- byt MARTIN

  • Na hľadaný výraz "byt martin" sme našli 492 nehnuteľností - priemerná cena 2 002 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 66 m2
    • 66 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 66 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 107000
    • 134000 (priemerná cena)
    • 160000
    • 2000 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, MARTIN, 74 000 €, 53,00 m2 cca 1400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj krásny 2 izbový byt v Martine, časť Priekopa. Celková podlahová plocha bytu je 53 m2, nachádza sa na 2/8 poschodí s výťahom. Byt prešiel rekonštrukciou: murované jadro, stierky, podlahy - vinyl a dlažba, v kuchyni oteplené PVC, nové interiérové dvere, bezpečnostné....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 90 080 €, 58,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 2 izbový byt PodJ, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 57,63 m2 (byt 54,05 m2 + 3,58 m2 pivnica), nachádza sa na prízemí bytového domu. Byt pozostáva zo zádveria,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 107 000 €, 61,00 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 61m 2 , Martin, 107.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 93 000 €, 58,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.12.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 58m 2 , Martin, 93.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 119 990 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám 1 izbový byt na predaj Martin centrum, po kompletnej rekonštrukcii, veľký 35 m2 + nový balkón 5 m2, poschodie 2/2, predáva sa zariadený. .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 75 000 €, 58,00 m2 cca 1290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v priamom centre Martina. Byt je po rekonštrukcii jadra a kuchyne. Nachádza sa na 2/4 poschodí bez výťahu. Celková výmera bytu je 57,93 m2. Pozostáva zo vstupnej chodby, veľkej obývacej izboy so vstupom na veľkú loggiu, samostatnej spálne, kúpeľne s....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 94 000 €, 62,00 m2 cca 1520 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj 2 izbový byt v novostavbe v Martine, časť Priekopa. Podlahová plocha bytu je 62 m2, nachádza sa na 3/7 poschodí s výťahom, prináleží mu pivnica v suteréne. Pozostáva zo vstupnej chodby so vstavanou skriňou, samostatnej spálne, toalety, kúpeľne s vaňou a priestrannej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 113 600 €, 74,00 m2 cca 1540 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s výmerou 74 m2. Byt sa nachádza na prízemí bytového domu. Okrem výmeny plastových okien je byt v pôvodnom stave, vhodnom na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. K bytu patrí pivnica. V okolí bytu sa nachádza kompletná občianska vybavenosť....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 134 000 €, 68,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Exkluzívne ponúkame možnosť kúpy veľkého 2 izbového bytu na Severnej ulici v Martine. Byt sa nachádza na 2. poschodí v 6 podlažnom, zateplenom bytovom dome s výťahom. V bytovom dome sa nachádzajú prípojky na internet viacerých operátorov vrátane optického internetu. Bytový dom nemá....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 122 000 €, 78,00 m2 cca 1560 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s celkovou výmerou 77,89 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite Záturčie. Byt vznikol dispozičnou úpravou pôvodne 3-izbového bytu, čo prináša viac priestoru pre rodinu či home office. Byt sa nachádza na 1. poschodí (pod bytom je ďalšia....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 69 900 €, 68,00 m2 cca 1030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ASTORIA Vám exkluzívne ponúka na predaj veľkometrážny 2-izbový byt v Martine na Severe, o rozlohe 68 m2, v osobnom vlastníctve, na 9. z 13 poschodí. Nehnuteľnosť je po rekonštrukcii: nové stúpačky, plastové okná, sprchový kút, samostatné WC. Podlaha v kuchyni, chodbe PVC, v kúpeľni....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 87 000 €, 52,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.01.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte kompletne zrekonštruovaný a zariadený byt ? Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt blízko centra v Martine. Byt má úžitkovú plochu 52 m2 a výmeru pivnice 2 m2, nachádza sa na 2. poschodí bez výťahu. Kuchyňa je samostatná, kompletne zariadená s kuchynskou linkou na mieru a zabudovanými....