- reality NITRA byt

  • Na hľadaný výraz "reality nitra byt" sme našli 673 nehnuteľností - priemerná cena 2 393 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 55 m2
    • 69 m2
    • 69 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 69 m2
    • 83 m2
  •  Podľa ceny
    • 133000
    • 166000 (priemerná cena)
    • 199000
    • 2390 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 307 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, 127 000 €, 76,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ ponúka: Hľadáte byt pre svoju rodinku v blízkosti centra a pritom v tichej lokalite plnej zelene,bez ˇďaľších nákladov na prerábku? Ponúkame na predaj slnečnýprerobený 3 izbový byt s balkónom a pivnicou o výmere 76m2. Výhody: v tesnej blízkosti potraviny,OC Centro,škola a škôlka....

 
 
 
  Byt, NITRA, 269 990 €, 185,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Red Oak moderné rodinné domy v krásnom prostredí, v jednej z najkrajších lokalít Nitry - Nová obytná štvrť ČERVENÉ DUB, RED OAK Golfový klub. Novostavba poskytuje kvalititné nové bývanie. Prístup novými komunikáciami, prostredie golfového rezoertu plného zelene, všetky IS, skvelá....

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 000 €, 31,00 m2 cca 5130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte Villa Dagmara na ulici Janka Kráľa. Cieľom projektu je priniesť kvalitu moderného komfortu a butikového bývania - v bytovom dome je na predaj iba 15 bytových jednotiek (možnosť výberu z 1-izb.,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 177 000 €, 62,00 m2 cca 2860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v tichej lokalite na Klokočine.Tento 3-izbový byt po kompletnej, práve dokončenej rekonštrukcii, sa nachádza na 3.poschodí zrekonštruovaného bytového domu. Byt má výmeru 62 m² a ponúka moderné, praktické a pohodlné bývanie....

 
 
 
  Byt, NITRA, 189 000 €, 68,00 m2 cca 2780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.12.2024.,

www.realityplanet.sk

TUreality ponúka na predaj atraktívny 3-izbový byt s balkónom v tehlovom dome – v centre Nitry, len kúsok od OC Mlyny! Hľadáte moderné bývanie v srdci mesta? Tento kompletne zrekonštruovaný byt v roku 2020 s výmerou 68 m² na 3. poschodí tehlového bytového domu spĺňa všetky vaše požiadavky!....

 
 
 
  Byt, NITRA, 93 000 €, 78,00 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F040-113-MATa Ponúkame na predaj slnečný 3,5 izbový byt s loggiou na Murániho ulici, Nitra - Diely. • kľudná a tichá časť sídliska Klokočina • výmera bytu 78 m2 • chodba, 4 obytné miestnosti, kúpeľňa s vaňou, samostatné wc, kuchyňa, loggia • byt sa nachádza na 5. poschodí zo 7. •....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 174 990 €, 74,00 m2 cca 2370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Chrenovej v pôvodnom stave.Byt, ktorý dáva zmysel pre rodinné bývanie už dnes, no zároveň ponúka priestor prispôsobiť si ho presne podľa vlastných predstáv. Nachádza sa na Chrenovej, na Ďumbierskej ulici, v lokalite, kde máte všetko potrebné....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 169 999 € na 167 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, 167 000 €, 84,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
05.03.2026 - 169.999 €
09.05.2026 - 167.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Exkluzívne iba u nás. Realitná kancelária REMAX ponúka na predaj 4 izbový byt v meste Nitra, na Novomeského ulici. Byt je o výmere 84 m2 + balkón + pivnica, nachádza sa na 5.poschodí/5 v zateplenom bytovom dome. Byt dispozične pozostáva: chodba, spálňa, detská izba, samostatné WC,....

 
 
 
  Byt, NITRA, Čermáň, 189 990 €, 84,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký 3 izbový byt s dvoma balkónmi. Má výmeru 84m2 a nachádza sa na vyvýšenom prízemí v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s výťahom. Prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá obsiahla plastové okná, murované jadro, elektroinštalácie v celom....

