- reality SENICA

  • Na hľadaný výraz "reality senica" sme našli 508 nehnuteľností - priemerná cena 1 503 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 587 m2
    • 734 m2
    • 734 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 734 m2
    • 881 m2
  •  Podľa ceny
    • 883000
    • 1100000 (priemerná cena)
    • 1320000
    • 1500 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 760 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, SENICA, 98 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2025.,

www.bazos.sk

Viac info na t.č. 0944 008 247 alebo osobne.(RK prosim nevolat) Kontaktovat len pri vaznom zaujme, usetrime si cas, pri rychlom jednani mozna dohoda na cene. Meno: .

 
 
 
  Dom, SENICA, 85 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

10.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

NOVINKA v našej ponuke. S poverením majiteľa Vám ponúkame na predaj posledné voľné stavebné pozemky vo vyhľadávanej lokalite v meste Senica – IBV NOVÁ SOTINA. K pozemkom je vybavené stavebné povolenie a sú napojené na siete. Nesnívajte svoj sen o bývaní v rodinnom dome, ale začnite....

 
 
 
  Byt, SENICA, 320 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

- Postavené základy a 1.NP + materiál pre 2.NP. - Celková výmera pozemku je 1175 m2 - Úžitková plocha bytov spolu 718,6 m2 - 3 rovnaké podlažia, na každom je 1x 1-izb., 2x 2-izb. a 1x 3-izb. byt - Bytový dom ráta so 17 vonkajšími park. miestami - Napojenie na verejný vodovod, kúrenie....

 
 
 
  Dom, SENICA, 310 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.bazos.sk

Celková výmera pozemku je 285 m2. Podlahová plocha domu je 82 m2. Rodinný dom je postavený z kvalitných konštrukčných materiálov a tiež je štýlovo a kvalitne zariadený. Súčasťou predaja je aj zariadenie rodinného domu v zmysle fotodokumentácie. V dome sa nachádzajú vonkajšie elektrické....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 23 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

ponúkame na predaj terasovitú záhradu v Osuskom, záhradkárskej osade Opendáky. Na pozemku sa nachádza chatka, drevená terasa, záhradný domček, ovocné stromy. Na pozemok je privedená úžitková voda na polievanie. Chatka je postavená na stavebnom pozemku. Parkovanie je možné v bezprostrednej....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 72 800 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Ide o pozemok s výmerou 518 m2 /15,8 x 33m/. Pozemok je rovinatý so sieťami priamo na pozemku - voda a elektrina. Na pozemok bolo vydané stavebné povolenie na výstavbu rodinného domu (viď. foto). Cena pozemku so stavebným povolením a projektom 72 800 EUR/m2 je konečná, je vrátane....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 42 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Výmera: 530 m2, rovinatý Rozmery: cca. 30,5 x 17,5 m (obdĺžnik) IS: elektrina Cena: 42000 € prípadne dohoda tag nehnutelnost, stavebný, pozemok, stavba, rodinný, dom, bývanie Meno: .

 
 
 
  Dom, SENICA, 110 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

- kuchyňa z ktorej sa prechádza do komore, WC a kúpeľne ktoré sú samostatné, chodba je v tvare "L" z nej sa vchádza do kuchyne, dvoch izieb a do miestnosti s pivnicou - súčasťou domu je i hospodárska miestnosť o rozlohe 38 m2 a podbránie o rozlohe 23.6 m2 - na nádvorí sa nachádza....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 69 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

V zastúpení majiteľov ponúkame exkluzívne na predaj stavebný pozemok o rozlohe 997 m2 na Záhorí, v krásnom prostredí lesa v časti Tomky, Borská Nížina, okres Senica. Pozemok je rovinatý, pravideľného tvaru. Šírka pozemku je 38 m, dĺžka pozemku je 26 m. V blízkosti pozemku je zavedená....

 
 
 
  Dom, SENICA, 147 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Dom je možné využiť aj ako dvojgeneračné bývanie vďaka možnosti samostatného vstupu na poschodie. V priebehu posledných rokov prešla nehnuteľnosť kompletnou rekonštrukciou – boli vymenené rozvody vody, odpadu a elektriny, zmenená dispozícia, nové omietky aj fasáda, interiérové dvere,....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 49 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

- prístup po asfaltovej ceste, mimo hlavnej komunikácie - inžinierske siete pri pozemku: vodovodná a elektrická prípojka - zakopaná žumpa a objeme 10m3 na pozemku - povolená stavba rodinného domu podľa územnoplánovacej informácie z mesta - v tesnej blízkosti baziliky - materská a....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 84 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Ide o pozemok s výmerou 709 m2 /16,5 x 43,5m/. Pozemok je rovinatý so sieťami - voda a elektrina. Na pozemok bolo vydané stavebné povolenie na výstavbu RD Bungalov 2173, úžitková plocha 98m2, zastavaná plocha 156m2, počet izieb 4. V prípade záujmu majiteľ zrealizuje aj výstavbu domu....

 
 
 
  Dom, SENICA, 125 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.09.2025.,

www.bazos.sk

INFORMÁCIE O BYTE: - podlahová plocha 80 m2 - DISPOZÍCIA: - vstupná chodba, kuchyňa, 4 x priestranná izba, kúpeľňa, samostatné WC. - 2 x garáž, 1 x pivnica, 1 veľká technická miestnosť – „všetko pod jednou strechou“ v rámci bytového domu - poschodie: 1/2 - orientácia na svetové strany:....

 
 
 
  Garáž, SENICA, 28 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

- 2krídlová brána - betónová podlaha - elektrická prípojka - suchá Meno: .

