- reality NITRA byt

  • Na hľadaný výraz "reality nitra byt" sme našli 673 nehnuteľností - priemerná cena 2 393 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 55 m2
    • 69 m2
    • 69 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 69 m2
    • 83 m2
  •  Podľa ceny
    • 133000
    • 166000 (priemerná cena)
    • 199000
    • 2390 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 307 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, NITRA, 32 830 €, 49,00 m2 cca 670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 990 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 179 900 €, 59,79 m2 cca 3010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 78,00 m2 cca 2180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 237 100 €
Uložiť
Uložené Uložené

15.09.2025.,

www.bazos.sk

Dom bude situovaný v prestížnej časti Nitry - sídlisko Klokočina. Táto lokalita kombinuje tiché a pokojné prostredie so skvelým prístupom k mestskej infraštruktúre. Obchody, reštaurácie, školy a zelené plochy sú len kúsok od Vašich dverí. Bytový dom Jurkovičová Vám ponúka veľmi príjemné....

 
 
 
  Byt, NITRA, 114 990 €, 37,00 m2 cca 3110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 35 750 €, 55,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 215 000 €, 72,00 m2 cca 2990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 209 000 €, 81,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Klokočina, 135 000 €, 47,00 m2 cca 2870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Na žiadosť, 36,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Pre konkrétneho klienta hľadám 1 izb. byt s balkónom po rekonštrukcii v Nitre, časť Klokočina, Čermáň. PLATBA HOTOVOSŤ. Ponúknite! Tel. č. 0948 99 83 83 -.

 
 
 
  Byt, NITRA, 209 000 €, 73,00 m2 cca 2860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 209 000 €, 73,00 m2 cca 2860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 191 000 €, 78,00 m2 cca 2450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 156 000 €, 66,00 m2 cca 2360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 220 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

NA PREDAJ posledné 3 - 3 izbové byty a dva 5 izbové byty, ktoré sa nachádzajú priamo v srdci mesta Nitra. Bytový dom prechádza kompletnou rekonštrukciou. K dispozícii máme aj 3 izbové byty, ktoré začínajú od 67m2 s cenou od 220 000 EUR s velkometrážnymi pivnicami, ďalej budú v ponuke....

 
 
 
  Byt, NITRA, 105 000 €, 24,00 m2 cca 4380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 198 583 €, 62,00 m2 cca 3200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 57 960 €, 84,00 m2 cca 690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, Na žiadosť, 294,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.07.2022.,

www.zoznamrealit.sk

FGI Real Estate&Investment ponúka na predaj elegantnú modernú priestrannú 5 izbovú novostavbu pre náročného klienta vo veľmi atraktívnej lokalite, nová štvrť Kynek. - 5 izieb - Dvojgaráž - Terasa - Veľký šatník - Pozemok 735 m2 - Kompletné vybavenie a zariadenie - 2x WC, 2X sprchový....

 
 
 
  Byt, NITRA, 184 990 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Bytový dom sa nachádza len na skok od obchodného centra Mlyny a fakultnej nemocnice. V pešej dostupnosti sa nachádza autobusová a vlaková stanica, potraviny, reštaurácie a aj pešia zóna a Nitrianska kalvária. V okolí bytového domu je vybudovaná cyklotrasa. - výmera 63m² - 2. poschodie/3....

 
 
 
  Byt, NITRA, 22 680 €, 42,00 m2 cca 540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 216 800 €, 78,30 m2 cca 2770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 215 000 €, 94,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 175 000 €, 57,00 m2 cca 3070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 196 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

-BYT- Úžitková plocha: 93 m2 + 8 m2 balkóny Poschodie: 3 a 4 Výťah: nie Počet izieb: 3 Kúrenie: vlastný kotol + radiátory Pivnica: áno Dispozícia: 1 podlažie: obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, výstup na balkón, kúpeľňa, samostatné WC 2 podlažie: veľká chodba (momentálne pracovňa,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 43 200 €, 60,00 m2 cca 720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 27 900 €, 45,00 m2 cca 620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 499 000 €, 109,00 m2 cca 4580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 149 990 €, 46,00 m2 cca 3260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 159 999 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Byt je o výmere 67 m2 + 3 x balkón + pivnica, nachádza sa na 10.poschodí/10 v zrekonštruovanom a zateplenom bytovom dome. Byt dispozične pozostáva: chodba, samostatné WC, kúpeľňa, kuchyňa s východom na balkón, obývacia izba s východom na presklený balkón, spálňa s východom na balkón,....

 
 
 
  Byt, NITRA, 38 400 €, 64,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 224 823 €, 83,70 m2 cca 2690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 259 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Cena : 259.000 eur Realitný maklér : Mgr.art. Zuzana Mokošová Mobil : 0907 787 257 Mail : mokosova@realprogres.sk Meno: .

 
 
 
  Byt, NITRA, 116 000 €, 26,00 m2 cca 4460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 169 000 €, 63,00 m2 cca 2680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 170 000 €, 64,00 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 42 000 €, 56,00 m2 cca 750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 43 680 €, 56,00 m2 cca 780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 99 700 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Kmeťová Mestská časť: Mlynárce Obec: Nitra Realitná kancelária Leaders & Partners Nitra. VÁM PONÚKA V EXKLUZÍVNEJ PONUKE DOSTUPNÉ BÝVANIE VO VEĽMI VYHĽADÁVANEJ LOKALITE NITRA - MLYNÁRCE.Kolaudácia v r.2026 Výstavba prvá etapa už prebieha Aktuálne spustený už aj predpredaj bytový....

 
 
 
  Byt, NITRA, 138 900 €, 34,04 m2 cca 4080 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, NITRA, 24 780 €, 42,00 m2 cca 590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 295-336 (z celkového počtu 673)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>