- byt MARTIN

  • Na hľadaný výraz "byt martin" sme našli 492 nehnuteľností - priemerná cena 2 002 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 66 m2
    • 66 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 66 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 107000
    • 134000 (priemerná cena)
    • 160000
    • 2000 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, MARTIN, 74 000 €, 30,00 m2 cca 2470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Martine, nachádzajúci sa v tichej lokalite na Rázusovej ul. v Košútoch. Byt s rozlohou 30 m2 sa nachádza na ideálnom 2. poschodí 4 poschodového zatepleného bytového domu bez výťahu. Dispozícia je tvorená vstupnou chodbou, izbou s výklenkom na....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 139 000 €, 51,00 m2 cca 2730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.01.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj pekný 2-izbový byt v centre Martina (Ul. Kuzmányho). Nachádza sa na 1. poschodí tehlovej 3-poschodovej bytovky. Bytovka prešla rekonštrukciou v r. 2022. Byt tiež prešiel kompletnou poctivou rekonštrukciou v roku 2023 (vrátane elektriky, ale aj výmeny plynových....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 71 210 €, 52,00 m2 cca 1370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 1 izbový byt PodE, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 51,68 m2 (byt 36,37 m2 + 3,81 m2 pivnica + 11,5 m2 loggia), nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Ľadoveň, 97 850 €, 27,35 m2 cca 3580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt na ulici J. Krónera, o rozlohe 27,35 m2, nachádzajúci sa na 1. zo 4 poschodí, orientovaný na západnú svetovú stranu. Bytový dom je zateplený s novými stúpačkami, Nehnuteľnosť je v pôvodnom stave, prináleží k nej pivnica. Výborná občianska vybavenosť,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 119 900 €, 73,00 m2 cca 1640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 73m 2 , Martin, 119.900 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 108 000 €, 79,00 m2 cca 1370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 79m 2 , Martin, 108.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 77 880 €, 55,00 m2 cca 1420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt v pôvodnom stave, ktorý sa nachádza na 1. poschodí v zateplenom bytovom dome. Dispozične byt pozostáva z kuchyne, obývacej izby s loggiou, kúpeľne oddelenej od WC a izby s druhou loggiou. Kúpeľňa a WC majú pôvodné, ale dobre zachovalé umakartové....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 139 000 €, 76,36 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj krásny 3 izbový byt nachádzajúci sa nedaľeko centra mesta Martin, vo vyhľadávanej lokalite Martin -Jahodníky. Priestranný byt s rozlohou 76,36 m2 sa nachádza na 4/4 poschodí nízkopodlažného zatepleného bytového domu bez výťahu. Dispozičné riešenie bytu je tvorené....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 140 000 €, 78,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 78m 2 , Martin, 140.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 139 900 €, 60,00 m2 cca 2330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

ASTORIA Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v centre Martina na ul. Thurzova o rozlohe 60 m2. Nachádza sa na 2. z 5 poschodí, je orientovaný na severnú (kuchyňa) a južnú (obývačka, spálňa) svetovú stranu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: murované jadro, nové stúpačky, rozvody....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 115 000 €, 68,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.09.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj 3. izbový byt v Martine, miestna časť Priekopa. Nachádza sa na 6/7 poschodí zateleného panelového bytového domu s výťahom a jeho rozloha činí 68 m2. Predáva sa po staršej rekonštrukcii a dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, troch nepriechodných....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 149 900 €, 86,00 m2 cca 1740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.08.2020.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 86m 2 , Martin - Komenského, 149.900 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 180 000 €, 65,00 m2 cca 2770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.11.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

: Ing. Mária Halászová 0915 867 991 halaszova@astoria.skReality ASTORIA, s.r.o., M.R.Štefánika 10, Martin. 3izbový byt Martin.