 
 
 
  Byt, NITRA, 79 900 €, 68,00 m2 cca 1180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F041-112-MATa Ponúkame na predaj veľký 2 izbový byt na ulici Hlboká v meste Nitra, časť Čermáň. • výmera bytu - 68 m2 • byt sa nachádza na 4. poschodí z 5. • chodba, 2 priestranne izby, kúpeľňa s vaňou, wc, kuchyňa, špajza, loggia • byt v pôvodnom stave ponúka rekonštrukciu podľa....

 
 
 
 
-8%

Ceny sa zmenila z 200 000 € na 185 000 € dňa 07.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, 185 000 €, 58,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
28.03.2026 - 0 €
14.04.2026 - 200.000 €
07.05.2026 - 185.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.remax-slovakia.sk

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj neštandardný 2 izbový byt v Nitre, Párovská ulica - len pár metrov od mestského parku. Byt je v lokalite centra mesta a v dosahu všetkej potrebnej občianskej vybavenosti. Nachádza sa na 6/6 poschodí, podlahová plocha....

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Exkluzívne iba u nás! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj zariadený 2-izbový byt na sídlisku Klokočina v Nitre na Kmeťovej ulici. Byt s výmerou 54 m² prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane elektrických rozvodov. Disponuje klimatizáciou a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu....

 
 
 
  Byt, NITRA, 144 738 €, 41,00 m2 cca 3530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 1 izbový byt – novostavba v projekte „Jurkovičova“ v meste Nitra na ulici Jurkovičova. Byt je o výmere 35,79 m2 + 3,27 m2 lodžia + 2,09 m2 pivničná kobka. Ide o výstavbu 48 bytových jednotiek v samostatne stojacom 7 podlažnom bytovom dome,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 990 €, 77,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v novostavbe, v kľudnom prostredí pár minút od Nitry - v lokalite Veľký Lapáš. Tento priestranný byt o výmere 77m2 sa nachádza na 3. poschodí v príjemnej novostavbe neďaleko Nitry. Byt je slnečný, dobre orientovaný a s peknou loggiou. Dispozične....

 
 
 
  Byt, NITRA, 118 000 €, 78,00 m2 cca 1510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka Exkluzívne na predaj priestranný, svetlý a zrekonštruovaný 3-izbový byt s výbornou dispozíciou na Dunajskej ulici v Nitre na sídlisku Klokočina - Diely. V byte ostáva zariadená spálňa, obývačková stena, vstavané skrine a zariadenie chodby. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI:....

 
 
 
  Byt, NITRA, 100 000 €, 25,00 m2 cca 4000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj garsónku Nitra, Čajkovského ulica Bezbariérový prístup, obchody a vybavenosť nablízku. Plocha: úžitková 25m2 Okno: Plastové Stav bytu: pôvodný stav, umakartové jadro. 1. Poschodie Čajkovského.

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €, 57,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si prosím nasledujúce linky a pozrite si videoprehliadku bytu: https://youtu.be/8Q9tEP8Caek a 3D prezentáciu: https://my.matterport.com/show/?m=5Mky8ZxHEra. TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt....

 
 
 
  Byt, NITRA, 77 000 €, 47,00 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F009-113-FIB Ponúkame na predaj pekný slnečný 2 izbový byt na ulici Kmeťová, Nitra - Klokočina. • bezbariérový prístup ocenia hlavne starší, či handicapovaní ľudia • výmera bytu je 47 m2 • chodba, 2 obytné miestnosti, kúpeľňa s vaňou a wc, kuchyňa, pivnica • byt sa nachádza na prízemí....

 
 
 
  Byt, NITRA, 89 990 €, 63,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RK DobreReality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt v zateplenom bytovom dome. Nachádza sa na 3 poschodí/7. Jeho výmera je 62,44m2. Byt disponuje vstupnou chodbou, kúpeľňou, samostatnou toaletou, kuchyňou spojenou s obývacou časťou a dvomi izbami. Z toho v spálni....

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 999 €, 52,00 m2 cca 2890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2025.,

www.realityplanet.sk

Ponúkame na predaj príjemný 2i byt v obľúbenej lokalite Chrenová. Nachádza sa na 1. poschodí bytového domu s výťahom. Rozloha bytu je 52 m2. K bytu prislúcha loggia aj pivničná kobka. Pokiaľ hľadáte útulný, slnečný byt v príjemnej lokalite, ste tu na správnej adrese! LOKALITA V okolí....

