- reality SENICA

  • Na hľadaný výraz "reality senica" sme našli 508 nehnuteľností - priemerná cena 1 503 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 587 m2
    • 734 m2
    • 734 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 734 m2
    • 881 m2
  •  Podľa ceny
    • 883000
    • 1100000 (priemerná cena)
    • 1320000
    • 1500 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 760 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, SENICA, 287 000 €, 180,00 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AVORY Realitné Centrum/ Predstavujeme vám jedinečný rodinný dom ktorý nie je len nehnuteľnosť – je to životný štýl, v ktorom sa spája nadčasový dizajn, nadštandardné bývanie a absolútny súlad s prírodou. ČO VÁS ČAKÁ: ✓ 5 priestranných izieb | 3 kúpeľne | 180 m² ✔ Tepelné čerpadlo....

 
 
 
  Dom, SENICA, 159 000 €, 110,00 m2 cca 1450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ak zvažujete predaj, kúpu alebo prenájom nehnuteľnosti, radi pomôžeme aj vám – od poradenstva až po bezpečné uzatvorenie obchodu. Vy nám dáte dôveru a my vám poskytneme komplexný servis podľa vašich individuálnych potrieb. .

 
 
 
  Byt, SENICA, 82 000 €, 31,00 m2 cca 2650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Romantický 1-izbový byt v srdci Senice – zariadený, útulný, pripravený na lásku! EXKLUZÍVNE LEN U NÁS – MAXA REALITY Senica! ✨ Ideálny pre mladých, singles, páriky aj šikovných investorov. Hľadáš miesto, ktoré má dušu? Byt, ktorý si zamiluješ na prvý pohľad? Tak čítaj ďalej – máme....

 
 
 
  Byt, SENICA, 39 530 €, 67,00 m2 cca 590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Tento veľkometrážny bytík má výmeru 67 m² a dispozične pozostáva z priestrannej chodby so vstavanou skriňou, obývacej izby s klimatizáciou a vstupom na balkón, spálne taktiež s klimatizáciou, kuchyne so vstupom na balkón, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. K bytu prislúcha aj pivnica,....

 
 
 
  Byt, SENICA, 154 000 €, 54,00 m2 cca 2850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Tento 2-izbový byt ponúka viac než len bývanie – prináša priestor na oddych aj pohodlný život. Stačí sa nasťahovať a bývať. Moderný 2-izbový byt so záhradkou, ktorý vás očarí svetlom, priestorom a pohodou bývania. Byt je dokončený do štandardu a nachádza sa v novom bytovom komplexe....

 
 
 
  Byt, SENICA, 66 900 €, 27,00 m2 cca 2480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj peknú a priestrannú garsónku bez balkóna v meste Senica, na obľúbenom sídlisku Sotina. Byt má výmeru 27 m2 a nachádza sa v bytovom dome, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou – je zateplený, má novú strechu aj nové výťahy. Samotný byt je po čiastočnej rekonštrukcii,....

 
 
 
  Dom, SENICA, 145 000 €, 132,00 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

DVA DOMY NA JEDNOM POZEMKU – IDEÁLNA PRÍLEŽITOSŤ NA BÝVANIE AJ INVESTÍCIU! Realitná kancelária Domy pre ľudí Vám exkluzívne ponúka na predaj dva rodinné domy na jednom pozemku s celkovou výmerou 577 m² , situované v pokojnej časti obce na konci tichej ulice. Táto ponuka je ideálna....

 
 
 
  Dom, SENICA, 249 250 €, 112,80 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej a tichej lokalite obce Kúty, s výbornou dostupnosťou na diaľnicu Brno – Bratislava. Rodinný dom je postavený z tehly, bol kolaudovaný v roku 2019 a nachádza sa na rovinatom pozemku s výmerou 381 m². Orientácia....

