- byt MARTIN

  • Na hľadaný výraz "byt martin" sme našli 492 nehnuteľností - priemerná cena 2 002 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 53 m2
    • 66 m2
    • 66 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 66 m2
    • 80 m2
  •  Podľa ceny
    • 107000
    • 134000 (priemerná cena)
    • 160000
    • 2000 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 226 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, MARTIN, 124 000 €, 67,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s výmerou 67 m². Byt sa nachádza na 6. poschodí bytového domu s výťahom na obľúbenom sídlisku Ľadoveň. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou vrátane výmeny bezpečnostných dverí a plastových okien, ktoré zlepšujú energetickú efektívnosť a bezpečnosť.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 124 000 €, 82,00 m2 cca 1510 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 82m 2 , Martin - Hurbanova, 124.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 125 000 €, 87,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 87m 2 , Martin, 125.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 138 980 €, 74,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 74m 2 , Martin, 138.980 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 58 000 €, 49,00 m2 cca 1180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj veľký 1 izbový byt v Martine, časť Záturčie. Celková podlahová plocha bytu je 48,71 m2, nachádza sa na 1. poschodí. Prešiel rekonštrukciou - plastové okná, plávajúca podlaha v kuchyni, jadro, kuchynská linka. Cena bytu 58 000 €. Pre viac informácií ma kontaktujte....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 112 000 €, 52,00 m2 cca 2150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v tehlovej zateplenej bytovke na Podháji. Nachádza sa na 3. poschodí z troch bez výťahu. Orientovaný je na východnú a západnú stranu, výmera 52,4 m2. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou: vymenené plastové okná, zväčšená zasklená loggia, kuchynská....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 214 900 €, 82,00 m2 cca 2620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 4 izbový byt v srdci Martina-nadštandard a luxus v každom detaile! Ponúkame vám jedinečnú príležitosť stať sa majiteľom luxusne zariadeného 4-izbového bytu s rozlohou 82 m², ktorý prešiel kompletnou a nadštandardnou rekonštrukciou dokončenou v apríli 2025.....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 85 000 €, 72,00 m2 cca 1180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj 3 izbový byt v Záturčí, okres Martin. Celková podlahová plocha bytu je 72,67 m2 + 3,49 m2 pivnica. Nachádza sa na vyvýšenom prízemí bytového domu. Pozostáva zo vstupnej chodby, zádveria, troch samostatných nepriechodných izieb, kuchyne so vstupom na loggiu, kúpeľne....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 59 750 €, 39,00 m2 cca 1530 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 1 izbový byt PodI, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 38,57m2 (byt 34,99 m2 + 3,58 m2 pivnica), nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového domu. Byt pozostáva....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 89 950 €, 64,00 m2 cca 1410 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 2 izbový byt PodD, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 63,76 m2 (byt 47,39 m2 + 12,56 m2 balkón + 3,81 m2 pivnica), nachádza sa na 1. nadzemnom podlaží bytového....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 91 000 €, 68,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj 3 izbový byt v Martine, časť Priekopa. Byt sa nachádza na 6. poschodí s výťahom, prináleží mu pivnica v suteréne zatepleného bytového domu. Celkový výmera bytu spolu s loggiou je 68 m2. Prešiel kompletnou rekonštrukciou - plastové okná, murované jadro s rohovou vaňou,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 214 900 €, 69,00 m2 cca 3110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj moderný 3-izbový byt v atraktívnom developerskom projekte BYTY KOŠÚTY. Byt ponúka komfortné bývanie medzi mestom a prírodou. Byt sa nachádza na piatom poschodí s výťahom, má bezpečnostné dvere PORTA, plastové okná, zariadenú kúpeľňu a laminátové podlahy, ma výmeru....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 137 000 €, 68,00 m2 cca 2020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Tureality Vám ponúka na predaj krásny ešte neobývaný a čiastočne zariadený úplne novým nábytkom aj kuchynskou linkou na mieru mezonetový byt v časti mesta Nový Martin… Byt má rozlohu 68m2 , jedna izba na poschodí podkrovná, obývacia izba s kuchyňou spojená s výstupom na terasu … Horná....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 124 000 €, 64,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt byt v obľúbenej lokalite Sever. Hľadáte ideálne bývanie bez starostí? Predstavujeme vám priestranný 2-izbový byt s rozlohou 64 m² v obľúbenej lokalite Sever, na 1. poschodí kompletne zrekonštruovaného bytového domu. Byt prešiel v roku 2017 čiastočnou....

