- byty SENEC

  • Na hľadaný výraz "byty senec" sme našli 234 nehnuteľností - priemerná cena 2 190 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 57 m2
    • 71 m2
    • 71 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 71 m2
    • 85 m2
  •  Podľa ceny
    • 125000
    • 156000 (priemerná cena)
    • 188000
    • 2180 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, SENEC, 118 800 €, 60,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.06.2021.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 60m 2 , Senec, 118.800 € .

 
 
 
  Byt, SENEC, 174 990 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.05.2026.,

www.casmar.sk

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah ruky, obklopené zeleňou a s nákladmi, ktoré nezaťažia váš rodinný rozpočet? Tento byt na Považskej ulici v Senci je ideálnym plátnom pre váš nový domov. Nezmeškajte virtuálnu prehliadku pozrieť byt v pohodlí domova - https://my.matterport.com/show/?m=7qB2pmhEySh....

 
 
 
  Byt, SENEC, 179 000 €, 90,99 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

03.01.2026.,

www.realitybroker.sk

Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt v centre mesta. Byt o rozlohe 90,99 m2 sa nachádza na 3. poschodí polyfunkčnej budovy bez výťahu. Tehlový bytový dom sa nachádza priamo v centre mesta a bol skolaudovaný v r. 2004. .

 
 
 
Nehnuteľností s obrázkom na hľadaný výraz 'byty senec'
115 000 €
  Byt, SENEC, 169 900 €, 64,33 m2 cca 2640 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2025.,

www.realitybroker.sk

Ponúkame na predaj pekný 3 izb. byt s tromi balkónmi. Byt o rozlohe UP 64,33 m2 sa nachádza na 1.poschodí bytového domu s výťahom. K bytu prislúchajú tri balkóny, každý o rozlohe cca 4 m2, pivnica a spoločná kočikáreň. Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2016 – zateplenie,....

 
 
 
  Byt, SENEC, 212 000 €, 67,00 m2 cca 3160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.orinreal.com

2-izbový byt na predaj , okres Senec Licencovaná realitná kancelária ORIN REAL ponúka na predaj moderný, priestranný a svetlý 2-izbový byt s očarujúcou súkromnou záhradou v meste Senec, v pokojnej časti na konci slepej ulice. Ideálne bývanie pre tých, ktorí hľadajú komfort bytu, no....

 
 
 
  Byt, SENEC, 169 000 €, 71,00 m2 cca 2380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.03.2024.,

www.casmar.sk

Popis nehnuteľnosti CASMAR REALITY – Ponúka na predaj pekný 3izb. byt v centre mesta Senec. Byt sa nachádza na 4. podlaží bytového domu. Byt sa predáva komplet zariadený. Možnosť zariadiť na kľúč. Byt je pekne svetlý vďaka veľkým balkonovým oknám. KOMPLET ZARIADENY!!!! Dispozičné....

 
 
 
  Byt, SENEC, 120 000 €, 35,00 m2 cca 3430 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadám pre klientku garsónku alebo 1 izbový byt priamo v Senci na kúpu, do 100 000 (garsónka) -120 000,-EUR (1i byt), platba: všetko vlastné zdroje, prosím ponúknite. Zverejnené ponuky sledujem, tie nemusíte. Kontakt: Jana Donáthová, RK Quality SC, mobil , pevná linka , mail: Zvyšujeme....

 
 
 
  Byt, SENEC, 160 000 €, 60,00 m2 cca 2670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.romantickechalupy.sk

Útulná chata na predaj v pokojnom prostredí len približne 200 metrov od Strieborného jazera v Senci. Táto nehnuteľnosť je skvelou voľbou pre milovníkov relaxu, vodných športov, rybárčenia a prírody a zároveň poskytuje možnosť celoročného bývania. Chata ponúka príjemný priestor s možnosťou....

 
 
 
  Byt, SENEC, 33 402 €, 58,60 m2 cca 570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.01.2026.,

www.pergo.sk

2-izbový byt s rozlohou 58,6 m2, balkónom 5,7 m2 a parkovacím státim v podzemnej garáži ​sa nachádza v Senci na pešej zóne na Lichnerovej ulici. .

 
 
 
  Byt, SENEC, 146 000 €, 90,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA....

 
 
 
  Byt, SENEC, 78 500 €, 75,06 m2 cca 1050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 4 izbový byt s dobrou dispozíciou, za VÝBORNÝCH 1046 €/m2 – JEDNA Z NAJLEPŠÍCH CIEN PRIAMO V SENCI! BYT Pribinova ulica 4-izbový úžitková plocha: 75,06 m2 (byt 70,70 m2 + loggia 2,98 m2 + pivnica 1,38 m2) 2. poschodie / 5 panel pôvodný stav zasklená loggia pivnica....

