- reality SMOLENICE

  • Na hľadaný výraz "reality smolenice" sme našli 61 nehnuteľností - priemerná cena 1 290 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 205 m2
    • 257 m2
    • 257 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 257 m2
    • 308 m2
  •  Podľa ceny
    • 265000
    • 331000 (priemerná cena)
    • 397000
    • 1280 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 276 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Dom, SMOLENICE, 460 000 €, 375,00 m2 cca 1230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2023.,

www.kaldoreal.sk

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Smolenice. Dom je samostatne stojaci, situovaný mimo hlavnej ulice. Dom je v radovej zástavbe, postavený v rovine , obdĺžnikového tvaru. Podpivničený s jedným nadzemným podlažím a podkrovím. Prístupný po spevnenej komunikácií. Občianska vybavenosť-....

 
 
 
  Pozemok, SMOLENICE, 91 900 €, 509,00 m2 cca 180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.07.2024.,

www.kaldoreal.sk

NIČ VÁM NEBRÁNI ZAČAŤ STAVAŤ VÁŠ VYSNÍVANÝ DOM !!! V zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj krásny slnečný pozemok aj so stavebným povolením v obci Smolenice o výmere 509 m2 s ideálnou cca 18 m šírkou. Nachádza sa v novo vybudovanej lokalite obce. Z pozemku je krásny výhľad na Smolenický....

 
 
 
  Pozemok, SMOLENICE, 124 900 €, 826,00 m2 cca 150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.02.2025.,

www.kaldoreal.sk

Ponúkame Vám na predaj rovinatý pozemok na výstavbu rodinného domu v Smoleniciach o rozlohe 826 m2 v tichej časti obce v zastavanom území. V dosahu je plyn aj kanalizácia , elektrika a voda sú na pozemku. Obec Smolenice disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou.Je známa svojou....

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'reality smolenice'
127 500 €
249 000 €
88 500 €
  Pozemok, SMOLENICE, 138 000 €, 1143,00 m2 cca 120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2025.,

www.kaldoreal.sk

Vo výhradnom zastúpení klienta Vám ponúkam na predaj pekný ,veľký a rovinatý pozemok v obci Smolenice, kat.územie Smolenická Nová Ves o výmere 1143 m2 s ideálnou cca 16 m šírkou. Nachádza sa mimo hlavnej cesty, v tichej uličke obce. IS: elektrina, studňa. V prípadne záujmu je možnosť....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 369 000 €, 216,00 m2 cca 1710 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.05.2025.,

www.kaldoreal.sk

Ponúkame na predaj zrkadlovo riešené 2 rodinné domy, ktoré sa nachádzajú v zastavanom území obce Smolenice s prístupom z ulice Zalázne v zástavbe samostatne stojacich starších aj novších rodinných domov. Každá bytová jednotka je o rozlohe 108 m2. Jedná sa o rodinný dom bez podpivničenia....

 
 
 
  Pozemok, SMOLENICE, 92 880 €, 516,00 m2 cca 180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.06.2025.,

www.kaldoreal.sk

Stavebný pozemok na predaj – Smolenice, ulica Pod Molpírom Vo výhradnom zastúpení klienta ponúkame na predaj stavebný pozemok nachádzajúci sa v atraktívnej a tichej lokalite obce Smolenice, na ulici Pod Molpirom. Pozemok má rozlohu 516 m², je svahovitý, ideálny na výstavbu rodinného....

 
 
 
 
-4%

Ceny sa zmenila z 129 900 € na 124 900 € dňa 28.02.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, SMOLENICE, 124 900 €, 70,83 m2 cca 1760 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
08.10.2025 - 129.900 €
28.02.2026 - 124.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

08.10.2025.,

www.casmar.sk

NOVÁ CENA CASMAR RK vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite obce Smolenice, na ulici Komenského. Byt sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu. Je v pôvodnom stave, čo ponúka ideálnu....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 34 999 €, 110,00 m2 cca 320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ chatu v chránenej krajinnej oblasti CHATA Smolenice – Jahodník 3-izbová úžitková plocha: 110 m2 + 67 m2 suterén tehla, základ prírodný kameň ústredné kúrenie / kotol na tuhé palivo bojler IS: vlastná studňa / darling elektrina, vlastná žumpa....

 
 
 
  Byt, SMOLENICE, 134 900 €, 70,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt v centre obce Smolenice, okres Trnava. Byt s úžitkovou výmerou 70 m2 sa nachádza v nízkopodlažnom panelovom bytovom dome (bez výťahu) na druhom poschodí. .

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 220 000 €, 115,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.remax-slovakia.sk

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom na pozemku o výmere 1 520 m² priamo v obci Smolenice na Jahodníckej ulici. Nehnuteľnosť je vhodná na trvalé bývanie aj rekreačné využitie. Lokalita: Obec Smolenice ponúka pokojné bývanie s kompletnou občianskou....

