- byty SENEC

  • Na hľadaný výraz "byty senec" sme našli 235 nehnuteľností - priemerná cena 2 190 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 57 m2
    • 71 m2
    • 71 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 71 m2
    • 85 m2
  •  Podľa ceny
    • 125000
    • 156000 (priemerná cena)
    • 188000
    • 2180 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, SENEC, 138 900 €, 86,00 m2 cca 1620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj moderný 3 iz. byt v Senci v komplexe Senec Gardens. Výmera- 83,67 m2 +1,99 m2 pivnica + 8,43 m2 loggia , 2. NP, výťah Stav – novostavba v modernom a kvalitnom prevedení v štandarde ponúka oblôžkové interiérové dvere, kvalitné plávajúce podlahy, sanita v kúpeľni....

 
 
 
  Byt, SENEC, 169 800 €, 54,90 m2 cca 3090 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Výmera bytu je 48,11 m2 bez loggie a pivnice. Byt je v zateplenom bytovom dome na 3.poschodí s výťahom. K bytu prislúcha pivnica s výmerou 6.08 m2 a loggia s výmerou 4,42 m2 Byt pozostáva so vstupnej chodby so šatníkovou skriňou, kuchyne, obývacej izby so vstupom na loggiu, spálne....

 
 
 
  Byt, SENEC, 144 900 €, 77,00 m2 cca 1880 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA....

 
 
 
  Byt, SENEC, 283 900 €, 127,00 m2 cca 2240 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 159 990 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RK Quality SC je voči Vám aj v tejto dobe zodpovedná - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM....

 
 
 
  Byt, SENEC, 115 000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj menší 3- izbový byt v Senci na ulici SNP. Celková výmera bytu je 58 m2, byt sa nachádza na 4 poschodí. Cena nehnuteľnosti je 115.000,-Eur a bude k nej pripočítaná sprostredkovateľská odmena vo výške 2.000,- Eur, v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a....

 
 
 
  Byt, SENEC, 55 000 €, 27,00 m2 cca 2040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 1 izb. byt nachádzajúci sa na 2/3 poschodí novostavby bytového domu nachádzajúceho sa na ul. Horný Dvor pri logistických centrách. Byt pozostáva zo vstupnej chodby , kúpeľne spojenej s WC ( sprchový kút, umývadlo, WC, rebrový radiátor ) a izby s kuchynským kútom.....

 
 
 
  Byt, SENEC, 182 000 €, 65,00 m2 cca 2800 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou v tichej a vyhľadávanej lokalite mesta Senec. Tento byt je ideálnym riešením pre rodinu, ktorá hľadá pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou k rekreačným možnostiam aj do hlavného mesta. .

 
 
 
  Byt, SENEC, 119 999 €, 67,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 218 900 €, 85,00 m2 cca 2580 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.02.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový byt v skolaudovanej novostavbe NOVÁ TEHELŇA v Senci. Tento priestranný byt o výmere 76,12m2 + balkón 9m2 sa nachádza v krásnej a pokojnej lokalite blízko centra. Byt sa nachádza na 2/3 podlaží tehlového z obývaného bytového domu. K bytu prislúcha spoločná....

 
 
 
  Byt, SENEC, 109 900 €, 42,00 m2 cca 2620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj krásnu NOVOSTAVBU 2-izbového bytu s terasou a záhradkou v Senci. Byt sa nachádza na prízemí štvorpodlažného tehlového bytového domu. Úžitková plocha bytu je 42,46 m2; záhradka má výmeru 40 m2, z čoho 9 m2 tvorí vydláždená terasa. Byt pozostáva zo vstupnej chodby,....

 
 
 
  Byt, SENEC, 133 000 €, 90,00 m2 cca 1480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj s výhradným zastúpením klienta, veľký 3 izbový mezonetový (dvojpodlažný ) byt v novostavbe ( 2010) na ulici Považská v Senci na 4 poschodí zo 4 p. s výťahom v zateplenej bytovke . Výhodou mezonetového bytu je, že je oddelená privátna časť od spoločenskej a tak ponúka....

 
 
 
  Byt, SENEC, 104 700 €, 51,00 m2 cca 2050 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Viac podrobností poskytne Milan Vodrážka, 0907286399, milan.vodrazka@realitor.sk. Ponúkame na predaj 2 – izbový byt v novostavbe, ktorý sa nachádza na Moyzesovej ulici, na 2.poschodí (2/3) zatepleného obytného domu s výťahom. Samotný byt je o výmere 51 m2 + lodžia 3 m2. Byt je slnečný,....

 
 
 
  Byt, SENEC, 154 650 €, 59,00 m2 cca 2620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

25.01.2023.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 59m 2 , Senec, 154.650 € .

