- reality SENICA

  • Na hľadaný výraz "reality senica" sme našli 508 nehnuteľností - priemerná cena 1 503 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 587 m2
    • 734 m2
    • 734 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 734 m2
    • 881 m2
  •  Podľa ceny
    • 883000
    • 1100000 (priemerná cena)
    • 1320000
    • 1500 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 760 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, SENICA, 239 000 €, 150,00 m2 cca 1590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 39 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

- inžinierske siete pri pozemku: elektrická prípojka, vodovodná šachta - v tesnej blízkosti Základnej školy, mimo hlavnej cesty v tichej ulici V cene sú zahrnuté služby realitnej kancelárie /zmluvy, kataster, overenie podpisov/ Maklér: Milan Polóny, 0903112255, polony@karinpartners.sk....

 
 
 
  Byt, SENICA, Na žiadosť, 36,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

AVORY Realitné Centrum aktuálne zastupuje viacerých serióznych a finančne pripravených klientov, ktorí aktívne hľadajú byt v Senici, Skalici, Myjave a blízkom okolí. Nejde o všeobecný dopyt – konkrétni ľudia, konkrétne požiadavky, reálny záujem. Vrátane hotovostných kupujúcich, pripravených....

 
 
 
  Dom, SENICA, 187 200 €, 130,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Obchodný priestor, SENICA, Na žiadosť, 209,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte miesto, ktoré vášmu podnikaniu dodá viditeľnosť, prestíž a praktickosť? Predstavujeme vám komerčný objekt na predaj v strategickej lokalite – na hlavnom ťahu Senica – Kúty, priamo v mestskej časti Čáčov. Táto nehnuteľnosť ponúka výnimočnú polohu s maximálnou viditeľnosťou....

 
 
 
  Obchodný priestor, SENICA, 275 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Vám ponúka NA PREDAJ ubytovňu v obci Bílkové Humence - cena v RK na vyžiadanie - všetky fotky a video nájdete na našom webe time4dreams.sk - 8 izieb, 6 vstupov, 5x kuchyňa, 6x sociálne zariadenia - obytná plocha 232m2 - pozemok 1189m2 - voda obecná, žumpa, studna, časť domu je podpivničena....

 
 
 
  Dom, SENICA, 67 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.bazos.sk

- podlahová plocha: cca 110 m2 - výmera pozemku: 826 m2 DISPOZÍCIA: - priestranná predná miestnosť, chodba, sklad, v zadnej časti dva priestory pre izby alebo úložný priestor, kúpeľňa s WC a sprchovým kútom Podrobná dispozícia s rozmermi miestností v priložených pôdorysoch INŽINIERSKE....

 
 
 
  Obchodný priestor, SENICA, 220 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

01.11.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj prízemné obchodné priestory pripravené na Vaše podnikanie v centre mesta Senica. Celková rozloha nehnuteľnosti je 153 m2. V súčasnosti sa v nehnuteľnosti nachádzajú dva samostatné obchodné priestory. Každý obchodný priestor je vybavený predajným priestorom,....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 13 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce, tvar nepravidelného obdĺžnika. Na liste vlastníctva je evidovaný ako parcela registra "C" – Lesný pozemok. Prístup je po spevnenej poľnej ceste patriacej obci. Spôsob využívania pozemku : Pozemok s lesným porastom, dočasne bez lesného....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 80 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

AVORY Realitné Centrum vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny stavebný pozemok v Senici, na Štefánikovej ulici – v tichej a rozvíjajúcej sa časti mesta, len pár minút od centra aj mestskej časti Kunov. Pozemok s výmerou 721 m² ponúka dostatok priestoru pre rodinný dom, záhradu....

 
 
 
  Byt, SENICA, 129 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Nachádza v novom bytovom komplexe REZIDENCIA SADOVÁ v pokojnej časti centra mesta, odkiaľ máte všade blízko. Predáva sa v štádiu "holobyt" a je možnosť dokončenia do štádia "na kľúč" podľa návrhu bytového architekta. Rezidencia SADOVÁ – jedinečný štýl bývania v srdci Senice ► DISPOZIČNÉ....