 
 
 
  Byt, MARTIN, 140 000 €, 69,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.03.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 69m 2 , Martin, 140.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 85 000 €, 30,00 m2 cca 2830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj vo výhradnom zastúpení klienta rekonštruovaný 1 izbový byt v širšom centre Martina. Izba a kuchyňa orientovaná do vnútrobloku. Nízke náklady na bývanie. Dostatok miest na parkovanie, tichá lokalita, na dosah plná občianska vybavenosť. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 135 000 €, 76,00 m2 cca 1780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj veľkorysý trojizbový byt o rozlohe 76 m2 s loggiou na sídlisku Jahodníky v Martine. Byt sa nachádza na 4. poschodí zo 4 v zateplenom panelovom bytovom dome bez výťahu. Ide o priestranný a svetlý byt v pôvodnom, zachovalom stave s možnosťou rekonštrukcie podľa vlastných....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 165 000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.04.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Na predaj 3 izbový byt v novostavbe v Martine - časť Nový Martin. Byt sa nachádza na 3. poschodí z 3 v rodinnom dome s 3 bytovými jednotkami. Rozloha bytu je 60m2 a dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kde sa nachádza schodisko k samostatnému bytu, izby, spálne so vstupom na balkón,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 75 000 €, 41,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 41m 2 , Martin, 75.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 148 000 €, 68,99 m2 cca 2150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt blízko centra mesta Martin v Jahodníkoch na ul. J.Šimka. Priestranný byt s rozlohou 68,99 m2 sa nachádza na 4. pochodí s výťahom. Byt je slnečný, celý orientovaný na západ. Predáva sa zariadený. Komfort bývania dotvára....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 88 000 €, 64,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Reality Holding + vám ponúka Na predaj 3 izbový byt po rekonštrukcii Martin - Sever. Byt sa nachádza na 4 poschodí zo 4. Bytový dom je rekonštruovaný. Minulý rok boli dorobené loggie a v budúcnosti sa plánuje dobudovanie výťahu. Byt pozostáva z detskej izby, spálne, obývačky a kuchyni.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 144 900 €, 67,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košúty 2 v Martine. Byt je situovaný na 4. poschodí bytového domu s výťahom a vďaka svojej orientácii ponúka krásne výhľady a príjemnú svetelnosť počas celého dňa. Veľkým benefitom je priestranná loggia,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 145 000 €, 42,80 m2 cca 3390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.07.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt v novo zrekonštruovanej stavbe na Hviezdoslavovej ulici v Martine. Celková rozloha bytu je 42,8 m2 (podlahová plocha bytu je 35,50 m2 + balkón 7,3 m2) a nachádza sa na 1. poschodí z troch a poskytuje kľudný východný výhľad. Byt bol navrhnutý architektom....

 
 
 
 
-3%

Ceny sa zmenila z 175 000 € na 169 900 € dňa Včera
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, MARTIN, Ľadoveň, 169 900 €, 89,00 m2 cca 1910 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
04.05.2026 - 175.000 €
23.05.2026 - 169.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

04.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj pekný 4 izbový byt v lokalite Martin - Ladoveň . Byt s výmerou 85m2 sa nachádza na vyvýšenom prízemí v bytovom dome ktorý má 4 poschodia a prešiel rekonštrukciou v rátane zateplenia, výmeny rozvodov stupačiek a opravy strechy. Byt pozostáva z predsiene troch samostatných....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 75 600 €, 55,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

6915/ Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt 55m2 na 1. poschodí z troch v bytovom dome Severan v mestskej časti Sever v meste Martin. Počítajte s kúpelňou spojenou s wc, predsieňou, šatníkom, kuchyňou spojenou s obývačkou a izbou. Orientácia je na sever a západ. Cena 75 600,-eur. Je....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 132 000 €, 64,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2025.,