 
 
 
  Byt, MARTIN, Podháj, 95 000 €, 30,00 m2 cca 3170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

B10 Vám ponúka na predaj 1-izbový byt v žiadanej lokalite Martin – Podháj, na ulici Timravy. Tento byt s čiastočnou rekonštrukciou predstavuje ideálne riešenie pre jednotlivca alebo pár, hľadajúcich dostupné bývanie s výbornou dostupnosťou a krásnym výhľadom.Byt je pripravený na okamžité....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 123 000 €, 70,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 70m 2 , Martin, 123.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 76 000 €, 45,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.01.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte kompletne zrekonštruovaný a zariadený menší 2 izb. byt ? Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt blízko centra v Martine. Byt má úžitkovú plochu 45 m2 a výmeru pivnice 2 m2. V byte nájdete nové plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu v predsieni, kompletne zariadenú kuchyňu s....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 149 990 €, 74,00 m2 cca 2030 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

ASTORIA Vám ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt v centre Martina na ul. Škultétyho o rozlohe 74 m2. Nachádza sa na 1. z 2 poschodí, je orientovaný na severnú a južnú svetovú stranu. Byt prešiel rekonštrukciou: murované jadro, nové rozvody elektriny, vody, odpadu, nové interiérové....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 114 900 €, 68,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.11.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 68m 2 , Martin - Gogoľova, 114.900 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 88 000 €, 84,00 m2 cca 1050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.02.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj veľkometrážny 3-izbový byt v lokalite Sever o výmere 83,5 m2. Orientovaný je na východnú a západnú stranu, bytovka je zateplená. Loggia je západná. Bytovka má vlastnú plynovú kotolňu, z čoho vyplývajú veľmi nízke mesačné náklady: 109€/2 osoby. Nachádza sa na zvýšenom....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 129 500 €, 70,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.08.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt V pokojnej časti Priekopy ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou približne 70 m² (vrátane pivnice). Nachádza sa na 4. poschodí zetepleného panelového domu s výťahom. Dispozične byt poteší každého, kto ocení súkromie jednotlivých miestností....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 124 000 €, 69,00 m2 cca 1800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.10.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 69m 2 , Martin - Malinovského, 124.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 199 500 €, 81,00 m2 cca 2460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.09.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkam na predaj štýlový 3 izbový byt v centre Martina. Celková podlahová plocha bytu je 80,87 m2, nachádza sa na 4/5 poschodí s výťahom. K bytu prináleží priestranná pivnica a dve veľké spoločné pivnice. By prešiel kompletnou rekonštrukciou - plastové okná, vinylové podlahy, znižované....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 110 000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 54m 2 , Martin, 110.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 118 000 €, 36,00 m2 cca 3280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 1-izbový byt 36m 2 , Martin, 118.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 110 000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 50m 2 , Martin - Kernova, 110.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 129 000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.04.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 76m 2 , Martin, 129.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 132 000 €, 62,00 m2 cca 2130 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na vyhľadávanom sídlisku, ihneď voľný. Ponúkame na predaj priestranný a útulný 3-izbový byt s rozlohou 62,42 m², ktorý sa nachádza na 6. poschodí z 10 v zateplenom panelovom dome s kompletnou revitalizáciou. Byt je orientovaný na východ, sever....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 129 500 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2022.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 65m 2 , Martin, 129.500 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 86 990 €, 50,00 m2 cca 1740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 50m 2 , Martin, 86.990 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 104 990 €, 70,00 m2 cca 1500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Ľadovni v Martine. Celková výmera bytu je 70,23 m2, nachádza sa na 1/4 poschodí. Prináležia mu dve pivnice v suteréne zatepleného bytového domu. Pozostáva zo vstupnej chodby, komory, kuchyne, obývacej izby so vstupom na loggiu,....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 125 000 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.09.2023.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj pekný 3 izbový byt vo výbornej lokalite v blízkosti centra Martina. Celková podlahová plocha bytu je 65 m2, nachádza sa na 11/12 poschodí s výťahom, prináleží mu latková pivnica v suteréne zatepleného bytového domu. Byt disponuje rozsiahlou vstupnou halou so vstavanými....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 74 900 €, 69,00 m2 cca 1090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TOPreality Martin Vám ponúka na predaj pekný, slnečný, 3 izbový byt o rozlohe 69 m2, ktorý sa nachádza v Martine - Priekope. Byt sa nachádza na 3/7poschodí s výťahom v zateplenom panelovom dome v tichej lokalite s pekným výhľadom na Malú Fatru a je po čiastočnej rekonštrukcii: plastové....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 114 500 €, 62,00 m2 cca 1850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.02.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 62m 2 , Martin, 114.500 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 115 000 €, 69,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 69m 2 , Martin, 115.000 € .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 100 000 €, 45,00 m2 cca 2220 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj veľkometrážny 1-izbový byt o výmere 45 m², nachádzajúci sa na 9. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom v žiadanej lokalite Martin-Sever. Byt je orientovaný na západnú stranu, čo zabezpečuje dostatok prirodzeného svetla počas celého popoludnia. Dispozičné....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 98 000 €, 67,00 m2 cca 1460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.06.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

