- byty SENEC

  • Na hľadaný výraz "byty senec" sme našli 235 nehnuteľností - priemerná cena 2 190 €/m2

Filtrovať vyhľadávanie

  •  Podľa plochy
    • 57 m2
    • 71 m2
    • 71 m2 (priemerný povrch)
    • alespoň (minimálně) 71 m2
    • 85 m2
  •  Podľa ceny
    • 125000
    • 156000 (priemerná cena)
    • 188000
    • 2180 (priemerná cena)
  • Obrázky

Vyhľadané spomedzi 517 801 nehnuteľností (125 agentúr a portálov)

  Byt, SENEC, 112 000 €, 55,00 m2 cca 2040 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Byt pozostáva z chodby, kuchyne spojenej s obývacou izbou s výstupom na balkón, samostatnej spálne, kúpelne s rohovou vaňou, samostatného WC a komory, ktorá sa nachádza priamo v byte. Byt je priestranný, so samostatným kúrením (plynový kotol na vykurovanie a ohrev vody sa nachádza....

 
 
 
  Byt, SENEC, 131 900 €, 78,00 m2 cca 1690 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA....

 
 
 
  Byt, SENEC, 122 000 €, 62,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

22.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 3 izb. byt na 3/6 poschodí v bytovom dome, ktorý je situovaného vo výbornej lokalite mesta Senec, v blízkosti centra na Nám. 1. mája. Výmera bytu s príslušenstvom je 61,37 m2 + loggia 3,50 m2. K bytu prináleží pivnica, ktorá sa nachádza v suteréne bytového domu.....

 
 
 
  Byt, SENEC, 97 900 €, 54,00 m2 cca 1810 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

29.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj príjemný útulný 2 izb. byt nachádzajúci sa na 1/4 poschodí nízkopodlažného bytového domu situovaného v tichej a kľudnej lokalite mesta Senec.Výmera bytu vrátane príslušenstva je 54,10 m2. K bytu prináleží pivnica v suteréne byt. domu. Byt pozostáva z priestrannej....

 
 
 
  Byt, SENEC, 109 900 €, 44,00 m2 cca 2500 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

DELTA PROPERT Vám ponúka exkluzívne na predaj zariadený 1 izbový byt s klimatizáciou v novostavbe na ulici pri Včelárikoch v Senci. BYT: sa nachádza na 1. poschodí 4. podlažného tehlového domu o výmere 38,5 m2, balkón 2,71 m2, pivničná kôpka 2,93 m2 a parkovacie miesto. Byt je otočený....

 
 
 
  Byt, SENEC, 194 000 €, 90,00 m2 cca 2160 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

16.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NEZABEZPEČÍME JEJ FINANCOVANIE. ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS UŠETRÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: ul. Lichnerová – pešia zóna ,,srdce mesta“....

 
 
 
  Byt, SENEC, 149 900 €, 87,00 m2 cca 1720 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.05.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj 4 izbový lukratívny podkrovný byt, ktorý sa nachádza na Vinohradníckej ulici v Senci. Lokalita: tichá,plná zelene, v blízkosti centra, obklopená rodinnými domami.Byt sa nachádza v zateplenom bytovom dome z roku 2011, avšak obývaný len 4 roky jedným majiteľom.V dome....

 
 
 
  Byt, SENEC, 149 000 €, 90,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 105 000 €, 43,00 m2 cca 2440 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 123 000 €, 71,00 m2 cca 1730 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NÁŠ HYPOPORADCA NEZABEZPEČÍ KOMPLETNÉ FINANCOVANIE - HYPOTÉKU A DOFINANCOVANIE (aj s minimom Vašich vlastných zdrojov). ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS NEPLATÍTE NÁKLADY....

 
 
 
  Byt, SENEC, 138 900 €, 94,00 m2 cca 1480 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2019.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Spoločnosť LEXXUS, a.s. ponúka posledné byty v novovybudovanej štvrti v projekte Senec Gardens. Jedná sa o posledné voľné 3 a 4.izbové byty v komplexe rezidenčného bývania na okraji mesta v Senci. 1. trojpodlažné exkluzívne bytové domy okolo jazierka s promenádou, mostíkom, fontánou....