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 46 500 €, 29,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TOPreality Martin ponúka na predaj 1. - izbový byt 29 m2 v blízkosti centra mesta Martin. Byt sa nachádza na 1. poschodí zatepleného, murovaného domu a je po kompletnej rekonštrukcii vrátane rozvodov elektriny a vody. Byt sa nachádza v blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti a....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Centrum, 153 000 €, 69,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí z 8 v zateplenom bytovom dome s výťahom. Byt vyniká výbornou orientáciou na juh, sever a východ, vďaka čomu je príjemne presvetlený počas celého dňa. Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, samostatnej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 61 900 €, 58,00 m2 cca 1070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.06.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TOPreality Martin ponúka na predaj 2. - izbový byt 58 m2 s balkónom vo veľmi dobrej lokalite Martin - Sever. Byt sa nachádza na 1. poschodí zatepleného, panelového domu a je orientovaný na V/Z. Byt je v pôvodnom, zachovalom stave s vymenenými bezpečnostnými dverami. Veľmi dobrá lokalita....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 149 900 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ASTORIA Vám ponúka na predaj 2-izbový byt v centre Martina na ul. Thurzova o rozlohe 60 m2. Nachádza sa na 2. z 5 poschodí, je orientovaný na severnú (kuchyňa) a južnú (obývačka, spálňa) svetovú stranu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou: murované jadro, nové stúpačky, rozvody....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 92 500 €, 58,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2022.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 58m 2 , Martin, 92.500 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 104 000 €, 75,00 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 75m 2 , Martin, 104.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 132 000 €, 64,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.03.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v neste Martin na sídlisku Sever. Byt o výmere o 64m2 sa nachádza sa na 6. podlaží z 10 s výťahom. Byt je okrem plastových okien plastových v pôvodnom ale zachovalom stave. Bytový dom preešiel kompletnou renováciou (nové okná, renovácia chodieb,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 139 900 €, 90,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový byt s dvoma LOGGIAMI! Hľadáte byt s výbornou dispozíciou a možnosťou realizácie podľa vlastných predstáv? Ponúkame Vám v exkluzívnom zastúpení klienta investične zaujímavý 4-izbový byt v lokalite Záturčie. Táto nehnuteľnosť s úžitkovou....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 53 050 €, 36,00 m2 cca 1470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 1 izbový byt PodA, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 35,77 m2 (byt 32,1 m2 + 3,67 m2 pivnica), nachádza sa na prízemí bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 102 000 €, 65,00 m2 cca 1570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ľadoveň s výmerou 65m2 na 2. poschodí s výťahom. Byt je v pôvodnom stave, čo dáva novému majiteľovi možnosť prerobiť podľa vlastných predstáv. Dispozične pozostáva z veľkej vstupnej chodby, kuchyne s výstupom na balkón,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 93 000 €, 55,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 55m 2 , Martin, 93.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 110 000 €, 56,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Vaša šanca v centre Martina: 2-izbový byt s potenciálom! Hľadáte bývanie alebo výhodnú investíciu priamo v srdci Martina? V zastúpení nášho klienta máme pre vás exkluzívnu ponuku: presvetlený 2-izbový byt (56 m²) s funkčnou dispozíciou. Nachádza sa na 5. poschodí (bez výťahu), no....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 133 700 €, 65,00 m2 cca 2060 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt priamo v centre Martina. Investičná príležitosť v srdci Martina: 3-izbový byt s potenciálom rastu hodnoty! -Objavte jedinečnú príležitosť v srdci Martina! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s loggiou, vo výmere 65 m², umiestnený na 5.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 98 000 €, 60,00 m2 cca 1630 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality pripravuje do ponuky na predaj 2 izbový byt v Priekope s výmerou 60m2, čiastočná rekonštrukcia. Tiché a príjemné prostredie. Pre viac info volajte na číslo +42141 321 7800, alebo sarkoziova@tureality.sk -.

