- reality NITRA byt

  • Na hľadaný výraz "reality nitra byt" sme našli 673 nehnuteľností - priemerná cena 2 393 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 55 m2
    • 69 m2
    • 69 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 69 m2
    • 83 m2
  •  Podľa ceny
    • 133000
    • 166000 (priemerná cena)
    • 199000
    • 2390 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 307 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, 74 900 €, 48,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F032-112-MAT Ponúkame na predaj 2 izbový byt na ulici Zvolenská, v meste Nitra. • vyhľadávaná časť mesta • výmera bytu - 48 m2 • byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí • chodba, kuchyňa spojená s obývačkou, spálňa, kúpeľňa s vaňou, samostatné wc • byt je takmer pôvodnom stave a ponúka....

 
 
 
  Byt, NITRA, 185 000 €, 93,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

229-114-JUF Exkluzívne Vám ponúkame na predaj v pôvodnom stave priestranný 4 izbový byt v centre Nitra, Vodná ul. s rozlohou 93m2. Nachádza sa v zateplenom panelovom bytovom dome na 2 poschodí zo 4 s výťahom. Byt má aj menší balkón a pivnicu. Dispozícia bytu: chodba, kuchyňa s pôvodnou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 86 000 €, 78,00 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj družstevný 3 izb. byt v Nitre na Viničkách. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, má plastové okná, plávajúce podlahy a priestranný rolldor. Pôsobí útulne, má pekný výhľad, nachádza sa na tichom a kľudnom mieste v zateplenom bytovom dome. V prípade vážneho záujmu....

 
 
 
  Byt, NITRA, 250 000 €, 107,00 m2 cca 2340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt v Nitre, ktorý spája priestrannosť, moderný dizajn a pokojné bývanie v príjemnom prostredí. Tento slnečný byt s rozlohou 107,67 m2 vás očarí už pri prvom vstupe svojou atmosférou, premyslenou dispozíciou a dôrazom na každý detail. Byt sa nachádza....

 
 
 
  Byt, NITRA, 239 000 €, 100,00 m2 cca 2390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 vám ponúka na predaj nadštandardný 4 izbový byt na spodnej Klokočine - Nitra. Celková plocha bytu je 100 m2 a nachádza sa na 8/12 poschodí s novými výťahmi 2023, novými balkónmi v zateplenom bytovom dome.Vstup do bytu je riešený cez predchodbičku na ktorej sa nachádzajú len 2....

 
 
 
  Byt, NITRA, 128 990 €, 74,00 m2 cca 1740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ Vám ponúka: Hľadáte byt bez ďaľších nákladov na rekonštrukciu a zariaďovanie? Ponúkam zariadený,zrekonštruovaný ,bezbariérový 3-izbový byt nachádzajúci sa na 3.p.,v centre mesta s rozlohou 74m2 a balkónom. VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI - výborná lokalita pri parku -blízkosť centra mesta....

 
 
 
 
-1%

Ceny sa zmenila z 137 000 € na 135 000 € dňa 22.03.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, NITRA, 135 000 €, 47,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
18.01.2026 - 139.000 €
13.02.2026 - 137.000 €
22.03.2026 - 135.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

18.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Máte záujem investovať do kúpy nehnuteľnosti pre svoju rodinu, prípadne následný prenájom? Ak áno, máme pre Vás výbornú ponuku 2-izbového bytu s rozlohou 47 m2 nachádzajúceho sa na Partizánskej ulici v krajskom a okresnom meste Nitra, sídl. Klokočina. Ponúkaný byt sa nachádza na 7/8....

 
 
 
  Byt, NITRA, 153 000 €, 56,00 m2 cca 2730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v centre Nitry na Párovskej ulici. Byt sa nachádza na 2/6 poschodí v kompletne zrekonštruovanom bytovom dome, kde sú vymenené stupačky, zateplená fasáda, vynovený interiér spoločných priestorov domu a nový výťah. Dispozicia: vstupná chodba, kúpeľňa....

 
 
 
  Byt, NITRA, Klokočina, 125 000 €, 44,00 m2 cca 2840 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj dvojgarsónku s výmerou 44 m² nachádzajúcu sa na sídlisku Klokočina v Nitre. Byt je situovaný na 1. poschodí v bytovom dome s dobrou dostupnosťou občianskej vybavenosti. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v rámci ktorej boli: - vymenené plastové okná, - osadené....

