- byt MARTIN

  • Na hľadaný výraz "byt martin" sme našli 492 nehnuteľností - priemerná cena 2 002 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 66 m2
    • 66 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 66 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 107000
    • 134000 (priemerná cena)
    • 160000
    • 2000 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, MARTIN, 87 500 €, 30,00 m2 cca 2920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v Martine – Hurbanova ulica Hľadáte svoje prvé bývanie, alebo investíciu, ktorá vám bude zarábať? Mám pre vás skvelú ponuku! Tento 1-izbový byt na Hurbanovej ulici v Martine, časť Košúty 1, je presne to, čo hľadáte. Základné info o byte: - Výmera:....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 399 000 €, 212,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vychutnajte si jedinečnú kombináciu luxusu, priestoru a dokonalého pohodlia v tomto veľkometrážnom 4-izbovom penthouse, ktorý sa nachádza v polyfunkčnom bytovom dome KOŠUTKA v Martine, sídlisko Košúty I. Tento výnimočný byt na najvyššom podlaží ponúka podlahovú plochu 148,80 m² doplnenú....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 86 000 €, 70,00 m2 cca 1230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný 3- izbový byt v mestskej časti Priekopa s výmerou 70m2. Byt je po čiastočnej rekonštrukcii a dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývačky, spálne, kuchyne, balkónu, kúpeľne, samostatného wc a detskej izby. Nachádza sa na 2. poschodí....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 169 000 €, 72,00 m2 cca 2350 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Byt sa nachádza na vyvýšenom prízemí bytového domu, jeho výmera je 72 m2 a prislúcha k nemu špajza na rovnakom poschodí a pivnica v suteréne domu. Dispozične byt pozostáva so vstupnej chodby, kuchyne, priestrannej obývačky, spálne, detskej izby, kúpelne a samostatnej toalety. V minulosti....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 87 000 €, 65,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v novostavbe v Martine, časť Priekopa. Podlahová plocha bytu je 65 m2, nachádza sa na 2/8 poschodí s výťahom, prináleží mu pivnica v suteréne. Pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, samostatnej spálne, toalety, kúpeľne s vaňou a priestrannej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 26 640 €, 48,00 m2 cca 560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom pekný 2-izbový byt s predzáhradkou v novostavbe v Martine (lokalita Nový Martin - Hájska ul.). Plocha bytu 48m2. Plocha predzáhradky 74m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s toaletou, obývačky spojenej s kuchyňou a spálne. Prenajíma sa nezariadený.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 66 000 €, 85,00 m2 cca 780 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.08.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj 3 izbový byt v obci Turčiansky Ďur, vzdialenej od Martina cca 15 km. Byt je v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. Celková výmera bytu je 67 m2. Byt pozostáva zo vstupnej chodby, toalety, kuchyne s komorou, obývacej izby, spálne,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 115 000 €, 65,00 m2 cca 1770 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Celková rozloha bytu do 65 m2. O prízemné byty nemáme záujem. CENA do 115.000,-€. Cena bytu záleží od lokality, stavu bytu a celkovej rozlohy bytu. Klient má vlastné zdroje a peniaze môžete mať na účte do 7 dní. Na stave bytu klientovi nezáleží, môže byť aj pôvodný stav. .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 154 000 €, 83,00 m2 cca 1860 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte priestranný a svetlý byt, kde má každý člen rodiny svoj pokoj a súkromie? Tento 4-izbový byt s výmerou 83,11 m² je pripravený presne na to – stačí sa nasťahovať a bývať. Byt prešiel kompletnou, vkusnou rekonštrukciou v máji 2024 a nachádza sa na 2. poschodí s výťahom priamo....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 219 990 €, 82,00 m2 cca 2680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v centre Martina !„Definícia mestského luxusu bez kompromisov. Ak hľadáte spojenie prestížnej adresy, nadštandardných štvorcových metrov a špičkového dizajnu, práve ste ho našli. Bývanie, ktoré reprezentuje váš úspech priamo v srdci metropoly.“....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 68 720 €, 50,00 m2 cca 1370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 1 izbový byt PodF, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 50,11 m2 (byt 34,80 m2 + 3,81 m2 pivnica + 11,5 m2 loggia), nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 151 000 €, 67,00 m2 cca 2250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s rozlohou 67m² s pivnicou a balkónom o rozlohe až 6 m2, byt sa nachádza na štvrtom poschodí z piatich s výťahom, v pokojnej časti širšieho centra mesta Martin Sever pri zrekonštruovanom parku s fontánou.Byt je v pôvodnom, zachovalom stave....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 95 000 €, 65,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