 
 
 
  Apartmán, SMOLENICE, 235 000 €, 150,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom so sedlovou strechou v obci Smolenice, ktorý je jednou 6 m stenou pripojený o susedný dom. Základová doska, obvodový múr, aj strecha sú samostatné pre každý dom. Pozemok o výmere 670 m2 ponúka dostatočný priestor pre relax. Dom je napojený....

 
 
 
  Byt, SMOLENICE, 48 000 €, 36,00 m2 cca 1330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj garsónku s balkónom v obci Smolenice na ulici Továrenská, okres Trnava. Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 2/5 poschodí s výťahom, má podlahovú plochu 36,14m2. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Bytový dom je v blízkosti vlakovej stanice. K bytu patrí....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 120 000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KOMPLETNÚ ponuku našich realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk Ponúkame Vám na predaj v krásnej podhorskej oblasti Malých Karpát v obci Smolenice s úplnom občianskou vybavenosťou dva rodinné domy, ktoré sú postavené na rovinatom peknom slnečnom pozemku o rozlohe....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 350 000 €, 275,00 m2 cca 1270 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj zrubový rodinný dom a zrubová dvojgaráž v Smoleniciach, Smolenická Nová Ves. Plocha: úžitková 155m2 (rodinného domu) + 81 m2 (zobytnená pivnica) + 120m2 (dvojgaráž s obytným podkrovím), zastavaná 118m2 (rodinný dom) a 80m2 (dvojgaráž), výmera pozemku 1776m2.....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 83 000 €, 110,00 m2 cca 760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

KOMPLETNÚ ponuku našich realít z Trnavy a okolia nájdete len na www.pbservices.sk Ponúkame Vám na predaj starší 3 izbový rodinný dom v pôvodnom stave s plastovými oknami v obci Smolenice. Dom sa nachádza pri lese, mimo hlavnej cesty. Pozemok je o výmere 297 m2 + 352 m2 v užívaní....

 
 
 
  Byt, SMOLENICE, 112 900 €, 76,00 m2 cca 1490 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj krásny 3 izbový byt s balkónom o rozlohe 76 m2 nachádzajúci sa v centre Smoleníc. Byt je novo zrekonštruovaný, nachádza sa na 1.poschodí trojposchodového obytného domu. Dispozícia bytu: obývacia izba, kuchyňa, spálňa, detská izba, veľká predsieň s novou veľkou....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 75 000 €, 170,00 m2 cca 440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj starý rodinný dom situovaný v centre obce, ktorý bol využívaný ako predajňa textilu a kancelária. Dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, jednej menšej miestnosti, troch väčších priechodných miestností a wc. Zastavaná plocha je približne 170....

 
 
 
  Pozemok, SMOLENICE, 459 000 €, 633,00 m2 cca 730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Výhradne u nás! TUreality ponúka na predaj reštauráciu v top lokalite Smoleníc – priamo v centre obce. Pôvodný pánsky regálny hostinec z čias Pálfiovcov je evidovaný ako reštaurácia, pričom je možné ho prerobiť na priestory pre obchod a služby, napr. na penzión, ktorý v tejto lokalite....

 
 
 
  Byt, SMOLENICE, 80 900 €, 66,00 m2 cca 1230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj s výhradným zastúpením klienta priestranný, 3 izbový byt bez balkóna v obci Smolenice, na ulici Štúrova. Byt má podlahovú plochu 66 m2 a nachádza sa na 3 p./ 3 p., v zateplenej bytovke bez výťahu a priamo v centre obce. V byte sú plastové okná, inak je byt v pôvodnom....

 
 
 
  Byt, SMOLENICE, 99 900 €, 56,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 56m 2 , Smolenice, 99.900 € .

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 325 000 €, 116,00 m2 cca 2800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – Rodinný dom pod Smolenickým zámkom s veľkorysým pozemkom 1 278 m² V exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúkam na predaj rodinný dom situovaný v jednej z najvyhľadávanejších lokalít Malých Karpát v obci Smolenice. Nehnuteľnosť sa nachádza priamo pod dominantou obce,....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 179 000 €, 150,00 m2 cca 1190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáte bývanie v Malých Karpatoch, kde sa môžete hneď pustiť do práce? V zastúpení majiteľa vám exkluzívne ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v obľúbených Smoleniciach. Dom je v stave prebiehajúcej rekonštrukcie a predáva sa s kompletným balíkom, ktorý vám ušetrí mesiace čakania....

