- reality NITRA byt

  • Na hľadaný výraz "reality nitra byt" sme našli 673 nehnuteľností - priemerná cena 2 393 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 55 m2
    • 69 m2
    • 69 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 69 m2
    • 83 m2
  •  Podľa ceny
    • 133000
    • 166000 (priemerná cena)
    • 199000
    • 2390 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 307 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, 227 000 €, 103,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v lukratívnej lokalite Clementisova, Nitra - Chrenová. Byt má výmeru 103 m² a nachádza sa na 1. poschodí z 2. Virtuálna prehliadka:https://ARCHEUS-Partners-a-s.vr-360-tour.com/e/UC0BhA_A88U/e?initvars.autorotate.enabled=true....

 
 
 
 
+12%

Ceny sa zmenila z 139 900 € na 156 000 € dňa 06.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Byt, NITRA, 156 000 €, 90,00 m2 cca 1730 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
27.11.2025 - 139.900 €
06.04.2026 - 156.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj dve samostatne stojace novostavby rodinných domov nachádzajúce sa v tichej, novovybudovanej štvrti v obci Malé Ripňany. Domy sú aktuálne vo fáze dokončovania do holodomu, s možnosťou dokončenia do štádia štandardu – podľa individuálnych požiadaviek kupujúceho. Ide....

 
 
 
  Byt, NITRA, 152 500 €, 54,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F176-112-MAT Na predaj 2 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu - 54 m² • rozloha balkónu - 4,68 m² PODLAŽIE: • 1.až 6. podlažie DISPOZÍCIA: • chodba, kúpeľňa s wc, kuchyňa s obývačkou, spálňa, balkón ŠTANDARD BYTU: • bez kuchynskej linky • sanita, dvere,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 175 000 €, 84,00 m2 cca 2080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte priestranný byt s výbornou dispozíciou a možnosťou rekonštrukcie podľa vlastných predstáv? Tento byt na Dlhej ulici v Nitre – Chrenovej je ideálnou voľbou. Ponúkame na predaj 4 izbový byt na skvelej adrese: Základné informácie: Lokalita: Nitra – Chrenová, Dlhá ulica Výmera:....

 
 
 
  Byt, NITRA, 83 000 €, 44,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka NA PREDAJ veľmi pekný a dispozične pozmenený 2 izbový byt, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2018 na Jedlíkovej ulici v Nitre na sídlisku Klokočina. V byte bola pozmenená dispozícia. Bola dorobená priečka, ktorá rozdeľuje obývaciu izbu od kuchynského....

 
 
 
  Byt, NITRA, 168 555 €, 82,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PREDANÉ 526-113-MIGa Nitra - CHRENOVÁ – Štiavnická ulica 3 izbový byt - balkón – pivnica – veľký šatník - špajza - čiastočná rekonštrukcia - Nitra – Chrenová Na predaj 3 izbový byt (87,4 m2 – plocha bytu bez pivnice a balkóna je 81,19 m2) na skvelej adrese . Kompletná rekonštrukcia....

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 000 €, 68,00 m2 cca 2630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť Findigo Vám ponúka bývanie, ktoré kombinuje pokoj prírody, krásny výhľad a komfort mestského života. Tento byt na Zobore vás presvedčí na prvý pohľad. .

 
 
 
  Byt, NITRA, 133 000 €, 36,00 m2 cca 3690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj šikovný 2 izbový byt na Chrenovej, ktorý sa nachádza na 2 poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom. BYT Prešiel kompletnou rekonštrukciou, ktorá obsiahla plastové okná, murované jadro, elektroinštaláciu, podlahy, stierky a zmenu dispozície. Predáva sa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 157 560 €, 100,00 m2 cca 1580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame v predpredaji nové byty v developerskom projekte Ďurkova20. Výstavba modernej bytovky sa začne v júni 2020, bude ukončená v júni 2021 a už dnes je možné rezervovať si byt v predpredaji a využiť tak predpredajnú akciu na parkovacie miesto k bytom zdarma. Všetky byty budú vybavené....

