- reality NITRA byt

  • Na hľadaný výraz "reality nitra byt" sme našli 673 nehnuteľností - priemerná cena 2 393 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 55 m2
    • 69 m2
    • 69 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 69 m2
    • 83 m2
  •  Podľa ceny
    • 133000
    • 166000 (priemerná cena)
    • 199000
    • 2390 (priemerná cena)
    • cena sa znížila
    • cena sa zvýšila
  •  Podľa vlastností
    • balkón
    • parkovanie
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 307 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, Na žiadosť, 36,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.08.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 36m 2 , Nitra - Jedlíkova, 84 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 134 000 €, 38,00 m2 cca 3530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 132 000 €, 36,00 m2 cca 3670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 000 €, 69,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 189 999 €, 97,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 145 000 € na 139 990 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, 139 990 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
25.04.2026 - 149.500 €
02.05.2026 - 145.000 €
09.05.2026 - 139.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 990 €, 61,00 m2 cca 2950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 147 100 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Dom bude situovaný v prestížnej časti Nitry - sídlisko Klokočina. Táto lokalita kombinuje tiché a pokojné prostredie so skvelým prístupom k mestskej infraštruktúre. Obchody, reštaurácie, školy a zelené plochy sú len kúsok od Vašich dverí. Bytový dom Jurkovičová Vám ponúka veľmi príjemné....

 
 
 
  Byt, NITRA, 123 000 €, 24,00 m2 cca 5130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 132 000 €, 37,00 m2 cca 3570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 123 000 €, 33,00 m2 cca 3730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 117 000 €, 90,00 m2 cca 1300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 127 000 €, 20,00 m2 cca 6350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 189 900 €, 81,00 m2 cca 2340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 130 000 €, 30,00 m2 cca 4330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 186 900 €, 65,00 m2 cca 2880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, Na žiadosť, 40,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre nášho konkrétneho klienta hľadáme 1-2-izbový byt v Nitre - centrum. Uprednostňujeme tichšie lokality, s dostupnou občianskou vybavenosťou. Cena dohodou v závislosti od stavu ponúknutého bytu a lokality. V prípade, ak zvažujete predaj Vášho bytu, alebo poznáte niekoho, kto má na....

 
 
 
  Byt, NITRA, 222 000 €, 103,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 1 095 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Hornočermánska Obec: Nitra 499-14-MIG Na predaj pozemok v mestskej časti Nitra - Čermán, vstup z Hornočermánskej ulice Pozemok má rozlohu 9 025 m2 - intravilán K pozemku vedú dve prístupové cesty (viď foto v galérii) Podľa územného plánu mesta pozemok spĺňa funkciu....

 
 
 
  Byt, NITRA, 189 000 €, 80,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 85 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte byt v blízkosti centra mesta,z ktorého budete mať všetko hneď po ruke? Ponúkam na predaj pekný 2 izb byt v tehlovej bytovke o celkovej výmere 72m2 vrátane pivnice .Nachádza sa na 1 poschodí,bytový dom je mimo hlavnej cesty. Výhody:v blízkosti potraviny,tržnica,škôlka,nemocnica,MHD,blízkosť....

 
 
 
  Byt, NITRA, 190 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt pozostáva: Vstupná chodba s novým namieru vyrobeným roldorom Nové jadrom s prerobenou kúpelňou so sprchovým kútom a wc Dve nepriechodné izby s novými elektrickými vonkajšími žalúziami Obývačka Kuchyňa s namieru vyrobenou novou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi a potravinovou....

 
 
 
  Byt, NITRA, Na žiadosť, 65,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre konkrétneho klienta s predschváleným úverom hľadám 2-3i byt v Nitre, najmä sídlisko Klokočina. Výmera ani stav nerozhoduje, no potešili by nepriechodné izby, murované jadro, aspoň 1.poschodie a balkón. .

 
 
 
  Byt, NITRA, 158 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Nedbalova Mestská časť: Klokočina Obec: Nitra Exkluzívna ponuka – 3-izbový byt na predaj, Nitra – Klokočina, ul. Nedbalova Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt ➡️ Na poschodí sa nachádzajú iba 2 byty – výborné a pokojné susedstvo. Výhody bytu: k bytu patria až 2 murované....

 
 
 
  Byt, NITRA, 180 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Obytná plocha: 52.4m² Celková rozloha: 52.4m² Úžitková plocha: 52.4m² Vlastníctvo: osobné Stav: úplne prerobený Odvoz odpadu: áno - separovaný El. napätie: 230V Kanalizácia: áno Internet: optika Kúpeľňa: sprchovací kút Vykurovanie: spoločné Lódžia: áno - 1 Pivnica: áno Výťah: áno....

 
 
 
  Byt, NITRA, 165 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Adresa: ul. Ľ. Okánika, Chrenová, Nitra Výmera bytu: 80m2 Poschodie: 9/13 Pivnica: áno (murovaná) Balkón: áno Mesačné náklady: 220 eur Stav: udržiavaný s čiastočnou rekonštrukciou, bytové jadro pôvodné umakartové Bytový dom: po kompletnej rekonštrukcii (izolácia a zateplenie strechy,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 165 000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 142 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.11.2025.,

www.bazos.sk

Byt má 68 m2 , plastové okná . Ináč pôvodný stav. viac info v RK. Meno: .

 
 
 
  Byt, NITRA, 186 900 €, 62,00 m2 cca 3020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 121 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Bývanie vo Vrábľoch už nebude iba o klasických panelákoch. Dávame Vám do pozornosti nové byty vo výstavbe, v moderných nízkych bytových domoch. K dispozícií budú najžiadanejšie jedno a dvojizbové byty ale i varianty týchto bytov s galériou a uskladňovacím priestorom, ale i terasové....

 
 
 
  Byt, NITRA, 41 785 €, 61,00 m2 cca 690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 900 €, 42,00 m2 cca 4050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 152 400 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

 
 
 
  Byt, NITRA, 138 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 173 000 €, 66,00 m2 cca 2620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 59 040 €, 82,00 m2 cca 720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 158 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

💰 Cena: 158 000 € 🏡 Priestranný a svetlý 3-izbový byt na prízemí ➡️ 2 murované pivnice, kompletné zariadenie, nízke mesačné náklady, skvelá lokalita – školy, škôlka, MHD aj obchody pešo. 👉 Len u nás! Takáto príležitosť sa dlho nezdrží 😉 💡 Pomôžeme aj s výhodnou hypotékou. ✨ Эксклюзивное....

 
 
 
  Byt, NITRA, 175 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia bytu: priestranná chodba so vstavanou skriňou, 2x nepriechodná spálňa veľká kúpeľňa s vaňou + samostatná toaleta obývacia izba kuchyňa s balkónom a komorou (top kombinácia) Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: plastové okná, bezpečnostné dvere, zväčšená murovaná kúpeľňa,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 165 000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 185 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

12.02.2026.,

www.bazos.sk

Byt je na vyvíšenom prízemí , nová kuchynská linka na mieru , vstavané spotrebiče / varná doska , elektrická rúra , chladnička s mrazničkou , mikrovlnná rúra , digestor , myčka/ Nové elektrické rozvody , znížené stropy , nové bezpečnostné vchodové dvere, nové interiérové dvere s obložkovou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 134 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.03.2026.,

www.bazos.sk

Na predaj 1 izbový byt na Triede Andreja HLinku 38 m2 CHRENOVÁ . Byt má plastové okná, inak pôvodný stav. viac info v RK. Meno: .

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 337-378 (z celkového počtu 673)