- nehnuteľnosti Ružinov

  • Na hľadaný výraz "nehnuteľnosti ružinov" sme našli 905 nehnuteľností - priemerná cena 3 077 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 99 m2
    • 124 m2
    • 124 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 124 m2
    • 149 m2
  •  Podľa ceny
    • 305000
    • 382000 (priemerná cena)
    • 458000
    • 3070 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, BRATISLAVA, Trnávka, 1 600 000 €, 448,00 m2 cca 3570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 359 000 €, 75,00 m2 cca 4790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 82 000 €, 82,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 290 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

14.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj priestranný pozemok v obľúbenej záhradkárskej oblasti Bratislava II – Ružinov, Domové role. Pozemok o výmere 799 m² má praktický obdĺžnikový tvar (cca 21 × 39 m), čo poskytuje široké možnosti využitia – či už na rekreáciu, záhradkárčenie....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 283 500 €, 66,82 m2 cca 4240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 235 000 €, 74,00 m2 cca 3180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 30 249 €, 51,27 m2 cca 590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 10,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Vďaka členstvu Regus môžete pracovať kdekoľvek a akokoľvek potrebujete. Vďaka viacerým možnostiam od kancelárie, coworkingu až po členstvo lounge a ceny od 129€ ponúkame flexibilitu a slobodu s cieľom prispôsobiť sa každému pracovnému štýlu. Jednoducho vojdite do ktoréhokoľvek miesta....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 336,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom výnimočný obchodný priestor o výmere 336 m² nachádzajúci sa v modernom polyfunkčnom projekte Green Atrium na Trnavskej ceste v Bratislave, v bezprostrednej blízkosti klientského centra. Priestor disponuje dvoma samostatnými vstupmi, čo umožňuje jeho flexibilné....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 280 000 €, 78,00 m2 cca 3590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 167,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.02.2022.,

www.zoznamrealit.sk

Galvaniho Business Centrum sa nachádza v nákupnej zóne Avion. Jej súčasťou sú objekty obchodného centra Shoping Park Avion, obchodného domu IKEA, obchodného domu Hornbach a Kika. Galvaniho Business Centrum je vzdialené od centra mesta šesť kilometrov jazdy po diaľnici D1. Areál sa....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 37 800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, BRATISLAVA, Ružinov, 260 000 €, 200,00 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 215 000 €, 49,00 m2 cca 4390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 68,62 m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2024.,

www.zoznamrealit.sk

2 izbové a 3 izbové byty sú v štádiu holobytu v dokončenom projekte .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 259 990 €, 59,00 m2 cca 4410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 225 000 €, 36,00 m2 cca 6250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 320 000 €, 57,00 m2 cca 5610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 279 900 €, 64,00 m2 cca 4370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 309 000 €, 74,00 m2 cca 4180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 25,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Dáme do prenájmu kancelársky priestor o výmere 25 m2 kanc. č. 206 (207) v administratívnej budove na ul. Drieňova ulici 34 v Bratislave 2. (Ružinov), na druhom poschodí. Kancelária je prístupná tromi výťahmi, jedným schodiskom priebežným cez všetkých 10. podlaží budovy alebo druhým....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 44 800 €, 70,00 m2 cca 640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 385 000 €, 55,28 m2 cca 6970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 315 200 €, 160,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 262 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj ponúkame moderný 2-izbový byt v novostavbe v jednom z najvyhľadávanejších rezidenčných projektov Jarabinky na Jarabinkovej ulici v mestskej časti Ružinov. Byt sa nachádza na 7. poschodí bytového domu skolaudovaného v roku 2019 a ponúka komfortné mestské bývanie v širšom....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 200,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Administratívna budova s veľmi dobrou polohou a dostupnosťou v Ružinove, po rekonštrukcii, 3 výťahy, vlastné parkovisko, vykurovanie/chladenie realizované fan coilovými jednotkami umiestnenými pod oknami, každé druhé okno otvárateľné, štruktúrovaná kabeláž po oknami, prístup do budovy....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 14,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na Hraničnej ulici, Bratislava, mestská časť Ružinov. Administratívny areál sa nachádza vo výbornej lokalite, ktorá je ľahko dostupná z diaľnice i z bratislavského obchvatu, letisko M.R. Štefánika vzdialené do 5 min cesty autom. Ide o komplex....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ostredky, 269 990 €, 65,00 m2 cca 4150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 239 999 €, 66,00 m2 cca 3640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 23,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Priestory sú zrekonštruované, vymaľované a čisté, klimatizované a otočené aj do dvora so zeleňou. Flexibílne kancelárske priestory sú vhodné pre jednotlivcov i stredne veľké firmy. Prenajímajú sa od výmery 23 m2, podľa požiadaviek klienta. .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 345 000 €, 64,00 m2 cca 5390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Garáž, BRATISLAVA, Ružinov, 22 500 €, 12,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 125,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom kancelársky celok v polosuterénnych priestoroch v administratívnej budove na Sabinovskej ulici (Bratislava-Ružinov). Lokalita s výborným prístupom k službám, stravovaniu, dobre prístupná osobnou aj mestskou hromadnou dopravou. Plocha k prenájmu: 125 m2. Priestor....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 105,30 m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt s loggiou, balkónikom, pivnicou a parkovacím miestom v obľúbenom bytovom komplexe Boria v tesnej blízkosti jazera Štrkovec na Drieňovej ulici v Bratislave. .

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, Ružinov, 149 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

03.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s garážovým objektom v priemyselnej zóne pri hlavnej ceste na Galvaniho ulici v Ružinove – Trnávka, BA II. Pozemok o výmere 228 m2, s podielom na prístupovej ceste. Jedná sa o skladovo garážový objekt o výmere 120m2. Objekt má železnú konštrukciu....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ružinov, 39 200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 59,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

EXPAT EXPERTS | Obchodno-kancelárske priestory so samostatným vchodom, s možnosťou využiť ako ateliér či showroom, 59 m2, vysoký strop, na prízemí nového bytového domu v uzavretom areáli na Metodovej, oproti gymnáziu na Metodovej, možný parking vo dvore pre 1 auto. Vzhľadom na uzamknutý....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 350,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

V administratívno-obchodnej budove na Gagarinovej ulici v Bratislave ponúkame na prenájom kancelárske priestory nachádzajúce sa na 3.p. v celkovej výmere 350 m². Priestory pozostávajú z open space priestoru 95 m2, 6 miestností od 22 m2 do 32 m2, z recepcie a sociálneho zázemia ( WC....

 
 
 
  Obchodný priestor, BRATISLAVA, Ružinov, Na žiadosť, 18,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na prenájom skladovacie priestory - lodné kontajnery v lokalite s dobrou dostupnosťou - Trnavská cesta, MČ Ružinov. .

 
 
 
  Pozemok, BRATISLAVA, Trnávka, 271 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

- výmera pozemku: 604 m2 - rovinatý pozemok - tvar pozemku: skoro obdĺžnikový – šírka pozemku 17 m - prístup: asfaltová cesta Územie je učené na málopodlažnú bytovú výstavbu, čo umožňuje výstavbu rodinného domu, dvojdomu alebo radovej zástavby s reguláciou výšky (zväčša dve nadzemné....