- reality NITRA byt

  • Na hľadaný výraz "reality nitra byt" sme našli 673 nehnuteľností - priemerná cena 2 393 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 55 m2
    • 69 m2
    • 69 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 69 m2
    • 83 m2
  •  Podľa ceny
    • 133000
    • 166000 (priemerná cena)
    • 199000
    • 2390 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 307 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, 184 990 €, 78,00 m2 cca 2370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt o výmere 78 m², nachádzajúci sa na obľúbenom sídlisku Klokočina v Nitre. Byt sa nachádza na 8. poschodí z 12 v panelovom bytovom dome, ktorý prešiel rekonštrukciou vrátane zateplenia, výmeny výťahu a modernizácie spoločných....

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 900 €, 54,18 m2 cca 3320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Olins, ponúka na predaj klimatizovaný 2-izbový byt, dispozične prerobený na 3-izbový Nitra _ Hodžova ul. s podielom na súkromnom parkovacom dvore. V cene bytu je podiel (37 m2) na súkromnom parkovisku v zabezpečenom dvore Byt • kompletná rekonštrukcia vrátane celkovej....

 
 
 
  Byt, NITRA, 165 000 €, 59,27 m2 cca 2780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt s rozlohou 61,92 m² sa nachádza v bytovom dome na sídlisku Klokočina na 5. z 7. poschodí. Bytový dom prešiel rekonštrukciou – je zateplený, zrekonštruované spoločné priestory a strecha. Byt prešiel taktiež kompletnou rekonštrukciou (13 ročná), počas ktorej bola menená elektroinštalácia,....

 
 
 
  Byt, NITRA, Klokočina, 64 780 €, 82,00 m2 cca 790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na prenájom prerobený 3 izbový byt na sídlisku Klokočina v Nitre, s krásnym výhľadom na západ slnka. Byt sa nachádza na 5/7 poschodí s rozlohou 78 m2 + loggia (balkón).Byt prešiel pred pár rokmi rekonštrukciou: nová elektrina v celom byte, omietky, stierky, sadrokartóny,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 25 200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na prenájom šikovný 2 izbový byt na Jeleneckej ulici.Byt sa nachádza v tehlovej bytovke na poschodí ideálnom 4/4 poschodí s výťahom, prenajíma sa kompletne zariadený nábytkom a elektronikov vrátane internetu.Bezproblémové parkovanie pred domom, MHD a fitness centrum....

 
 
 
  Byt, NITRA, 145 000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj svetlý a udržiavaný 3-izbový byt s výmerou 64 m² (vrátane pivnice) a s priestrannou lodžiou, ktorý sa nachádza v obľúbenej a pokojnej lokalite Nitra – Viničky, na 3. poschodí zo 7 v zateplenom bytovom dome s výťahom. ￯Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: plastové....

 
 
 
  Byt, NITRA, 228 900 €, 76,00 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s terasou v centre mesta Nitra, v modernej novostavbe za Divadlom Andreja Bagara, s orientáciou mimo hlavnej cesty! Rozloha bytu s terasou je 76 m² na 2/4 podlaží, z ktorej je výhľad na divadlo a západ slnka. Byt má zaujímavé dispozičné riešenie,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 160 000 €, 120,00 m2 cca 1330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária TOPnehnutelnosti.eu Vám ponúka jedinečnú príležitosť nadobudnúť moderný rodinný dom 20 minút od krajského mesta Nitra a 15 minút od okresného mesta Topoľčany v malebnej obci Súlovce, situovanej v objatí pohoria Tríbeč. Táto lokalita ponúka ideálne spojenie pokojného....

 
 
 
  Byt, NITRA, 415 500 €, 107,00 m2 cca 3880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte Villa Dagmara na ulici Janka Kráľa. Cieľom projektu je priniesť kvalitu moderného komfortu a butikového bývania - v bytovom dome je na predaj iba 15 bytových jednotiek (možnosť výberu z 1-izb.,....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 139 000 €, 33,00 m2 cca 4210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

BYT: - celková plocha: 85,60 m² - podlahová plocha bytu: 33,20 m² (vrátane pivnice - 3,52 m²) - veľká terasa: 52,31 m² - obývacia izba spojená s kuchyňou - spálňa - kúpeľňa s toaletou - pivnica .