TUreality ponúka EXKLUZÍVNE na predaj pekný 3 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Ľadoveň s výmerou 67m2 na 3. poschodí s výťahom. Byt je po rekonštrukcii, ktorá prebiehala postupne. Dokončená bola v roku 2016. V celom byte je vyrovnaná podlaha, nové stierky, elektrické rozvody v....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 110 000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.08.2025.,

www.zoznamrealit.sk

AstonReal súrne hľadá pre klienta 2-izbový byt v Martine. .

 
 
 
  Byt, MARTIN, 118 700 €, 60,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj 2 izbový byt s Loggiou po kompletnej rekonštrukcii! Pripravujem do ponuky kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt s novou presklenou loggiou v obľúbenej lokalite Podháj. Tento byt s rozlohou 60 m² sa nachádza na 2. poschodí revitalizovaného, tehlového a zatepleného....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 123 000 €, 89,00 m2 cca 1380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.09.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Tureality ponúka na predaj veľkometrážny 3 izbový byt v mestskej časti Priekopa , ktorá disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou vrátane škôl , škôlok , obvodní lekári , očná klinika , potraviny , Tesco , Lidl , MHD v pešej dostupnosti, detské ihriská … Byt sa nachádza na 3. poschodí....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 183 000 €, 83,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.07.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

B10 Vám ponúka na predaj priestranný 3 izbový byt s výmerou 83 m². Nachádza sa v srdci centra Martina na 3. poschodí bytového domu vybaveného výťahom. Lokalita centra mesta Martin patrí medzi najvyhľadávanejšie adresy. Byt je ideálne situovaný v blízkosti všetkých kľúčových služieb....

 
 
 
  Byt, MARTIN, 85 070 €, 59,00 m2 cca 1440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária BuBy reality s.r.o., ponúka na predaj 2 izbový byt PodC, v projekte "Byty PODHÁJ II" v Martine, na rozmedzí ulíc Gorkého a Chalúpku. Celková výmera bytu je 58,46 m2 (byt 54,88 m2 + 3,58 m2 pivnica), nachádza sa na prízemí bytového domu. Byt pozostáva zo zádveria,....

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 127-168 (z celkového počtu 492)