 
 
 
  Byt, SENICA, 77 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

DISPOZÍCIA: vstupná chodba, samostatné WC, kúpeľňa s vaňou, dve samostatné izby, kuchyňa, loggia ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: - podlahová plocha: 49m2 + loggia - k bytu prislúcha pivnica - poschodie: 4/4 - stav: pôvodný stav - orientácia na svetové strany: JZ,SV - mesačné zálohové platby:....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 15 950 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

1999m2 orná pôda 2270m2 orná pôda 3331m2 orná pôda 697m2 orná pôda 797m2 trvalý trávny porast 2110m2 orná pôda 1986m2 orná pôda 1 vlastník, poľnohospodárska pôda, bez tiarch cena = 15950 eur Meno: .

 
 
 
  Garáž, SENICA, 25 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Kolónia Obec: Senica Leadera&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj murovanú garáž v Senici na Kolonke Garáž sa nachádza pri moste na Kolonke. Výmera garáže je 18m2. V garáži sa nachádza elektrika 220/380w. Pred 2 rokmi bola na garáži robená strecha. V garáži sa nachádza....

 
 
 
  Byt, SENICA, 95 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.03.2026.,

www.bazos.sk

AVORY Realitné Centrum ponúka na predaj 2-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej lokalite na Palárikovej ulici v Senici. Byt je situovaný v tehlovom bytovom dome so zateplením a novou strechou. Bytový dom je udržiavaný, so zrekonštruovanými spoločnými priestormi. Na každom poschodí....

 
 
 
  Byt, SENICA, 109 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

02.10.2025.,

www.bazos.sk

ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE: - podlahová plocha: 64m2 + 2 balkóny - k bytu prislúcha murovaná pivnica - poschodie: 12/12 - stav: čiastočná rekonštrukcia - orientácia na světové strany: S,V - mesačné zálohové platby: 170 eur/2osoby - správca bytového domu: Správa a służby s.r.o. - byt voľný:....

 
 
 
  Dom, SENICA, 165 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Cena nehnuteľnosti je 165.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 3.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis. Cena nehnuteľnosti so sprostredkovateľskou odmenou je spolu 168.000,-Eur celkom. Kontakt: Peter Chvála,....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 500 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

29.09.2025.,

www.bazos.sk

STAVEBNÝ POZEMOK umiestený v zastavanom území obce - na pozemku sa nachádza areál so skladovo administratívnymi priestormi v obci KÚTY - 300m želez. stanica a 3 km od dialnice D2 / SK,CZ/ - pozemok ma rozlohu 7900 m2 a je oplotený a zabezpečený kamerovým systémom - pozemok na ktorom....

 
 
 
  Dom, SENICA, 89 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2025.,

www.bazos.sk

Atraktívna poloha domu v blízkosti rekreačnej oblasti, jednoduchá dostupnosť do mesta za službami a pokojná lokalita, to všetko sú mimoriadne výhody. Tento starší rodinný dom so záhradou, dvorom a rozľahlým pozemkom o výmere 1 268 m² môže byť presne to, čo hľadáte. Buď zbúrate a postavíte....

 
 
 
  Byt, SENICA, 115 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.11.2025.,

www.bazos.sk

Ak túžite bývať v pokojnej, jednosmernej ulici, kde ráno počuť viac ticho než ruch mesta, Ružová ulica v Senici je miesto, ktoré vás chytí za srdce. K bytu sa predáva aj murovaná garáž, ktorá sa nachádza len približne 10 metrov od vchodu do bytového domu – veľká pridaná hodnota pre....

 
 
 
  Byt, SENICA, 109 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.09.2025.,

www.bazos.sk

Viac info po tel. RK prosím nevolať ! Meno: .

 
 
 
  Byt, SENICA, 69 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozičné riešenie bytu: Vstupná chodba, kuchyňa, obývačka,spálňa,detská izba, kúpelňa so sprchovacím kútom a samostatné WC. V byte boli vymenené plávajúce podlahy v izbách,dlažba na chodbe, interiérové dvere, bezpečnostné vchodové dvere Byt je bez tiarch a predajom voľný. Možnosť....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 119 900 € na 114 990 € dňa 30.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Dom, SENICA, 114 990 €
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.02.2026 - 129.990 €
12.03.2026 - 119.900 €
30.04.2026 - 114.990 €

Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj pozemok v obci Kúty – výstavba rodinného domu, občianska vybavenosť alebo podnikanie. STAV NEHNUTEĽNOSTI: Pozemok sa nachádza v zastavanom území obce a podľa schváleného územného plánu je určený na nízkopodlažnú zástavbu s možnosťou polyfunkcie mestotvorného charakteru....

 
 
 
  Pozemok, SENICA, 16 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Dojč Obec: Dojč Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj pozemok v k.ú. obce Dojč Pozemok je vedený na liste vlastníctva ako orná pôda a nachádza sa mimo zastavaného územia obce. Výmera pozemku je 5915m2 a šírka je 17m. Pozemok leží na parcele 8217. Cena pozemku....

 
 
 
  Byt, SENICA, 112 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

06.10.2025.,

www.bazos.sk

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľňa s vaňou , samostatná toaleta , kuchyňa , spálňa , detská izba , obývacia miestnosť s výstupom na zasklenú loggiu. Vybavenie bytu tvorí: *plastové okná *plávajúca podlaha *nábytok *kuchynská linka *spotrebiče V blízkosti bytu sa....

 
 
 
  Apartmán, SENICA, 284 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.10.2025.,

www.bazos.sk

Rodinný dom má priestrannú 5 izbovú dispozíciu na 145 m2 podlahovej plochy, ku ktorým patria dve terasy o veľkosti ďalších 70 m2 Dispozícia domu je rozdelená na dennú a nočnú časť. Po vstupe do domu v priestrannom zádverí (6,60m2) je umiestený šatník (3,10m2). Zo zádveria sa prechádza....