www.realityplanet.sk

NA PREDAJ: 3-izbový byt v príjemnej lokalite VÝMERA: Byt má úžitkovú plochu 64 m2. ORIENTÁCIA: juhovýchod. POSCHODIE: Byt sa nachádza na 6/10 poschodí s výťahom. DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: vstupná hala so vstavanou skriňou, kúpeľňa, samostatné WC, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba s výstupom....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 54 000 €, 36,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TOPreality Martin ponúka na predaj 1 - izbový byt 36 m2 s balkónom v lokalite Martin - Sever. Byt sa nachádza na 3/4 poschodí zatepleného, bytového domu.a je v pôvodnom, ale zachovalom stave V byte sú plastové okná a omietky. Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 92 580 €, 59,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 2 izbový byt PodR, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 58,79 m2 (byt 55,21 m2 + 3,58 m2 pivnica), nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží bytového domu. Byt pozostáva....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 89 000 €, 57,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj pekný 2izbový byt na Podháji s výmerou 57m2 s loggiou. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v apríli 2021, nové elektrické rozvody, stierky, nové radiátory, znížené stropy v celom byte, v kuchyni a v izbách plávajúca podlaha, v chodbe a v kúpeľni dlažba.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 155 000 €, 68,00 m2 cca 2280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 68m 2 , Martin, 155.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 53 150 €, 37,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 1 izbový byt PodB, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 37,21 m2 (byt 33,63 m2 + 3,58 m2 pivnica), nachádza sa na prízemí bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 149 000 €, 59,00 m2 cca 2530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s privátnym dvorom v srdci Podhája!Hľadáte bývanie, ktoré spája kúzlo tehlovej stavby, moderný komfort a bezpečie súkromného areálu? Ponúkame vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 2-izbový byt v jednej z obľúbených lokalít – na Podháji.Základné....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 159 900 €, 116,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj veľkometrážny 3 izbový byt v priamom centre mesta Martin s možnosťou prerobenia na mezonetový byt 4+kk. Byt sa nachádza sa na 2/2 poschodí tehlového bytového domu postaveného v roku 1921, s rozlohou 115,92 m2 a orientáciou S-Z-J. V bytovom dome sa nachádzajú iba....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 89 900 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 37m 2 , Martin, 89.900 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 139 900 €, 63,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s výmerou 63 m², nachádzajúci sa v časti Košúty I na 6. poschodí zatepleného bytového domu s novým výťahom na čip. Byt disponuje veľmi praktickou dispozíciou a pozostáva zo vstupnej chodby, samostatného WC, kúpeľne, šatníka, priestrannej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 153 000 €, 66,00 m2 cca 2320 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa priamo v centre mesta Martin, v blízkosti všetkej potrebnej občianskej vybavenosti. Byt je situovaný na 2. poschodí bytového domu s výťahom a je v pôvodnom stave, čo novému majiteľovi dáva príležitosť prispôsobiť si ho....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 132 000 €, 65,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v lokalite Martin – Sever Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s rozlohou 65 m², nachádzajúci sa na 6. poschodí zrekonštruovaného bytového domu s výťahom v obľúbenej lokalite Martin – Sever. Dispozícia bytu: ✅3 samostatné izby ✅kuchyňa....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 142 000 €, 90,00 m2 cca 1580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2022.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 90m 2 , Martin, 142.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, Ľadoveň, 189 990 €, 88,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária Reality AK ponúka 4 izbový byt na predaj Martin Ľadoveň, po kompletnej rekonštrukcii , s krásnym výhľadom na okolie, úžitková plocha 88 m2, 2/3 poschodie, vhodný pre bývanie rodiny s deťmi. Prosím, ak webová stránka nezobrazuje 3D virtuálnu prehliadku, skôr ako....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 85 000 €, 61,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 61m 2 , Martin - Zelená, 85.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 56 160 €, 36,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 1 izbový byt PodG, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 36,15 m2 (byt 32,57 m2 + 3,58 m2 pivnica), nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového domu. Byt pozostáva....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 84 500 €, 60,00 m2 cca 1410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TOPreality Martin ponúka na predaj 2. - izbový byt 60 m2 v priamom centre Martina. Byt je v pôvodnom, zachovalom stave a nachádza sa na prízemí 2. poschodového murovaného domu. Byt má vymenené plastové okná a 2. pivnice. Nachádza sa v najlukratívnejšej časti mesta s kompletnou občianskou....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 88 000 €, 65,00 m2 cca 1350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.04.2021.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 65m 2 , Martin, 88.000 € .

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 492)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>