 
 
 
  Byt, NITRA, 177 900 €, 65,00 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj dizajnový 3-izbový byt, celková plocha 65m2 na ulici Schurmannova, Nitra, v panelovej budove. Byt s dvoma balkónmi sa nachádza na 3 poschodí a je po kompletnej rekonštrukcii v štandarde novostavby. Popis bytu: 3-izbový, plocha: 65m2 + 2 balkóny, pivnica 3/6 poschodie....

 
 
 
  Byt, NITRA, 112 990 €, 38,00 m2 cca 2970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 1 izbový byt s loggiou na Kmeťovej ulici, ktorý sa nachádza na 6 poschodí zo 7 v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s výťahom. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá obsiahla novú kuchyňu, stierky, plastové okná, podlahy a loggie s externými elektrickými....

 
 
 
  Byt, NITRA, Klokočina, 135 000 €, 45,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj zariadený 2 izbový byt (2kk) na 3/7 poschodí, na sídlisku Klokočina - Nitra. Byt s rozlohou 45 m2 a pivnicou sa nachádza v zateplenom bytovom dome.Drevené parkety, dobrá dispozícia a zariadenie!V byte bola pred pár rokmi spravená rozsiahla rekonštrukcia: murované....

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na dobrej adrese vo vyhľadávanej lokalite v Nitre. Ak máte radi prírodu, šport a rodinnú atmosféru bývania , tento byt je pre Vás ako stvorený. Nachádza sa na 3. poschodí zo 4, bez výťahu. Je v pôvodnom stave, s pôvodným umakartovým jadrom, vymenené....

 
 
 
  Byt, NITRA, 177 000 €, 70,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám na predaj krásny 2-izbový byt s terasou , pivničnou kobkou a terasou 31 m2 v novostavbe lokalita Nitra -Zelené Dvory s dostuzpnou kompletnou občianskou vybavenosťou . Byt je nový má rozlohu 40 m2 , plocha terasy je 31 m2 . Byt pozostáva z obývacej izby spojenej s kuchyňou,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 160 500 €, 55,00 m2 cca 2920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 55m 2 , Nitra, 160.500 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 500 €, 125,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj veľký 4 izbový byt v novostavbe obytná plocha 125 m2 . Stavba je tehlová kvalitné materiály nadštandartné technológie veľké priestranné izby , k bytu prináleží podiel na pozemku, parkovacie miesto aj záhrada ! Tichá ulica blízko centrum ! Dohoda možná! podrobné....

 
 
 
  Byt, NITRA, 113 500 €, 84,00 m2 cca 1350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ Vám ponúka vo výbornej lokalite,v blízkosti,školy,škôlky,potravín,ihrísk, veľký 3 izb byt 84m2,s balkónom. Byt sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome,vo vyhľadávanej časti Chrenová 1. Byt je čiastočne zrekonštruovaný,slnečný,orientácia V-J,má plastové okná,vymenenú....

 
 
 
  Byt, NITRA, 125 000 €, 64,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 64m 2 , Nitra, 125.000 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 119 900 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 60m 2 , Nitra, 119.900 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 132 500 €, 47,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F175-112-MAT Na predaj 2 izbový byt v meste Nitra, časť Mlynárce. ROZLOHA: • rozloha bytu - 46,80 m² • rozloha balkónu - 4,68 m² PODLAŽIE: • 1.až 6. podlažie DISPOZÍCIA: • chodba, kúpeľňa s wc, kuchyňa s obývačkou, spálňa, balkón ŠTANDARD BYTU: • bez kuchynskej linky • sanita, dvere,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 134 000 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúkajú NA PREDAJ 2 - izbový byt v tehlovom bytovom dome v samom centre mesta Nitra na Štefánikovej triede v časti pešia zóna. V byte bola zmenená dispozícia pôvodná kuchyňa sa presunula do vedľajšej miestnosti čím vznikla obývacia izba s kuchyňou a v pôvodnej kuchyni....