 
 
 
  Byt, SENEC, 104 000 €, 47,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. .PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NEZABEZPEČÍME JEJ FINANCOVANIE.....

 
 
 
  Byt, SENEC, 117 700 €, 61,00 m2 cca 1930 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izb. byt nachádzajúci sa na 4/7 poschodí bytového domu situovaného vo výbornej lokalite mesta, v blízkosti centra. Výmera bytu s príslušenstvom je 61,37 m2 + loggia. K bytu prináleží pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu. Byt pozostáva zo vstupnej....

 
 
 
  Byt, SENEC, 133 900 €, 80,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný, veľmi svetlý 3-izb. byt na 3. poschodí 12-ročného bytového domu na Pezinskej ulici v Senci. Spolu s bytom sa predáva parkovacie státie, ktoré sa nachádza v podzemnej garáži priamo v dome. V bytovom dome sa nachádza výťah. CHARAKTERISTIKA BYTU: Výmera....

 
 
 
  Byt, SENEC, 185 000 €, 72,00 m2 cca 2570 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame vám na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa v príjemnej lokalite širšieho centra mesta Senec. Byt poskytuje komfortné bývanie s dobrou dostupnosťou kompletnej občianskej vybavenosti a zároveň ponúka pokojné prostredie vhodné pre rodiny aj páry. 3D prehliadka nižšie....

 
 
 
  Byt, SENEC, 120 000 €, 63,00 m2 cca 1910 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

18.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

VIRTUÁLNA 3D OBHLIADKA: (link skopírujte do Vášho internetového prehliadača) https://livetour.istaging.com/1e08d555-0936-4dc7-9f9a-63717694f4ae Predaj 3 izbového bytu s loggiou v Senci pri Bratislave. Byt o rozlohe 62,96 m2 sa nachádza na 1. poschodí zatepleného bytového domu na Svätoplukovej....

 
 
 
  Byt, SENEC, 145 000 €, 73,00 m2 cca 1990 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 2-izbový byt s 2 balkónmi, s podzemným garážovým státím a s nádherným výhľadom na Slnečné jazerá v Senci. Byt sa nachádza na Štúrovej ulici v bytovom dome Orbis na 3. poschodí zo 6-tich s výťahom. Orientácia bytu na dve strany: JV strana s výhľadom na jazerá a SZ....

 
 
 
  Byt, SENEC, 119 000 €, 71,00 m2 cca 1680 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

10.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NEZABEZPEČÍME JEJ FINANCOVANIE. ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS UŠETRÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: Senec , J. Jesenského RK Quality ponúka na....

 
 
 
  Byt, SENEC, 138 000 €, 62,00 m2 cca 2230 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.02.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

178839 – Ak hľadáte 3-izbový byt v blízkosti centra Senca, byt ktorý je kompletne a skutočne kvalitne rekonštruovaný, byt v bytovom dome s málo bytmi, v pokojnej lokalite máme pre Vás túto jedinečnú ponuku. Realitná kancelária Vaše Reality Vám ponúka na predaj kompletne a kvalitne....

 
 
 
  Byt, SENEC, 99 000 €, 31,00 m2 cca 3190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v Senci na ulici Inovecka. Byt sa nachádza na 3. poschodí. Byt má výmeru 31 m2. Súčasťou bytu je plne murovaná pivnica o veľkosti 8 m2. Celková plocha užívania 39 m2. Byt je kompletne rekonštruovaný, vymaľovaný, pripravený na užívanie. Byt sa predáva....

 
 
 
  Byt, SENEC, 130 000 €, 25,00 m2 cca 5200 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Pre nášho klienta hľadáme na kúpu byt v centre/širšom centre Senca. Hľadáme 1-izbový alebo väčšiu garsónku o rozlohe od 25m2 do 40m2. .

 
 
 
  Byt, SENEC, 198 000 €, 50,31 m2 cca 3940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Dnes,

www.zoznamrealit.sk

Lokalita: Holubia ul. - Nová Tehelňa - Senec - približne 1 km pešo od hlavného námestia - centra mesta. RK Quality SC Vám ponúka na predaj novostavbu 2 izb. bytu (50,31 m2) + prislúchajúcu miestnosť (17,50 m2), nachádzajúcu sa vo vedľajšom vchode, využívanú ako odkladací priestor....

 
 
 
 
-2%

Ceny sa zmenila z 188 900 € na 185 900 € dňa 28.04.2026.
Nájdite všetky nehnuteľnosti, ktorých cena sa znížila

Byt, SENEC, 185 900 €, 68,00 m2 cca 2730 €/m2
 

Trend ceny nehnuteľností:
05.03.2026 - 188.900 €
28.04.2026 - 185.900 €

Uložiť
Uložené Uložené

05.03.2026.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s balkónom v obľúbenom meste Senec, situovaný v tichej oblasti. DISPOZÍCIA: Byt má prakticky riešenú dispozíciu s príjemnou atmosférou domova. Dennú časť tvorí obývacia izba prepojená s krásnou kuchyňou, ktorá je skutočným srdcom....