 
 
 
  Byt, SENEC, 85 000 €, 70,79 m2 cca 1200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ príjemný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s efektívne zmenenou dispozíciou. Veľká kúpeľňa s rohovou vaňou, podlahové kúrenie, zasklená loggia, bezpečnostné dvere, zaujímavá kuchynská linka a veľmi obľúbená lokalita v rámci Senca Vám budú spríjemňovať každý....

 
 
 
  Byt, SENEC, 229 900 €, 74,98 m2 cca 3070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Bytový dom je trojpodlažný a nachádza sa v ňom aj VÝŤAH. Výmera bytu: 74,89 m2, balkón s výmerou: 9 m2. Byt sa nachádza na druhom podlaží VilaDomu. Byt sa predáva v štádiu "holobyt", ktoré zahŕňa: všetky rozvody, vody, kúrenia, elektriky, plastové okná, omietky, základná maľovka,....

 
 
 
  Byt, SENEC, 185 000 €, 94,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ jedinečný, plne zariadený byt v novostavbe len 30 minút od Bratislavy. Kompletne zariadený byt s unikátnymi priestorovými riešeniami a moderným vybavením je skvelou voľbou pre každého. Rezidenčný komplex leží v juhozápadnej časti mesta Senec s dobrou dostupnosťou....

 
 
 
  Byt, SENEC, 124 000 €, 80,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 123 000 €, 71,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RK Quality SC je voči Vám aj v tejto dobe zodpovedná - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM....

 
 
 
  Byt, SENEC, 485 000 €, 290,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2022.,

www.ringo.sk

Predám 4 a viac izbový byt 290m 2 , Senec, 485.000 € .

 
 
 
  Byt, SENEC, 57 500 €, 41,28 m2 cca 1390 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

Andrej KOVÁČ ponúka EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 1-izbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza v príjemnej novostavbe, obkolesenej zeleňou. Bytový dom je tehlový, zateplený a nachádza sa skutočne len na skok od centra mesta Senec, takže všetku občiansku vybavenosť budete mať po ruke. BYT Kysucká....

 
 
 
  Byt, SENEC, 97 000 €, 60,47 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2-izbový byt s okrasnou záhradkou a privátnym fitness. Tento čiastočne rekonštruovaný byt sa nachádza v príjemnej lokalite neďaleko Slnečných jazier. Voľný čas si môžete vychutnať v okrasnej záhradke plnej zelene. V okolí nájdete skvelé možnosti na relax, šport,....

 
 
 
  Byt, SENEC, 85 500 €, 40,00 m2 cca 2140 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.03.2021.,

www.zoznamrealit.sk

Predáme 2 izbový byt na Marhuľovej ulici v bytovom dome na 1. poschodí. Byt je v novostavbe, kolaudovanej v r. 2017. Výmera bytu je 37m2 plus loggia. Obývačka je prepojená s kuchyňou so spotrebičmi. Má jednu samostatnú izbu - vstup je z obývačky. .

 
 
 
  Byt, SENEC, 171 000 €, 52,00 m2 cca 3290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

Exkluzívne na predaj 2-izbový byt Senec, Zemplínska ulica VÝHODY: • parkovacie miesto pred vchodom• bytový dom daný do užívania v roku 2006• loggia, pivnica• uzavretá chodbaZÁKLADNÁ CHARAKTERISTIKA: • plocha predávaného bytu je 50 m² • k bytu prislúcha loggia s výmerou 5,50 m² + pivnica....

 
 
 
  Byt, SENEC, 154 900 €, 77,00 m2 cca 2010 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 265 000 €, 135,00 m2 cca 1960 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 144 500 €, 90,00 m2 cca 1610 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 124 999 €, 65,00 m2 cca 1920 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj klimatizovaný 3 izbový byt na ulici Dunajská, Bernolákovo. BYT: Výmera bytu je 65,19 m2 vrátane dvoch balkónov o výmere 2,81 m2. Byt sa nachádza na 1. poschodí jednoposchodového bytového domu s jedným susedom na poschodí.....