 
 
 
  Byt, NITRA, 229 900 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 vám ponúka na predaj nadštandardný 4 izbový byt na spodnej Klokočine - Nitra. Celková plocha bytu je 100 m2 a nachádza sa na 12/12 poschodí s novými výťahmi v zateplenom bytovom dome. Vstup do bytu je riešený cez predchodbičku na ktorej sa nachádzajú len 2 byty. Na poschodie sa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 132 500 €, 68,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.03.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3- izbový byt v meste Nitra na sídlisku Čermáň na ulici Hlboká. Jedná sa o byt s celkovou výmerou 68 m2, byt sa nachádza na 1 poschodí zo 7 (nie je na prízemí). Je po čiastočnej rekonštrukcií, kde boli menené plastové okná, bezpečnostné dvere, nové stúpačky. Jadro....

 
 
 
  Byt, NITRA, 215 000 €, 72,00 m2 cca 2990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite a chcete parkovať vo vlastnej garáži, máme práve pre Vás výbornú ponuku 3-izbového bytu situovaného na Clementisovej ulici v krajskom a okresnom meste Nitra - Chrenová. Ponúkaný byt s výmerou 72 m2 sa nachádza na 3/3....

 
 
 
  Byt, NITRA, 129 000 €, 75,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte byt k okamžitému nasťahovaniu bez ďalších nákladov na prerábanie a zariaďovanie? Výhody:v blízkosti potraviny,MHD,pešia zóna,vhodný na prenájom aj trvalé bývanie. Ponúkame Vám v centre mesta s výbornou dostupnosťou veľký ,slnečný 3 izb byt o výmere 75m2,s balkónom a pivnicou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 180 000 €, 68,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3 izbový byt s balkónom, vo výnimočnej lokalite v Starom meste v Nitre. Byt sa nachádza na 2.poschdí z 3 v tehlovej bytovke s parkovaním vo dvore na Hodžovej ulici. Plocha bytu je 68m2. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchyňou....

 
 
 
  Byt, NITRA, Klokočina, 138 990 €, 37,00 m2 cca 3760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 1 izbový byt s balkónom a rozlohou 37 m2, v zaplenenom bytovom dome na 1/7 podlaží - Nitra, Klokočina. Byt prešiel pred pár rokmi kompletnou zrekonštrukciou a predáva sa takmer kompletne zariadený!Rozsiahla rekonštrukcia: nové jadro so sprchovým kútom a podomietkovým....

 
 
 
  Byt, NITRA, 93 990 €, 62,00 m2 cca 1520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality Vám ponúka na predaj útulný, svetlý 3-izbový byt v dobrej lokalite ulica Na Hôrke sídliska Klokočina-Diely v Nitre. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: + zaujímavá dispozícia bytu + posledné poschodie + prerobenie podľa vlastných predstáv + kompletne zrekonštruovaný bytový dom BYT: ul.Na....

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 000 €, 57,00 m2 cca 2790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 57m 2 , Nitra, 159.000 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 140 000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj pôvodný 1 izbový byt prerobený na 2 izbový v Nitre v časti Chrenová, Štiavnická ulica. Rozloha bytu je 48 m2 a nachádza sa na 1 poschodí (vo výške druhého podlažia) z 12. Dispozícia: chodba, kúpeľňa s WC, kuchyňa s výstupom na balkón, obývačka, izba, druhá chodba,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 182 500 €, 85,00 m2 cca 2150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj moderný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite mesta Nitra. Byt s výmerou 85 m² sa nachádza na ideálnom 1. poschodí z 5 (nie prízemie) v zateplenom bytovom dome s výťahom. Dispozícia bytu: veľká vstupná chodba, 3 nepriechodné a priestranné izby, moderná kuchyňa....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 165 000 € na 160 000 € dňa 09.05.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, Čermáň, 160 000 €, 68,00 m2 cca 2350 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
29.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 160.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj veľkometrážny byt vo vyhľadávanej lokalite s výbornou dostupnosťou a potenciálom upraviť si ho podľa vlastných predstáv? Tento 2-izbový byt s rozlohou 67,99 m² na Hlbokej ulici v Nitre vás milo prekvapí svojou dispozíciou aj stavom....