 
 
 
  Byt, NITRA, 165 000 €, 78,00 m2 cca 2120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt o výmere 78 m², nachádzajúci sa na 7. poschodí zrekonštruovaného bytového domu na Partizánskej ulici v Nitre – Klokočina. Dispozične ponúka: priestrannú obývaciu izbu, dve nepriechodné spálne, samostatnú kuchyňu s výstupom na balkón,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 133 900 €, 59,00 m2 cca 2270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F020-113-DIBEa Na predaj 2,5 izbový byt v meste Nitra, Benková ulica. ROZLOHA: - výmera - 59 m² POSCHODIE: - 3. poschodie zo 7. DISPOZÍCIA: - chodba, kúpeľňa, wc, kuchyňa, obývačka, 2 x izba, 1 x pol izba, loggia - pivnica 3 m² BYT: - bezbariérový prístup - po čiastočnej rekonštrukcii....

 
 
 
  Byt, NITRA, 156 900 €, 78,00 m2 cca 2010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s loggiou s rozlohou 78m2. Nachádza sa na 3 poschodí zo 7 v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s výťahom. V roku 2004 prešiel kompletnou rekonštrukciou ktorá obsiahla plastové okná, vstupné dvere, murované jadro, elektroinštalácie,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 124 990 €, 70,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte byt k okamžitému nasťahovaniu bez ďalších nákladov na prerábanie a zariaďovanie? Výhody:v blízkosti potraviny,MHD,pešia zóna,vhodný na prenájom aj trvalé bývanie. Ponúkame Vám v centre mesta s výbornou dostupnosťou veľký ,slnečný 3 izb byt o výmere 70m2,s balkónom a pivnicou....

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €, 47,00 m2 cca 3300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Diamond reality Nitra Vám predstavuje aktuálnu NOVINKU v podobe 2-izbového bytu nachádzajúceho sa v centre Nitry, v blízkosti Mlynov. Byt s výmerou 47 m2 je kompletne prerobený. Byt ponúka výborný potenciál pre vlastné bývanie aj ako investičnú nehnuteľnosť na prenájom. K bytu prináleží....

 
 
 
  Byt, NITRA, 102 500 €, 64,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

MMJ ponúka: Hľadáte byt v blízkosti centra mesta?Máme pre Vás na predaj slnečný 3 izbový byt neďaleko centra mesta,o výmere 64m2. Výhody:Centrum cca 5 min peši,potraviny,OC Tesco,škola,škôlka,park,MHD Byt je čiastočne zrekonštruovaný,boli vymenené vstupné dvere za bezpečnostné,menená....

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 950 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom v obľúbenej a pokojnej lokalite mesta Nitra. Byt s výmerou 47,77 m2 sa nachádza na 1.poschodí/5 v zateplenom bytovom dome s výťahom. DISPOZÍCIA: - vstupná chodba, kuchyňa prepojená s obývacou izbou a výstupom na balkón, samostatná....

 
 
 
  Byt, NITRA, 51 500 €, 25,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj garsónka Nitra, Chrenova. Plocha: úžitková 25m2 vrátane pivnicae cca 6m2. Nachádza sa na 1. poschodí. Podlaha: parkety. Steny: tapety. Okná: plastové. Jadro panelové.Vybavenie kuchyne: kuchynská linka.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu:....

 
 
 
  Byt, NITRA, 92 900 €, 61,00 m2 cca 1520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2020.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 61m 2 , Nitra - Murániho, 92.900 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 125 990 €, 78,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii o výmere 78 m2 a loggiou 4,2 m2, v kompletne zrekonštruovanom , zateplenom bytovom dome na NEDBALOVEJ ul. v mestskej časti ČERMÁŇ – NITRA. Byt sa nachádza na 1./8.posch. s výťahom, pod bytom je ešte byt, ktorý....

 
 
 
  Byt, NITRA, 92 900 €, 77,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.11.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F018-113-MAT Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt s loggiou na Nedbalovej ulici, Nitra, Klokočina. • vyhľadávaná časť sídliska Klokočina • výmera bytu - 77 m2 • loggia - 4 m2 • byt orientovaný na juhozápad • byt sa nachádza na 4. poschodí z 12. • chodba, 3 obytné miestnosti, kúpeľňa....

