- byty Petržalka BRATISLAVA

  • Na hľadaný výraz "byty petržalka bratislava" sme našli 438 nehnuteľností - priemerná cena 3 031 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 52 m2
    • 65 m2
    • 65 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 65 m2
    • 78 m2
  •  Podľa ceny
    • 157000
    • 197000 (priemerná cena)
    • 236000
    • 3030 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 518 194 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 794 000 €, 196,43 m2 cca 4040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 54 000 €, 60,00 m2 cca 900 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 274 900 €, 87,00 m2 cca 3160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 259 990 €, 72,00 m2 cca 3610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.04.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 105 500 €, 66,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.01.2023.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 236 000 €, 66,00 m2 cca 3580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 160 000 €, 24,80 m2 cca 6450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 228 000 €, 40,00 m2 cca 5700 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 46 720 €, 73,00 m2 cca 640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 60 104 €, 70,71 m2 cca 850 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 21 600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 240 000 €, 64,00 m2 cca 3750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

04.09.2025.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 31,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.11.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj zariadenú garsónku s výmerou 31 m², situovanú na 4. poschodí zatepleného tehlového bytového domu na Antolskej ulici v Bratislave – mestská časť Petržalka. Cena na vyžiadanie v RK. Byt je udržiavaný, bezbariérový a predáva sa kompletne zariadený, čo umožňuje okamžité....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 87 000 €, 72,50 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, 246 900 €, 69,00 m2 cca 3580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 83,42 m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Má celkovú rozlohu 83,42 m2 + loggia a nachádza sa na 1. poschodí 8.poschodového zrekonštruovaného bytového domu. Byt dispozične pozostáva z veľkej predsiene, štyroch samostatných nepriechodných izieb, kuchyne s loggiou, kúpeľne a samostatného WC. Patrí k nemu pivnica. Byt prešiel....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Ovsište, Na žiadosť, 78,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

09.09.2019.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadáme byt pre klienta v Ovsišti na Mamateyovej ul., M.C. Sklodowskej alebo Gwerkovej ul.. Byt by mal byť aspoň po čiastočnej rekonštrukcii. Platba v hotovosti. Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných....

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 69,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Hallovej ulici v obľúbenej a vyhľadávanej časti Bratislavy – Dvory (Petržalka). Byt disponuje výmerou 71 m², k nemu prislúcha balkón (2 m²) a pivnica (1,5 m²). .

 
 
 
  Byt, BRATISLAVA, Petržalka, Na žiadosť, 36,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj pekný a útulný 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite pri Draždiaku. Byt sa nachádza na 12. poschodí a ponúka krásne výhľady, dostatok svetla a príjemnú atmosféru. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou a predáva sa zariadený, takže je pripravený na okamžité bývanie.....