 
 
 
  Dom, SENICA, 153 000 €, 320,00 m2 cca 480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Tento 3- podlažný rodinný dom v obci Osuské na svahovitom pozemku vo výmere 598 m2 ponúka viacgeneračné bývanie. Dom bol postavený z pórobetónových kvádrov v roku 2000. .

 
 
 
  Byt, SENICA, 81 900 €, 56,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 56m 2 , Senica, 81.900 € .

 
 
 
  Dom, SENICA, 230 000 €, 210,00 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.09.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám MAXA reality ponúka na predaj veľmi pekný rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Rohov. Obec Rohov je od okresného mesta Senica vzdialená 6 km. Jedná sa o 5 izbový, murovaný, samostatne stojací rodinný dom, ktorý prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nová strecha....

 
 
 
  Dom, SENICA, 129 990 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj dve veľmi pekné útulné slnečné (S-J) chalupy s vybudovaným podkrovím (cca 1872 + prístavba r.1950) na Záhorí, v obci Kúty (Rakúsko - 16 km, ČR - 9 km, BA - 60 km, SE - 27 km, MA - 26 km, SI - 27 km, v obci vjazd na D2). Sú situované v zastavanej časti obce na pravidelnom....

 
 
 
  Byt, SENICA, 81 500 €, 43,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.05.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 43m 2 , Senica, 81.500 € .

 
 
 
  Dom, SENICA, 130 000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj dva veľmi pekné útulné slnečné (S-J) dvojpodlažné rodinné domy – chalupy (cca 1872 + prístavba r.1950) na Záhorí, v obci Kúty (Rakúsko - 16 km, ČR - 9 km, BA - 60 km, SE - 27 km, MA - 26 km, SI - 27 km, v obci vjazd na D2). Sú situované v zastavanej časti obce na....

 
 
 
  Byt, SENICA, 95 000 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AVORY Realitné Centrum ponúka na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite na Palárikovej ulici v Senici. Byt je situovaný v tehlovom bytovom dome so zateplením a novou strechou. Bytový dom je udržiavaný, so zrekonštruovanými spoločnými priestormi. Na každom poschodí....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 500 000 €, 7900,00 m2 cca 60 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.04.2025.,

www.ringo.sk

Predám stavebný pozemok 7900m 2 , Senica, 500.000 € .

 
 
 
  Byt, SENICA, 119 900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne v AVORY Realitné Centrum Vám ponúkame na predaj 3-izbový byt v samotnom centre mesta, ktorý zaujme nielen svojou polohou, ale aj veľkorysým priestorom a potenciálom do budúcna a nadštandardnou pivnicou o výmere 17 m² – bonus, ktorý výrazne zvyšuje jeho úžitkovú hodnotu.....

 
 
 
  Dom, SENICA, 133 000 €, 133,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj novostavby samostatne stojacich rodinných domov v projekte Rezidencia Mlyny - Senica. Nízkoenergetické – pasívne domy ponúkajú klientom vysoký štandard bývania. 4 – izbový rodinný dom s podlahovou plochou 133 m2 + 41,50m2 terasa má praktické dispozičné riešenie:....

 
 
 
  Byt, SENICA, 109 000 €, 76,00 m2 cca 1430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj 3-izbový byt s výbornou dispozíciou v obľúbenej lokalite mesta Senica. Nachádza sa na 5. poschodí z 8 v zateplenom bytovom dome s novým výťahom. Celková výmera bytu je 76 m². Byt pozostáva zo vstupnej chodby, spálne s výstupom na balkón, detskej izby, priestrannej....

 
 
 
  Byt, SENICA, 128 700 €, 51,00 m2 cca 2520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 51m 2 , Senica, 128.700 € .

 
 
 
  Byt, SENICA, 110 000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Zariadený 3-izbový byt po rekonštrukcii v obľúbenej lokalite - Senica, Sotina Exkluzívne v MAXA REALITY ponúkame na predaj vkusne zrekonštruovaný a zariadený 3-izbový byt na vyhľadávanej adrese – ulica L. Novomeského, mestská časť Sotina. ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: Dispozícia: vstupná chodba,....