 
 
 
  Byt, NITRA, 299 800 €, 152,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

15.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária AMAXADES REALITY ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom s garážou v lokalite pri golfovom ihrisku RED OAK Nitra - Lužianky, Smreková ulica. Dom je dokončený do štádia "HOLODOM" = vnútorné sadrové omietky, biely striekaný náter, osadená elektroinštalácia, fasádna....

 
 
 
  Byt, NITRA, 120 000 €, 64,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

31.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Miesto, kde vám bude dobre.. Predstavte si, že si ráno v tichu dediny uvaríte kávu, vyjdete von na dvor plný zelene, nadýchate sa čerstvého vzduchu a na chvíľu úplne zabudnete na mestský zhon Presne takéto bývanie Vám exkluzívne ponúkam v obci Rišňovce – len pár minút autom od....

 
 
 
  Byt, NITRA, Čermáň, 179 900 €, 84,00 m2 cca 2140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám exkluzívne ponúka na predaj veľký 3 izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite Nitra - Čermáň. Aktuálne využívaný ako "4 izbový". Celková výmera - 84 m2 a nachádza sa na 1/5 poschodí (nie prízemie) v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome s výťahom. Čiastočná rekonštrukcia,....

 
 
 
  Byt, NITRA, Horné Krškany, 79 000 €, 16,50 m2 cca 4790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj garsonka v tichej casti Hornych Krskan, s vyhladom na mrtve rameno rieky Nitra, nedaleko cyklotrasa, smer Ivanka pri Nitre, ako aj smer Nitra, s parkovanim v uzatvoranom arealy, nerusena hlavnym tahom, s dostupnostou do centra mesta, ci po cyklotrase alebo MHD,ako aj autom,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 129 960 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame v predpredaji nové byty v developerskom projekte Ďurkova20. Výstavba modernej bytovky sa začne v júni 2020, bude ukončená v júni 2021 a už dnes je možné rezervovať si byt v predpredaji a využiť tak predpredajnú akciu na parkovacie miesto k bytom zdarma. Všetky byty budú vybavené....

 
 
 
  Byt, NITRA, Dražovce, 215 000 €, 100,00 m2 cca 2150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.05.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne iba u nás ponúkame novostavbu murovaného 4i rodinného domu, v tichej oblasti v blízkosti lesa, v obci Nitra katastrálne územie Drážovce. Nachádzať sa bude na pozemku o rozlohe 400 m2 Dom bude postavený podľa najnovších enviromentálnych noriem a trendov. Keďže dom je momentálne....

 
 
 
  Byt, NITRA, 155 000 €, 60,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou vo vyhľadávanej lokalite Staré Mesto – ulica Krátka. Tento byt predstavuje ideálnu kombináciu komfortu mestského života a príjemného súkromia, ktoré dopĺňa oplotená predzáhradka – perfektné miesto na rannú....

 
 
 
  Byt, NITRA, 317 000 €, 90,00 m2 cca 3520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

CREDA REAL ESTATE Vám ako výhradný predajca ponúka na predaj nadštandardné bývanie v projekte Villa Dagmara na ulici Janka Kráľa. Cieľom projektu je priniesť kvalitu moderného komfortu a butikového bývania - v bytovom dome je na predaj iba 15 bytových jednotiek (možnosť výberu z 1-izb.,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 329 000 €, 149,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj: Nádherný veľký 3-izbový byt s obrovskou terasou – Jelenecká, Nitra – Zobor Bývanie ako v rodinnom dome | 92 m² interiér + 57 m² terasa Hľadáte výnimočné bývanie v pokojnej a prestížnej lokalite pod Zoborom? Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 92 m² s....

 
 
 
  Byt, NITRA, 227 000 €, 103,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

F003-114-DOCEa Na predaj 4 izbový byt v meste Nitra, časť Chrenová, Clementisova ulica. ROZLOHA: • výmera bytu - 103 m² POSCHODIE: • 1. poschodie z 2. DISPOZÍCIA: • s obľúbenou dispozíciou • 3 nepriechodné izby • chodba, wc, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, 4 x izba, loggia • k bytu patrí....