 
 
 
  Garáž, SENICA, 18 000 €, 18,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, SENICA, 90 000 €, 41,93 m2 cca 2150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 63 375 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Pozemok je pripojený k hlavnej ceste novovytvorenou parcelou na ktorej bude zriadená súkromná cesta. Cesta má výmeru ďalších 295 m2. Šírka stavebnej parcely má 12 m a umožnuje výstavbu rodinného domu o maximálnej šírke 8 m. Pozemok je rovinatý, vjazd zo severnej strany a preto správnym....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 52 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

30.11.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj slnečný stavebný pozemok v obci Senica, časť Kunov. Nachádza sa v uzavretom areály dolnej časti záhradkárskej oblasti. Vstup je cez hlavnú bránu na diaľkové ovládanie. Veľký pozemok o výmere 977m2 sa skladá zo štyroch záhradkárskych parciel. Pôvodný objekt bol....

 
 
 
  Byt, SENICA, 100 000 €, 72,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.02.2024.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 84 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Dá sa hneď stavať. Pozemok je možné aj zväčšiť. 🏙️ Vynikajúca poloha : Blízkosť diaľnice – rýchly prístup do Bratislavy (cca 35 minút), čo umožňuje pohodlné a rýchle cestovanie do hlavného mesta. Práca v Rakúsku – Pozemok sa nachádza v blízkosti hraníc s Rakúskom, čo zaručuje výborné....

 
 
 
  Dom, SENICA, 120 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

Maxa Reality Vám ponúka na predaj chatu, ktorá sa dá využívať celoročne. Chata pozostáva z veľkej spoločenskej izby s krbom, spálne, kuchynky, galérie, WC so sprchovacím kútom. Súčasťou chaty je zastrešená terasa - ideálne miesto na letnú grilovačku. Kúrenie je zabezpečené elektrickými....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 69 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Krásny pozemok o výmere 1584 m2 má spevnenú prístupovú cestu, nachádza sa v tichej lokalite. Časť pozemku je rovinatá a časť je svahovitá smerom hore. .

 
 
 
  Dom, SENICA, Na žiadosť, 110,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte nehnuteľnosť v tichej časti mesta? Vaše očakávania o pokojnom bývaní určite naplní tento rodinný domček s pekným slnečným pozemkom, kde môžete tráviť voľné chvíle s rodinou. V zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj 4-izb. rodinný dom s pekným slnečným pozemkom. Rodinný....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 132 300 €
Uložiť
Uložené Uložené

27.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

HESTIA real s.r.o.Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj stavebný pozemok v meste Senica časŤ Horné Suroviny s dobrou dostupnosťou do centra mesta. Celková plocha pozemku je 1.764m2 z čoho je 353m2 záhrada. Pozemok je prístupný z verejnej komunikácie. .

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 34 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

V cene je zahrnutý kompletný právny servis, kolok na kataster, vyhotovenie kúpnych zmlúv, poskytneme Vám aj špecializovaného finančného poradcu. V prípade záujmu o obhliadku ma kontaktujte. Meno: .

 
 
 
  Byt, SENICA, 124 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Pozývame vás na obhliadku vzorového bytu, ktorý je dokončený do štádia "na kľúč" na základe návrhu interiérového architekta – vytvorte si reálnu predstavu o svojom budúcom bývaní! bývanie, ktoré do bodky naplní vaše predstavy o komfortnom bývaní v meste. ► DISPOZIČNÉ RIEŠENIE....

 
 
 
  Byt, SENICA, 109 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.12.2025.,

www.bazos.sk

Cena tohto podkrovného 2-izbového bytu bola aktuálne znížená o 10 000 € – ale pozor, len do 31. decembra 2025! AVORY Realitné Centrum/ Atypicky riešený, krásne presvetlený podkrovný byt s rôznymi výklenkami si zamilujete na prvý pohľad. Nie je len o priestore, je o pocite domova,....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 179 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

21.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Niektoré miesta majú v sebe skrytý potenciál. Stačí len vízia, odvaha a predstava o tom, ako z priestoru vytvoriť niečo, čo bude slúžiť ďalším generáciám. Tento pozemok o výmere 1717 m² v blízkosti centra mesta Senica je presne takým miestom – miestom, ktoré čaká na nový začiatok.....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 25 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj slnečný POZEMOK nachádzajúci sa v okrajovej časti obce Kuklov. Ideálne miesto pre stavbu rodinného domu, ktoré vám ponúka komfortné bývanie. Pokoj a okolitá príroda Vám poskytne útočisko, či už hľadáte kľudné miesto pre svoje bývanie alebo....