 
 
 
  Byt, SENEC, 123 000 €, 50,00 m2 cca 2460 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v novostavne na ulici Slávičia v Senci. Byt o rozlohe 50m2 sa nachádza na prízemí bytového domu a disponuje aj terasou (predzáhradkou) o rozlohe 60m2. Dispozícia: Dispozíciu bytu tvorí vstupná chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou, kúpeľňa, izba....

 
 
 
  Byt, SENEC, 175 000 €, 90,00 m2 cca 1940 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.07.2021.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Skôr ako si pozriete foto-dokumentáciu, skopírujte si tento link a pozrite si virtuálnu obhliadku a videoobhliadku nehnuteľnosti: https://my.matterport.com/show/?m=Dvj66men7uW https://youtu.be/MY4kZkdcGdk TUreality ponúka na predaj veľký, priestranný, slnečný 4-izbový byt o rozlohe....

 
 
 
  Byt, SENEC, 119 999 €, 67,00 m2 cca 1790 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NEZABEZPEČÍME JEJ FINANCOVANIE.....

 
 
 
  Byt, SENEC, 119 900 €, 53,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 130 000 €, 78,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

08.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 350 000 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj výnimočný, priestranný a elegantný byt situovaný na jednej z najvyhľadávanejších adries v meste – na Lichnerovej ulici v centre mesta Senec. ✅Byt je udržiavaný a mimoriadne vkusne zariadený, pričom interiérové prvky sú v klasickom, nadčasovom štýle. .

 
 
 
  Byt, SENEC, 104 000 €, 47,00 m2 cca 2210 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

RK Quality SC je voči Vám aj v tejto dobe zodpovedná - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. RK Quality SC VÁM PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI GARANTUJE VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM....

 
 
 
  Byt, SENEC, 349 000 €, 135,00 m2 cca 2590 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

24.02.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame Vám na predaj nadštandardný mezonetový byt na prestížnej Lichnerovej ulici v centre mesta Senec. Táto lokalita patrí medzi najvyhľadávanejšie v meste – kompletná občianska vybavenosť, pešia zóna s kaviarňami a reštauráciami, obchody, školy aj výborná dostupnosť na Slnečné....

 
 
 
  Byt, SENEC, 115 990 €, 70,00 m2 cca 1660 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 120 000 €, 61,00 m2 cca 1970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 107 000 €, 47,00 m2 cca 2280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.05.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR.Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených....

 
 
 
  Byt, SENEC, 89 000 €, 34,00 m2 cca 2620 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 134 000 €, 71,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

01.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 99 500 €, 44,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

13.09.2019.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 44m 2 , Senec, 99.500 € .

 
 
 
  Byt, SENEC, 115 000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

30.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 203 000 €, 90,00 m2 cca 2260 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 169 900 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2025.,

www.zoznamrealit.sk

Ponúkame na predaj dvojizbový byt v obľúbenej lokalite Senec Gardens. Byt s úžitkovou výmerou 54m2 sa nachádza na 1/2 p. bytového domu. .

 
 
 
  Byt, SENEC, 112 200 €, 60,00 m2 cca 1870 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

21.07.2021.,

www.ringo.sk

Predám 2-izbový byt 60m 2 , Senec, 112.200 € .

 
 
 
  Byt, SENEC, 98 000 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NEZABEZPEČÍME JEJ FINANCOVANIE. ZÍSKANÍM HYPOTÉKY CEZ NÁS UŠETRÍTE NÁKLADY ZA ZNALECKÝ POSUDOK A POPLATKY NA KATASTRI. Lokalita: ul. Sadová, Rovinka Ponúkame Vám na predaj....