REZERVOVANÉ: TUreality ponúka na predaj 3- izbový byt v Priekope o rozlohe 65,4 m2, nachádzajúci sa na 1. poschodí zatepleného bytového domu. Byt je v pôvodnom zachovalom stave. K bytu prináleží aj spoluvlastnícky podiel vo výške 1/4 na garáži nachádzajúcej sa v bytovom dome. Byt....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 112 000 €, 57,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame moderný, veľkometrážny 1-izbový byt lokalite Jahodníky. Tento byt s rozlohou 57 m² na vyvýšenom poschodí prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane nových rozvodov a elegantnej kúpeľne, takže je pripravený na okamžité nasťahovanie bez ďalších investícií. Hlavným lákadlom sú....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 98 000 €, 61,00 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj útulný 2 izbový byt v mestskej časti Priekopa s výmerou 61m2 na 2 poschodí zo 4. Byt je kompletne zrekonštruovaný, elektrika v medených kábloch, stierky, dlažba, plávajúca podlaha, murované jadro, kuchynská linka na mieru. Dispozične pozostáva z veľkej vstupnej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 165 000 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj 3-izbový byt o výmere 73 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej mestskej časti Priekopa na ulici Devínska v Martine. Byt je situovaný na 4. poschodí bytového domu s výťahom a vďaka orientácii na východ a západ je krásne presvetlený počas celého dňa. Veľkým benefitom je loggia....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 165 000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.01.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj 3 - izbový byt v tehlovej novostavbe vo vyhľadávanej lokalite v meste Martin, Nový Martin. Byt je typu mezanín, má rozlohu 60m2 + 2 veľké balkóny a nachádza sa na 3/3 poschodí. Orientácia bytu je S/J. Výhodou sú nízke náklady mesačné náklady, pre 2 ľudí to činí 70....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 144 000 €, 91,00 m2 cca 1580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.04.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 4 izbový byt ,nachádza sa v obľúbenej lokalite sídliska Záturčie,s výbornou občianskou vybavenosťou mesta ,čo zaručuje pohodlný prístup k službám. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou kde bola menená kuchynská linka,plastové okná v celom byte,jeho výmera je....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Ľadoveň, 150 000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na sídlisku Ľadoveň. Byt na nachádza v v zateplenom a zrekonštruovanom bytovom dome na 1 nadzemnom poschodí z 3. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a pozostáva z predsiene, dvoch samostatných izieb, obývačky, kuchyne, kúpelne a toalety.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Ľadoveň, 85 000 €, 40,00 m2 cca 2130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Celková rozloha bytu do 45 m2. O prízemné byty nemáme záujem. CENA do 85.000,-€. Cena bytu záleží od lokality, stavu bytu a celkovej rozlohy bytu. Klient má vlastné zdroje a peniaze môžete mať na účte do 7 dní. Na stave bytu klientovi nezáleží, môže byť aj pôvodný stav. .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 149 900 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt v širšom centre mesta Martin Ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt o výmere 60 m², situovaný na 2. poschodí bytového domu v širšom centre mesta Martin. Len pár minút chôdze od pešej zóny! Cena: 149.900....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 129 500 €, 70,69 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

REZERVOVANÉ REZERVOVANÉ REZERVOVANÉ Na predaj 3-izbový byt o výmere 70,69 m², ktorý sa nachádza v príjemnej a tichej lokalite mesta .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 255 000 €, 114,00 m2 cca 2240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj veľkometrážny, 5 izbový byt v lokalite Centrum. Nachádza sa na ulici Tajovského, blízko parkoviska Strojár, v tesnej blízkosti pešej zóny mesta Martin. Byt vznikol spojením dvoch bytových jednotiek. Bytovka: 4 podlažná, panelová, zateplená Orientácia: sever, juh,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 55,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.09.2025.,

www.realitycenter.sk

Ponúkame ne predaj 2 izbový tehlový byt v Martine, časť Podháj. Byt je po 12 ročnej rekonštrukcii s dobrým dispozičným riešením. Bytový dom je zateplený s novo vybudovanou priestrannou logiou. Orientovaný je na východ a západ. Tichá lokalita ponúka kompletnú občiansku vybavenosť.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 129 500 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.realitycenter.sk