 
 
 
  Dom, SENICA, 78 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.07.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

S poverením majiteľa Vám ponúkame na predaj posledný voľný stavebný pozemok v obci Rovensko od meste Senica vzdialené 3 km. Nesnívajte svoj sen o bývaní v rodinnom dome, ale začnite si ho plniť kúpou pozemku. Výhody tohto pozemku sú: Výmera: 821 m2, mierne svahovitý Rozmer: cca 16....

 
 
 
  Byt, SENICA, 92 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Kalinčiakova Obec: Senica Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 2-izbový byt s 2 balkónmi v Senici na Kalinčiakovej ul. Nehnuteľnosť sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 5./6 poschodí s výťahom. Celková plocha bytu je 53m2 + 2 balkóny. K bytu prislúcha....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 27 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame vám na predaj slnečný pozemok so súčasným využitím ako záhrada a sad s ovocnými stromami, nachádzajúci sa v pokojnej časti Kunova. Výmera samotného pozemku je 910 m², pričom s prístupovou cestou je to spolu približne 1100 m². Pozemok je mierne svahovitý a terasovitý, s betónovou....

 
 
 
  Dom, SENICA, 67 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Murovaná rekreačná chatka v ZO Kunov II, mestská časť okr. mesta Senica, predáva sa so všetkým vybavením a zariadením, ktoré budete potrebovať. LOKALITA Chatka má výbornú dostupnosť, autom zo Senice (3min), MHD, či bicyklom alebo pešo po cyklotrase. Po cyklotrase sa ďalej dostanete....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, Na žiadosť, 1873,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Výhradne u nás! TUreality ponúka na predaj ornú pôdu - podiel: 1/6 z celkovej výmery 11236 m2, čo predstavuje cca 1873 m2. Zobrazenie uvedené v mapke je približné! Podrobné informácie na 0911 305 732, vlachovicova@tureality.sk. -.

 
 
 
  Byt, SENICA, 140 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

byt sa nachádza na ulici L.Novomeského , v zateplenej bytovke na 5 poschodí z 12. Prešiel kompletnou rekonštrukciou v rámci ktorej boli urobené nové stierky, vymenené plastové okná, balkónová zostava, nové plávajúce podlahy s lištami, znížené sádrokartónové stropy (kvôli praskaniu....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 45 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

RADO Reality Vám ponúka na predaj stavebný pozemok o rozlohe 1091m2 v obci Jablonica, ktorá sa nachádza 30 od Trnavy a 20 minút od Mohyly Milana Rastislava Štefánika. Pozemok je možné zakúpiť ako jeden alebo ako dva pozemky (497m2, 594m2). Pozemok sa nachádza na konci obce, v tichej....

 
 
 
 
+11%

Ceny sa zmenila z 18 000 € na 20 000 € dňa 10.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa zvýšila

Pozemok, SENICA, 20 000 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
14.12.2025 - 18.000 €
08.01.2026 - 20.000 €
02.04.2026 - 18.000 €
10.04.2026 - 20.000 €

Uložiť
Uložené Uložené

14.12.2025.,

www.zoznamrealit.sk

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V KATASTRÁLNOM ÚZEMÍ ROZBEHY! – pozemky v prebiehajúcej komasácii začatej v roku 2023 vhodné pre poľnohospodárov aj investorov! Predpokladané ukončenie sceľovania pozemkov – rok 2030. Spoločnosť Slovak Estate s.r.o. ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 39 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

 
 
 
  Dom, SENICA, 168 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Rodinný dom je postavený v roku 1978 a stojí na pozemku o výmere 620m2. Celková výmera podlahovej plochy je 125m2(bez podkrovia). Rodinný dom je pripojený na vodu, elektrinu, plyn a odpad je riešený veľkým septikom. V celom dome sú plastové okná, plávajúce podlahy, dlažby. Dom je....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 75 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

AVORY Realitné Centrum vám exkluzívne ponúka na predaj investičný stavebný pozemok na Štefánikovej ulici v Senici – v pokojnej lokalite, kde sa stretáva príroda s budúcim moderným bývaním. Tento pozemok s ideálnou výmerou 572 m² je skvelou príležitosťou pre tých, ktorí myslia dopredu.....