 
 
 
  Byt, NITRA, 124 000 €, 80,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj ponúkame 3 izbový byt s balkónom v Nitre - Chrenová na Sitnianskej ulici o rozlohe 80 m2, nachádzajúci sa na 4.poschodí z 12 s výťahom. Dispozičné riešenie: chodba, 3 samostatné izby (z toho 1 s balkónom), kuchyňa so spotrebičmi, kúpeľňa, samostatné WC, špajza. Byt prešiel....

 
 
 
  Byt, NITRA, Zobor, 214 900 €, 98,00 m2 cca 2190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.10.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Predám priestranný 4-izbový byt s ideálnou dispozíciou v mestskej časti Zobor, na Jeleneckej ulici v Nitre. Byt s celkovou podlahovou plochou 98 m² sa nachádza na 2. poschodí zatepleného, nízkopodlažného bytového domu.Výhody bytu:•Dokonalé rozloženie: tri samostatné izby, obývacia....

 
 
 
  Byt, NITRA, 101 448 €, 32,00 m2 cca 3170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.06.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne iba u nás - byty v projekte Rezidencia Kalvárka. Ponúkame Vám na predaj 1 -, 2-, 3 - izb. byty v 4. posch. novostavbe, s peknými balkónmi v tichej lokalite mesta Nitra, v starom meste, pri Kalvárii. Garážové parkovanie a úložný priestor v cene. Dispozične veľmi dobre riešené....

 
 
 
  Byt, NITRA, 134 900 €, 72,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúkajú NA PREDAJ veľmi pekný a svetlý 2 - izbový byt so zariadením, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v mestskom tehlovom bytovom dome v samom centre mesta Nitra na Farskej ul. v Nitre. Byt prešiel v roku 2005 rekonštrukciou, ktorá obsahovala kompletné prerobenie....

 
 
 
  Byt, NITRA, 114 990 €, 38,00 m2 cca 3030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj 1 izbový byt s balkónom na Klokočine, ktorý sa nachádza na 1 poschodí (nie prízemí) v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá obsiahla plastové okná, murované jadro, elektroinštaláciu v jadre, vstupné....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 169 990 €, 61,00 m2 cca 2790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

KABØ real estate Vám ponúka na predaj priestranný dvojizbový byt o výmere 60 m2, ktorý sa nachádza na najvyššom siedmom poschodí v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome na prestížnej adrese Trieda Andreja Hlinku. Bytovka prešla zateplením, má novú strechu, vymenené stupačky a výťah,....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 499 000 €, 109,00 m2 cca 4580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Luxusný 3-izbový byt v centre Nitry – bývanie, ktoré si zamilujete na prvý pohľad – všetky fotky a video nájdete na našom webe time4dreams.sk Ponúkame na predaj veľkometrážny, nadštandardne zariadený 3-izbový byt s rozlohou 109 m² v centre mesta Nitra. Táto nehnuteľnosť spája moderný....

 
 
 
  Byt, NITRA, 75 500 €, 36,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ ponúka v tichej časti Chrenovej 1,plnej zelene, neďaleko rieky, veľký 1 izb byt o výmere 36m2 Byt pozostáva uz chodby,kúpeľne s WC,priestrannej obytnej kuchyne izby o rozmeroch cca 3,5x5m.Byt sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom 3 poschodovom dome.V byte sú vymené plastové....

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť Findigo vám ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Zvolenskej ulici v obľúbenej lokalite Klokočina v Nitre. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu príležitosť pre klientov, ktorí si chcú vytvoriť bývanie presne podľa vlastných predstáv, bez kompromisov. Byt sa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 140 000 €, 43,00 m2 cca 3260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2025.,

www.realityplanet.sk

Na predaj veľkometrážny 1 izbový byt s balkónom v centre Nitry, Párovská ulica, výmera 43 m2. Nachádza sa na 1.poschodí v bytovom dome s výťahom. Byt je po kompletnej rekonštrukcii, vymaľovaný, nové podlahy, kuchynská linka, sprchový kút. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, oddeleného....