 
 
 
  Byt, SENEC, 162 900 €, 60,00 m2 cca 2720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

06.12.2022.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Realitná kancelária Konfido ponúka na predaj veľmi pekný 3 izbový byt v blízkosti centra mesta a v príjemnej lokalite, Senec, Svätoplukova ulica. Ponúkaný 3 izbový byt sa nachádza na 5.poschodí zatepleného bytového domu (bytový dom má zvýšené prízemie a 4 poschodia) v 13-ročnej nadstavbe.....

 
 
 
  Byt, SENEC, 181 000 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.06.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Hľadáte ideálne mestské bývanie s nízkymi nákladmi a potenciálom prispôsobiť si ho vlastnému štýlu? Máme pre vás ponuku, ktorá vás osloví! Predstavujeme vám priestranný 3-izbový byt na prestížnej adrese Lichnerova 39 v Senci, ktorý čaká na svojich nových majiteľov. Tento byt je situovaný....

 
 
 
  Byt, SENEC, 210 000 €, 85,00 m2 cca 2470 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Realitná kancelária ALL INCLUSIVE REAL Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa v rodinnom dome s tromi bytovými jednotkami v meste Senec, ktorý predstavuje výnimočné spojenie komfortného bývania, súkromia rodinného domu a výbornej investičnej príležitosti. Byt....

 
 
 
  Byt, SENEC, 117 000 €, 35,00 m2 cca 3340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Hľadám pre klientku 1 izbový byt priamo v Senci na kúpu, do 117 000,-EUR, platba: všetko vlastné zdroje, prosím ponúknite. Zverejnené ponuky sledujem, tie nemusíte. Kontakt: Jana Donáthová, RK Quality SC, mobil , pevná linka , mail: Zvyšujeme kvalitu služieb v našej Realitke Qualitke,....

 
 
 
  Byt, SENEC, 175 000 €, 55,00 m2 cca 3180 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 55 m2 v priamom CENTRE mesta Senec (Hollého ulica). Bytový dom sa nachádza iba pár metrov od pešej zóny. Byt sa nachádza na 5. z 8. posch. je svetlý, slnečný, orientovaný na J-V. Všetky miestnosti v byte majú samostatné vstupy, ani jedna miestnosť....

 
 
 
  Byt, SENEC, 164 500 €, 54,53 m2 cca 3020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

02.04.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Na predaj priestranný 2-izbový byt v Senci, v pôvodnom stave – ideálna príležitosť na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. .

 
 
 
  Byt, SENEC, 175 000 €, 99,80 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 188 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

09.05.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výmerou 65 m2 + loggia 3,5 m2, ktorý sa nachádza na 1/8 poschodí v zateplenom bytovom dome na Sokolskej ulici v Senci. DISPOZÍCIA: -vstupná chodba -kuchyňa -3 samostatné izby (jedna so vstupom na zasklenú loggiu) -kúpeľňa s vaňou -samostatné WC. K....

 
 
 
  Byt, SENEC, Na žiadosť, 68,00 m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.04.2026.,

www.cekujbyvanie.sk

Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s balkónom v obľúbenom meste Senec, situovaný v tichej oblasti.DISPOZÍCIA:Byt má prakticky riešenú dispozíciu s príjemnou atmosférou domova. Dennú časť tvorí obývacia izba prepojená s krásnou kuchyňou, ktorá je skutočným srdcom....

 
 
 
  Byt, SENEC, 182 000 €
Uložiť
Uložené Uložené

25.04.2026.,

www.byvajsi.sk

Ponúkame na predaj priestranný, slnečný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt s lodžiou v tichej a vyhľadávanej lokalite mesta Senec. Tento byt je ideálnym riešením pre rodinu, ktorá hľadá pokojné bývanie s výbornou dostupnosťou k rekreačným možnostiam aj do hlavného mesta. DISPOZÍCIA:....

 
 
 
  Byt, SENEC, 149 900 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

11.01.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 422 000 €, 125,00 m2 cca 3380 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 164 500 €, 54,53 m2 cca 3020 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 175 000 €, 99,80 m2 cca 1750 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.zoznamrealit.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, 495 000 €, 300,00 m2 cca 1650 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené
Nové!

Včera,

www.reality.sk

.

 
 
 
  Byt, SENEC, Na žiadosť, 78,80 m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.05.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Bývanie, do ktorého sa zamilujete. Tento byt v Senci nie je len nehnuteľnosť – je to domov, ktorý má charakter, štýl a hlavne všetko vyriešené za vás. .

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 85-126 (z celkového počtu 235)

<< <1 2 3 4 5 6> >>