• GoHome Professional
reality ŠAMORÍN - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • reality ŠAMORÍN - GoHome predaj a prenájom nehnuteľností
  • Detailné vyhľadávanie »
  • Reality

    - reality ŠAMORÍN

  • Na hľadaný výraz "reality šamorín" sme našli 62 nehnuteľností - priemerná cena 2 270 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 121 m2
    • 151 m2
    • 151 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 151 m2
    • 182 m2
  •  Podľa ceny
    • 275000
    • 344000 (priemerná cena)
    • 413000
    • 2270 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, ŠAMORÍN, 160 000 €, 66,00 m2 cca 2420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 66m 2 , Šamorín, 160.000 € .

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 107 900 €, 104,40 m2 cca 1030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ nádherný veľký 3-izbový byt v tehlovej novostavbe. Byt sa nachádza v tichom a príjemnom prostredí, v novej zástavbe nízkopodlažných bytových domov s vlastným udržiavaným dvorom, o ktorý sa stará záhradník. Veľká rozloha bytu, pokojná lokalita, detské ihrisko hneď....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 212 000 €, 83,00 m2 cca 2550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci odkaz: EXKLUZÍVNE ponúka na predaj byt 4+kk v Šamoríne časť Šámot. Byt má rozlohu 83m2 s terasou 5m2 a záhradou 55m2. Nachádza sa v TOP Lokalite vzdialenej od centra Šamorína len 5minút autom, od Bratislavy len 15minút a....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 69 990 €, 71,98 m2 cca 970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný a priestranný 3-izbový byt v centre mesta Šamorín. Byt je ako stvorený pre rodinné bývanie, už na prvý pohľad zaujme otvorenou dispozíciou, vďaka ktorej je celý priestor nádherne presvetlený a môže sa pýšiť jedinečnou atmosférou. Nielen dámy určite potešia....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 143 000 €, 60,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci odkaz: TUreality EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2izbový byt v Šamoríne časť Šámot. Cena je 113 000€ bez DPH, čo je zaujímavá investícia pre firmy čo sú platcom DPH. Byt má rozlohu 60m2 s balkónom 5m2. Nachádza sa v TOP Lokalite....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 155 000 €, 66,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 66m 2 , Šamorín, 155.000 € .

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 60 000 €, 80,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ kompletne zrekonštruovaný väčší byt v tichej lokalite, v slepej ulici v Šamoríne BYT Cintorínska ulica, Šamorín 3-izbový úžitková plocha: 80 m2 (byt 74,4 m2 + zasklená loggia 3,6 m2 + pivnica 2 m2) 1. poschodie / 7 (pod bytom sa nachádza ešte....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 144 900 €, 55,00 m2 cca 2640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj dvojizbový byt v centre Šamorína.DISPOZÍCIA:Byt tvoria dve obytné miestnosti, s príslušenstvom-predsieň, kúpeľňa a WC, kuchyňa a balkón. K bytu prislúcha pivnica a kobka v suteréne bytového domu. Zaujímavosťou bytu sú krbové kachle s komínom. Pred 11 rokmi prešiel....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 191 000 €, 83,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci odkaz: TUreality EXKLUZÍVNE ponúka na predaj byt 4+KK v Šamoríne časť Šámot. Byt má rozlohu 83m2 s balkónom 5m2. Nachádza sa v TOP Lokalite vzdialenej od centra Šamorína len 5minút autom, od Bratislavy len 15minút a od veľkého....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 143 500 €, 60,00 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Skôr ako si prezriete fotogalériu skopírujte si nasledujúci odkaz: EXKLUZÍVNE ponúka na predaj byt 3+kk v Šamoríne časť Šámot. Byt má rozlohu 60m2 s 5m2 balkónom. Nachádza sa v TOP Lokalite vzdialenej od centra Šamorína len 5minút autom, od Bratislavy len 15minút a od veľkého zábavného....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 185 000 €, 77,00 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TU reality ponúka na predaj 3 izbový byt v meste Šamorín – 77 m².Úžitková plocha bytu predstavuje 75 m² + 2 m² loggia . K bytu prislúcha aj murovaná pivnica v suteréne 9 m², v ktorej je zavedená elektrina.Dispozícia bytu: vstupná predsieň, toaleta, kúpeľňa, spálňa, izba, kuchyňa s....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 168 500 €, 69,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 69m 2 , Šamorín, 168.500 € .

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 165 000 €, 360,00 m2 cca 460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 360m 2 , Šamorín, 165.000 € .

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 158 900 €, 66,00 m2 cca 2410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 66m 2 , Šamorín, 158.900 € .

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 1 650 000 €, 360,00 m2 cca 4580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám rodinný dom, vilu 360m 2 , Šamorín, 1.650.000 € .

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 169 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj výnimočný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Školskej ulici, ktorý je skutočným unikátom spájajúcim pocit luxusu s maximálnym domácim komfortom. Ak hľadáte bývanie, kde sa pri precíznej rekonštrukcii nešetrilo na materiáloch ani detailoch a kde sa ráno zobudíte....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 174 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Slnečný 3-izbový byt v Šamoríne pri X-Bionic Sphere – ideálny na bývanie aj investíciu Šamorín – len 20 minút od Bratislavy Ponúkam na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m² v obľúbenej časti mesta Šamorín. Byt sa nachádza v bytovom dome s výťahom na zvýšenom prízemí a vďaka svojej orientácii....

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 174 000 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 195 000 €, 67,00 m2 cca 2910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 319 900 €, 236,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 399 880 €, 105,00 m2 cca 3810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 174 000 €, 65,00 m2 cca 2680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 345 000 €, 330,00 m2 cca 1050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 430 000 €, 140,00 m2 cca 3070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 400 000 €, 160,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 1 100 000 €, 465,00 m2 cca 2370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 595 000 €, 460,00 m2 cca 1290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 299 900 €, 131,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 219 900 €, 93,00 m2 cca 2370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 204 990 €, 150,00 m2 cca 1370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Apartmán, ŠAMORÍN, 459 000 €, 140,00 m2 cca 3280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 329 990 €, 106,00 m2 cca 3110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 253 000 €, 65,00 m2 cca 3890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 315 000 €, 97,49 m2 cca 3230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 409 000 €, 300,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 325 000 €, 144,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 258 000 €, 100,15 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, ŠAMORÍN, 370 000 €, 133,00 m2 cca 2780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 178 500 €, 83,15 m2 cca 2150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-7%

Ceny sa zmenila z 439 500 € na 409 000 € dňa 02.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, ŠAMORÍN, 409 000 €, 171,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.04.2026 - 439.500 €
02.05.2026 - 409.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 164 900 €, 41,73 m2 cca 3950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, ŠAMORÍN, 268 000 €, 73,61 m2 cca 3640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 1-42 (z celkového počtu 62)

<< <1 2> >>

Často hľadané výrazy v súvislosti s nehnuteľnosťami

  • reality BRATISLAVA
  • reality KOŠICE
  • reality PREŠOV