 
 
 
  Byt, NITRA, Klokočina, 195 000 €, 94,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbový byt s dvomi kúpeľňami a balkónom (lódžiou) na sídlisku Klokočina - Nitra. Celková plocha bytu je 94 m2 a nachádza sa na ideálnom 3/7 poschodí v zateplenom bytovom dome.Byt prešiel rozsiahlou rekonštrukciou:podlahy, omietky, rozvody elektriny a vody....

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 000 €, 62,00 m2 cca 2890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj štýlový 2,5-izbový byt v srdci Nitry! Hľadáte moderné bývanie priamo v centre mesta? Tento 2,5-izbový byt je skvelou voľbou pre jednotlivcov, páry aj ako investícia, nakoľko je byt momentálne prenajatý. Lokalita: Centrum Nitry – pešia dostupnosť ku všetkému dôležitému: obchody,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 201 000 €, 101,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

CREDA REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový mezonet s dvoma balkónmi na Čermánskom námestí. -BYT- Úžitková plocha: 93 m2 + 8 m2 balkóny Poschodie: 3 a 4 Výťah: nie Počet izieb: 3 Kúrenie: vlastný kotol + radiátory Pivnica: áno Dispozícia: 1 podlažie: obývacia miestnosť....

 
 
 
  Byt, NITRA, 289 990 €, 153,51 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.01.2025.,

www.zoznamrealit.sk

NOVA CENA!! 289.990,-Eur. FGI Real Estate&Investment Vám ponúka modernú už dokončenú SKOLAUDOVANÚ novostavba vo vyššom štandarde - kompozitná podlaha, krb, interiérové dvere a svietidlá, kompletné obklady, dlažby a sanita, vaňa, sprchový kút, skompletizovaná technická miestnosť (....

 
 
 
  Byt, NITRA, 135 000 €, 78,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.12.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality18 Nitra Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v Nitre na Zvolenskej ulici lokalita Klokočina Byt má výmeru 78m2 s loggiou k bytu prislúcha aj pivnica Nachádza sa na 7.poschodí / 7.poschodí s výťahom DISPOZÍCIA: predsieň, kuchyňa s loggiou, 2x samostatná izba, obývačka, kúpeľňa,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 157 000 €, 64,00 m2 cca 2450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 64m 2 , Nitra, 157.000 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, Staré mesto, 62 000 €, 20,00 m2 cca 3100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2019.,

www.ringo.sk

Predám garsónku 20m 2 , Nitra-Staré Mesto - Župné nám., 62.000 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 123 000 €, 62,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F013-113-MATa Ponúkame na predaj pekný slnečný 3 izbový byt v Nitre - mestská časť Párovce. • výmera bytu - 62 m2 • pivnica - 16 m2 • garáž v blízkosti domu - 19 m2 • v garáži sa nachádza montážna jama a elektrina • chodba, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, 3 x izba (jedna s malým....

 
 
 
  Byt, NITRA, 89 900 €, 78,00 m2 cca 1150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F026-113-MAT Ponúkame na predaj pekný slnečný 3 izbový byt s loggiou na ulici Viničky, Nitra - Klokočina. • kľudná a tichá časť sídliska Klokočina • výmera bytu s loggiou 78 m2 • chodba, 3 obytné miestnosti, kúpeľňa s vaňou, samostatné wc, kuchyňa, loggia a pivnica • byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, NITRA, 82 000 €, 39,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ reality ponúka: 1 IZB. BYT S BALKÓNOM A VÝHĽADOM NA HRAD, ČASŤ CHRENOVÁ Cena: 82 000 € Lokalita: Chrenová – Tribečská ulica Mesto: Nitra Výmera s balkónom: 39 m² Počet izieb: 1 Balkón/Lodžia: áno Poschodie: 6/7 Výťah: áno ▪ vyhľadávaná a kľudná lokalita, veľa zelene ▪ dispozícia....

 
 
 
  Byt, NITRA, 125 000 €, 84,00 m2 cca 1490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúkajú EXKLUZÍVNE na predaj veľmi pekný, priestranný, prerobený 3 izbový byt s balkónom v Nitre na Benkovej ul. sídliska Klokočina I. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: + výborná dispozícia bytu + super lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou + najlepšia lokalita v rámci....

 
 
 
  Byt, NITRA, 82 900 €, 33,00 m2 cca 2510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2020.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 33m 2 , Nitra, 82.900 € .