 
 
 
  Pozemok, SMOLENICE, 33 000 €, 556,00 m2 cca 60 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TU reality ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Smolenice, okres Trnava, o veľkosti 556 m2, šírka 8 m. Je vhodný na výstavbu užšieho rodinného domu, prípadne na mobilný dom. Prístup od spevnenej cesty. Možnosť napojenia na elektriku. Vodu je nutné riešiť studňou. Pozemok je bez....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 430 000 €, 200,00 m2 cca 2150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 6 izbový rodinný dom nachádzajúci sa v Smoleniciach, v príjemnom a pokojnom prostredí na ulici Komenského. Rodinný dom bol postavený približne pred 20 rokmi z Ytongu a je kompletne zateplený. Celková úžitková plocha domu je 200m2. Veľkou výhodou je podlahové....

 
 
 
  Obchodný priestor, SMOLENICE, 754 000 €, 1806,00 m2 cca 420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

- strážený uzavretý areál - nákladná vrátnica - plocha haly je 1806 m2 - výška haly je 8,5 m - k dispozícii zabudovaný halový žeriav s nosnosťou 5000 kg - na poschodí sa nachádzajú kancelárie a sociálne zariadenia - predáva sa hala spolu s pozemkami pod stavbou - na priľahlé komunikácie....

 
 
 
  Byt, SMOLENICE, 134 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt v centre obce Smolenice, okres Trnava. Byt s úžitkovou výmerou 70 m2 sa nachádza v nízkopodlažnom panelovom bytovom dome (bez výťahu) na druhom poschodí. DISPOZÍCIA bytu: vstupná chodba, pôvodné bytové jadro s kúpeľňou a....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 123 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj pozemok na výstavbu rodinného domu v zastavanom území, obec Smolenice, katastrálne územie Smolenická Nová Ves. IS: elektrika, voda, plyn, kanalizácia pred pozemkom. Na pozemku sa nachádza studňa /kopaná/. Uličná šírka je cca 15 m. Výmera pozemku 1070m2. Cena....

 
 
 
  Byt, SMOLENICE, Na žiadosť, 70,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový byt v centre obce Smolenice, okres Trnava. Byt s úžitkovou výmerou 70 m² sa nachádza v nízkopodlažnom panelovom bytovom dome (bez výťahu) na druhom poschodí. DISPOZÍCIA bytu: vstupná chodba, pôvodné bytové jadro s kúpeľňou a....

 
 
 
  Pozemok, SMOLENICE, 29 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj pozemok – priemyselnú plochu na Továrenskej ulici, v Smoleniciach. Výmera pozemku je 846m2, šírka pozemku je cca 24 m vzadu sa pozemok rozširuje, IS v dosahu(elektrika, voda), pozemok je rovinatý, oplotený. V cene je aj právoplatné stavebné povolenie s projektom,....

 
 
 
  Byt, SMOLENICE, Na žiadosť, 76,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2024.,

www.zoznamrealit.sk

EXKLUZIVNE vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt v Smoleniciach. Byt má veľkú výmeru 76 m2, má 3 lódžie. nachádza sa na ¾poschodí bytového domu s výťahom. Orientácia bytu je na juh. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii - bolo menené jadro, byt má nové niektoré elektrické....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 220 000 €, 115,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SMOLENICE, 124 000 €, 70,83 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 326 000 €, 121,00 m2 cca 2690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 138 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

11.09.2025.,

www.bazos.sk

Obec Smolenice sa nachádza na úpätí Malých Karpát. Známy je predovšetkým Smolenický zámok, k prírodným zaujímavostiam patrí jaskyňa Driny a najvyšší vrch Malých Karpát – Záruby. Takisto na svoje si prídu aj milovníci turistiky, rybárčenia, alebo aktívneho oddychu. V obci je kompletná....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 73 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Jahodník Obec: Smolenice Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od ruchu každodenného života a strávite čas v náručí prírody? Ponúkame vám na predaj krásnu rekreačnú chatu, ktorá má všetko čo má moderná chata mať. Nachádza sa v srdci malebnej rekreačnej oblasti Jahodník, obklopená....

 
 
 
  Dom, SMOLENICE, 185 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2025.,

www.bazos.sk

Dispozícia: 1 NP - vstupná chodba, pracovňa, WC, schodisko, obývacia izba s kuchynským kútom a jedálňou so vstupom na terasu. 2 NP - schodisko, chodba kúpeľňa s WC, 3x izba. Dom sa nachádza v zastavanej časti obce. Obec Smolenice má kompletnú občiansku vybavenosť: škola, škôlka. pošta,....

 
 
 
  Byt, SMOLENICE, 129 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.10.2025.,

www.bazos.sk

Ulica: Komenského Obec: Smolenice CASMAR RK vo výhradnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt nachádzajúci sa v tichej a príjemnej lokalite obce Smolenice, na ulici Komenského. Byt sa nachádza na 3. poschodí zatepleného bytového domu bez výťahu. Je v pôvodnom....