 
 
 
  Byt, SENEC, 115 000 €, 61,00 m2 cca 1890 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

07.10.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 170 000 €, 110,00 m2 cca 1550 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

23.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Delta Property Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v obci Čataj, na ulici Hlavná v okrese Senec. BYT: Ide o novostavbu bytového domu so 6 timi bytovími jednotkami. Budova je postavená v štýle rodinného domu. Na každom poschodí sa nachádzajú 2 byty. Spodné 2 byty sú aj so záhradkou o....

 
 
 
  Byt, SENEC, 107 000 €, 47,00 m2 cca 2280 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

05.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Sme voči Vám aj v tejto dobe zodpovední - vykonávame obhliadky nehnuteľností, za dodržiavania všetkých hygienických opatrení nariadených vládou SR. .PRI KÚPE TEJTO NEHNUTEĽNOSTI VÁM GARANTUJEME VRÁTENIE REZERVAČNÉHO POPLATKU V PLNEJ VÝŠKE V PRÍPADE, KEĎ VÁM NEZABEZPEČÍME JEJ FINANCOVANIE.....

 
 
 
  Byt, SENEC, 285 000 €, 70,00 m2 cca 4070 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.04.2025.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Moderný 3-izbový byt o výmere 70 m2 je situovaný na prízemí 2-poschodového domu v radovej zástavbe s okrasnou záhradou s rozlohou 75 m2. DISPOZÍCIA Dom sa nachádza v Senci pri Slnečných jazerách - časti Juh. Byt je slnečný a dispozične pozostáva zo vstupnej haly, z otvorenej dispozície....

 
 
 
  Byt, SENEC, 125 000 €, 75,00 m2 cca 1670 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

26.04.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 109 900 €, 82,00 m2 cca 1340 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

15.07.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame na predaj krásnu NOVOSTAVBU 2-izbového bytu s terasou a záhradkou v Senci. Byt sa nachádza na prízemí štvorpodlažného tehlového bytového domu. Úžitková plocha bytu je 42,46 m2; záhradka má výmeru 40 m2, z čoho 9 m2 tvorí vydláždená terasa. Byt pozostáva zo vstupnej chodby,....

 
 
 
  Byt, SENEC, 274 900 €, 92,44 m2 cca 2970 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

12.03.2026.,

www.zoznamrealit.sk

Babony TRE ponúka na predaj nadštandardný 3-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Senec Gardens na Ružovej ulici v Senci. Byt sa nachádza na 1. poschodí (2. NP) moderného bytového domu skolaudovaného v roku 2019 a je ideálnou voľbou pre klienta, ktorý hľadá spojenie kvalitného....

 
 
 
  Byt, SENEC, 154 900 €, 97,00 m2 cca 1600 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj moderný 3 iz. byt v Senci v komplexe Senec Gardens. Výmera- 94,06 m2 + 2,79 m2 pivnica + 7,67 m2 loggia , 2 NP, výťah Stav – novostavba v modernom a kvalitnom prevedení v štandarde ponúka oblôžkové interiérové dvere, kvalitné plávajúce podlahy, sanita v kúpeľni....

 
 
 
  Byt, SENEC, 114 000 €, 52,00 m2 cca 2190 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

19.06.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 93 000 €, 34,00 m2 cca 2740 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

27.09.2020.,

www.svetnehnutelnosti.sk

 
 
 
  Byt, SENEC, 149 000 €, 65,00 m2 cca 2290 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

14.08.2024.,

www.svetnehnutelnosti.sk

Ponúkame Vám na predaj 3 - izbový byt v meste Senec na ulici Považská s celkovou výmerou 65m2 + pivnica, byt sa nachádza na 4. poschodí. Byt je po čiastočnej rekonštrukcií, v byte sú plastové okná, plávajúce podlahy. Vykurovanie je zabezpečené radiátormi. Cena nehnuteľnosti je 149.000,-Eur....

 
 
 
  Byt, SENEC, 149 990 €, 69,00 m2 cca 2170 €/m2
Uložiť
Uložené Uložené

20.09.2020.,

 
 
 
 

 

Apartmány Makarska

Zobrazené nehnuteľnosti 43-84 (z celkového počtu 235)

<< <1 2 3 4 5 6> >>