 
 
 
  Byt, SENEC, 171 000 €, 58,00 m2 cca 2950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2025.,

www.cekujbyvanie.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 79 000 €, 72,00 m2 cca 1100 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový byt s priestrannou dispozíciou, nepriechodné izby, PÁR MINÚT DO CENTRA SENCA BYT Bratislavská ulica 3-izbový úžitková plocha: 72 m2 (byt 67 m2 + loggia 4 m2 + pivnica 1m2) 1. poschodie / 8 panel čiastočná rekonštrukcia loggia pivnica ústredné kúrenie....

 
 
 
  Byt, SENEC, 125 000 €, 71,00 m2 cca 1760 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj pekný, slnečný 3 izbový byt v Senci na Kollárovej ulici 5/12. Byt má rozlohu 71 m2. V izbách sú drevené parkety, na chodbe, v kuchyni, v kúpeľni a na toalete je dlažba. V dvoch izbách a na chodbe sú rolldor skrine. Okná sú plastové, bytovka je zateplená, k dispozícií....

 
 
 
  Byt, SENEC, 85 000 €, 70,00 m2 cca 1210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový komplet a kvalitne zrekonštruovaný byt, S NÍZKYMI NÁKLADMI, PLNE ZARIADENÝ moderným nábytkom, pripravený na NASŤAHOVANIE BEZ STAROSTÍ a ŽIADNEJ INVESTÍCIE! BYT ulica SNP 3-izbový úžitková plocha: 70 m2 (byt 61 m2 + loggia 3 m2 + pivnica 6 m2) 7. poschodie....

 
 
 
  Byt, SENEC, 78 500 €, 75,06 m2 cca 1050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.10.2025.,

www.ponukabyvania.sk

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 4-izbový byt s dobrou dispozíciou, za VÝBORNÝCH 1 046 EUR / m2 – NAJLEPŠIA CENA PRIAMO V SENCI! BYT Pribinova ulica 4-izbový úžitková plocha: 75,06 m2 (byt 70,70 m2 + loggia 2,98 m2 + pivnica 1,38 m2) 2. poschodie / 4 panel pôvodný stav zasklená loggia pivnica....

 
 
 
  Byt, SENEC, 114 000 €, 54,00 m2 cca 2110 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 99 990 €, 81,00 m2 cca 1230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY....

 
 
 
  Byt, SENEC, 110 000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

17.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2-izbový zariadený byt s veľkým balkónom a s parkovacím miestom na Zemplínskej ulici v Senci. Výmera bytu: 49,25 m2 Výmera murovanej pivnice: 2,20 m2. Výmera balkóna: 8,30 m2. Byt sa nachádza v zateplenej novostavbe na 1. poschodí. Byt pozostáva z vstupnej chodby,....

 
 
 
  Byt, SENEC, 127 000 €, 53,00 m2 cca 2400 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 57 900 €, 26,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.10.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Senci - lokalita Horný dvor (blízko logistického centra). 1 izbový byt o výmere 26m2 + "spací mezonet" o výmere cca3,5m2 (160x200cm). Byt sa nachádza na prízemí a predáva sa zariadený. V byte je komplet kuchyňa, vstavaná skriňa, kúpeľňa so sprchovacím....

 
 
 
  Byt, SENEC, 99 999 €, 55,00 m2 cca 1820 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 139 900 €, 72,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

28.06.2019.,

www.ringo.sk

Predám 3-izbový byt 72m 2 , Senec, 139.900 € .

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 188 900 € na 185 900 € dňa 25.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, SENEC, 185 900 €, 68,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
26.03.2026 - 188.900 €
25.04.2026 - 185.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

26.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s balkónom v obľúbenom meste Senec, situovaný v tichej oblasti. .

 
 
 
  Byt, SENEC, 98 000 €, 34,00 m2 cca 2880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 188 000 €, 65,00 m2 cca 2890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výmerou 65 m2 + loggia 3,5 m2, ktorý sa nachádza na 1/8 poschodí v zateplenom bytovom dome na Sokolskej ulici v Senci. .

 
 
 
  Byt, SENEC, 180 000 €, 72,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt s balkónom a pivnicou v meste Senec – v jednej z najžiadanejších lokalít široko-ďaleko. Ide o mimoriadne príjemnú časť mesta, kde sa harmonicky prepája praktický mestský život s pokojnou atmosférou....

 
 
 
  Byt, SENEC, 112 000 €, 55,00 m2 cca 2040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Byt pozostáva z chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou s výstupom na balkón, samostatnej spálne, kúpelne s rohovou vaňou, samostatného WC a komory, ktorá sa nachádza priamo v byte. Byt je priestranný, so samostatným kúrením (plynový kotol na vykurovanie a ohrev vody sa nachádza....