REZERVOVANÉ REZERVOVANÉ REZERVOVANÉ Na predaj 3-izbový byt o výmere 70,69 m², ktorý sa nachádza v príjemnej a tichej lokalite mesta Turany. Byt je situovaný na 4. poschodí bytového domu s výťahom a vďaka orientácii je pekne presvetlený. Veľkým benefitom je loggia so vstupom priamo....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 264 000 €, 96,17 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2025.,

www.bubyreality.sk

maklér Na predaj 3 izbový byt s terasou č. IB_7J, v novostavbe, Martin - širšie centrum..

 
 
 
  Byt, MARTIN, Tomčany, 182 000 €, 82,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, MARTIN, 263 600 €, 98,99 m2 cca 2660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.01.2025.,

www.bubyreality.sk

maklér Na predaj 3 izbový byt s terasou, č. IIB_10J, v novostavbe, Martin - širšie centrum..

 
 
 
  Byt, MARTIN, 163 600 €, 70,84 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2025.,

www.bubyreality.sk

maklér Na predaj 2 izbový byt s predzáhradkou, č. IIB_3C, v novostavbe, Martin - širšie centrum..

 
 
 
  Byt, MARTIN, 264 000 €, 95,87 m2 cca 2750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2025.,

www.bubyreality.sk

maklér Na predaj 3 izbový byt s terasou č. IB_8K, v novostavbe, Martin - širšie centrum..

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 57,15 m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.03.2026.,

www.realitycenter.sk

Exkluzívne ponúkame na predaj 2-izbový byt priamo v centre Martina. Byt o výmere 57,15 m2 je po kompletnej vkusnej rekonštrukcii. Nachádza sa na 2./3. poschodí v tehlovej bytovke - bytový dom je zateplený s novou strechou a vymenenými stupačkami. K bytu prislúchajú dve murované pivnice....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 149 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.03.2026.,

www.realitycenter.sk

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 4-izbový byt nachádzajúci sa v mestskej časti Záturčie. Byt je situovaný na 3. poschodí z 3 v bytovom dome bez výťahu a ponúka príjemné bývanie s dostatkom priestoru pre celú rodinu. Celková výmera bytu je 90 m² vrátane pivnice.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 165 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.realitycenter.sk

 
 
 
  Byt, MARTIN, 197 300 €, 73,91 m2 cca 2670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.02.2025.,

www.bubyreality.sk

maklér Na predaj 3 izbový byt č. IB_3F, v novostavbe, Martin - širšie centrum..

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 212,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.07.2025.,

www.reality-martin.sk

 
 
 
  Byt, MARTIN, 153 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2026.,

www.realitycenter.sk

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 66 m², nachádzajúci sa priamo v centre mesta Martin, v blízkosti všetkej potrebnej občianskej vybavenosti. Byt je situovaný na 2. poschodí bytového domu s výťahom a je v pôvodnom stave, čo novému majiteľovi dáva príležitosť prispôsobiť si ho....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 144 900 €
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2026.,

www.realitycenter.sk

Na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košúty 2 v Martine. Byt je situovaný na 4. poschodí bytového domu s výťahom a vďaka svojej orientácii ponúka krásne výhľady a príjemnú svetelnosť počas celého dňa. Veľkým benefitom je priestranná loggia,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Na žiadosť, 36,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.05.2026.,

www.reality-martin.sk

Ponúkame na predaj útulný 1-izbový byt s výmerou 36 m² , nachádzajúci sa v polyfunkčnom objekte Olymp. Byt je situovaný na 4. poschodí a ponúka príjemný výhľad na okolité hory. Dispozične pozostáva zo samostatnej, nepriechodnej kuchyne riešenej ako uzatvárateľná izba, priestrannej....