 
 
 
  Byt, SENICA, 148 000 €, 88,00 m2 cca 1680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj veľký a priestranný trojizbový byt v meste Senica, ktorý zaujme najmä svojou veľkorysou výmerou a príjemnou dispozíciou. Celková plocha bytu je 88,5 m2, vďaka čomu pôsobí veľmi vzdušne a komfortne. Zaujímavou výhodou je aj možnosť úpravy dispozície na štvorizbový....

 
 
 
  Byt, SENICA, 80 000 €, 82,00 m2 cca 980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.10.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 82m 2 , Senica - Robotnícka, 80.000 € .

 
 
 
  Byt, SENICA, 90 000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Máte 1- alebo 2-izbový byt v Senici a zvažujete predaj? .

 
 
 
  Dom, SENICA, 125 000 €, 97,00 m2 cca 1290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

MaReality ponúka na predaj celoročnú rekreačnú chatu situovanú v pokojnej časti obce Sekule – ideálnu na oddych, víkendové pobyty aj celoročné bývanie. Chata predstavuje ideálne útočisko pre ľudí z mesta, ktorí túžia po pokoji a relaxe v prírode. Vďaka výbornej dostupnosti z Bratislavy....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 339 066 €, 8694,00 m2 cca 40 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj rozsiahly pozemok v priemyselnej zóne mesta Senica – časť Kaplické pole. Pozemok má rozlohu cca 8694 m2. Možnosť napojenia na IS cca 80m. Cena za m2 je 49,-€. Prístup na pozemok je podľa vyjadrenia mesta Senica možný. Momentálne vedie k pozemku poľná cesta.....

 
 
 
  Dom, SENICA, 190 000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj starší rodinný dom s manzardkou, ktorý sa nachádza na priestrannom pozemku o výmere 1180 m² v obľúbenej a pokojnej lokalite mesta Senica – Sotina. Dom je v pôvodnom stave, čo predstavuje ideálnu príležitosť na jeho kompletnú rekonštrukciu podľa vlastných predstáv,....

 
 
 
  Byt, SENICA, 119 000 €, 58,00 m2 cca 2050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie, kde sa budete cítiť príjemne už pri prvom kroku cez dvere? Tento byt si vás získa atmosférou, praktickosťou aj nízkymi nákladmi. EXKLUZÍVNE v AVORY Realitné Centrum ponúkame na predaj vkusne zrekonštruovaný a útulný byt, ktorý prešiel šikovnou dispozičnou úpravou....

 
 
 
  Byt, SENICA, 146 900 €, 77,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pekný 3-izb. byt so zaskleným balkónom a výbornou dispozíciou, v ktorom sa budete cítiť skutočne príjemne. Nachádza sa vo vyhľadávanej lokalite – neďaleko centra mesta, v zateplenom bytovom dome s bezbariérovým prístupom a novým výťahom. .

 
 
 
  Byt, SENICA, 119 000 €, 96,00 m2 cca 1240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne v AVORY Realitné Centrum / Ponúkame na predaj veľký štvorizbový byt v nízkom bytovom dome v pokojnej časti mesta. Svoje auto pohodlne zaparkujete priamo pri dome na pozemku, ktorý je vo vlastníctve majiteľov bytov. Časť pozemku je oplotená, slúži pre posedenie a hry detí....

 
 
 
  Dom, SENICA, 50 000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ak hľadáte ideálne miesto na oddych s vašou rodinou alebo ste v sebe s príchodom jari objavili záhradkárskeho ducha ste tu správne. Predstavujem vám rekreačnú chatku s krásnym výhľadom, štebotom vtákov v pozadí a s Kunovskou priehradou za rohom. Záhradkárska osada KUNOV I ponúka ideálne....

