej nehnuteľnosti, prosím kontaktujte nás. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 20 000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 20,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení majiteľa ponúkame na prenájom kancelárske priestory vo výbornej lokalite v areáli na Pestovateľskej ulici v mestskej časti Bratislava - Ružinov. V ponuke kancelárie od výmere12 m2. K dispozícií 70 parkovacích miest. .

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 56,50 m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.03.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 2i byt , plne zariadený a vybavený architektom v absolútnom nadštandarde, ktorý je zhrnutý v cene. Klimatizovaný byt (s výmerami 46m2 byt + 8m2 lodžia) sa nachádza v projekte Nový Ružinov na 5. n.p. mestskej vily "Valentine", v modernom a architektonicky výborne....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 415 000 €, 86,20 m2 cca 4810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 338 700 €, 86,08 m2 cca 3940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 220 800 €, 42,92 m2 cca 5140 €/m2