 
 
 
  Byt, NITRA, 150 000 €, 58,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Diamond reality Nitra Vám predstavuje aktuálnu NOVINKU v podobe 2-izbového bytu s loggiou na 3. poschodí s výťahom v Nitre v centre na Štúrovej ulici. Byt s výmerou 58m2 /+loggia/ je čiastočne prerobený. K bytu prislúcha i pivnica. Dispozične nehnuteľnosť pozostáva zo vstupnej chodby,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 133 900 €, 58,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2,5 izbový byt na Benkovej ulici v spodnej časti Klokočiny. Plocha bytu je 58,2m2 a nachádza sa na 3 poschodí zo 7 s výťahom. Dispozícia bytu: kuchyňa, obývačka, chodba, 2x izba, kúpeľňa, WC a pol izba (izba pre 1 dieťa, pracovňa, posilovňa). K bytu prislúcha....

 
 
 
  Byt, NITRA, 185 000 €, 65,00 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj zariadený 3 izbový byt v novostavbe na Klokočine v projekte Zelené dvory s veľkým balkónom - typickým pre túto lokalitu. Spolu s bytom sa predáva parkovacie miesto za rampou v cene! Byt s rozlohou 65,3 m2 (61,3m2 byt + 4m2 balkón) sa nachádza na 2/5 poschodí....

 
 
 
 
-6%

Ceny sa zmenila z 50 400 € na 47 250 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, 47 250 €, 63,00 m2 cca 750 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
04.05.2026 - 50.400 €
09.05.2026 - 47.250 €

Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Rodinné bývanie plné pokoja a zelene – 3-izbový byt na prenájom, Klokočina – Viničky Hľadáte miesto, kde sa vaša rodina bude cítiť skutočne ako doma? Tento útulný a vkusne zariadený 3-izbový byt na obľúbenom sídlisku Klokočina – časť Viničky ponúka všetko, čo mladá rodina potrebuje:....

 
 
 
  Byt, NITRA, 158 000 €, 64,00 m2 cca 2470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na predaj moderný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii so zaskelným balkónom a pivnicou na ul. Rázusova, Nitra - Kalvária - Staré Mesto, o rozlohe 63,8 m2 Byt sa nachádza na 4 poschodí z 5 poschodí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 183 000 €, 84,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na Alexyho ulici v spodnej časti Klokočiny. Plocha bytu je 84m2 plus balkón a nachádza sa na 4 poschodí zo 7 s výťahom. Dispozícia bytu: kuchyňa s komorou, obývačka, spálňa zo vstupom na balkón, chodba, 2 izby, kúpeľňa, WC. K bytu prislúcha latková....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 180 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.bigreality.sk

Vám ponúka na predaj 3-izbový byt priamo v centre Nitry na ulici Fraňa Mojtu (Mlyny 1 minúta pešo) Byt sa nachádza na treťom poschodí bez výťahu, v tehlovej bytovke, má výmeru 72 m2, disponuje tromi nepriechodnými izbami, kuchyňou, kúpeľňou s wc. V byte prebehla čiastočná rekonštrukcia.....

 
 
 
  Byt, NITRA, Na žiadosť, 71,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

⚡️Posledné voľné miesto ŠTUDENTKA! EXKLUZÍVNY ŠTUDENTSKÝ BYT Ponúkame Vám na prenájom exkluzívne novozrekonštruovaný ešte neobývaný pre študentov na mieru pripravený 3 izbový byt s veľkou zasklennou lógiou na ul. Ľudovíta Okánika ,Nitra - Chrenová 1. Byt sa nachádza na 7 poschodí....

 
 
 
  Byt, NITRA, Na žiadosť, 64,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.03.2019.,

www.businessreal.sk

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na Chrenovej ul. v Nitre. Byt sa nachádza na 2/3 posch. o výmere 64 m2. Má balkón z obývacej miestnosti a tiež k bytu prislúcha pivnica. Dispozícia bytu: predsieň, šatník, samostatná kúpeľňa, WC, 2 izby a kuchyňa so špajzou.....

 
 
 
  Byt, NITRA, 175 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Pekné mestské bývanie v tichom a príjemnom prostredí s množstvom zelene mimo hlavnej cesty, v blízkosti OC N-CENTRO, LIDL, základná škola, materská škola, cyklotrasy, V cene je zahrnutý kompletný realitný a právny servis a všetky poplatky spojené s prevodom nehnuteľnosti. Možnosť....

 
 
 
  Byt, NITRA, 133 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.lpreality.sk

Naša realitná kancelária LP reality ponúka na predaj 1 izbový byt v Nitre. Byt sa nachádza na poschodí zrekonštruovaného bytového domu s výmerou 36 m2 K bytu prislúcha aj pivnica a balkón. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Najom 90 € Sal.

 
 
 
  Byt, NITRA, 135 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.maximreal.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 1 izbový byt v lokalitách Kalvária, Staré mesto, Párovce a Chrenová. Na stave bytu nezáleží. Platba v hotovosti. Za prípadné ponuky vopred ďakujeme. Kontakt: Bc. Rita Tóthová, tothova@maximreal.sk, 0904 581 726 (whatsapp, signal, telegram) .