 
 
 
  Dom, SENICA, 195 000 €, 300,00 m2 cca 650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj pekné, zachovalé vidiecke rodinné domy na veľkom a udržiavanom pozemku, v centre obce Kuklov. .

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 1 400 000 €, 70000,00 m2 cca 20 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám stavebný pozemok 70000m 2 , Senica, 1.400.000 € .

 
 
 
  Byt, SENICA, 98 000 €, 33,00 m2 cca 2970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj štýlový 1-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Senica, širšie centrum Ponúkame Vám na predaj moderný a vkusne zariadený jednoizbový byt v tichej časti širšieho centra mesta Senica. Nachádza na vyvýšenom prízemí a má výmeru 33 m². Byt prešiel v roku 2025 kompletnou rekonštrukciou....

 
 
 
  Byt, SENICA, 118 900 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 72m 2 , Senica, 118.900 € .

 
 
 
  Byt, SENICA, 113 000 €, 74,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ak túžite bývať v pokojnej, jednosmernej ulici, kde ráno počuť viac ticho než ruch mesta, Ružová ulica v Senici je miesto, ktoré vás chytí za srdce. K bytu sa predáva aj murovaná garáž, ktorá sa nachádza len približne 10 metrov od vchodu do bytového domu – veľká pridaná hodnota pre....

 
 
 
  Byt, SENICA, 165 000 €, 105,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Predstavte si bývanie, ktoré vás hneď po vstupe objíme pokojom. Miesto, kde má každý meter zmysel, každé okno svoj príbeh a svetlo hrá hlavnú rolu. Tento 3-izbový byt v Rezidencii SADOVÁ nie je len nehnuteľnosť – je to prázdne plátno pripravené stať sa vaším domovom. Byt sa nachádza....

 
 
 
  Dom, SENICA, 175 000 €, 205,00 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ZNÍŽENÁ CENA! Hľadáte bývanie pre svoju rodinu na pokojnom mieste s veľkou záhradou a množstvom možností? Ponúkame na predaj rodinný dom v Senici – Čáčove, ktorý spája priestranné bývanie, veľký pozemok a praktické využitie. Dom s obytnou plochou 137 m2 stojí na slnečnom a rovinatom....

 
 
 
  Dom, SENICA, 239 000 €, 150,00 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne, so súhlasom majiteľa, Vám ponúkame krásny, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom v Čáčove, ktorý je pripravený na okamžité bývanie. Dom prešiel rozsiahlou kompletnou rekonštrukciou – bol podrezaný a odizolovaný, má novú elektroinštaláciu, stierky, podlahy, radiátory,....

 
 
 
  Byt, SENICA, 110 000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte zaujímavý byt v centre s dostatkom súkromia a s milými susedmi? Vo výhradnom zastúpení vám ponúkame na predaj pekný, zrekonštruovaný, dvojizbový byt v rodinnom dome v centre Senice. Tento byt je kúpou ihneď voľný k nasťahovaniu, stačí vymaľovať Pri vážnom záujme dohoda....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 117 000 € na 114 000 € dňa 23.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, SENICA, 114 000 €, 73,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
19.03.2026 - 117.000 €
23.04.2026 - 114.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

So súhlasom majiteľa Vám ponúkame na predaj veľký 3-izbový byt s loggiou v pokojnej lokalite mesta Senica, na Ružovej ulici. Byt sa nachádza na 1. nadzemnom poschodí čo je ideálne vyvýšené poschodie, ktoré ponúka súkromie od okolo idúcich a zároveň je ideálne na sťahovanie a menej....

 
 
 
  Dom, SENICA, 76 000 €, 100,00 m2 cca 760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Rodinný dom s veľkým potenciálom v obci Cerová – časť Lieskové – ideálny na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Hľadáte dom, kde si môžete vytvoriť bývanie presne podľa vlastných predstáv? Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení rodinný dom v pokojnej časti obce Cerová – Lieskové,....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 508)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>