 
 
 
  Byt, NITRA, 126 000 €, 84,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.06.2020.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 84m 2 , Nitra - Štiavnická, 126.000 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 158 320 €, 66,00 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.03.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne iba u nás - byt v projekte Rezidencia Kalvárka. Ponúkame Vám na predaj 2 - izbový byt v novostavbe 66,11 m², na 1. zo 4 poschodí, s pekným balkónom o výmere 11,84 m² v tichej lokalite mesta Nitra, v cene je aj parkovacie miesto 12 m² a úložný priestor 4,26 m². Pozostáva....

 
 
 
  Byt, NITRA, Centrum, 155 000 €, 55,00 m2 cca 2820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s balkónom v Starom meste - Nitra s krásnym váhľadom a v blízkosti mestského parku. Byt sa nachádza na ideálnom 4/4 poschodí s výťahom v zateplenom bytovom dome. Celková rozloha bez plochy balkónu je 55 m2.Byt je zrekonštruovaný a pripravený k....

 
 
 
  Byt, NITRA, 229 000 €, 89,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.11.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

1206-114 - 89 m2, 1p/4p, po čiastočnej rekonštrukcii, 4 izby, kuchyňa, chodba, 2x lodžia, kúpeľňa - sprchovací kút a umývadlo, komora s výstupom na menšiu lodžiu, samostatné WC, jedna izba prechodná ostatné so samostatným vstupom, parkety, v ostatných priestoroch lino a dlažba, omietky,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

15.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

KABØ real estate Vám ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt, ktorý zostáva kompletne zariadený a stačí sa iba nasťahovať. Je to ideálny štartovací byt pre mladý pár alebo vhodný aj ako investičná nehnuteľnosť na prenajímanie. Má praktickú modernú dispozíciu, ktorú si určite....

 
 
 
  Byt, NITRA, 113 990 €, 36,00 m2 cca 3170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 36m 2 , Nitra, 113.990 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 90,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

042-114-DABA Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 4 izbový byt v Nitre, v lukratívnej lokalite Chrenová, ul. Za Humnami. Byt: výmera - 90m2 /vrátane pivnice/, čiastočná rekonštrukcia (plastové okná, dlažba-chodba, kuchyňa, kúpeľňa, komplet nové WC), balkón, pivnica /8 m2/, p. 3/3. V....

 
 
 
  Byt, NITRA, Zobor, 189 999 €, 97,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ak hľadáte svetý, priestranný a plne zariadený byt pre svoju rodinu s nádherným výhľadom na celý Zobor, máme pre vás výbornú ponuku 4,5-izbového bytu s rozlohou 97 m2 nachádzajúceho sa Partizánskej ulici v krajskom a okresnom meste Nitra, sídlisko Klokočina za cenu, za ktorú sa dnes....

 
 
 
  Byt, NITRA, 154 000 €, 46,50 m2 cca 3310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

KABØ real estate Vám exkluzívne ponúka na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt, ktorý predstavuje dokonalú synergiu príjemného bývania a výbornej investičnej príležitosti. .

 
 
 
  Byt, NITRA, 180 000 €, 78,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s rozlohou 78 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej a obľúbenej lokalite Chrenová na ulici Tribečská v Nitre. Byt je situovaný v zateplenom bytovom dome s výbornou občianskou vybavenosťou a....

 
 
 
  Byt, NITRA, 139 990 €, 78,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 78m 2 , Nitra, 139.990 € .

 
 
 
  Byt, NITRA, Čermáň, 550 000 €, 151,75 m2 cca 3620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

EXKLUZÍVNA ponuka v zastúpení vlastníka - Nadštandardná NOVOSTAVBA aj pre najnáročnejšieho klienta. Nielen zaujímavá svojim prevedením, ale aj lokalitou, v ktorej sa táto výnimočná novostavba nachádza. Je postavená na pozemku s výmerou 522m2. Z toho ZP - 75m2, ÚP - 167,62m2. K domu....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 85-126 (z celkového počtu 673)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGoHome - Hľadaj a ulož nehnuteľnosti

Kliknite pre MyGoHome možnosti! Zatvoriť