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 000 €, 68,00 m2 cca 2630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.maximreal.sk

Pre konkrétneho klienta hľadáme súrne 2 izbový byt v lokalitách Klokočina, Mlynárce, Párovce, Chrenová. Na stave bytu nezáleží. Platba v hotovosti. Za prípadné ponuky vopred ďakujeme. Kontakt: Bc. Rita Tóthová, tothova@maximreal.sk, 0904 581 726 (whatsapp, signal, telegram) .

 
 
 
  Byt, NITRA, 136 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2026.,

www.lpreality.sk

Pozor pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre. V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte. Výmera od 37m2 Zariadeny Cena od 131 000€ V prípade záujmu o bližšie informácie nás kontaktujte. Sal.

 
 
 
  Byt, NITRA, Na žiadosť, 78,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

ARCHEUS realitná kancelária Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Na Hôrke, Nitra – Klokočina . Byt má výmeru 78 m² a nachádza sa na 3. poschodí zo 7 v zrekonštruovanom bytovom dome. 3D virtuálna obhliadka: https://2home-sk-s-r-o.vr-360-tour.com/e/UC0Bm-YC-Ho/e?initvars.autorotate.enabled=true....

 
 
 
  Byt, NITRA, 250 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt v Nitre, ktorý spája priestrannosť, moderný dizajn a pokojné bývanie v príjemnom prostredí. Tento slnečný byt s rozlohou 107,67 m2 vás očarí už pri prvom vstupe svojou atmosférou, premyslenou dispozíciou a dôrazom na každý detail. Byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 950 €
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej a pokojnej lokalite mesta Nitra. Byt s výmerou 47,77 m2 sa nachádza na 1.poschodí/5 v zateplenom bytovom dome s výťahom. DISPOZÍCIA: - vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a výstupom na balkón, samostatná....

 
 
 
  Byt, NITRA, Na žiadosť, 80,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.archeus.sk

ARCHEUS realitná kancelária Exkluzívna ponuka Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite Nitra – Chrenová , na ulici Ľudovíta Okánika. Byt s veľkorysou výmerou 80 m² sa nachádza na 4. poschodí z 13 v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome. 3D....

 
 
 
  Byt, NITRA, 50 250 €, 67,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 307 100 €, 85,60 m2 cca 3590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 430 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.01.2026.,

www.bazos.sk

Ponúkam na predaj 4-izbový byt s rozlohou 142 m², situovaný v pokojnej lokalite len na skok od centra mesta. Byt ponúka nadštandardné zariadenie a nádherný výhľad na celé mesto a okolitú prírodu, ideálny pre náročného klienta, ktorý hľadá kombináciu komfortu a prírody. Základné informácie:....

 
 
 
  Byt, NITRA, 182 000 €, 79,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, Na žiadosť, 62,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

TUreality Vám ponúka na predaj priestranný, svetlý 2-izbový byt s tromi balkónmi v pôvodnom stave s výbornou dispozíciou na Štúrovej ulici v Nitre. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI + dobré parkovanie v okolí bytového domu + vyhľadávaná lokalita blízko centra + výborná dispozícia bytu + 3 x balkón....

 
 
 
  Byt, NITRA, 166 600 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Dom bude situovaný v prestížnej časti Nitry - sídlisko Klokočina. Táto lokalita kombinuje tiché a pokojné prostredie so skvelým prístupom k mestskej infraštruktúre. Obchody, reštaurácie, školy a zelené plochy sú len kúsok od Vašich dverí. Bytový dom Jurkovičová Vám ponúka veľmi príjemné....

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 990 €, 68,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 189 000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 128 000 €, 38,00 m2 cca 3370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Zobor, Na žiadosť, 82,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v novostavbe Orbis, nachádzajúci sa v jednej z najatraktívnejších lokalít mesta Nitra – na Piaristickej ulici. Byt disponuje veľkorysou výmerou 82 m² + priestranná terasa o výmere 16 m², ktorá výrazne rozširuje obytný priestor a ponúka....

 
 
 
  Byt, NITRA, 129 325 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

🏢 Vlastnosti budovy a vybavenie - 1 podlažie so službami, 3 podlažia s podiami a 7 rezidenčných poschodí - Dispozície: garsónky, 2KK a 3KK apartmány s modernými interiérmi Rezidenčné vybavenie: 🏊‍♂️ Bazény pre dospelých aj deti 💪 Oddelené fitness centrá 🎬 Kino a spoločenský lounge....

 
 
 
  Byt, NITRA, 46 230 €, 67,00 m2 cca 690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 45 360 €, 54,00 m2 cca 840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 211-252 (z celkového počtu 673)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>