 
 
 
  Byt, MARTIN, 67 000 €, 49,00 m2 cca 1370 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.08.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Rezervované. TUreality exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt o výmere 49 m2 s balkónom nachádzajúci sa na 7/7 poschodí v tichej lokalite. Nehnuteľnosť je v pôvodnom, ale zachovalom a udržiavanom stave. Orientácia S/J. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch samostatných....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 89 900 €, 72,00 m2 cca 1250 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.01.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TOPreality Martin ponúka na predaj 3. - izbový byt 72 m2 s balkónom vo veľmi dobrej lokalite Martin - Sever. Byt sa nachádza na zvýšenom prízemí zatepleného, panelového domu. Byt je po kompletnej rekonštrukcii vrátane rozvodov vody a elektriny. V byte sú plastové okná, žalúzie, omietky,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 72 000 €, 60,00 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj veľký 2izbový byt na Podháji v pôvodnom stave, čo dáva možnosť novému majiteľovi si ho prerobiť a prispôsobiť podľa vlastných predstáv, nakoľko je možnosť byt dispozične upraviť. Podlahová výmera je 57m2 plus nová zasklená loggia 3m2. Byt sa nachádza na....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 132 000 €, 69,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 69m 2 , Martin, 132.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 170 000 €, 106,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 106m 2 , Martin, 170.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 132 990 €, 65,00 m2 cca 2050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m², nachádzajúci sa v pôvodnom, no veľmi zachovalom stave. Byt je vhodný pre niekoho, kto hľadá bývanie za rozumnú cenu s možnosťou úpravy podľa vlastných predstáv, alebo ako investíciu na prenájom. K bytu prislúcha pivnica o veľkosti 2×2 m. Nachádza....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 73 880 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj slnečný 2-izbový byt na Podháji o výmere 52 m2 v pôvodnom zachovalom stave s orientáciou na východ - západ. Bytový dom je zateplený, vrátane plastových okien. Pozostáva z kuchyne, dvoch izieb, kúpeľne a WC. Energetický certifikát nebol predložený. Pre viac....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 152 000 €, 108,00 m2 cca 1410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

EXKLUZÍVNE TOPreality Martin ponúka na predaj 4 izbový byt o rozlohe 108,3 m2 s krbom, dvomi loggiami, špajzou, šatníkom, vstavanou skriňou a murovanou garážou v centre Martina. Byt sa nachádza v tehlovom dome na 1. poschodí z 3. V izbách sú na podlahe udržiavané parkety, v kúpeľni....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 76 900 €, 60,00 m2 cca 1280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TOPreality Martin vám pnúka na predaj dvojizbový byt s presklenenou loggiou, po kompletnej rekonštrukcii, ktorý sa nachádza v zateplenom bytovom dome na 4/4 p., Martin - centrum. Byt je orientovaný na západ a prešiel kompletnou rekonštrukciou - plastové okná so žalúziami, nové dvere,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 135 000 €, 61,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám 2 izbový zrekonštruovaný byt na predaj meste Vrútky. Byt sa nachádza na 2. poschodí z 2. bytového domu, ktorý rovnako ako byt prešiel rekonštrukciou v podobe zateplenia, výmeny rozvodov stupačiek. Výmera bytu je 61m2. Mesačné náklady sú vo výške 200€ vrátane energií.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 92 900 €, 76,00 m2 cca 1220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária REMAX Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj zrekonštruovaný 3-izbový byt, na ulici D. Michaelliho v Martine. BYT ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Lokalita: Martin, Ľadoveň Dispozícia: 3 – izbový byt s balkónom Úžitková plocha bytu: 73,62 m2 (bez pivnice) Celková výmera: 76,12 m2 Poschodie:....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 235 000 €, 111,00 m2 cca 2120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.09.2022.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 111m 2 , Martin, 235.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 99 220 €, 73,00 m2 cca 1360 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 2 izbový byt PodK, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 72,56 m2 (byt 50,24 m2 + 18,51 m2 balkón + 3,81 m2 pivnica), nachádza sa na 2. nadzemnom podlaží bytového....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 120 000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v lokalite Podháj. Byt sa nachádza na ulici Gorkého. Výmera: 52 m2 plus nová terasa Orientácia: východ - západ Poschodie: 3 z 3 podlaží Strecha: robená Bytovka: zateplená, nové balkóny, tehlová Výťah: nie je Pivnice: 2 x / 1X90 cm, 2,35x1,30 cm/ Terasa:....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 105 000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka na predaj 3- izbový byt, čiastočná rekonštrukcia. Byt sa nachádza na 4 poschodí, má rozlohu 70m2 a dispozične pozostáva z priestrannej vstupnej chodby, kuchyne spojenej s obývačkou, dvoch nepriechodných izieb, kúpeľne s vaňou a samostatné WC. Veľkou výhodou sú nízke....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 105 000 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.09.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Ľadovni v Martine. Celková výmera bytu je 70,23 m2, nachádza sa na 1/4 poschodí. Prináležia mu dve pivnice v suteréne zatepleného bytového domu. Pozostáva zo vstupnej chodby, komory, kuchyne, obývacej izby so vstupom na loggiu,....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 85-126 (z celkového počtu 492)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>