 
 
 
  Byt, NITRA, 83 900 €, 62,00 m2 cca 1350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj velky 2 izbovy byt s nepriechodnými izbami v širšom centre mesta o výmere 62m2+ pivnica. Výhody:výborný na prenájom,ale aj trvalé bydlisko,tichšia časť mimo hlavnej cesty,v blízkosti MHD,potraviny,škôlka,OC Mlyny,nemocnica,centrum mesta Byt sa nachádza v zateplenom zrekonštruovanom....

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 500 €, 60,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ID 560-112-MIGa Nitra centrum – Hollého ul. – 3 izbový byt s balkónom a murovanou pivnicou 2 - izbový byt (prerobený na 3 - izbový) - (60 m2) sa nachádza na 1.poschodí /6 p. bytového domu Zmenená dispozícia – vstupná chodba , samostatné WC, kúpeľňa, obývacia miestnosť s kuchyňou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 75 500 €, 37,00 m2 cca 2040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ Vám ponúka v tichej ,vyhľadávanej lokalite plnej zelene veľký 1 izb byt o výmere 37m2. Byt sa nachádza v kompletne zrekonštruovanom 3 posch.dome na 3p. V blízkosti sa nachádzajú potraviny,škola,škôka,MHD,centrum mesta cca 5min. pešo,ihriská,športoviská,park Byt pozostáva z....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 159 900 €, 64,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt s rozlohou 64 m² sa nachádza na 1. z 3. poschodí (nie prízemie) v nízko podlažnom bytovom dome. Bytový dom prešiel rekonštrukciou – je zateplený, zrekonštruované spoločné priestory a strecha. Byt prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou ktorá sa týkala plastových okien, vchodových....

 
 
 
  Byt, NITRA, 119 900 €, 58,00 m2 cca 2070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.11.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

REALITY18 NITRA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2 izbový byt s dvomi balkónmi v lokalite Nitra - Štúrova ulica Úžitková plocha bytu 58 m2 Byt sa nachádza na 1 poschodí s výťahom s pivnicou v suteréne bytového domu Parkovanie pred bytovým domom a....

 
 
 
  Byt, NITRA, 95 000 €, 56,00 m2 cca 1700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F001-112-FIB Ponúkame na predaj slnečný 2 izbový byt v Nitre, mestská časť Párovce. • výmera bytu - 56 m2 • orientovaný na južnú stranu - dostatok slnečného svetla • v každej izbe je balkón ( 2 balkóny v byte ) • chodba, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa, 2 x izba a pivnica • byt sa....

 
 
 
  Byt, NITRA, Chrenová, 23 200 €, 40,00 m2 cca 580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na prenájom krásny 1 izbový byt 40m2, v Nitre na Chrenovej, na Výstavnej ulici. Byt sa nachádza na 3 poschodí. Je po kompletnej rekonštrukcii a je kompletne zariadený a vybavený. Nachádza sa vo vynikajúcej lokalite, v blízkosti OC Lipa, poliklinika, Lidl, N-Centro....

 
 
 
  Byt, NITRA, 139 990 €, 84,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s pekným výhľadom. Nachádza sa na 7 poschodí v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s výťahom. Prešiel čiastočnou rekonštrukciou, kde boli menené plastové okná, radiátory, podlahy, vstupné dvere, stierky a maľovky v izbách. Výhodou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 97 000 €, 56,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj Vám ponúkame 2 izbový byt v Nitre - Centrum o rozlohe 56 m2, nachádzajúci sa na 1. poschodí. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: murované jadro, nová kuchynská linka, podlahy, okná, stierky, nové el. vedenie K bytu prislúcha aj pivnica. Bytový dom prešiel tiež kompletnou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 117 900 €, 60,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj novostavbu 3 izbového mezonetu v Nitre, na Čermáni. Byt sa nachádza v dome s dvomi bytovými jednotkami a patrí k nemu pozemok pre parkovacie miesto, alebo terasu. ______________________________________________________________________________ Dispozícia:....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 127-168 (z celkového počtu 673)